Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Busko-Zdrój

Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bozenka

Ja osobiście nigdy nie pracowałam w tej firmie i chwała Bogu Ale mój mąż tak na stacji u Pani Katarzyny córeczki która robi z pracownikami co chce. I również proponuje najniższą krajową A reszta pod stołem. Tyle że tych pod stołem pieniędzy nigdy nie widać. Nadgodziny nie platne co jest niezgodne z kodeksem pracy i napewno tej sytuacji tak nie zostawimy bo nie można zerowac na ludziach którzy chcą zarobić bo mają rodziny i chcą jako tako żyć. A oni mają wszystko i tak jeszcze oszukują ludzi. Wstyd dla całej tej rodziny. Ale chytry traci dwa razy i karma wraca.

Iza

MAGTRANS ma opinię świetnego pracodawcy i chyba bardzo kłuje to konkurencję!!!

JohnyKierowca

A najlepszy jest ten solidny kierowca kierowniczek od transportu ludzie ta firma mag trans to największe dno kto gupi to niech tam idzie widzę że nadal ogłoszenia są dodawane codziennie kogo wyruchali to już nie pujdzie ja tam skończyłem swoja wspolprace pojechałem za granice było że będę 3 tygodnie i powrót a tu takiego zostań bo niema ładunku na powrót itd zeszło prawie 3 miesiące obiecywali cuda diety nie widy a tu sie okazało że jest (usunięte przez administratora) co masz za to żyjesz a wypłata miała być około 23 tysiące a po powrocie na firme po wielkich blach wypłacił mi 4500 zł za 3 miesiące życia za swoje za granicą jak już pisał kierowca 123 to cała prawda jak widać na necie non stop wisi oferta na olx lepiej iść zrzucac węgiel z wagonów jak jeździć u magdziaka a jak się pytam gdzie reszta pieniędzy to mi powiedzieli ze tyle sie należy co na umowie jakie skurwysy... N... Się (usunięte przez administratora) człowiek całe swoje oszczędności wydał i dostał zapłatę niema głupich więcej się nie dam zrobić a wam nie zycze takiej firmy jak mag trans nie polecam tego pracodawcy

Maniek
@JohnyKierowca 20.05.2018 21:55

Widze kolego że nie tylko mnie wyruchal magdziak z magtransu ludzie nie dajcie się w h. U. J. A robić przez tego typa i jego poplecznikow

Kierowca 123

Witam serdecznie wszystkich pracowałem w firmie magdziaka 5 lat jako kierowca na początku nie było źle fakt że kasy nigdy na czas nie było były obsowy po miesiącu i więcej no ale była Fama że firma się rozwija i będzie lepiej i g. o. w no prawda sam się o tym przekonałem dobitnie miałem podstawę Reszta do ręki miała być miała to dobre słowo ale nigdy nie było przelał z podstawy a reszte sie proś jak my zrobili strajk to nas straszył stary karkami że się nami zajmio wszyscy wiedzieli oco biega ludzie mówię wam od magdziaka i jego poplecznikow z daleka w busku u niego w kabzie siedzą wszyscy nic nie zwojujesz a tylko narazisz sie i nigdzie roboty nie dostaniesz dobrze wam radze kto ma mózg niech tam nie idzie i posłucha ludzi którzy do dzisiaj nie dostali po 40 tysięcy własnych ciężko zarobionych pieniędzy szkoda waszego zdrowia widać na olx cały czas wisi jego ogłoszenie szuka kolejnych idiotow żeby mu za darmo wozili towar a tłusty opas będzie obrastal w piórka a ciebie nie będzie stać na podstawowe zeczy i skończysz z dlugami na drodze nie słuchajcie tych polecajacych opini to pisali jego pupile dobra firma sie nie ogłasza najwyżej robi nabur co kilka lat jak ktoś na emeryture odejdzie już mnie posłał z uśmiechem na ustach na kolana wy sie mu nie dajcie pozdrawiam

Paulina

@maz Tak właściwie to z jakiego powodu nie polecasz pracy w firmie MAGTRANS? Widzisz, napisałeś jedynie informacje, że nie polecasz. Jednak pozostaje kwestia tego dlaczego i żywię nadzieję, że tą informacją się z nami podzielisz. @Solidny kierowca Dziękuję za wypowiedź. Jaka jest oferowana umowa przez firmę MAGTRANS? I jaka panuje w firmie atmosfera? Dwa lata temu pojawiła się informacja, jakoby atmosfera nie była w firmie najlepsza, dlatego chciałabym Cię prosić abyś powiedział jaka ona jest na tę chwilę. @mechanik Wydaje mi się, że to trochę nazbyt pochopny wniosek. Z tego co zrozumiałam to nie pracowałeś w tej firmie, więc na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Nie zrozum mnie źle, ale Twój komentarz nie wnosi nic. Chyba że się mylę i pracujesz w firmie bądź pracowałeś. W takim wypadku uwzględnij to i napisz coś więcej na ten temat proszę.

