Psb Mrówka

Opinie o Psb Mrówka

Filtruj opinie po kryteriach:

ciekawa
 Opinia

Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie obowiązki na stanowisku sprzedawcy? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to pewnie najniższa krajowa? I jaki jest system pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Tak202Nie2
Bolo
@ciekawa 29.02.2016 17:36

Nie prawda.ostatnie moje zarobki byly na poziomie 2800 na reke.co 2 sobota pracujaca.8 h w tygodniu bez niedziel.to zle?

Hahah
@Bolo 10.09.2018 22:01

Hahahah chyba z 60 nadgodzinami!

Tak1Nie1
Damian
@Hahah 06.06.2019 14:27

Odpowiedziałeś na post sprzed kilku miesięcy, dlatego może rzeczywiście wcześniej warunki zatrudnienia wyglądały, tak jak napisał to użytkownik? Rozumiem, że masz najświeższe informacje o tym, na jakie wynagrodzenie można obecnie liczyć w firmie Psb Mrówka. Mógłbyś podzielić się z nami tą wiedzą?

Radek
 Opinia

Zażalenia lepiej pisać na adres firmy ponieważ to forum jest dla pracowników!! Ja polecam pracę!!

Damian
@Radek 09.03.2019 18:24

Masz rację. Forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, gdzie zamieszczamy informacje o warunkach zatrudnienia i dyskutujemy o nowych rekrutacjach. Piszesz, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz bardziej szczegółowy jakie plusy widzisz w pracy? Wiadomości na temat wynagrodzenia, czy atmosfery w firmie Psb Mrówka to cenne wskazówki dla przyszłych pracowników.

Niezadowolony
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nigdy nikomu nie polecę mrówki 4 mrówki w okolicy w żadnej nie było szafek kuchennych z ich oferty w końcu postanowiłem zamówić i to był błąd każda ma uszczerbek na rogu drzwiczek a jak na złości ostatnia z czterech zamówionych nie miała zestawu montażowego tj zawiasów klamek śrubek no po prostu tragedia

TakNie3

Opinia

Aktualnie firma Psb Mrówka poszukuje na stanowiska do Biłgoraja, Gryfina, Gajkowa, Sokołowa Podlaskiego, Jawora, Szczecina, Niepołomic, Wrocławia, Elbląga a także do innych miast. Aktualne oferty pracy znajdują się na największych portalach ogłoszeniowych. Ofert możecie też szukać na oficjalnej stronie pracodawcy pod linkiem https://www.grupapsb.com.pl/menu-stopka/praca-w-psb Kto z Was pracuje w firmie Psb Mrówka i może powiedzieć na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

Bolo
@Dominika 07.04.2018 12:21

A ja pracuje w mrowce w jednym z miast na poludniu.wszystko zalezy od wlasciciela jak i dyrektora sklepu.zarobki sa dobre ludzie zyczliwi.pracuje raprem 4 miechy ale jestem zadowolony

Tak1Nie1

Nela
 Opinia

Zakupilam towar przez internet w sklepie mrowka a dokladnie szafka z umywalka.Umywalka jest peknieta i nie nadaje sie do uzytku.DOSTAWCA BYL DHL a wiec dhl umywa rece i sklep.Odradzam zakupy w tym sklepie .Totalna ignorancja pomimo próśb o wyjasnienie sprawy itd.NIE POLECAM SKLEPU MROWKA I DHL-U.CHODZI O ZAKUPY INTERNETOWE W BUSKO ZDRÓJ.

TakNie2

Witek
 Opinia

Akurat ten wątek dotyczy oddziału w Oświęcimiu! Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują ludzi?

Leo
 Opinia

Najgorszy sklep jaki kiedykolwiek widziałem. 2 tygodnie czekam na głupi wiatrak!!!

Opinia

@Nie przyjęta, wiem, że nie ma nic przyjemnego w analizowaniu przykrego rekrutacyjnego doświadczenia, ale może spowoduje ono zmianę w sposobie traktowania kandydatów do pracy w firmie Psb Mrówka. Na pewno pozwoli przygotować się kandydatom do pracy na taką formę rozmowy kwalifikacyjnej. Dlatego zachęcam Cię do podania szczegółów tej rozmowy, którą cechował tak niski Twoim zdaniem poziom.

Nie przyjęta
 Opinia

Powiem jedno. Tak niskiego poziomu rekrutacji nie widziałam od początku swojej kariery. Jeszcze żeby to były stanowiska za nie wiem jaką kase. Myślą,że człowiek będzie się płaszczył przed nimi. Ha ha

Tak20Nie

Opinia

@Gosc Używanie wulgarnych słów i grożenie innym użytkownikom na forum, jest niezgodne z regulaminem, taki wpis zostanie usunięty. Zachęcam do pozostawiania merytorycznych komentarzy na temat firmy Psb Mrówka. Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Filip
 Opinia

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Tak1Nie

@Filip 24.03.2018 20:12

Wszystkie wywody są na Mrówka nowy targ

Tak7Nie

Wiktor
 Opinia

Czy tak dobrze sie pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisze na forum?

Tak51Nie

@Wiktor 30.01.2018 16:13

O to samo chce zapytać

Tomek
 Opinia

Witam, jak wygladaja zmiany w takiej mrowce? Mam zamiar tam zanieść swoje CV. Z góry dzięki za odp :)

Tak144Nie
Kk
 Opinia

W miejscowości Góra to jakaś porażka w tej mrówce wiecznie czegoś brakuje często robiłem Tam zakupy ale to jakaś porażka kiedyś miesiąc czekałem za głupią koronką do wiercenia w profilu dosłownie jak za PRLu. Tylko na początku było ok

Tak22Nie

mózg
 Opinia

Dokładnie tak jak piszę ciekawa ? i Jak jest z pracą jako magazynier ? ile godzin dziennie ? itp.

Tak101Nie

cichyagent
 Opinia

Pracowałem w mrówce pół roku . Gdyby podnieśli troszkę pensję na pewno bym został . Fajnie z ludzmi mieć kontakt i porozmawiać można i komuś pomóc . Czasem zdarzają się namolni klienci ale myślę że jak wszędzie :) Czasem ktoś zapyta czemu przecieka mu kran albo która spawarka jest lepsza ale leje na to za takie pieniądze :)

Tak29Nie

frywolny
 Opinia

Witam . :) Ja również pracuję w PSB mrówka i podzielam zdanie kolegii arnoldzik ;d Jest dokładnie tak samo jak pisze ;) Do wszystkiego można się przyzwyczaić , ale nie do głodowej pensji za którą niewiele jest się w stanie zakupić :) Także nie polecam tej pracy :) Pozdrawiam :)

Tak7Nie

Arnoldzik
 Opinia

Ja pracuję w mrówce . Powiem tak . Jest to dobra opcja dla młodych ludzi ewentualnie kogoś kto tymczasowo chce coś znaleść . Zarobki na poziomie najniższej krajowej + premia zależna od obrotu ale to z reguły jakieś 100-200 zł więcej . Niby każdy ma swój dział . Powiem ok . Można to ogarnąć , ale często i niemalże codziennie trzeba chodzić też po innych działach i tam pomagać klientom a tam zaczynają się schody , bo na wszystkim się nie znasz a oni mają pretensje później . Setki różnych pytań , niektóre są aż śmieszne :D no ale tak jak mówię na początek taka praca w sam raz . Niech ludzie tylko nie oczekują fachowych porad od specjalistów , którzy zarobią tam niecałe 1500 zł . Bo wątpię w to że elektryk z uprawnieniami chciałby tam pracować czy hydraulik z doświadczeniem .

Tak21Nie

Mrówczak
 Opinia

Ludzie ja pracowałem w mrówce obok fabryki łożysk tocznych nie wiem jak jest gzie indziej ale tam to tragedia kasa żadna szew dziad co jeszcze 10 lat temu w gumiakach po janowie chodził i teraz się dorobił i wszystkich ma za śmieci i co najgorsze gdy orientujesz się że praca tam nie ma sensu i chcesz odejść nie wypłaca ci ostatniej wypłaty mówiac że sie na tobie zawiódł po prostu śmieć...

Tak10Nie

były pracownik
 Opinia

Paweł trzymaj tak dalej - ha ha ha

pawel2202

Pracę w Mc'donaldzie

Tak4Nie

natalia
 Opinia

Witam Na jakie zarobki można liczyć w nowo otwartym sklepie ? Jaka umowa? Jakiś pakiet socjalny? bardzo proszę o odpowiedź

Tak41Nie

Tt
 Opinia

I tak tam zostaniesz bo gdzie znajdziesz pracę to nie zachwalaj tak praca licha zarobki tez

Tak1Nie

hania
 Opinia

Nie wiem co znaczy ten poprzedni komentarz? W porównaniu z konkurencją to chyba nie jest źle w mrówce, prawda?

Tak3Nie

Opinia

a.premie zawsze były fajne,a ile dużo więcej :)

Opinia

Tak w mrówce nie jest tak źle:) co do premii zawsze byłem zadowolony :) w mrówce (usunięte przez administratora) którą pozdrawiam :)

Opinia

Ludzie dajcie już spokój,czemu tak przylepiliście się do mrówki?znam tam dziewczyny i chłopców którzy pracują od początku mrówki i nawet dłużej i nie narzekają.Pracowałem też w tej firmie i złego słowa bym nie napisał jak wy,co oni wam złego zrobili?jak szukało się pracy to szef [usunięte przez administratora] super facet itp.a jak przyszły zwolnienia to już beee,a z drugiej strony czemu się dziwicie,że ma takie podejrzenia o wszystko jak sam kiedyś podczas kontroli złapał pracownika na wynoszeniu towaru i jak ma mieć zaufanie do pracowników?więc zastanówcie się co wy piszecie!znając [usunięte przez administratora] 150zł premii ale sobie wymyśliliście:) widocznie nie zasłużyliście na lepszą premie nie sztuka stać miedzy regałami i puszczać bąki :) :) bo [usunięte przez administratora] umie docenić pracowników :) jeśli komuś się chce to będzie pracował,a jeśli ktoś ma wszystko gdzieś to najlepiej powiedzieć że szef i kierownictwo jest do ....... mi pracowało się super i dziękuje im bardzo za wszystko :) pozdrawiam cała ekipę mrówki i euromaru :)

?
 Opinia

Jest remanent, braki jak wszędzie , ale tu większe , nie ma np. dachu( choć pół Oświęcimia wie gdzie jest hehe) i płacisz 4 miesiące po 150 zł .W następnym roku nie znasz już wyniku remanentu , nie płacisz hehe, ale też premia skromniejsza.Dlaczego?bo dalej spłacasz dach hehe

Ff
 Opinia

Co tam się dzieje !!! Tak czytam i jestem w szoku jak mozna sie godzic na takie traktowanie jak możecie sie dać wykorzystac komus takiemu

?
 Opinia

Tak zatrudniają kobiety. Przerwa15 minut / 8h z tym że jak przyjdzie twój klient to nikogo nie obchodzi że jesz , musisz sobie przerwać przerwę i jazda obsługiwać.Nikt cie nie ukarze jak pójdziesz 2-3 razy i jak ci się coś przeciągnie. Z tym to spoko.Ciężka harówka z noszeniem regałów tylko przy przebudowie. Ogólnie na co dzień nie było ciężko.Proponuję jednak zatrudnić się po nowym roku bo teraz wrobią cię w renament - zapłacisz choć jeszcze o tym nie wiesz i nikogo nie będzie obchodziło czy pracujesz 3, 6 czy 12 mcy........"Każdy może kraść" tak ci powie szef! Co prawda to prawda..... każdy!

Zostaw opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

• Psb Mrówka
  • 142
    28-100 Oświęcim

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie