Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS

Gogol

@Anatolij Chyba nie sprawdziłeś się w firmie skoro narzekasz. To jest bardzo dobry pracodawca, a opinia podpisana jest przez ponad setkę ludzi.

Tom

Witam chce wstawic dwa sklady do tej firmy jaka jest tam realna sytuacjia . Pozdrawiam

Ewelina

No właśnie, jak jest naprawdę? Z czego konkretnie jesteś zadowolony? Zarobki, atmosfera - to wszystko jest w MAGTRANS na plus?

kto pyta nie błądzi

Witam. Chciałbym zapytać o pracę w spedycji. Co trzeba umieć żeby dostać się na start na asystenta i na jakie zarobki można liczyć? Jak wyglądają obowiązki? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Przemysław

Po Twojej nazwie użytkownika mogę sądzić, że jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie "MAGTRANS". Mogłabyś napisać coś o samej pracy w tym miejscu? Jesteś z niej zadowolona? Mam nadzieję, że zechcesz porozmawiać na ten temat.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS na stanowisko Spedytor - Dyspozytor drogowy międzynarodowy (prowadzenie/planowanie lub handel, FTL lub LTL)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kiero0

Powie ktoś jak jest w tej firmie w transporcie krajowym ? Na jakie zarobki można liczyć ? Ile km miesięcznie ?

proszowianka

Ponoc juz szukaja osob do marketu w Proszowicach? Ktos cos wie?

maja
@proszowianka

kiedy ten market odpala?

proszowianka
@maja

podobno późną wiosną. słuszałam, że zaczynają szukać jakiś kierowników odcinkowych

Kiero

Odeszli buntownicy i się uspokoiła atsmofera. Teraz firma dobrze płaci ale i wymaga. System to system - wracasz do domu, 7 dni i w trasę a nie jak kiedyś przeciąganie żeby tylko auta nie zabrali i ściemnianie jak to ząb boli. Płaca teraz 55 EUR + podstawa + premie wiec mi wyszło za przedostatnie kółko 9000 i ostatnie kółko 9300 zł. Zaczęło się dużo Włoch robić. Wymagają. Ja chce zarobić i mi sie podoba. Mogę opowiedzieć więcej jeśli ktoś chce.

Paulo
@Kiero

Hej. Czy możesz więcej opowiedzieć o firmie bo chce tam isc pracować wlasnie na 4tyg trasy. dzieki

asdasdawqew
@Paulo

jest normalnie, jednym pasuje, innym nie, na systemie 4/1 zostalo duzo starych szoferow i sobie chwala

mandaf
@Paulo

Chcesz pracować i pracujesz dobrze - możesz tam startować- popracujesz i zarobisz. Myślisz jak zrobić, żeby się nie narobić i zakombinować - szkoda twojego czasu. Płacą jak w zegarku,mnie jeszcze się nie zdażyło żadne opóźnienie, wszystko ozusowane, stawki - całkiem dobre, atmosfera ok ALE od ciebie też wymagają. I niestety z tym niektórzy mają problem i rozsiewają parkingowe plotki.

magnum
@mandaf

jezdzi tu ktos jako przewoznik pod nimi?

Przewoznik
@magnum

Tak jeżdżę ale pod Oddziałem warszawskim i nie spotkałem spedycji która by płaciła tak terminowo jak ta firma nawet dwa razy dziennie wychodzą przelewy

Przyszły nowy
@Kiero

Ta firma ma linię czy bierze z giełdy wszystko

mila

Mmmm ale w tobie jest nienawiści. Umieszczasz swój chamski komentarz pod każdym pozytywnym wpisem o tej firmie i jeszcze obrażasz wprost właściciela tej firmy. Wcale bym się nie zdziwiła jakby cię ścignął za te chamskie wpisy bezpośrednio pod swoim adresem. W końcu dziś ustalić numer IP to żadna filozofia... A potem się trzeba gęsto tłumaczyć z tego co się wypisywało ;). A tak na marginesie - musisz być strasznie sfrustrowanym człowiekiem.

żebyś ty był tak mądry , wykształcony i pracowity jak ten młody to byś też tyle miał co on gamoniu a nie zazdrościł mu

warsztat

a ile placa ogolnie? moj znajomy tam pracuje pare lat i zachecia

trucker

Hmmm, dziwne, bo kadrę mechaników mają naprawdę stałą od wielu, wielu lat. Czesto tam przyjeżdżam. Pojawiło się ze dwóch nowych i też już jakiś czas pracują. Jakby było tak źle to chyba by uciekli, przecież pracy dla mechaników dzisiaj pod dostatkiem na każdym rogu...

tak to prawda ja pracuje i wszystko jest ok polecam stabilna pewna praca .

Były
@trucker

Nowe zestawy to co przy nich robić . Dlatego zostają hehe

mir

kolego w calej tej wojnie zlych opinii i starych szoferow chodzi o to, ze jak byl stary u wladzy, to szofer jezdzil pol miesiaca, pol stal pod plotem a stary calowal go ze jezdzil a ci czuli sie jak krolowie. swoje auto, podstawa na konto - kierowca jezdzil tydzien po miedzynarodowce, dwa po kraju, a zarabial jak miedzynarodowka a w domu byl czesciej jak listonosz - i kazdy chwalil się na boki jak to ma cudownie - to bylo tydzien w pracy tydzien w domu z zarbokami systemu 3/1. mlody zaczal rzadzic, wypierd* pol kierowcow, a druga polowa polowy odeszla bo im honor nie pozwalal zostac z mlodym. mysleli ze mlodemu na zlosc zrobia i stary wroci, a na jego szczescie przyszla akurat ukraina i zapelnila luke. chcieli mlodego wydymac, a sami sie wydymali. ot cala historia widziana oczami tego co zostal

Volvo.Setra

Czy w systemie 3/1 kierowca jest pełne 7 dni w domu( sobota, niedziela). Zjazdy są na bazę zestawami czy dojazd firmowymi busami? Wiele firm proponuje system 2/1 a nawet 2/2, jak to wygląda w Magtrans?

sped

Dla leni w tej firmie nie ma miejsca jak pracujesz to i zarabiasz pieniądze są na koncie jak w zegarku i wszystko na konto kto mówi inaczej to kłamie .... żeby zniechęcić innych bo sami odeszli z magtransu myśleli ,że w innej firmie zarobią więcej a poszli do takich dziadtransów i teraz się zemszczą na tej firmie pisząc takie bzdury .Niektórzy chętnie by wrócili ale szefostwo byłych pracowników nie przyjmuje i dobrze robią .Ja pracuję i szczerze mówię ani nie chcę nikogo zachęcać ani zniechęcać bo nie mam w tym żadnego interesu .

kolego , jeżeli umiesz pracować to nikt Cię nie oczernia a jak jak jesteś leniem to bierzesz ten komentarz do siebie . Jak widać uderz w stół a nożyce się odezwą i w Twoim przypadku tak jest . Ja pisze o tych co pracują solidnie i uczciwie i tak też mają zapłacone i są doceniani a nie o takich obibokach jak ty!!! co wiecznie im żle i są pokrzywdzeni .Po prostu szukaj przyczyny w sobie a nie w pracodawcy ,może trzeba się dokształcić i ciebie też docenią .Pomyśl o tym !!!

Adek

Co ty chłopie piszesz ty lubisz mało pracować i mało zarobić. Inni chcą zapieprzać i zarabiać solidne pieniądze i tu tak jest .jak zarobiłam godziwe pieniądze to czego mam szukać ? Chyba tylko problemów .I nie pieprz o złej opini. Bo ci ludzie mieszkają w Busku od kilkudziesięciu lat i nikt normalny co ich zna nie mówi o nich zle ,tylko te oszołomy co odeszli ostatnio z firmy bo ich Magdziak wkurzył ,próbują się zemścić. Nic wam z tego nie wyjdzie panowie.......

alik

Tak mnie straszyli jak pytałem o opinię a tu się okazało ,że jest ok, już kilka miesięcy przepracowałem i naprawdę jestem zadowolony .Zarobki godziwe na czas jak w zegarku .Myślę ,że kto żle pisze o tej firmie to tylko z nienawiści i zazdrości do tych ludzi ,a oni też ciężko pracują całą rodziną i dają nam pracę .

nowy szuka

a jak wyglada praca w spedycji?

eweline
@nowy szuka

Z tego co słyszałem to całkiem nieźle. Dobrze płacą, wszystko na konto, ozusowane, z urlopem nie ma problemu. Tylko ciężko się dostać. Jeżeli masz doświadczenie - to jeszcze. Jeśli nie - musisz przejść całą ścieżkę - asystent, dyspozytor, spedytor - muszą cie sprawdzić. Trzeba się uzbroić w cierpliowść. Ale znajomy pracuje 15 lat i chwali sobie.

Wszystko usystematyzowane w przejazdach, nie ma bałaganu. Każdy wie jakie ma zadania i co musi zrobić. Rozliczenie w terminie i o to chodzi.. polecam..

Volvo.Setra
@pracownik

baltazar

normalnie - jak w każdej firmie transportowej - raz lepiej, raz gorzej - kasa na czas, ustalone wynagrodzenie jest, najgorzej jest ze starymi szoferami, co chca wpuscic w maliny i opowiadaja bzdury z palca wyssane i chca zebys sie gdzies wypier***. Jak sie odetnie i robi swoje bez patrzenia i zmawiania z innymi jest do OK.

volvo
@baltazar

Popieram. Zaczynasz pracę w tej firmie , nie słuchaj starych kierowców. Z nowych robią sobie żarty, buntują, opowiadają głupoty, a oni sami siedzą cichutko i się podśmiewują. Ze mną też tak było. Odciąć się i robić swoje.

TBU

Z daleka od tej firmy ????????

Scxrsfbuc
@TBU

Nieee można z bliska nie gryzie ????

Iza

MAGTRANS ma opinię świetnego pracodawcy i chyba bardzo kłuje to konkurencję!!!

nicki
@Iza

Popieram. Fajna atmosfera, młodzi ludzie, Ci którzy się starają, naprawdę mogą się tutaj wybić i dobrze zarobić.

nazdrowie

placi wiecej o 20% od konkurencji to jak ma nie kluc? konkurencja by mu oczy za to wydrapala...

alfred

firma ok, kasa na czas, problemow nie ma, atmosfera mila jeden minus - leń sie tutaj nie odnajdzie! wymagaja aktywnosci i zaangazowania w prace

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne MAGTRANS