mechanik

Proponują dla diagnosty 6 tys. brutto i nie ma chetnych, mechanikowi 5 tys. i tez sie nie pchają! Na kieleckie stawki to niezle i dalej nie ma chętnych...to cos nie halo!!!Wniosek prosty jak parasol...omijamy !pozdrawiam.

maz
@mechanik 12.04.2018 22:22

omijamy bo trzeba pracowac? a no tak, tutaj kazdy szuka pracy bez pracy, tzn. kasy bez wysilku

Solidny kierowca

Pieniądze jak w zegarku, jeszcze się nie zdarzyło żeby wypłaty nie były na czas. Solidna firma dla SOLIDNYCH KIEROWCóW! Zapomniałbym dodać o super nowiutkich autach, które na bieżąco z fabryki zjeżdżają. Polecam!

maz

Najlepiej porozmawiaj z kierowcami osobiscie którzy tam pracowali powiedza ci wszystko nie polecam

Nowy

Witam, czy może ktoś przedstawić aktualną sytuację w firmie dla kierowcy bez doświadczenia ? (jakie zarobki,terminowość wypłat, umowa i system pracy). Pozdrawiam wszystkich kierowców

abcd

10000 złotych-poco mi tyle kasy

Xara

Współpracuje z ta firmą!Bardzo mili ludzie nie ma problemu z pieniędzmi są mili i kulturalni nie mam co do tych Państwa żadnych zastrzeżeń (a pieniądze są zawsze w terminie)

Paulina

@XYZto ważne, by informować jeśli opinie zostawiane przez innych użytkowników zawierają nierzetelne informacje. Rozumiem, że w firmie zaszły zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia i pracy w MAGTRANS?

XYZ

Ale o czym kolego mówisz, skoro od roku wszystko idzie na konto? Hehehe, rzetelna opinia, hahah.

Filip

Jedna przestroga dla wszystkich chcacych podjąć zatrudnienie. Będą chcieli wam wcisnąć umowę z płacą minimalną i reszta zarobku do łapy - nie zgadzajcie się lub olejcie temat bo gotówki na oczy nie zobaczycie. Temat potwierdzony przez wielu.

Paulina

@rrra Ty długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

rrr

a są te mocne strony.

Paulina

@Kierowca rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Rog. A jak Ty oceniasz tą firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych stronach pracy w MAGTRANS.

Paulina

@weronika czy zastanawiasz się nad aplikowaniem właśnie na to stanowisko? Dla zainteresowanych również podjęciem pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne w "MAGTRANS", na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.magtrans.eu/index.php/kariera

weronika

dlaczego szukają Dyrektora Działu Transportu i Spedycji (transport drogowy) ???

Tracz

Po 6 latach się przeprowadzam. Nie były to stracone lata, wszystko zgodne, tak jak umówione, mieliśmy lepsze i gorsze dni, ale wszystko dalo sie wyjaśnić. Ogólnie na +

gh

najpierw jak nie masz doświadczenia to jeździsz z kims - od tygodnia do miesiąca - zależy jak kapujesz, potem wsiadasz na swoje auto. masz wsparcie tego kolegi z ktorym jezdzisz jakbys mial jakis problem

Nm

Jakoś ja uwierz miałem od razu po okresie próbnym i kasa jak w zegarku. 2,5 roku oracuje

Wjp
@Nm 08.10.2016 10:39

Kolego jak jeździsz w magtransie to powiedz mi jak traktują nowych młodych kierowców?

Rog

Jeśli masz zamiar z miesiąca na miesiąc obawiać się czy wogóle dostaniesz umówine z tym że pracodawcą wynagrodzenie za twoją ciężko wykonaną pracę to śmiało . Będziesz mieć dużo szczęścia jeśli dostaniesz kase w chociaż w terminie. Wzorcowy przykład firmy o nazwie "jak potraktować małego człowieczka jak szmatę" .... cwaniactwo , wyrachowanie na poziomie mistrz !!! Generanie omijać z daleka. Nie polecam.

Kierowca
@Rog 08.09.2016 17:57

Bzdury piszesz i to wielkie bzdury!

None

Marny poziom, atmosfera do bani. Ludzie jak maszyny, w strachu siedzą. Serdecznie nie polecam.

prego
@None 30.05.2016 10:14

A kogo się boją, że tak w strachu siedzą :))? Jakieś duchy tam straszą? Jak gdzieś straszy to trzeba uciekać czym prędzej :)

jan

Jak jest w mag transie w pracy

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak