Opinie o Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium

Aktualność
Szanowni Państwo,

Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia Naszej Firmy, dlatego też widząc Państwa zainteresowanie, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa (każdy wpis pozostawia po sobie ślad w postaci adresu IP, który umożliwi interwencję organom prawa). Prawo zakazuje m.in. treści zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających wizerunek firmy, inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, nieuzasadnione, szkalujące czyjeś imię.

Nie będziemy obojętnie przyglądać się niechlubnym opiniom i potocznym hejtem, oraz codziennymi „plotkami” w momencie ciężkiej pracy Naszej Firmy i zaangażowania całego Zespołu i Pracowników oraz szerokiemu gronu zadowolonych Klientów.

KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE TREŚCI NIEZGODNE Z PRAWEM BEDĄ USUWANE PRZEZ ADMINISTRATORA.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa

kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail:opinie@nitus.pl

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w  NITUS. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie dobrą atmosferą oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Osoby zainteresowane pracą u nas zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:rekrutacja@nitus.pl
marekoknoserwis

Nitus super firma słowni i w terminie

Ta praca przy produkcji stolarki aluminiowej wymaga jakiegoś doświadczenia? O ile w ogóle jest nabór, bo niestety polegam tylko na starszych ofertach z początku 2022, które udało się znaleźć. Jeśli tak to proszę, żebyście mi napisali jakieś info o wymogach, dzięki :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium? Czy trudno jest zdobyć awans?

Różne opinie macie, trochę ciężko jest sobie wyrobić swoje zdanie o firmie, a chciałbym spróbować dostać pracę jako Grafik. Jak przedstawiają się widełki w dziale graficznym, umiejętności i znajomość programów są weryfikowane tylko na podstawie portfolio, czy może jeszcze na jakimś etapie procesu rekrutacyjnego? :)

Koordynator ds. marketingu Nowy wpis

Proces rekrutacyjny odbywa się na kilku etapach. Zapoznajemy się zarówno w portfolio kandydatów, jak również z Ich doświadczeniem i znajomością programów graficznych. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, czyli z Działem Marketingu w celu umówienia ewentualnej możliwości spotkania rekrutacyjnego: +48 533 377 847, lub o bezpośrednie przesłanie swojej aplikacji przez formularz na naszej www - https://www.nitus.pl/o-firmie/kariera/

Mostro

Czy firma jest przygotowana do eksportu?

Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Pracowałem w firmie Nitus przez 3 lata (do 2022), mam bardzo dobre wspomnienia. Dużo możliwości rozwoju, wypłaty w porządku i na czas, szefostwo również ok. Bardzo pozytywna atmosfera i zgrany zespół (serdecznie pozdrawiam kolegów ). Zdarzały się różne problemy, ale wszystko było rozwiązywane na stopie partnerskiej. Mam nadzieję, że po powrocie do PL znajdzie się jeszcze dla mnie tam miejsce.

Dominika
@Paweł

ooo...to świetnie, że całkiem dobrze wspominasz! kurczę, ja czaje się ich na oferty pracy i jakoś nigdzie nie mogę znaleźć..:( a co do tych możliwości rozwoju to napiszesz czy udało Ci się u nich przez te 3 lata awansować oraz w jaki sposób miałeś możliwość rozwinąć się u nich? czyli zarząd jest na tyle spoko, że jeśli ktoś po tym jak się zwolnił są w stanie ponownie przyjąć do pracy?

Marcooo

Bardzo nie miłe wspomnienia, oczekują chyba złotych gór. Byłem u nich na rozmowie z 2 miesiące temu na specjalistę z językiem niemieckim i od tamtej pory absolutna cisza, chociaż uważam że nadaje się na to stanowisko. Co najlepsze już 3 miesiące szukają osoby na to stanowisko i nie mogą nikogo znaleźć - co świadczy samo za siebie. Nie wiem czego szukają ani czego oczekują ale nie wróżę im nic dobrego. Nie aplikujcie tam, strata czasu i waszych nerwów.

@Marcooo

A obiecali Tobie feedback? Na jakim poziomie wymagali język niemiecki? Sprawdzali to jakoś podczas rozmowy?

Firma potrzebuje magazyniera i pisali, że mile widziane uprawnienia na suwnice. A jeśli ktoś nie ma to firma opłaca takie szkolenie? Spoko, ze jest tylko jedna zmiana, ktoś poda konkretne godziny? Jakie są widełki tej premii po okresie próbnym?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Paulina

Byłam w firmie Nitus na rozmowie o pracę. Wrażenia pozytywne: nowy budynek, ekskluzywne wnętrza, miła atmosfera.

Grażyna
@Paulina

no tak , nowy budynek , ekskluzywne wnętrza "dadzą Ci pojeść" ktoś będzie na to musiał zarobić bo inwestycja sama się nie spłaci , więc Ty pewnie będziesz tą osobą która odczuje tę super atmosferę i będzie zarabiała godziwe pieniądze np. na produkcji :) powodzenia życzę może się uda :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa

marekoknoserwis

Nitus super firma słowni i w terminie

Natalia

hej, pisali kiedyś, że była tu praca na jedną zmianę do 15, dalej tak jest? A co z nadgodzinami są dla chętnych czy nie da rady sobie na nich tutaj dorobić? wiadomo jakie obecnie są tu stawki?

Grzegorz

Okna PVC: jak z eksportem?

Krzysiek
@Grzegorz

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą krajową, ale również sprzedażą eksportową

Baska

A czy na produkcji pracują też kobiety. Czy jest sens aplikować

@Baska

Tak, na produkcji pracują i kobiety, i mężczyźni. Zachęcamy do aplikacji przez stronę internetową www.nitus.pl lub na adres mailowy: rekrutacja@nitus.pl

Pracownica
@Baska

Polecam pracę na produkcji Nitus! Pracuję w firmie kilka lat i bardzo jestem zadowolona, zwłaszcza z pracy na jedną zmianę, co rzadko zdarza się w pracach produkcyjno-magazynowych.

Potencjlny pracownik
@Pracownica

Może Pani powiedzieć jaką ma Pani stawkę i ile na rękę wychodzi miesięczna wypłata oraz jak kwestia nadgodzin czy są lepiej płatne i ile da się średnio dorobić na nadgodzinach w miesiącu lub najepaza Pani wypłata za miesiąc netto ( na rękę) i ile w tym było godzin podstawowych A ile nadgodzin. Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź

Jakie są mocne strony pracodawcy Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Karol

Na pewno prężnie rozwijająca się firma, dająca wiele miejsc pracy na lokalnym rynku. Nowoczesna i proekologiczna produkcja. Praca jednozmianowa z możliwością uzyskania premii. Itd.

Fajne jest to, że praca jest jednozmianowa i o 15tej można już ją zakończyć, mając całe popołudnie wolne dla siebie.

co sądzicie koledzy o atmosferze pracy jaka panuje w tej firmie od jakiegoś czasu?

@pracownik

Atmosfera fajna, faktycznie od roku pojawiła się Pani Dyrektor, która układa cały system działania firmy. Może nie przypadło to kilku osobą do gustu ponieważ, jest mniejsza możliwość spędzenia 8 godzin w pracy i nie robienia nic. Po przerodzeniu się firmy z 30 pracowników do 130 jest potrzebne panowanie i opieka nad pracownikami. Ogólnie jasne schematy i zadania do realizacji. Polecam i pozdrawiam załogę! ps. nie pracuję już z racji zmiany miejsca zamieszkania

Potencjalny pracownik
@były pracownik

Możesz szczerze napisać o zarobkach w tej firmie bo obserwuje to forum od ponad roku i temat kasy to tabu , jeszcze ta kobita co tu odpowiada w imieniu firmy pisze takie odpowiedzi że wygląda to jak głowna tajemnica firmy kto ile zarabia bo ona odpisuje że każdego sytuacja jest indywidualna i nawet odległość do pracy ma znaczenie na zarobki. Boże gotuje mnie jak kwestia kasy jest tabu w Polsce bo tu gdzie pracuje 15 lat czyli w UK to obowiązek pracodawcy żeby podać stawkę w ofercie pracy,i nie ma nic takiego jak jakiś system premiowy czy (usunięte przez administratora) tylko normalnie nadgodziny w kontrakcie zapisane w konkretnej większej stawce przykładowo ja mam £15/h A nadgodziny 1,85 czyli po polsku chyba 85% więcej od stawki godzinowej i nie ma żadnego domyślania kto ile zarabia bo wszystko jest jasne na każdym stanowisku to samo kwestia awansu na wyższe stanowisko A w Polsce tylko żeby robić podział w załodze i chorą rywalizację... Możesz napisać szczerze co robiłeś ile godzin i za jakie pieniądze jak już tam nie pracujesz . Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

@Potencjalny pracownik

Ja też chętnie dowiedziałbym się jaka jest stawka i ile można zarobić, bo faktycznie wokoło tylko tajne przez poufne. Takie info powinno być jawne a nie, że idzie się na rozmowę i nie wiadomo jakie są zarobki. Nie łam się, może ktoś wreszcie poda.

Potencjlny pracownik
@Potencjalny pracownik

Widzę chyba nowa z Pani manager wydała oświadczenie firmy i zaczynają usuwać komentarze.... W moim poście zostało usunięte że odległość do pracy ma znaczenie na stawkę A Klaudia 04.10.2021 10:35 napisała cytuję "...odległość z domu do pracy jest także brana pod uwagę przy ustalaniu wysokości zarobków... " więc pytam dlaczego mój wpis został usunięty skoro osoba która od roku odpowiada w imieniu firmy sama to napisała... Oj nie ładnie się zaczyna robić.... Straszenie brakiem wolności słowa??? Nikt tu nikogo nie obraża tylko pyta konkretnie dlaczego stawki na dane stanowiska są tajemnicą!

@Szymon

Dostaniesz 15 zł na godzinę premii brak pewnie zaraz komentarz usuną bo to tajemnica firmy

Szymon

Nie usunęli :) Więc chyba nie taka wielka tajemnica. Ale dzięki że napisałeś bo to mi bardzo pomoże. Zastanawiam się jeszcze czy są nadgodziny ekstra płatne żeby sobie dorobić? Firma daje taką opcje czy raczej bez szans?

@Szymon

Nadgodziny czasem bywają ale płatne tak samo jak zwykle godziny bez dodatków

@Szymon

Niestety od kilku miesięcy nie ma możliwości robienia nadgodzin

Tymo

Nadgodziny tylko na produkcji pracujemy od 6 do 16

WW
@Szymon

Normalna stawka za nadgodziny.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Jak najbardziej, w firmie organizowane są liczne szkolenia branżowe oraz istnieje możliwość awansu.

@Kasia

I czego konkretnie dotyczą te szkolenia organizowane przez firmę? Mogę się dowiedzieć od Pani czegoś na ten temat?

@Paweł

Wszystko zależy od danego stanowiska i wykonywanych obowiązków. Nowi pracownicy przechodzą szkolenia wprowadzające, aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i czuć się pewnie na zajmowanym stanowisku. Szkolenia dotyczą np. produktów i są organizowane we współpracy z dostawcami komponentów. Dla montażystów i pomiarowców organizowane są szkolenia techniczne. Ponadto cyklicznie odbywają się również szkolenia ukierunkowane na lepsze wykonywanie danych czynności. Warto też wspomnieć o tym, że w ostatnim czasie zorganizowano szkolenie z pierwszej pomocy, które w dobie covidowych czasów jest niezwykle potrzebne.

@Kasia

KASIU! NA JAKIM TY DZIALE PRACOWALAS?

@Kasia

To super że są szkolenia, bo to bardzo pomocne jak się zaczyna prace. Napisałbyś coś na temat wypłat? Zależy mi żeby nie zaczynać od najniższej krajowej dlatego pytam.

@Szymon

Jak w każdej firmie wypłata jest uzależniona od wielu aspektów, dlatego wielokrotnie podkreślano na tym forum, żeby prowadzić rozmowy indywidualne. Możesz zarabiać najniższą krajową, a możesz znacznie więcej. Nie ma co wróżyć z fusów, najlepiej porozmawiać z pracodawcą.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium - aktualnie poszukują osób na stanowisko Magazynier. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Darek

Praca na magazynie jest bardzo w porządku, fajna atmosfera, jasne obowiązki. Polecam!

@Darek

Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, żeby dostać się na magazyn, czy nie każdy pracownik musi jeździć na widłaku? Trudno się było dostać?

Darek
@Szymon

Nie trzeba mieć uprawnień na wózek. Można wykonywać innego rodzaju prace. Czy trudno się dostać? Mnie nie było trudno, ale pewnie to sprawa indywidualna.

(X)

Wszystko drożeje a zarobki głodowe dla pracowników fizycznych

@(X)

Szanowni Państwo, podkreślamy, że forum typu "gowork" nie jest obiektywnym spojrzeniem, a zazwyczaj szerzy nieprawdziwe informacje. Z tego też względu za każdym razem będziemy zachęcać do kontaktów osobistych i indywidualnych, a nie anonimowych wypowiedzi.

Bp
@(X)

Czyli nic się nie zmieniło nadal wyzyskiwanie pracowników i podejście że tylko nitus jest wstanie zapewnić pracę.

Podwyżka będzie od nowego roku bo najniższa krajowa rośnie , a indywidualne negocjacje nic mi nie dały

Jakie są stawki godzinowe na produkcji plus minus ? I czy są jakieś premie ?

Klaudia

Stawki wynagrodzenia zależą w naszej firmie od posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz złożoności wykonywanych prac. W firmie funkcjonują również systemy premiowe zarówno zespołowe, jak i indywidualne, które są uzależnione od ilości i jakości produkowanych wyrobów, a także stopnia zaangażowania podczas realizowania obowiązków. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Plus minus 13 -14 zł na rękę szału nie ma praca dla miejscowych bo jakby odjąć koszty dojazdu to wychodzi najniższa krajowa

@.

Zachęcamy zawsze do indywidualnych rozmów na temat zarobków. Ich wysokość zależy głównie od umiejętności, zaangażowania pracowników oraz rodzaju i ilości wykonywanych obowiązków. W firmie działają również systemy premiowe uzależnione od rentowności w poszczególnych działach. Ponadto podchodzimy do pracowników w sposób jednostkowy, stąd też odległość z domu do pracy jest także brana pod uwagę przy ustalaniu wysokości zarobków. Zapraszamy do kontaktu, ponieważ realne możliwości awansu stanowią dodatkowy atut pracy w firmie Nitus.

klient

Produkty bardzo niskiej jakości,tworzone z najtańszych komponentów a cena końcowa nie adekwatna do faktycznej wartości produktu. Bramy jak i rolet nie polecam.

Nitus
@klient

Bardzo nam przykro, że zamówione produkty nie spełniają oczekiwań. Prosimy o kontakt w wiadomości mailowej (nitus@nitus.pl), abyśmy mogli bezpośrednio odnieść się do zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie.

Karol
@klient

kolego ,podaj firmę konkurencyjną w jakiej pracujesz?? albo ( imię i nazwisko ) wtedy będziesz rzetelnym krytykantem , zarzuty które piszesz są delikatnie mówiąc przesadzone, skąd to wiem ? bo kupuje od firmy NITUS stolarkę aluminiową i bramy garażowe już od 10 lat , więc mi i moim klientom również robisz czarny marketing !!! nie zgadzam się z Tobą , firma NITUS ma wysokiej jakości produkty o czym świadczy jej rozwój oraz szerokie ciągle rosnące grono nowych nabywców pozdrowienia od wiernego partnera firmy NITUS polecam produkty firmy NITUS Karol

klient
@Nitus

Kupiłem ponad dwa lata temu bramę garażowa segmentowa i jestem zadowolony dlatego teraz do drugiego garazu kupiłem miesiąc temu druga taka samą Na dzień dzisiejszy polecam ps. ale jesli ktoś myśli że bedzie tylko ja użytkował i nie bedzie jej smarował w miejscach ruchomych i ze bedzie chodzic 100 lat to powodzenia Trzeba dbać o produkt i myśle że bedzie ok na co najmniej kilka lat A części eksploatacyjne to normalne że się zużyją ( np. sworznie na zawiasach )i wymagają wymiany tak jak i klocki czy tarcze w samochodzie pozdrowionka Łukasz R.

gość
@Karol

A może kolego Karolu, napiszesz nazwę firmy, albo chociaż nazwisko i imię, wtedy będziesz wiarygodnym recenzentem i uzasadnionym reklamodawcą firmy NITUS okna.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium - Jurków

• Jak się pracuje w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?