Psb Mrówka

Oświęcim

Opinie o Psb Mrówka

Tomek

Witam, jak wygladaja zmiany w takiej mrowce? Mam zamiar tam zanieść swoje CV. Z góry dzięki za odp :)

Kk

W miejscowości Góra to jakaś porażka w tej mrówce wiecznie czegoś brakuje często robiłem Tam zakupy ale to jakaś porażka kiedyś miesiąc czekałem za głupią koronką do wiercenia w profilu dosłownie jak za PRLu. Tylko na początku było ok

mózg

Dokładnie tak jak piszę ciekawa ? i Jak jest z pracą jako magazynier ? ile godzin dziennie ? itp.

ciekawa

Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie obowiązki na stanowisku sprzedawcy? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to pewnie najniższa krajowa? I jaki jest system pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

cichyagent

Pracowałem w mrówce pół roku . Gdyby podnieśli troszkę pensję na pewno bym został . Fajnie z ludzmi mieć kontakt i porozmawiać można i komuś pomóc . Czasem zdarzają się namolni klienci ale myślę że jak wszędzie :) Czasem ktoś zapyta czemu przecieka mu kran albo która spawarka jest lepsza ale leje na to za takie pieniądze :)

frywolny

Witam . :) Ja również pracuję w PSB mrówka i podzielam zdanie kolegii arnoldzik ;d Jest dokładnie tak samo jak pisze ;) Do wszystkiego można się przyzwyczaić , ale nie do głodowej pensji za którą niewiele jest się w stanie zakupić :) Także nie polecam tej pracy :) Pozdrawiam :)

Arnoldzik

Ja pracuję w mrówce . Powiem tak . Jest to dobra opcja dla młodych ludzi ewentualnie kogoś kto tymczasowo chce coś znaleść . Zarobki na poziomie najniższej krajowej + premia zależna od obrotu ale to z reguły jakieś 100-200 zł więcej . Niby każdy ma swój dział . Powiem ok . Można to ogarnąć , ale często i niemalże codziennie trzeba chodzić też po innych działach i tam pomagać klientom a tam zaczynają się schody , bo na wszystkim się nie znasz a oni mają pretensje później . Setki różnych pytań , niektóre są aż śmieszne :D no ale tak jak mówię na początek taka praca w sam raz . Niech ludzie tylko nie oczekują fachowych porad od specjalistów , którzy zarobią tam niecałe 1500 zł . Bo wątpię w to że elektryk z uprawnieniami chciałby tam pracować czy hydraulik z doświadczeniem .

Mrówczak

Ludzie ja pracowałem w mrówce obok fabryki łożysk tocznych nie wiem jak jest gzie indziej ale tam to tragedia kasa żadna szew dziad co jeszcze 10 lat temu w gumiakach po janowie chodził i teraz się dorobił i wszystkich ma za śmieci i co najgorsze gdy orientujesz się że praca tam nie ma sensu i chcesz odejść nie wypłaca ci ostatniej wypłaty mówiac że sie na tobie zawiódł po prostu śmieć...

były pracownik

Paweł trzymaj tak dalej - ha ha ha

pawel2202

Pracę w Mc'donaldzie

natalia

Witam Na jakie zarobki można liczyć w nowo otwartym sklepie ? Jaka umowa? Jakiś pakiet socjalny? bardzo proszę o odpowiedź

Tt

I tak tam zostaniesz bo gdzie znajdziesz pracę to nie zachwalaj tak praca licha zarobki tez

hania

Nie wiem co znaczy ten poprzedni komentarz? W porównaniu z konkurencją to chyba nie jest źle w mrówce, prawda?

PRACOWAŁEM

a.premie zawsze były fajne,a ile dużo więcej :)

PRACOWAŁEM

Tak w mrówce nie jest tak źle:) co do premii zawsze byłem zadowolony :) w mrówce (usunięte przez administratora) którą pozdrawiam :)

