Opinie o Psb Mrówka w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Psb Mrówka, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Psb Mrówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb Mrówka w Oświęcim

Nie przyjęta

Powiem jedno. Tak niskiego poziomu rekrutacji nie widziałam od początku swojej kariery. Jeszcze żeby to były stanowiska za nie wiem jaką kase. Myślą,że człowiek będzie się płaszczył przed nimi. Ha ha

Dominika

@Gosc Używanie wulgarnych słów i grożenie innym użytkownikom na forum, jest niezgodne z regulaminem, taki wpis zostanie usunięty. Zachęcam do pozostawiania merytorycznych komentarzy na temat firmy Psb Mrówka. Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Filip

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

@Filip

Wszystkie wywody są na Mrówka nowy targ

Wiktor

Czy tak dobrze sie pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisze na forum?

@Wiktor

O to samo chce zapytać

Kierownik ds. Sprzedaży
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Sabotowanie odpowiedzi, wizji, pomysłów kandydata przez panią Asystentkę Dyrektora, to tylko ułamek tego w jaki sposób traktuje się na rozmowie osoby wartościowe na rynku pracy. Pani Asystentka (pracująca od niedawna) po rozpoznaniu doświadczenia i wartości kandydata traktuje go jako zagrożenie. Krytyka, uwagi i odmienne opinie a także niespójność z opiniami samej Pani Dyrektor, to nie elementy rzetelnej rekrutacji a próby niedopuszczenia do firmy osób z potencjałem większym niż ona sama. To przykre, firma w której szefowej "podpowiada" osoba traktująca ludzi z wizją i wiedzą jako zagrożenie, traci w moich oczach na profesjonalizmie. Ludzie sukcesu zapraszają do współpracy, ludzie słabi stają w pozycji obronnej. Warto przyglądać się poczynaniom tej pani (ostracyzm w kontaktach zawodowych z nią murowany).

Pytania

- W jaki sposób poradzi sobie pan/pani w sytuacji x? - Jakie są pana/pani sposoby na motywowanie pracowników? - Co pan/pani wybiera jako ważniejsze - lojalność względem pracodawcy czy zespołu? - Pana/Pani największy sukces lub rzecz z której jest pan/pani dumna w sferze zawodowej? - Pana/Pani największa porażka? (+szereg banalnych pyt.dot. pracy handlowca)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomek

Witam, jak wygladaja zmiany w takiej mrowce? Mam zamiar tam zanieść swoje CV. Z góry dzięki za odp :)

Kk

W miejscowości Góra to jakaś porażka w tej mrówce wiecznie czegoś brakuje często robiłem Tam zakupy ale to jakaś porażka kiedyś miesiąc czekałem za głupią koronką do wiercenia w profilu dosłownie jak za PRLu. Tylko na początku było ok

mózg

Dokładnie tak jak piszę ciekawa ? i Jak jest z pracą jako magazynier ? ile godzin dziennie ? itp.

cichyagent

Pracowałem w mrówce pół roku . Gdyby podnieśli troszkę pensję na pewno bym został . Fajnie z ludzmi mieć kontakt i porozmawiać można i komuś pomóc . Czasem zdarzają się namolni klienci ale myślę że jak wszędzie :) Czasem ktoś zapyta czemu przecieka mu kran albo która spawarka jest lepsza ale leje na to za takie pieniądze :)

frywolny

Witam . :) Ja również pracuję w PSB mrówka i podzielam zdanie kolegii arnoldzik ;d Jest dokładnie tak samo jak pisze ;) Do wszystkiego można się przyzwyczaić , ale nie do głodowej pensji za którą niewiele jest się w stanie zakupić :) Także nie polecam tej pracy :) Pozdrawiam :)

Arnoldzik

Ja pracuję w mrówce . Powiem tak . Jest to dobra opcja dla młodych ludzi ewentualnie kogoś kto tymczasowo chce coś znaleść . Zarobki na poziomie najniższej krajowej + premia zależna od obrotu ale to z reguły jakieś 100-200 zł więcej . Niby każdy ma swój dział . Powiem ok . Można to ogarnąć , ale często i niemalże codziennie trzeba chodzić też po innych działach i tam pomagać klientom a tam zaczynają się schody , bo na wszystkim się nie znasz a oni mają pretensje później . Setki różnych pytań , niektóre są aż śmieszne :D no ale tak jak mówię na początek taka praca w sam raz . Niech ludzie tylko nie oczekują fachowych porad od specjalistów , którzy zarobią tam niecałe 1500 zł . Bo wątpię w to że elektryk z uprawnieniami chciałby tam pracować czy hydraulik z doświadczeniem .

Mrówczak

Ludzie ja pracowałem w mrówce obok fabryki łożysk tocznych nie wiem jak jest gzie indziej ale tam to tragedia kasa żadna szew dziad co jeszcze 10 lat temu w gumiakach po janowie chodził i teraz się dorobił i wszystkich ma za śmieci i co najgorsze gdy orientujesz się że praca tam nie ma sensu i chcesz odejść nie wypłaca ci ostatniej wypłaty mówiac że sie na tobie zawiódł po prostu śmieć...

pawel2202

Pracę w Mc'donaldzie

natalia

Witam Na jakie zarobki można liczyć w nowo otwartym sklepie ? Jaka umowa? Jakiś pakiet socjalny? bardzo proszę o odpowiedź

Tt

I tak tam zostaniesz bo gdzie znajdziesz pracę to nie zachwalaj tak praca licha zarobki tez

hania

Nie wiem co znaczy ten poprzedni komentarz? W porównaniu z konkurencją to chyba nie jest źle w mrówce, prawda?

PRACOWAŁEM

a.premie zawsze były fajne,a ile dużo więcej :)

PRACOWAŁEM

Tak w mrówce nie jest tak źle:) co do premii zawsze byłem zadowolony :) w mrówce (usunięte przez administratora) którą pozdrawiam :)

PRACOWAŁEM

Ludzie dajcie już spokój,czemu tak przylepiliście się do mrówki?znam tam dziewczyny i chłopców którzy pracują od początku mrówki i nawet dłużej i nie narzekają.Pracowałem też w tej firmie i złego słowa bym nie napisał jak wy,co oni wam złego zrobili?jak szukało się pracy to szef [usunięte przez administratora] super facet itp.a jak przyszły zwolnienia to już beee,a z drugiej strony czemu się dziwicie,że ma takie podejrzenia o wszystko jak sam kiedyś podczas kontroli złapał pracownika na wynoszeniu towaru i jak ma mieć zaufanie do pracowników?więc zastanówcie się co wy piszecie!znając [usunięte przez administratora] 150zł premii ale sobie wymyśliliście:) widocznie nie zasłużyliście na lepszą premie nie sztuka stać miedzy regałami i puszczać bąki :) :) bo [usunięte przez administratora] umie docenić pracowników :) jeśli komuś się chce to będzie pracował,a jeśli ktoś ma wszystko gdzieś to najlepiej powiedzieć że szef i kierownictwo jest do ....... mi pracowało się super i dziękuje im bardzo za wszystko :) pozdrawiam cała ekipę mrówki i euromaru :)

?

Jest remanent, braki jak wszędzie , ale tu większe , nie ma np. dachu( choć pół Oświęcimia wie gdzie jest hehe) i płacisz 4 miesiące po 150 zł .W następnym roku nie znasz już wyniku remanentu , nie płacisz hehe, ale też premia skromniejsza.Dlaczego?bo dalej spłacasz dach hehe

Ff

Co tam się dzieje !!! Tak czytam i jestem w szoku jak mozna sie godzic na takie traktowanie jak możecie sie dać wykorzystac komus takiemu

Zostaw merytoryczną opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Psb Mrówka
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.
Psb Mrówka