Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

lofer

[usunięte przez moderatora]Obiecałem ,że napiszę jak strona ożyje więc po krótce napiszę : W biznesie nie ma sentymentów a żal byłych pracowników nie upoważnia do oczerniania bo to takie małostkowe.

28.07.1982 Mogilno

Jak widać z wszystkich postów \\\'\\\'UPADEK Z WYSOKIEGO STANOWISKA BOLI I TO BARDZO\\\" wszycy wiemy że chodzi o pan byłego kierownika i kierownika. Popieram Pana [usunięte przez moderatora] że nareszcie robi porządek!

milusia

Jak masz coś konkretnego do powiedzenia i w miare prawdziwego to napisz o sobie bo dużo by pewnie można się dowiedzieć.Poza tym masz jeszcze dział budowlany lub magazynie do opisaniaa wylejesz potok słów na temat jak przebiega tam praca.

lofer

o strona ożyła ciekawe jak sie temat rozwinie bede wpadac tu z ciekawosci może kiedys zabiore głos

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
???

Witam widzę że nie ma tu nowych wiadomości . To może ja cos opowiem ciekawego : firma ma nowego wlasciciela :) bylo by fajnie tylko ze wzial sie za zwalnianie najlepszych pracownikow nie bede pisal kogo bo kazdy wie . Jestem tylko ciekaw jak takie zmiany wplyna na dalsze dzialanie tej firmy. Czekam na jakies ciekawe dyskusje :)

bolo

tu wypowiadają się pracownicy o warunkach pracy więc nie wypowiadaj się na ten temat jak go nie znasz

tajemniczy klient

Najgorsza firma jaką miałem nieprzyjemność odwiedzić, niepolecam nikomu, to jakiś KOSZMAR !!! Jedyne co pozytywne w tej firmie to Panie z obsługi klienta.

DNA

Dno, Dno, Dno, Dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aha, i jeszcze jedno - dno. O tej dziurze nie da się powiedzieć nic więcej.[usunięte przez admina]

luzak

jak wrażenia po imprezie

jacek

Chyba juz kolo na tym forum sie wpisywales niejednokrotnie cos mi sie zdaje ze tacy jak ty czyli byli pracownicy zwolnieni za brak kompetencji za wszelka cene probuja popsuc opinie sklepu i obecnych pracownikow.Gamon jestes i tyle a obsluga jest ok bo nie pracuja juz takie [usunięte przez admina]jak ty i tobie podobni

angel

zgadza się praca super zarobki ok wszystko w temacie

[usunięte przez moderatora] ciency jesteście i robić wam się nie chce , a wymagacie nie wiadomo czego . dajcie coś od siebie , a nie tylko krytykujcie . łatwo jest komuś ubliżać , nie patrząc co się samemu robi . zawsze tak było , jest i będzie . drugiego dna wcale nie widzicie , bo jesteście za płytcy , tylko jakieś częstochowskie rymowanki , na tyle was stać . ubliżać i narzekać , dziwię się szefowi waszemu bo już bym was dawno wszystkich zwolnił , plujecie na wszystkich i wszystko dookoła , a sami na siebie nie spojrzycie . gdyby to ode mnie zależało to już połowa was by tu nie pracowała . możecie zatem docenć , że szef nie jest taki zły skoro was jeszcze trzyma . ale co tu pisać , nie nalało wam się jeszcze w życiu wody do[usunięte przez moderatora].., dlatego wydaje wam się , że jesteście pempkiem świata , ale to się wkrótce zmieni . na casto nie liczcie bo w Zawierciu w ciągu pięciu lat na pewno nie powstanie , w brew temu co słyszycie . w sumie z takim podejściem do pracy to tam długo byście nie popracowali . pozdrawiam wszystkich normalnych w Formacie .

Balboa

Bardzo trafne spostrzeżenie ,cytuję "Jeśli chcecie zobaczyć jak NIE POWINNI zachowywać się szefowie to jedźcie do formatu, można się nieźle uśmiać z tych dwojga zakompleksionych dziwolągów mających chore ambicje. Jeśli będąc pracownikiem chcesz coś kupić u swojego Pana to musisz błagać o rabat,buahahaha."" Nieźle .a z zewnątrz tak ładnie się prezentują:)))

Gość ledwo co zaczął pracę w nowej firmie ,a tu od razu go docenili ,nieźle .:)

Taaa.Gość jest znany na całym Zawierciu :) Mówią o nim[usunięte przez moderatora]

Egzekutor

Pan [usunięte przez moderatora]z panem [usunięte przez moderatora]"(ten abśtyfikant" na szczęście nie pracuje w Formacie jeszcze) już jeden magazyn wykończyli niedawno - WMS-u im się zachciało przy 20stu osobach :))) Prawda jest taka że pan [usunięte przez moderatora] ma zerowe pojęcie na temat zarządzania .Zapytajcie go co ukończył.Podejrzewam że nie jeden z pracowników FORMATU ma lepsze kompetencje . To zwykły pociotek podesłany przez kolegę z upadającej firmy [usunięte przez moderatora] Najlepiej czuje się w swojej "Trąbialni " z laptopem gdzie może spokojnie "połazić " po Naszej Klasie " Nowe zdjęcia pododawać ,wszystko by stwarzać wrażenie "zarobionego " Uważajcie , świetnie mu idzie pisanie donosów :)

anonim - 2011-07-03 09:18:23 anonim - 2011-07-01 22:35:41 Panie [usunięte przez moderatora]może warto by było się zabrać za [usunięte przez moderatora] bo jest osobą nie adekwatną do tego stanowiska nie zna się na niczym i tylko chłopaki tam trzymają jeszcze ten dział. Sprzedaje panu poręcze na sztuki a nie na mb i co drugi kwit wypisany przez tego osła jest źle wypisany. nawet zamówień nie potrafi spisać i może ona panu powie co robi na stacji benzynowej intermarche z przedstawicielami i ile bierze za to żeby towar był na półce bo podobno pan o tym wie ale niech sama powie coś na ten temat. jeśli mowa o biznesach poza firmą, którzy [usunięte przez moderatora] walą w plecy to warto dodać [usunięte przez moderatora]. ciekawe czemu tak jest że większość pracowników wie o kim mowa a [usunięte przez moderatora] nie?? a z drugiej strony dobrze!niech mu walą w rogi! i tak jest cieciem - jaki szef, tacy kierownicy. no , no .[usunięte przez moderatora]to się grono zebrało . potencjalnie działy które mają najwięcej docznienia z magazynem . przypadek , czy ktoś się mści ?? chyba to drugie i chyba wiemy kto . szkoda tylko , że ten dzięcioł nie wie , że szef jest na bieżąco informowany o wszystkich takich próbach . ucz się kolego i się nie wychylaj , bo za pomówienia idzie się siedzieć . pozdrowienia z trzech działów . tak na marginesie dużo jeszcze osób sciągniesz z byłych firm do Formatu za kasę .

anonim - 2011-07-01 22:35:41 Panie [usunięte przez moderatora]może warto by było się zabrać za [usunięte przez moderatora] bo jest osobą nie adekwatną do tego stanowiska nie zna się na niczym i tylko chłopaki tam trzymają jeszcze ten dział. Sprzedaje panu poręcze na sztuki a nie na mb i co drugi kwit wypisany przez tego osła jest źle wypisany. nawet zamówień nie potrafi spisać i może ona panu powie co robi na stacji benzynowej intermarche z przedstawicielami i ile bierze za to żeby towar był na półce bo podobno pan o tym wie ale niech sama powie coś na ten temat. jeśli mowa o biznesach poza firmą, którzy [usunięte przez moderatora]walą w plecy to warto dodać[usunięte przez moderatora]ciekawe czemu tak jest że większość pracowników wie o kim mowa a [usunięte przez moderatora] nie?? a z drugiej strony dobrze!niech mu walą w rogi! i tak jest cieciem - jaki szef, tacy kierownicy.

K.O.

[usunięte przez moderatora] jest niestety zbyt zadufany w sobie i nie szanuje nikogo !!! Przelicza wszystkich na złotówki i może to i dobrze ale jeśli ktoś przez długi czas przynosi mu kasę swoją pracę to zasługuje na szacunek i normalne traktowanie kiedy mu sie noga pdwinie !!! Ale Pan [usunięte przez moderatora] nie ma ludzkich cech więc nie ma się niczego dobrego spodziewać. Popatrzcie jak traktuje [usunięte przez moderatora]..jak kilka lat temu był mu potrzebny to umiał się zachować ale dziś jest inaczej. Chłopie zastanów się bo gdyby nie [usunięte przez moderatora] to twoja firma już by nie istniała !!! byłaby na skraju ,nic by nie znaczyła...wiec okaż troche szacunku bo przyjdzie czas ze jeszcze mozesz kogos poprosic o pomoc ale juz nie jako szef tylko jako potrzebujacy bezradny i ciekawe jak cie wtedy potraktuja>>>? Wiec morał z tego jest jeden jesli tak zaufanego i poczciwego, wieloletniego pracownika[usunięte przez moderatora]tak traktuje to czego mozna spodziewac sie w przypadku innych. Znacie odpowiedz? Chyba nawet myśleć zbyt długo nie trzeba bo odpowiedz jest jasna. Naljepiej jakby klopot sprzedal ten obóz wtedy i tak mielibysmy prace ale bynajmniej kazdemu chcialo by sie rano do niej wstawac i nikt by cie nie traktowal jak smiecia bo w innych firmach/sieciach szefowie maja poziom ! u nas niestety poziom władców jest poziżej dna.

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT