Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Busko-Zdrój

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Xara

Współpracuje z ta firmą!Bardzo mili ludzie nie ma problemu z pieniędzmi są mili i kulturalni nie mam co do tych Państwa żadnych zastrzeżeń (a pieniądze są zawsze w terminie)

Paulina

@XYZto ważne, by informować jeśli opinie zostawiane przez innych użytkowników zawierają nierzetelne informacje. Rozumiem, że w firmie zaszły zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia i pracy w MAGTRANS?

XYZ

Ale o czym kolego mówisz, skoro od roku wszystko idzie na konto? Hehehe, rzetelna opinia, hahah.

Szukasz pracy?

Filip

Jedna przestroga dla wszystkich chcacych podjąć zatrudnienie. Będą chcieli wam wcisnąć umowę z płacą minimalną i reszta zarobku do łapy - nie zgadzajcie się lub olejcie temat bo gotówki na oczy nie zobaczycie. Temat potwierdzony przez wielu.

Paulina

@rrra Ty długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

rrr

a są te mocne strony.

Paulina

@Kierowca rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Rog. A jak Ty oceniasz tą firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych stronach pracy w MAGTRANS.

Paulina

@weronika czy zastanawiasz się nad aplikowaniem właśnie na to stanowisko? Dla zainteresowanych również podjęciem pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne w "MAGTRANS", na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.magtrans.eu/index.php/kariera

weronika

dlaczego szukają Dyrektora Działu Transportu i Spedycji (transport drogowy) ???

Tracz

Po 6 latach się przeprowadzam. Nie były to stracone lata, wszystko zgodne, tak jak umówione, mieliśmy lepsze i gorsze dni, ale wszystko dalo sie wyjaśnić. Ogólnie na +

gh

najpierw jak nie masz doświadczenia to jeździsz z kims - od tygodnia do miesiąca - zależy jak kapujesz, potem wsiadasz na swoje auto. masz wsparcie tego kolegi z ktorym jezdzisz jakbys mial jakis problem

Nm

Jakoś ja uwierz miałem od razu po okresie próbnym i kasa jak w zegarku. 2,5 roku oracuje

Wjp
@Nm 08.10.2016 10:39

Kolego jak jeździsz w magtransie to powiedz mi jak traktują nowych młodych kierowców?

Rog

Jeśli masz zamiar z miesiąca na miesiąc obawiać się czy wogóle dostaniesz umówine z tym że pracodawcą wynagrodzenie za twoją ciężko wykonaną pracę to śmiało . Będziesz mieć dużo szczęścia jeśli dostaniesz kase w chociaż w terminie. Wzorcowy przykład firmy o nazwie "jak potraktować małego człowieczka jak szmatę" .... cwaniactwo , wyrachowanie na poziomie mistrz !!! Generanie omijać z daleka. Nie polecam.

Kierowca
@Rog 08.09.2016 17:57

Bzdury piszesz i to wielkie bzdury!

None

Marny poziom, atmosfera do bani. Ludzie jak maszyny, w strachu siedzą. Serdecznie nie polecam.

prego
@None 30.05.2016 10:14

A kogo się boją, że tak w strachu siedzą :))? Jakieś duchy tam straszą? Jak gdzieś straszy to trzeba uciekać czym prędzej :)

jan

Jak jest w mag transie w pracy

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak