Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "BOX" Jerzy Stojek

Jurków

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "BOX" Jerzy Stojek

paweł
użytkownik zarejestrowany

pracujesz w BOX w Jurkowie @Nick? Można liczyć na umowę o pracę?

Nick

jak się nie chce pracować to tylko pić to się dodaje negatywne opinie.

Popieram poprzedników,właściciel jest chamski,nadstawia sie swoim niby kierownikiem Tomkiem,który nic nie robi.Nie można sie z nimi dogadać,kręci ludźmi i wykorzystuje pracowników.

były pracownik'''''

pracowało sie tam kilka lat....a potem kazał sie wynosic bo mu nie pasowało że śniadań nie je się na stołówce ,,,,albo na przerwie wyjerzdza sie do sklepu lub cos załatwic ......nie mam żalu do pana Stojka ,,bo chyba nerwowo i z nadgodzin byśmy się tam wykończyli .....

slonce

szkoda gadac.....(usunięte przez administratora)

były pracownik

Rzeczywiscie [usunięte przez moderatora] w zakładzie u p Stojka jest niesamowity ale można tez dobrze zarobić .Szkoda że sam szef nie szanował i nadal nie ma szacunku dla swoich pracowników .

uwaga na firme phu BOX [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "BOX" Jerzy Stojek - Jurków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "BOX" Jerzy Stojek