Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

obserwator

też uważam, że jest dyskryminacja szczególnie na farbach, szkoda was dziewczyny

?
@obserwator

To moze u ciebie jest problem jest ze zrozumieniem jezykow obcych ja wiem co pisze a co transalator sie na ciebie wypial ze nie wiesz o co come on ?

prześmiewca
@?

Wiesz o co "come on" a nie potrafisz używać polskich znaków -żenada!

sebo

Co to za sklep że tak narzekają kobiety czyżby była dyskryminacja panie prezesie kobieta też człowiek

obserwator

A ja ta panią mile wspominam natomiast ekipa męską tego działu to jakieś nieporozumienie do huty panowie !!!

obserwatorka

ta "blond pani" juz tam nie pracuje :) a ja pozdrawiam chłopaków z dzialu farb extra obsluga ;)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

A ja uwielbiam zakupy w Formacie. Obsługa zawsze na miejscu, chętni do pomocy, muszę tutaj pochwalić dział łazienek, chłopaki prężnie działają :) Za to obsługa przy karniszach - porażka, zawsze trafiam na zły humor jednej blond pani.

Kokietka

Miło wspominam chwile spędzone w tej firmie...ach te imprezki integracyjne. Całuski dla wszystkich z którymi kiedyś pracowałam.

KIEROWNIK

FORMAT RULES TOGETHER FOREVER I LIKING TO

Nikifor
@KIEROWNIK

Czy rozumiesz co napisałeś "Kierowniku" -czy tylko Ci się tak wydaje?

obserwator

Może coś o kierownikach działu metalowego i farb

Salami
@obserwator

No to są fajne chłopaki, bardzo ich lubię

sebo

Może wypowidzcicie się coś na kierownika działu metalowego i farb może p. Lapot powinien coś wiedzieć nie bójcie się przecież za byle co nie zwalniają

Lala

Powiem tak: uciekajcie stamtąd jeśli tylko możecie, szkoda życia na taplanie się w tym b.gienku. Ja tak kiedyś zrobiłam. Polecam! P.S. Pozdrowienia dla Jana Niezbędnego. Pozdro również Dorosłego, który szczyci się swoją tożsamością Ha, Ha,Ha - życzę OPAMIĘTANIA. Ocena: Pracownicy w 80% - na poziomie, Kadra zarządzająca w 80% - poniżej zera, 20% - nie ujawnia swoich poglądów.

WESOŁEKOWATOŚĆ
@Lala

A SAMA UCIEKAJ MODLISZKO JEDNA WSTYD ŻE TACY LUDZIE KIEDYŚ PRACOWALI W TEJ FIRMIE JAK MASZ IQ POWYŻEJ 100 TO NIE PISZ WIĘCEJ TAKICH BREDNI INACZEJ WSZYSCY CZYTAJĄCY DOWIEDZĄ SIĘ JAKIE NAPRAWDE JEST TWOJE IQ WYNOSZĄCE OBECNIE PONIŻEJ 100

SMUTASKOWATOŚĆ
@WESOŁEKOWATOŚĆ

Oj, chyba Kogoś zabolało? Liż dalej bo na pewno dooobrze na tym wychodzisz.

obserwator

Janie niezbędny masz całkowitą rację brawo dla CIEBIE super opis , dorosłemu sugeruje to TY się ujawnij bo chyba tam nie pracujesz , to nie boli jak piszesz pozdrawiam

dorosł2

dobre , dobre niezła myśl

Jan Niezbędny
@dorosł2

Witam. Niestety mogę tylko stwierdzić że : "jaka pierwsza miłość-takie porównania". A co do przedstawiania -przecież się przedstawiłem (że tak samo jak inni -cóż taki mamy dotychczasowy styl zamieszczanych postów). Pozdrawiam wszystkich : tych dorosłych i tych młodzieńczo zakochanych w ...

Jan Niezbędny

Jak w każdej społeczności jeśli razem "grabimy" to jest OK ,ale jeśli się potkniesz(i np. zostaniesz zwolniony ) cała reszta momentalnie staje się twoim wrogiem-"sorry takich mamy ludzi" (obok siebie).Taki sam mechanizm działa w FORMACIE -jeśli śpiewasz razem z Łapotem ,nawet jeśli fałszujesz -to jest OK ,ale jeśli masz swoje zdanie ,nieważne czy masz rację czy nie , musisz albo je "zweryfikować" albo niestety zostaniesz wyautowany. Niestety rzeczywistość wygląda tak ,że ludzi mogących stanowić siłę napędową utrąca się bo mogą się okazać lepsi, lub mądrzejsi od tych którzy "pieją" na pochlebczą nutę.W normalnej sytuacji mądry szef nie dobiera sobie zespołu pochlebców tylko dobiera zespół do realizacji zadania -rozwoju firmy .W przypadku Formatu rozwój ma swoją przyczynę tylko dzięki działaniu "OPATRZNOŚCI BOŻEJ" czuwającej nad stadkiem owieczek -pracowników i ich rodzin . Szkoda bo większość pracowników , mądrych ,inteligentnych ludzi przekształciło się w "bezmyślną" masę , której priorytetem nie jest normalna efektywna praca ,tylko ciągłe myślenie "jak się nie narazić i przetrwać do końca kolejnego miesiąca".Jest to przykre ale niestety sytuacja taka ma miejsce też w innych firmach , a jeśli chodzi o pracowników to ich mądrością ,jeśli już pracują w tak funkcjonującym chorym układzie jest szukanie każdej ,możliwej sposobności żeby poprawić swoją sytuację związaną z zatrudnieniem - jest wiele firm w których wypłata jest "na czas" ,a poza tym można być zauważonym i normalnie po ludzku docenionym -trzeba się tylko pozbyć tego lęku który jest wpajany w pracowników Formatu -nie pierwsza to druga czy też trzecia firma wreszcie zauważy Wasze dobre cechy ,które macie i będziecie pracować w firmie która poza "kasą" da Wam poczucie wartości ,możliwości rozwoju,a na "rysowanie psychiki" będziecie patrzeć wreszcie z dystansem. Mnie się udało i dlatego życzę tego wszystkim ,którzy jeszcze nie zabili w sobie poczucia własnej wartości ,aby nie patrzyli na Format jako na firmę ,gdzie dociągną do emerytury tylko szukali możliwości realizacji swoich marzeń ,pasji,czy też nawet tylko możliwości pracy w swoim zawodzie. Pozdrawiam wszystkich pracowników ,z którymi przez pewien okres pracowałem.

Dorosły
@Jan Niezbędny

Podzielę się z Tobą oraz innymi czytającymi te czasem żenujące wpisy życiową mądrością: "...Z pracą w formacie jest jak z pierwszą miłością... nie każdy ją przeżył, ale jeśli ją miał i stracił to do końca życia będzie z rozrzewnieniem ją wspominał i o niej mówił..." :-) P.S. Skoro tak odważnie i krasomówczo piszesz miej równie dużą odwagę się przedstawić to naprawdę nie boli

!!!

ale o co chodzi obserwatorowi

obserwator

Jak ktoś wyżej napisał "brak szacunku dla klienta i pracownika " ciekawe co jeszcze?

obserwatorka2

no to może więcej sprawiedliwości trzeba i nierobów wyeliminować

obserwator

Wydaje mi sie ze nikogo nie zwalniaja bez powodu widocznie zasluzyla sobie na taki los jaki ja spotkal. Nalezy wyciagnac wnioski I na przyszlosc nie popelniac tych samych bledow !!! A pani zwolnionej zycze wiecej pokory !!!

prośba

proszę Was wypowiedzcie się na ten temat, przecież wiecie, że koleżankę zwolniono bez sensu

własnie dzisiaj zostałam zwolniona z formatu przez pracowitego kierownika chce podziekować wszystkim za współprace jesteście super tylko nie liczni psują tam atmosfere pracowitoś nie popłaca przekonałam sie i sprawiedliwość życze wam aby was to nie spotkało , by nie zabierano waszym dzieciom na chleb no trudno na formacie świat sie nie kończy

?

czemu nic nie piszeta

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT