Opinie o Mini-Mrówka (Psb Mrówka) w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Psb Mrówka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Psb Mrówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb Mrówka w Oświęcim

hania

Nie wiem co znaczy ten poprzedni komentarz? W porównaniu z konkurencją to chyba nie jest źle w mrówce, prawda?

PRACOWAŁEM

a.premie zawsze były fajne,a ile dużo więcej :)

PRACOWAŁEM

Tak w mrówce nie jest tak źle:) co do premii zawsze byłem zadowolony :) w mrówce (usunięte przez administratora) którą pozdrawiam :)

PRACOWAŁEM

Ludzie dajcie już spokój,czemu tak przylepiliście się do mrówki?znam tam dziewczyny i chłopców którzy pracują od początku mrówki i nawet dłużej i nie narzekają.Pracowałem też w tej firmie i złego słowa bym nie napisał jak wy,co oni wam złego zrobili?jak szukało się pracy to szef [usunięte przez administratora] super facet itp.a jak przyszły zwolnienia to już beee,a z drugiej strony czemu się dziwicie,że ma takie podejrzenia o wszystko jak sam kiedyś podczas kontroli złapał pracownika na wynoszeniu towaru i jak ma mieć zaufanie do pracowników?więc zastanówcie się co wy piszecie!znając [usunięte przez administratora] 150zł premii ale sobie wymyśliliście:) widocznie nie zasłużyliście na lepszą premie nie sztuka stać miedzy regałami i puszczać bąki :) :) bo [usunięte przez administratora] umie docenić pracowników :) jeśli komuś się chce to będzie pracował,a jeśli ktoś ma wszystko gdzieś to najlepiej powiedzieć że szef i kierownictwo jest do ....... mi pracowało się super i dziękuje im bardzo za wszystko :) pozdrawiam cała ekipę mrówki i euromaru :)

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
?

Jest remanent, braki jak wszędzie , ale tu większe , nie ma np. dachu( choć pół Oświęcimia wie gdzie jest hehe) i płacisz 4 miesiące po 150 zł .W następnym roku nie znasz już wyniku remanentu , nie płacisz hehe, ale też premia skromniejsza.Dlaczego?bo dalej spłacasz dach hehe

Ff

Co tam się dzieje !!! Tak czytam i jestem w szoku jak mozna sie godzic na takie traktowanie jak możecie sie dać wykorzystac komus takiemu

?

Tak zatrudniają kobiety. Przerwa15 minut / 8h z tym że jak przyjdzie twój klient to nikogo nie obchodzi że jesz , musisz sobie przerwać przerwę i jazda obsługiwać.Nikt cie nie ukarze jak pójdziesz 2-3 razy i jak ci się coś przeciągnie. Z tym to spoko.Ciężka harówka z noszeniem regałów tylko przy przebudowie. Ogólnie na co dzień nie było ciężko.Proponuję jednak zatrudnić się po nowym roku bo teraz wrobią cię w renament - zapłacisz choć jeszcze o tym nie wiesz i nikogo nie będzie obchodziło czy pracujesz 3, 6 czy 12 mcy........"Każdy może kraść" tak ci powie szef! Co prawda to prawda..... każdy!

A co mamy robić, mimimalna zaplata a wyzysk na maksa a trzeba jeszcze znosić humory kierownictwa które się. .......... wspiera

kk

O o kim chcesz tych pracowniczych plotek , zaczynajac od góry czy dolu , tam jest wiele sekrecikow które zainteresuja wielu

już niedługo były pracownik

I szanować ludzi

Ziomek

Mógł wlaściciel za bardzo nie kombinować :)

problem jest w Mrówce w Oświęcimiu

już niedługo były pracownik

nie będzie już tak jak było, my do zwolnienia, towaru nie ma , upadek jednym słowem

kk

nie zamykają się bo istnieć będą dalej, tylko wynajmują część sklepu. Teraz będzie jak dawniej

Ziomek

nie rozwijają a zamykają! Ma tam powstać jakaś spożywka ...ale tam?! Co niby turyści pójdą na zakupy?!

Ziomek

Od września otwiera się nowy sklep

pracownicy już wiedzą , przyjedź do nas i zobacz co się dzieje,

kolego do Oświęcimia się nie pchaj mrówka to już historia,likwidacja a my do zwolnienia,[usunięte przez admina]

witam was, miałem przyjemność tam pracować i wszystko co tu piszą to niestety prawda, a kierowniczka [usunięte przez admina]to absolutne dno, ja się dziwie ze taka osoba jest kierownikiem, wszyscy uciekają ot tej zakłamanej firmy, pozdrawiam

tak zgadzam sie anka i mariuszek -porażka, NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

• Jak się pracuje w Psb Mrówka?

Zobacz opinie na temat firmy Psb Mrówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Psb Mrówka?

Kandydaci do pracy w Psb Mrówka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Psb Mrówka
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

Psb Mrówka