P.P.H.U. FORMAT S.C.

Bełchatów

Opinie o P.P.H.U. FORMAT S.C.

monter

Ja mam opinie bardzo pozytywna.przyznajcie sie chlopaki za co was pogonili.wiele razy bylem u nich podwykonawca i szczerze to zawsze uczciwie i solidnie.no chyba ze jak to w tej branzy bywa pajacow udajacych fachowcow nie brakuje.potem pretensje.

podwykonawca

jaka szkoda że nie zalapałem się na świateczne banany.pewnie zrekompensowało by mi to wszystkie straty.taka polityka włascicieli tego bałaganu.zabiorą co do nich nie należy,a potem dadza banana.jak weźmiesz to znak że jasteś debilem i dalej będziesz skubany.pozdrowienia dla "uoakk-a".ciesz sie z banana...

gość

Przestrzegam przed jakąkolwiek stycznością z tą firmą!!!Wiele by można było pisać,ale nic dobrego.Szkoda że ludzie nie piszą i nie przestrzegają innych przed nimi.Byłoby mniej "ofiar" cwaniactwa,oszustw i wyzysku tej firmy.

MARIO
@gość 14.09.2015 09:16

witaj kolego widzę ze Ciebie też firma Format wystawiła do wiatru daj jakiś namiar to może coś zdziałamy razem.

Zostaw opinię o P.P.H.U. FORMAT S.C. - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. FORMAT S.C.