Opinie o PSB Mrówka w Brzoza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PSB Mrówka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSB Mrówka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSB Mrówka w Brzoza

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PSB Mrówka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

rantosomgiberty Nowy wpis

Dominika oni nie chcą tam nowych osób. maja stała ekipę i widze ze co lato jest ktoś nowy do pomocy. biora na sezon letni nowego pracownika żeby stali pracownicy mogli iść sobie chyba na urlopy, a po sezonie taka osobę zwalniają. co lato - nowa twarz.

Czy jest możliwość pracy w PSB Mrówka na część etatu?

klientheheklient Nowy wpis

pracownicy w Mrówka Brzoza to jakby tam za karę pracowali, prosisz o pomoc lub coś zapytasz to wielki foch na twarzach.

Jakie mają wymagania jeśli chodzi o osoby zainteresowane pracą?

cichy obserwator

Super tani ekogroszek, jestem bardzo zadowolony. Cena rewelacyjna. Ciemnowłosa Pani kasjerka bardzo przemiła.

zakochany

Super załoga, miłe i chętnie doradzają. Można pożartować. Młody Pan w ogrodniczkach super majster

Julia
@zakochany

No to najważniejsze jak atmosfera jest w porządku, a jak zarobki? Też okej czy mogłyby być wyższe?

zakochany
@Julia

a skąd mogę to wiedzieć

@zakochany

Tak pozytywnie Pan o tym napisał, że widocznie pomyślała, że Pan tu pracuje. ;) Tak ogólnie to sporo kobiet tu pracuje?

stokrotka

@Dominika

widzę, że jest Pani bardzo zainteresowana Mrówka w Brzozie. Obsługa pomocna

Julia
@stokrotka

To super mam nadzieję ze ceny tez takie jak i obsługa czyli spoko?

nieznajoma

Bardzo fajna atmosfera, znajdę wszystko co potrzebuje i dodatkowo się pośmieje. Jak najbardziej na plus. Super obsługa.

Magdalena
@nieznajoma

To fajnie :) A osoby tam pracujące widujesz tam stale czy zdarzają się tam jakieś nowe twarze? :)

nieznajoma
@Magdalena

Ekipa jest stała od bardzo długiego czasu

@nieznajoma

A to akurat brzmi dobrze ale czy to znaczy, że nikogo nowego tutaj nie chcą do siebie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w PSB Mrówka?

Dorota

Pracowałam w mrówce...Najniższa krajowa czasami 50zl premi.Za zaangażowanie, wypowiedenie dostałam.

Przemysław
@Dorota

Miałaś umowę o pracę czy nie?

stały klient

Od lat odwiedzam ten sklep, lubię robić tam zakupy, Panie jak zawsze przemiłe i pomocne

@stały klient

To domyślasz się może skąd ta negatywna opinia o nich? Ktoś po prostu jest złośliwy? W sumie to zawsze dobrze CI doradzą ze wszystkim? Bo widzę, że podobno nie znają się na towarach tutaj, to kłamstwo?

Stały klient
@Dominika

Ludzie byli, są i będą złośliwi. W mojej opinii doradzają najlepiej jak potrafią, a przynajmniej starają się zrobić to najlepiej jak się da.

Dominika

Z tego co widzę klienci ostro tutaj jadą po pracownikach, skoro sugerują, że dziewczyny zatrzymały się w (usunięte przez administratora) umysłowo. Ja bym czuła się urażona czymś takim. Jak pracownicy sobie radzą z takimi chamskimi opiniami? Bierzecie to do siebie czy przyzwyczailiście się już?

Katarzyna

A jak tu to wygląda z atmosferą pomiędzy pracownikami? Bo ta opinia klienta o tym że pracownicy opryskliwi i roszczeniowi trochę mnie niepokoi... Czy to zapowiedź złej atmosfery w pracy?

klient

Panie ktore tam pracuja chyba zostaly myslami w komunie nieprzyjemne opryskliwe roszczeniowe byc moze zniewiescialy wlasciciel tak na to wplywa prowadzi sklep nie znajac sie bo to widac po towarze ktory ma na sklepie...panuje coronawirus gdzie sa rekawiczki i plyn do odkarzania? nie ma! sknerstwo wychodzi nawet na bezpieczenstwie.

..Tala1301
@klient

Panie które tam pracują są miłe,może pilnują porządku i zwróciły uwagę,bo ktoś nie przestrzegał zasad jakie w tym czasie tam panują.99% ludzi wychodząc z domu na zakupy,rękawiczki jednorazowe zabiera ze sobą.

gosia
@..Tala1301

to sklep powinien udostepnic rekawiczki a bylam i nie bylo a panie kolo milych to nawet nie stały a pilnuja klienta jak zlodzieja.

pola

Pracuje 2 lata jest ok ,komentator który pisze opinie o pracy 5 miesiecznej w PSB Mrówce to bardzo leniwy człowiek który przez ostatnie 2 lata nigdzie nie pracował dluzej niz w PSB Mrówce czyli 5 miesięcy ,o czymś to świadczy ...

gość

Pracowałem tam 5 miesięcy dużo obiecywali na początku (usunięte przez administratora)Praca również w soboty i niedziele. (usunięte przez administratora) . Co tu więcej pisać skończyło się tak że z trzech pracujących mężczyzn wszyscy trzej odeszli jednego dnia - o czymś to świadczy chyba i daje opinie pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o PSB Mrówka - Brzoza

• Jak się pracuje w PSB Mrówka?

Zobacz opinie na temat firmy PSB Mrówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PSB Mrówka?

Kandydaci do pracy w PSB Mrówka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PSB Mrówka