PRACOWAŁEM

Ludzie dajcie już spokój,czemu tak przylepiliście się do mrówki?znam tam dziewczyny i chłopców którzy pracują od początku mrówki i nawet dłużej i nie narzekają.Pracowałem też w tej firmie i złego słowa bym nie napisał jak wy,co oni wam złego zrobili?jak szukało się pracy to szef [usunięte przez administratora] super facet itp.a jak przyszły zwolnienia to już beee,a z drugiej strony czemu się dziwicie,że ma takie podejrzenia o wszystko jak sam kiedyś podczas kontroli złapał pracownika na wynoszeniu towaru i jak ma mieć zaufanie do pracowników?więc zastanówcie się co wy piszecie!znając [usunięte przez administratora] 150zł premii ale sobie wymyśliliście:) widocznie nie zasłużyliście na lepszą premie nie sztuka stać miedzy regałami i puszczać bąki :) :) bo [usunięte przez administratora] umie docenić pracowników :) jeśli komuś się chce to będzie pracował,a jeśli ktoś ma wszystko gdzieś to najlepiej powiedzieć że szef i kierownictwo jest do ....... mi pracowało się super i dziękuje im bardzo za wszystko :) pozdrawiam cała ekipę mrówki i euromaru :)

?

Jest remanent, braki jak wszędzie , ale tu większe , nie ma np. dachu( choć pół Oświęcimia wie gdzie jest hehe) i płacisz 4 miesiące po 150 zł .W następnym roku nie znasz już wyniku remanentu , nie płacisz hehe, ale też premia skromniejsza.Dlaczego?bo dalej spłacasz dach hehe

Ff

Co tam się dzieje !!! Tak czytam i jestem w szoku jak mozna sie godzic na takie traktowanie jak możecie sie dać wykorzystac komus takiemu

?

Tak zatrudniają kobiety. Przerwa15 minut / 8h z tym że jak przyjdzie twój klient to nikogo nie obchodzi że jesz , musisz sobie przerwać przerwę i jazda obsługiwać.Nikt cie nie ukarze jak pójdziesz 2-3 razy i jak ci się coś przeciągnie. Z tym to spoko.Ciężka harówka z noszeniem regałów tylko przy przebudowie. Ogólnie na co dzień nie było ciężko.Proponuję jednak zatrudnić się po nowym roku bo teraz wrobią cię w renament - zapłacisz choć jeszcze o tym nie wiesz i nikogo nie będzie obchodziło czy pracujesz 3, 6 czy 12 mcy........"Każdy może kraść" tak ci powie szef! Co prawda to prawda..... każdy!

Anonim

A co mamy robić, mimimalna zaplata a wyzysk na maksa a trzeba jeszcze znosić humory kierownictwa które się. .......... wspiera

kk

O o kim chcesz tych pracowniczych plotek , zaczynajac od góry czy dolu , tam jest wiele sekrecikow które zainteresuja wielu

już niedługo były pracownik

I szanować ludzi

Ziomek

Mógł wlaściciel za bardzo nie kombinować :)

problem jest w Mrówce w Oświęcimiu

już niedługo były pracownik

nie będzie już tak jak było, my do zwolnienia, towaru nie ma , upadek jednym słowem

kk

nie zamykają się bo istnieć będą dalej, tylko wynajmują część sklepu. Teraz będzie jak dawniej

Ziomek

nie rozwijają a zamykają! Ma tam powstać jakaś spożywka ...ale tam?! Co niby turyści pójdą na zakupy?!

Ziomek

Od września otwiera się nowy sklep

pracownicy już wiedzą , przyjedź do nas i zobacz co się dzieje,

kolego do Oświęcimia się nie pchaj mrówka to już historia,likwidacja a my do zwolnienia,[usunięte przez admina]

witam was, miałem przyjemność tam pracować i wszystko co tu piszą to niestety prawda, a kierowniczka [usunięte przez admina]to absolutne dno, ja się dziwie ze taka osoba jest kierownikiem, wszyscy uciekają ot tej zakłamanej firmy, pozdrawiam

tak zgadzam sie anka i mariuszek -porażka, NIE POLECAM

obserwator

ile obłudy i fałszu w tej WASZEJ Firmie, nie możecie ze sobą porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić?. A ja jako klient jestem zadowolona, ale fakt-sprzedawców na sklepie brak,

igor

bardzo mila obsluga ale doczekac sie na sprzedawce! jest ich tam bardzo mało

tomek

bardzo fajny sklep super ludzie tam pracuja

marta

Chcę złożyć CV w tej firmie a różne rzeczy słyszałam, niestety niezbyt pozytywne. Może ktoś udzielić jakichś informacji?

Zostaw opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Psb Mrówka