ATOS PUHP

Biłgoraj

ATOS PUHP

Opinie o ATOS PUHP

Agata

@HVGVGNBJKH, dość dużo czasu spędziłeś w firmie ATOS PUHP. Czy możesz napisać, na czym polega praca w tym miejscu? Zauważ też proszę, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wyrażenia jak te, których używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie.

sprawiedliwa ocena

Dużymi literami pisze właścicielka firmy.Najgorsza firma to za mało:brak terminowych wypłat raczej zaliczkowe i z potrąceniami, rejestracji pracowników,zapłaty za urlopy wypoczynkowe i chorobowe.Przychodzisz na 6,30 liczone od 8 lub 9tej Jesteś w pracy 12godzin zaliczone 8 godzin po 8zł praca na powietrzu wody nie dostaniesz.Jesteś bez zawodu masz dwie lewe ręce i nałogi to praca dla ciebie.Kumpli do kieliszka znajdziesz.Kto coś umiał dawno z tej firmy uciekł.Krzyki wyzwiska ze strony właścicielki brudasy ,nieroby.Inspekcia pracy powinna założyć stałą kontrolę nad tą firmą.

HVGVGNBJKH
@sprawiedliwa ocena 26.06.2016 08:24

POPIERAM PRACOWALEM TAM 10 LAT TO ZDZIERCY I OSZUSCI NA LUDZKIEJ KRZYEDZIE SIE DOROBILI.

JESTEM ZADOWOLONY I SZCZĘŚLIWY NAPEWNO NIE ZAMIENIŁBYM NA INNĄ FIRMĘ POZDRAWIAM

HVGVGNBJKH
@anonim 22.05.2011 23:11

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 29 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie ATOS PUHP?

ADAM

FIRMA SUPER,ZARZĄDZANA BARDZO DOBRZE JEST ICH CZWORO, ALE ROBIĄ ZA DZIESIĘCIU , PRACODAWCA GENIALNY, KASA-TYGODNIÓWKI, ZAWSZE BLISKO PRACOWNIKA NAPRAWDĘ AMERYKA W POLSCE.

mark

Najgorsza firma w jakiej pracowałem,(usunięte przez moderatora) na każdym kroku!!!! za marne grosze poniewierają człowiekiem !!!

Zostaw opinię o ATOS PUHP - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOS PUHP