Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

Rafał

Czy przyjmują do Magtransu bez doswiadczenia?

Hmm
@Rafał

Na razie w ogule nie przyjmują, chyba kryzys.

Tony
@Hmm

Jak wogole jak ogłoszenia bez przerwy wiszą...

Hmm
@Tony

Na podwójna 2/1 nie ma

Demon

Szukam zmiennika do podwójnej obsady aby zatrudnić się w tej firmie

Maxy

Skąd jesteś?

adam

cześć , chętny do podwójnej 697254525 pozdrawiam Adam

Tak

A przyjmują?

Kobita

Szukam zmiennika, zmienniczki, może też ktoś szuka, zostaw kontakt a się odezwę

FH 12

Jak aktualne to chętnie

FH 12

lazpoczta@wp.pl

Buczo

Szukam zmiennika do Podwójnej. Mam rok doświadczenia na eu +amazon. Jestem nie palący nie konfliktowy z jedrzejowa. Quest21.93@o2.pl

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS na stanowisko Spedytor - Dyspozytor drogowy międzynarodowy (prowadzenie/planowanie lub handel, FTL lub LTL)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Buczo

Szukam zmiennika do Podwójnej. Mam rok doświadczenia na eu+amazon. Jestem nie palący nie konfliktowy z jedrzejowa. Quest21.93@o2.pl

Kobita

Szukam zmiennika, zmienniczki może też ktoś szuka? Zostaw kontakt a się odezwę

Pxb

22 lata bez doświadczenia na europie, z lubelskiego. actroswhite@gmail.com

Lukas

Roadtraindriver80@gmail.com

Góral

Może coś więcej glk1@interia.eu

Góral

Witam. Szukam osoby do podwójnej obsady. Mężczyzna Kobieta. Mam 37 lat. Dobra znajomość języka Niemieckiego. Doświadczenie. Proszę o maile napewno się odezwę.

Wanda

Hej, zastanawiam się jak w firmie wygląda kwestia języków obcych. Czy jakiś jest wymagany lub znajomość, któregoś jest doceniana? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jaki stopień jest wymagany lub jaki doceniany. Podpowiecie?

Proszę o opinie?

Patryk

Szuka ktoś zmiennika? 22 lata, lubelskie, bez doświadczenia. Nie pale, nie pije, pauzy moga być aktywne jeśli zmiennik zechce. Nie należe do ludzi konfliktowych, tolerancyjny. actroswhite@gmail.com

C+E

Szuka ktoś zmiennika w Magtrans? Jestem bez doświadczenia ale w miare szybko wszystko łapie i sie ucze, miałem doczynienia z zestawem dmc 40t po kraju. Jestem z lubelskiego, jeśli ktoś poszukuje zmiennika niech da znać w odp a najlepiej da namiary do siebie to sie odezwe.

A szukają kogoś z dużym doświadczeniem?

Mati

Można się dowiedzieć jakie są zarobki? Dieta czy od km czy jak? I jakie głównie kierunki jeździcie? Dzięki za odp

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

spedytor

Jest super mimo trudnej sytuacji nawet złotówki nam nie obcieli pensji i jeszcze premie dają czego chcieć więcej ?

Spedycja

Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak pracuje się jako spedytor w tej firmie?

Ryszard

A ja mam wrażenie, że dobre opinie o firmie i to pod każdym względem spowodowały, że konkurencja mocno inspiruje do zostawiania tych wpisów.

Czy przyjmują bez doświadczenia?

Witam. Czy firma zatrudnia kierowców w systemie 2/1, mam na myśli tydzień wolnego? Czy w transporcie krajowym zjazdy są w piątki? szukam dobrego pracodawcy na dłużej a do Buska mam 100km :( a u nas w regionie to raczej lipa z dobrą firmą, bo idealnych nie :)

Gogol

@Anatolij Chyba nie sprawdziłeś się w firmie skoro narzekasz. To jest bardzo dobry pracodawca, a opinia podpisana jest przez ponad setkę ludzi.

Tom

Witam chce wstawic dwa sklady do tej firmy jaka jest tam realna sytuacjia . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS