Opinie o FORMAT w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FORMAT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT w Koszalin

Xxx

Witam chciałbym zapytać się jak atmosfera w firmie oraz realna płaca

Robert złakowski Nowy wpis

Nie polecam 3000 tys max zenada

zzzz Nowy wpis
@Robert złakowski

Pracuje w tej firmie juz 7 lat bez przerwy i płace są wyższe Panie Robercie.

Wojti 22

Bardzo fajna firma koledzy pomagają sobię jak mogą kierownictwo też jest okej są wzloty i upadki ale pracuje tam pół roku i powiem szczerze najlepsza praca jaką miałem do tej pory i zarobki też są bogate nie mogę narzekać bo tyle co zarabiam w formacie nie zarabiałem nigdzie firma 100%

Robert złakowski Nowy wpis
@Wojti 22

Jeśli dla ciebie 3 tys to dużo to pracoj tam dalej

Xxx

Witam ile można zarobić w formacie proszę bez zbędnych wypowiedzi pozdrawiam

Bogdan
@Xxx

Nie mam żadnego info ale czytałem tu że były jakieś sprawy komornicze więc sytuacja nie za ciekawa. Może teraz jest już lepiej ale pewniejszy będziesz jak umówisz się na rozmowę. Wtedy powiedzą ci co mogą zaoferować, Jakbyś coś wiedział to napiszesz?

Ewelina Nowy wpis

Jakieś 3000 i (usunięte przez administratora)jak glupol

Leszek

Wyjaśniła się sytuacja z zaległościami finansowymi w firmie i komornikiem? Jeśli macie jakieś informacje to dajcie znać proszę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FORMAT spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
klient

(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) i nic tu zmiana nazwy nie pomoże. Dawniej Marplan nie wywiązywał się z umów. Sprawy komornicze jeszcze się ciągną.

@klient

od 1999 roku firma nosi nazwę FORMAT nigdy nie była zmieniana

FALCON

SZEF FORMATU TO OSZUST KŁAMIE WE WSZYSTKIM,ZASUWASZ HDSEM SKACZESZ JAK GŁUPI PO PACE I NIEWYCIĄGNIESZ NAWET 1900ZŁ.a NA ZIME MUSISZ SZUKAĆ COŚ INNEGO BO NIKOGO NIE ZOSTAWIA,A JEŚLI TAK MÓWI TO ŁŻE JAK PIES

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT - Koszalin

• Jak się pracuje w FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT?

FORMAT