Psb Mrówka-Biłgoraj Elżbieta Nizio i Dariusz Nizio Sp.j.

Biłgoraj

Opinie o Psb Mrówka-Biłgoraj Elżbieta Nizio i Dariusz Nizio Sp.j.

poldek

firma jest z Biłgoraja, ale działaja na terenie całej Polski tak naparwde, wiec bardzo mnei to cieszy, zastnawiam się jeszcze nad tym czy nowe oferty się od nich pojawią.

zzzzz

Najgorszy market

anty biznesmen

Mrówka w Biłgoraju to największe [usunięte przez moderatora] .Polecam zakupy tylko w NOMI.......

mrówka

Tak bardzo fajna firma . Chcesz zarobić parę złoty przyjdz do Nizia do roboty.

Bardzo fajna firma , najniższa krajowa na umowie i kasa "pod stołem" w kopercie według widzimisie kierownictwa i szefostwa .

Zostaw opinię o Psb Mrówka-Biłgoraj Elżbieta Nizio i Dariusz Nizio Sp.j. - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Psb Mrówka-Biłgoraj Elżbieta Nizio i Dariusz Nizio Sp.j.