Opinie o Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew w Szczawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew w Szczawa

Jay

Nie polecam współpracy z Firmą Sop-drew. Nie płaci pracownikom i każdemu kogo może oszukać.(usunięte przez administratora)

ROSŁY
@Jay

Czyli dalej bez zmian a jak z wulgarnością bajkami robieniem z siebie ofiary a i wyzywaniem ludzi od....(No wiecie)?

Jay

Klient Nowy wpis
@Jay

Czyli bez zmian plus wulgarność

ROSŁY Nowy wpis
@Jay

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew odbywa się w siedzibie firmy?

Sasza Nowy wpis

2 transakcje z Panem Tadeuszem bezproblemowe. Jakość towaru zgodna z ustaleniami. Terminy długie ale ostatecznie wszystko ok.

Jacek_96

Jeśli chodzi o towar od Pana Tadeusza, nie mogę powiedzieć złego słowa. Jakość zgodna z opisem, towar prawidłowo wysuszony w nowoczesnej komorze, dodatkowo firma posiada własny transport, więc dostawca był bardzo elastyczny. Przy rozliczeniu mierzyliśmy wybrane losowo deski, wszystko się zgadzało, a nawet pomiary były na moją korzyść. Ja będę z firmą Sop-Drew na pewno dalej współpracował, z mojej strony polecam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY OFPR/23/1500
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wiktoria

Widzę, że kilka osób pisało tu o problemach z płatnościami, czy sytuacja została już wyjaśniona? Być może problemy finansowe związane są z sytuacją w kraju. Chciałabym się dowiedzieć, czy w związku z tym w Sop-Drew miały miejsce jakieś grupowe zwolnienia.

Aneczka
@Wiktoria

Dalej są niewypłacalni

Domino

(usunięte przez administratora) klamca szmaciarz imbecyl super kretyn mam nadzieje, ze po latach oszustw sprawiedliwości stanie się zadość i pójdzie siedzieć żona też cały czas kłamie a on (usunięte przez administratora) dalej panie Sonata H ci w (usunięte przez administratora)

marzena
@Domino

Czy został Pan też (usunięte przez administratora)

Marcelina

Czy to prawda ze firma nie jest wypłacalna? Ktoś coś ?

Filip

Nie jest to prawda. Pozdrawiam

LOL
@Marcelina

Tak to prawda. Ciężko im z płatnością. Z marca faktur nie opłacili.

Aneczka
@Marcelina

Prawda. Nie są wypłacalni to (usunięte przez administratora)

Karol

A czy firma działa w innych krajach?

Pani Marzeno mamy podobny problem. Może Pani podać do siebie jakiś kontakt?

Natalia
@Marek

Panie Marku, Pani Marzeno potrzebuje opinie o wyplacalnosci tej Firmy. Prosze o nr do Panstwa lub kontakt w sprawie pod nr 505957441

@Marek

Kontakt podawałam trzykrotnie i zostaje usunięty za każdym razem NIE POLECAM TEJ FIRMY 605457834

@Natalia

Zostałem (usunięte przez administratora) na ponad 50tys zł przez p. Tadeusza Sopate Sop-Drew i jego żone MIX DREW Krysyna Sopata. Szukam chętnych do pozwu zbiorowego. Odpowiednich mecenasów i koszty pokryje. Zainteresowanych prosze o tel. 510 758 258

@Marzena

www.DrewnoGliwice.pl

Jakość i perfekcja jakiej nie znajdziesz w dzisiejszych czasach.Ceny też nie z kosmosu, naprawdę warto!

Marzena

Dobre spostrzeżenie może lepszą opinią byłaby Sprawa dla Reportera jeżeli rok czasu od kiedy nie mam pieniędzy i firmy na budowie p.(usunięte przez administratora).Może ktoś został potraktowany w ten sam sposób? A może ktoś inny będzie ostrożniejszy?

Antek

Jeśli klienci mają uwagi do firmy to forum pracownicze z całą pewnością nie jest odpowiednim miejscem

Marzena

Jeżeli ktoś ma nadmiar pieniędzy ,dużo czasu na wystawienie domu albo mu nie zależy na postawieniu -jak najbardziej firma godna polecenia. Obiecanki cacanki a głupiemu radość NIE POLECAM

RTS !)

Nie polecam! Właściciel tylko czeka na to jak nas klientów oszukać...

Mik

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM ! Moje sugestie dla Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew: ...

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew - Szczawa

• Jak się pracuje w Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 297
    34-607 Szczawa

Tadeusz Sopata Pphu Sop-Drew