Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

Utttg

Miła atmosfera, normalne zarobki

TBU jak duża firma to i dużo pracy i dużo ludzi się kręci a ty nazywasz to kołchozem :) ,więc kto słabiutki i potrzebuje ciszy i spokoju to niech idzie do DZIAD- TRANSA i sobie pracuje w zaciszu .A w MAGTRANSIE praca wre firma rośnie z dnia na dzień ludzi przybywa prawie codziennie nowe twarze .Dopiero postawili duże biuro i już miejsca brakuje musza rozbudowywać . Jest to chyba w Busku najprężniej rozwijająca się firma , czego właścicielom gratuluję .A zazdrośnikom współczuje bo chcieliby zaszkodzić a nie mogą :)

alik

Tak mnie straszyli jak pytałem o opinię a tu się okazało ,że jest ok, już kilka miesięcy przepracowałem i naprawdę jestem zadowolony .Zarobki godziwe na czas jak w zegarku .Myślę ,że kto żle pisze o tej firmie to tylko z nienawiści i zazdrości do tych ludzi ,a oni też ciężko pracują całą rodziną i dają nam pracę .

Iza

MAGTRANS ma opinię świetnego pracodawcy i chyba bardzo kłuje to konkurencję!!!

nazdrowie

placi wiecej o 20% od konkurencji to jak ma nie kluc? konkurencja by mu oczy za to wydrapala...

Xara

Współpracuje z ta firmą!Bardzo mili ludzie nie ma problemu z pieniędzmi są mili i kulturalni nie mam co do tych Państwa żadnych zastrzeżeń (a pieniądze są zawsze w terminie)

Czy w firmie funkcjonuje w ogóle praca zdalna? Pytam głównie o dział spedycji, bo szukają tam asystenta. Tylko cenię sobie możliwość pracy z domu, choćby raz na jakiś czas. Kierownictwo przychylne jest do takich wniosków? Na stronce czytam m.in. o możliwości rozwoju, co z pozycji asystenta ds. spedycji byłoby dla mnie na plus. Jak o to dbają? Są regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne? Ile z reguły trzeba pracować na awans?

XYZ Nowy wpis

Jak na tak wymagające rozmowy kwalifikacyjne i nadgorliwe pytania nie związane z charakterem proponowanej pracy warto byłoby chociaż poinformować, nawet mailowo, że wybrało się kogoś innego albo nikogo. Skoro chcą być tacy dokładni w każdym detalu to myślę, że to dobra rada na przyszłość

Cały czas zastanawiam się nad aplikacją do tego miejsca na stanowisko kierowcy. Ktoś słyszał, czy w firmie się poprawiło? Czy godziny pracy zostały zredukowane, a dostawy dobrze rozplanowane, tak aby nie musieć się spieszyć? Po ile godzin się pracuje? I jak na dzień dzisiejszy wygląda kontakt ze spedytorami? Są pomocni i otwarci w razie potrzeby? Już dziękuję za informacje :-)

Kiero pol Nowy wpis

Czy firma dalej przyjmuje do pracy 2/2 pod Amazon?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS na stanowisko Spedytor - Dyspozytor drogowy międzynarodowy (prowadzenie/planowanie lub handel, FTL lub LTL)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Mirusiek

Jestem kierowcą w innej małej firmie. Mój szef podpisał umowę z magtrans jako spedytorem i wszystko się zmieniło. Pracuje na dniówki. Dostaje załadunki popołudniu, na dwie, trzy godziny przed końcem czasu pracy. Wszystko na biegu. Moje czasy pracy w tym tygodniu poniedziałek piątek po kolei: 14h45, 13h50, 14h00 12h40m, 12h59m. Czasy dojazdów obliczone jak na vana. Np. załadunek o 15:00, wyjechałem o 17:00 czas pracy kończy się o 19:00, dostawa na 6:00 następnego dnia, trasa 384km. Jak nie dojedziesz i staniesz dasz znać spedytorowi, że nie dasz rady bo kończy co się czas pracy to za twoimi plecami dzwoni do twojego szefa , żeby cię zmusić do jazdy. Czas pracy kierowcy jest dla nich nieistotny albo nie mają pojęcia co to jest takiego. Na 7 dostaw 5 ma czasy rozładunku FIX czyli dokładnie na godzinę. Wszystko załadunek pomiędzy 13:00a 17:00 i dostawa na drugi dzień przed południem a często przed 9:00 i czasu FIX. kilka razy zdarzyło się że dostaje wiadomość że załadunek do godz. 15;00 jestem w firmie o 12 a tu mnie wywalają że nie do 15 tylko o 15;00 i tak mam wrócić. Jak miałem problem z przełożeniem czasu dojazdu spedytor nie odpowiadał na smsy. Po 20:00 spedytor jest niedostępny a nocna zmiana nie ma pojęcia co się dzieje bo nie mają wiadomości z dziennej - dwa takie przypadki w ciągu tygodnia. Ogólnie kontakt ze spedytorem bardzo zły, nie rozwiązal żadnego mojego problemu. Np. Prosiłem kilka razy o zmianę czasu dostawy dla amazona to poprostu przestał się odzywać do mnie. Sam sobie załatwiłem w Amazonie na bramie rozładunek. To są moje wrażenia po przepracowaniu pod tą spedycja dokładnie 11 dni. Ciekawostka: ładowałem się w piątek wieczorem, w Niemczech pod granicą z Austriią dostawa do Francji 880km. Dwóch kierowców z innych firm z którymi się zgadałem akurat lądowali to samo i jechali dokładnie do tej samej fabryki co ja, moja dostawa na poniedziałek, ich spedycja kazała dostarczyć na wtorek. Ta sama trasa te same adresy. Jak mój szef nie zmieni spedycji na poprzednią to ja zmieniam pracę. Dla magtransu nigdy więcej. Nie potrzebują kierowców tylko wyrobników.

@Mirusiek

Straszne to co piszesz. A rozmawiałeś o tym ze swoim szefem? Jest świadomy tego co się dzieje?

Asdf

Poszukuje drugiego kierowcy pod amazona w pojedynczej w systemie 2/2, platne dniówka 370,jestem kierowcą. Najlepiej zeby byl ze swietokrzyskiego baza tez swietokrzyskie Quest21.93@o2.pl pisac

pirlo

Witam.Opowie może ktoś jak wygląda praca w systemie 3/1? Co z pauzami 45 godzinowymi? Czy to prawda że spedytor wyznacza Ci trasę jazdy i Ty musisz się jej kurczowo trzymać? Czy spedytorzy są pomocni i idzie się z nimi w miarę dogadać? Fajnie by był gdyby tu jakiś kierowca się wypowiedział, jak wygląda taka codzienna jazda, praca w tej firmie. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Olga

Czyli zawsze starają się na full pchać... Ale mimo wszystko respektują reguły i prawo? Pozwalają Ci na odpowiedni odpoczynek, skoro wszystko co do ostatniej minuty wyliczają?

Otek

Szuka ktoś zmiennika?? Pracowałem 4 msc w podwójnej i 1 msc po kraju. Jestem z lubelskiego.

Ar

Dzwoniłem do nich jakieś 3 tyg temu to proponowali 370 dniówki pod Amazonem 2/2 chyba że coś się teraz zmieniło

@Ar

I co, wziąłeś tę robotę?

Mat

Jak to jest z językami? Niby międzynarodowka a piszą że język polski wymagany... Po polsku poza polską to chyba nie bardzo

@Mat

A co jeszcze mówiła oferta, którą znalazłeś? Może była na jakieś stanowisko, która zajmuje się tylko sprawami w Polsce?

@Monika

Na kierowcę oczywiście

PIOTREK

Siema szukam pracy 2/1 2/2 pracowałem 4 miesiące w podwójnej, później miałem rok przerwy. Jestem z lubelskiego.

Ar

Wiadomo coś na temat systemu 2/2 w mag trans? Jaka dniówka czy wypłacalni itd prosze o każde info

Dzwoniłem to w 2/2 proponują 370 dniówki pod Amazonem

Zuzanna

Bardzo szczegółowo opisałeś sytuację w Magtransie, ale jednego nie chwytam. Piszesz do chętnych na pracę w Busku lub w Warszawie. Niżej wspominasz, że premia niska jak na warunki warszawskie. Czyli rozumiem, że pracowałeś w Warszawie. To czemu ostrzegasz kandydatów przez Buskiem? Może tam warunki są inne? Wyjaśnij może co z tym miejscem pracy, jeżeli źle interpretuję.

Przewożnik

Chyba ktoś chce dokuczyć tej firmie bo jestem przewoźnikiem i pare lat jeżdżę jako podwykonawca w różnych firmach ale takiego solidnego płatnika jak Magtrans nie spotkałem pieniądze są przed terminem dlatego nie ładnie kłamać. Żeby tylko na kimś się zemścić

Artur
@Przewożnik

I świetnie, że w sprawie płatności się wywiązują, bo to bardzo ważne. Gdzie wysyłasz samochody z firmą? Jeździsz po kraju , czy też po Unii?

PRZEWOŻNIK
@Artur

Długo tu nie zaglądałem tu .Ja jezdże po unii .Ale naprawdę polecam MAGTRANS jest bardzo solidnym płatnikiem .

Bolek
@Przewożnik

Jako przewoźnik, wykonawca usług może są ok ale jako pracodawca już nie

Bolek

Ale macie stawki... Jestem w szoku, proponujecie 300 PLN dniówki, gdzie jest deficyt kierowców, powodzenia

Zbych

Czy firm oferuje jakieś szkolenie dla osób bez doświadczenia?

Lll

Czy pracował ktoś w biurze? Jak atmosfera ?

Janusz

Witam, szukam do podwójnej obsady .Małe doświadczenie Hiszpania Włochy. System 2/1. Tel 517228256.

Wojtek

Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko opiekun floty: czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy na tym stanowisku?

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie, zero jakichkolwiek szkoleń.

Łukasz

A czy w Magtransie można się spodziewać jakichś premii i dodatków? Jeśli tak, to ile one tu wynoszą i czy ciężko je zdobyć? Mam nadzieję że mi o tym opowiesz, liczę na Twoją pomoc! :)

Przemo Przemo

Witam, jestem zainteresowany pracą jako kierowca C+E, doświadczenie 5 lat na EU busem, 3 miesiące w dystrybucji solówką w Norwegii i CE świeżo zdane. Najchętniej spokojne przyuczenie w podwójnej. Niepalący, spokojny, normalny. Kontakt pmastykarz@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS