Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

kinetic

Piszecie, piszecie a nawet nie macie pojęcia o czym... Określacie, że to coś to "firma"; NIE!!! Firma to konkretne, wytłumaczalne i poukładane środowisko (zapraszam do encyklopedii), więc już na wstępie dajcie spokój z nazywaniem tego firmą. To taki grajdoł - jak już ktoś napisał - niechcący stworzony i niechcący się udało przetrwać parę lat na rynku, ale koniec się zbliża i jest nieubłagalny, tzn pewny bo jak już wiadomo został sprzedany teren po castoramę a oni są prawdziwą FIRMĄ i uruchamiają nowe obiekty od fundamentów po otwarcie w niespełna rok. Tak więc należy już dziś pomyśleć o napisaniu ładnego CV i listu, żeby być w pierwszej turze zatrudnionych. Wreszcie zobaczycie co to jest prawdziwa firma i dobra praca i płaca, i żaden kłopot nie będzie chodził i marudził za uszami ani się głupio śmiał, bo tam ludzie są na poziomie !!! PASTUCHY NA RYBY !!! POZDRO DLA NORMALNYCH

`

jedno wielkie szambo

prawda

pamiętajcie o jednym co stare przysłowie mówi...i nie wkręcajmy się na siebie bo źle na tym wyjdziemy..."RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY". pracujemy już tyle lat, że gdyby nas kształcono i uczono, a nie tylko poniżano i naśmiewano się z nas to teraz na pewno inaczej byłoby w tej firmie. A tak, ryba sie już zdązyła zepsuć i ześmierdnąć ale za to ma kase, a my co ? dalej bez perspektyw.

koksu001

zgadzam się z tym wpisem w pełni pan* kierownik pożal się boże działu farb "na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze po pierwsze jak to stare dobre przysłowie mówi, a tu ani jednego ani drugiego" może krótko wyrażę swą opinie o tym delikwencie "wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma" hehehe:))) zupełny brak kultury i szacunku jak do klienta tak i do pracownika. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]...:)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
płytka

ale zmiany w naszym formacie,kto to jest ta nowa na [usunięte przez moderatora]

sokole oko

Format - 2013-04-03 20:35:33 Nieprawda wszyscy pracujący w tej firmie posiadają kompetencje.Jak nie wiesz o czym piszę to uzupełnij braki.Fakty są takie żeby pracować w tej firmie potrzebne są predysopzycje a każdy pracownik przechodzi specjalistyczne szkolenia prowadzone przez najlepszych trenerów w tyj części kraju. Więc pisanie takie obnaża jedynie twój intelekt.A feeee.....pracownicy - którzy posiadają kompetencje i wiedzę to [usunięte przez moderatora] z tamtąd. Najwierniejsza grupa "starych" to ci, którzy mają ogromne pokłady wazeliny [usunięte przez moderatora]. icj łatwo można poznać po wiecznie brudnych kolanach hi hi hi. specjalistyczne szkolenie.... tak przez obsługę szpitala w Tworkach.. głupota i nabijanie w butelkę.

a kim TY kur*a jesteś ?

Normalnych ludzi jest tutaj więcej niż garstka, tylko kilku [usunięte przez moderatora] psuje klimat w tej blaszanej puszce. Po co kąsamy się między sobą jak i tak wystarczająco dużo dziwnych problemów do rozwiązania dostarcza nam RĘKA, która nas karmi. P.S. Pozdro dla wszystkich cwaniaczków (głównie kierowników z małymi wyjątkami) którzy nadawali, nadają i będą nadawać na swoich "kolegów" z działów dla poprawienia i umocnienia swej pozycji w firmie. Bo przecież trzeba sprawiać wrażenie, że się coś robi żeby można było dalej nie robić nic.

smo życie

kaue - 2013-03-27 22:13:09 w tej firmie pracują prawie same [usunięte przez moderatora] i tyle. Prawie, bo jest kilku normalnych ludzi, ale to zaledwie garstka. Najrązsądniej byłoby zamknąć, sprzedać, wydzierżawić albo w jakiś inny sposób pozbyć się...sporo też kasy wpadłoby ze złomu, bo to przecież kupa blachy. Aha, jeszcze jajek nam brakuje - a przecież święta. Trzeba zwolnić kogoś kto tego nie dopilnował...Czytam i oczom nie wierze [usunięte przez moderatora] TO BYŁO PYTANIE RETORYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Format

kaue

w tej firmie pracują prawie same gł*ąb*y i tyle. Prawie, bo jest kilku normalnych ludzi, ale to zaledwie garstka. Najrązsądniej byłoby zamknąć, sprzedać, wydzierżawić albo w jakiś inny sposób pozbyć się...sporo też kasy wpadłoby ze złomu, bo to przecież kupa blachy. Aha, jeszcze jajek nam brakuje - a przecież święta. Trzeba zwolnić kogoś kto tego nie dopilnował...

AntyantyAnty

antyAnty - 2013-03-04 14:13:20 AntyKonfident - 2013-02-27 16:35:18 Właśnie ta pracownica jest jedną z najbardziej kompetentnych osób w tej firmie - wiem bo pracuję tutaj od długiego czasu i nie zwróciłem/łam uwagi na takie szczegóły ponieważ zajmuję się tym co do mnie należy. Ty zaś jeśli takie drobnostki zauważasz to chyba masz zbyt dużo wolnego czasu w pracy i obserwujesz pozostałych. [usunięte przez moderatora]a na czym polega ta kompetencja ?Pomyśl, lub [usunięte przez moderatora] obserwuj dokładniej.

antyAnty

AntyKonfident

Mój poprzedni wpis to odp. dla "ziomka2567".

AntyKonfident

szafirowy brylancik

bez urazy ale nic pozytywnego napisać sie nie da gość wali totalną ścieme

kuku

józek - 2012-07-25 20:03:27 fun - 2012-07-25 14:17:05 jakie to żałosne, jakie to głupie, jakie to infantylne....szok. Przecież wszyscy wiedzą że dobrzy pracownicy już dawno pracują w innych porządnych firmach a w formacie...no cóż. Ludzie z formatu sami na siebie jeden na drugiego donoszą, dołki pod sobą kopią oczerniają się nawzajem i zazdroszczą sobie. Uśmiechaja się szucznie jakby nigdy nic a później jadą po majtach...równo. nie ma się co dziwić że jeste jak jest i ktoś kto napisał że BYLE JAKA FIRMA ZATRUDNIA BYLE JAKICH PRACOWNIKÓW -miał rację.Zabawne co piszesz wyczuwam zazdrość w tym co piszesz ,że nie dane ci pracować we formaciea moze dla odmiany przeprowadzmy anonimową ankietę . Co sądzicie o malo robiącym [usunięte przez moderatora] ????

polka12

camel49 - 2013-02-08 12:53:10 Dziękuję za wpis, zostanie wydrukowany i oprawiony w ramkę na pamiątkę starych, dobrych czasów na kasie, z pozdrowieniami [usunięte przez moderatora]Tak trzymaj [usunięte przez moderatora] !

camel49

ziomek2567

camel49 - 2010-10-16 22:58:51 Jestem obecnym pracownikiem firmy i jestem zaszokowana tą stroną. Za dużo wulgaryzmów, błędów ortograficznych i wzajemnych oskarżeń. Firma jak każda ma swoje wymagania, jeśli coś nie pasuje jest droga wyjścia. Osobiście uważam, że gro pracowników jest już tak zżyta ze sobą, że tylko pozazdrościć wzajemnej przyjaźni, jednocześnie jesteśmy tylko ludźmi i czasami się zapominamy, to a propo opinii klientów o niezbyt kulturalnej obsłudze. Pisanie o łapówkach i orgiach jest poniżej krytyki. Osobiście jestem zadowolona z pracy, cieszę się, że ja ją mam i wcale nie jest źle , mam bardzo dużo przyjaciół-współpracowników, na których mogę liczyć.Zaznaczę jeszcze, że piszę naprawdę z własnej inicjatywy, nie jestem "pociotkiem", tylko zadowolonym z pracy pracownikiem.[usunięte przez moderatora] (zdziwieni?)no być może ją chwalisz... masz tyle lat i dalej w spódniczki się ubierasz? tylko potrafisz [usunięte przez moderatora] bo właściwie tak zmieniłaś swoją posadę. [usunięte przez moderatora]Brawo dla pani [usunięte przez moderatora].

Nie podoba mi się ta wypowiedź !

daga - 2013-02-06 20:06:16 radzę wszystkim klientom omijać to miejsce szerokim łukiem, pojęcie szacunku dla klienta to czysta abstrakcja, zupełny brak kompetencji ze strony kierownictwa, jeśli chcesz coś tu kupić, to najpierw dobrze się ubezpieczBardzo nie ładnie wszystkich pracowników sprowadzać do jednego mianownika. Masz coś do konkretnej osoby zatrudnionej w tej firmie powiedz jej to prosto w twarz z takim samym zaangażowaniem jak to opisałaś/łeś

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT