Opinie o Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j. w Biłgoraj

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j. w Biłgoraj

Antek Nowy wpis

Żeby być zadowolonym z pracy w firmie trzeba być dobrym pracownikiem!

Czy w Psb Mrówka-Biłgoraj Elżbieta Nizio i Dariusz Nizio Sp.j. są paczki/bony świąteczne?

lpg Nowy wpis

Nie ma

ON Nowy wpis

Paczki? jak będzie Cię stać za zarobki w tej Mrówce to sobie zrobisz. Pozdrawiam życzliwy.

Dawid Nowy wpis

Witam, czy to prawda ze l4 w firmie nie jest płatne ? Będę wdzięczny za informacje.

Alan

A czy mają duże wymagania żeby się dostać?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Magazynier sprzedawca

Wykorzystują ciężką sytiuacje na rynku w tym regionie . chyba się pozmawiali bo wszędzie minimalna krajowa. Szkoda tylko ze za urlop czy l4 jest zabierane z wypłaty. Praca ciężka a w zimę zimno i handluje się chinkami które są dwa razy droższe niż w warszawie w betonowej dżungli. Nagradzani są Ci co uprzejmie donoszą.

Witold

Mogę się zgodzić, że nie jest idealnie ale nie przesadzajcie z narzekaniem.

+Wypłata na czas Praca lekka fizycznie Godziny pracy -Atmosfera w pracy kiepska , dużo donoszenia w firmie do szefostwa, zabieranie pieniążków z wyplaty za urlop, urlop bardzo ciężko dostać , koperty pod stołem minimalna krajowa na konto. W zimie zimno a w lecie gorąco

poldek

firma jest z Biłgoraja, ale działaja na terenie całej Polski tak naparwde, wiec bardzo mnei to cieszy, zastnawiam się jeszcze nad tym czy nowe oferty się od nich pojawią.

zzzzz

Najgorszy market

anty biznesmen

Mrówka w Biłgoraju to największe [usunięte przez moderatora] .Polecam zakupy tylko w NOMI.......

mrówka

Tak bardzo fajna firma . Chcesz zarobić parę złoty przyjdz do Nizia do roboty.

Bardzo fajna firma , najniższa krajowa na umowie i kasa "pod stołem" w kopercie według widzimisie kierownictwa i szefostwa .

Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Psb Mrówka Biłgoraj Dariusz Nizio i Wspólnicy sp.j.