Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

sssij

niekompetentni pracownicy????? bo co jest opisane to niby nie prawda?? jasne że to nie odpowiada [usunięte przez moderatora], ale na zawierciu i okolicach ludzie już wiedzą co się dzieje w środku formatu, jak traktuje swoich pracowników i kim się wysługuje. [usunięte przez moderatora]ale spokojowo! no nie? tu nie ma już żadnych pozytywnych stron!!! od kilku lat!!

JA

LUDZIE TO JUŻ SIĘ STAJE NUDNE TO WASZE MARUDZENIE MEDAL MA DWIE STRONY ZŁY SZEF A MOZE NIE KOMPETETNI PRACOWNICY JA WIDZĘ DUŻO POZYTYWNYCH RZECZY W PRACY W FORMACIE MOZE DLA ODMIANY I POPRAWY NASTROJÓW NAPISZCIE COS MIŁEGO

HORROR

Przestrzegam wszystkich, ktorym do głowy przyjdzie pomysł wysłania CV do tej \\ TAK W RAMACH UZUPEŁNIENIA POPRZEDNIEGO WPISU, JEŚLI ZAMIERZASZ PRACOWAĆ W KL\"FORMAT\" PAMIĘTAJ ŻE: - JESTEŚ TRAKTOWANY JAKO ZWYKŁY ŚMIEĆ BEZ PRZYSZŁOŚCI KTÓRY W KAŻDEJ CHWILI MOŻE WYLECIEĆ - NIE POSIADASZ ŻADNYCH PRZYWILEJÓW SOCJALNYCH ([usunięte przez moderatora]I JEGO BANDA ZMUSZAJĄ DO PODPISANIA REZYGNACJI Z URLOPÓW PO GRUSZĄ, ZAKAZ TWORZENIA ZWIĄZKÓW, BRAK KASY POŻYCZKOWEJ DLA PRACOWNIKÓW - JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA, TO WYPAD ) - NIKOMU W KL\"FORMAT\" NIE MOŻESZ WIERZYĆ. STRZEŻ SIĘ KAŻDEGO!!! - JEŚLI CZĘSTO CHORUJESZ LUB ULEGNIESZ WYPADKOWI W PRACY - MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ ZWOLNIENIA!! - PRACOWNICY ZMUSZANI SĄ DO WYKONYWANIA NIEBEZPIECZNYCH PRAC ( DLA CIEKAWYCH JUŻ WKRÓTCE NA SPECJALNEJ GALERII - ZDJĘCIA DO WGLĄDU NP. PRACOWNIKÓW BEZ UPRAWNIEŃ!!!! PRACUJĄCYCH NA WYSOKOŚCIACH ALBO ODŚNIEŻAJĄCYCH DACH MARKETU - JAWNE [usunięte przez moderatora]) -ZERO SZACUNKU DLA STARYCH PRACOWNIKÓW - WYLATUJĄ Z PRACY NAWET PO KILKUNASTU LATACH ROBIENIA NA ŁAPOTA I JEGO DU.... - PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZWOLNIENIA \"ROZWIĄZANIA UMOWY\" ODBYWAJĄ SIĘ W KL\"FORMAT\" PRZED 20 CZYLI NA WYJŚCIU DO DOMU; - WYJAŚNIENIE ZWROTU KL : \[usunięte przez moderatora]) - [usunięte przez moderatora]DZIAŁÓW TO PRAKTYCZNIE WSZYSTKO BEZ KOMPETENCJI DO ZARZĄDZANIA LUDŹMI..MOŻE JEDEN CZY DWA WYJĄTKI... JEDYNE METODY TO POGRÓŻKI I [usunięte przez moderatora] - JEŚLI JESTEŚ KOBIETĄ - LICZ SIĘ NA OBLEŚNE DOCINKI O PODTEKŚCIE SEKSUALNYM. W NORMALNYM KRAJU NAZYWA SIĘ TO MOLESTOWANIEM. SZCZEGÓLNIE JEDEN BARAN W TYM WIEDZIE PRYM TO TYLE DLA EWENTUALNYCH NOWICJUSZY A DLA RESZTY \"DO JUTRA\"

a może...

ja też mam już dosyc, a może złóżmy wypowiedzenia wszyscy jednego dnia i zobaczymy jak sonbie[usunięte przez moderatora] pradzi jak mu firma kilka tygodni przestnie zarabiac, albo złóżmy wniosek o urlop na ządanie ,przecież można... a jak nas bedzie chciał pozwalniac to juz sie pip tym zajmie.jak juz poprzednik napisał lepiej siedzieć w domu niz w [usunięte przez moderatora]. i lepiej uwazajcie co muwicie na dzialach bo mam przeciek ze nas podsluchuje on i jego wredna [usunięte przez moderatora] jak cos chcecie ustalic to wiecie gdzie o tym mozemy pogadac...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

anonim - 2011-06-08 21:36:41 ktoś - 2011-06-07 22:35:10 Przestrzegam wszystkich, ktorym do głowy przyjdzie pomysł wysłania CV do tej \\ TAK W RAMACH UZUPEŁNIENIA POPRZEDNIEGO WPISU, JEŚLI ZAMIERZASZ PRACOWAĆ W KL\ Wszystko się zgadza. Wiadomo że wszędzie są wymogi do pracowników ale idiotyczne pomysły i wymysły[usunięte przez moderatora]biją rekordy. I tak jak ktoś napisał wcześniej - nie stworzył własnej marki tylko "małpuje" z sieci marketowych. Niestety nic pożytecznego. Nie polecam pracy w Formacie.

ktoś - 2011-06-07 22:35:10 Przestrzegam wszystkich, ktorym do głowy przyjdzie pomysł wysłania CV do tej \ TAK W RAMACH UZUPEŁNIENIA POPRZEDNIEGO WPISU, JEŚLI ZAMIERZASZ PRACOWAĆ W KL"FORMAT" PAMIĘTAJ ŻE: - JESTEŚ TRAKTOWANY JAKO ZWYKŁY ŚMIEĆ BEZ PRZYSZŁOŚCI KTÓRY W KAŻDEJ CHWILI MOŻE WYLECIEĆ - NIE POSIADASZ ŻADNYCH PRZYWILEJÓW SOCJALNYCH ( [usunięte przez moderatora] I JEGO BANDA ZMUSZAJĄ DO PODPISANIA REZYGNACJI Z URLOPÓW PO GRUSZĄ, ZAKAZ TWORZENIA ZWIĄZKÓW, BRAK KASY POŻYCZKOWEJ DLA PRACOWNIKÓW - JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA, TO WYPAD ) - NIKOMU W KL"FORMAT" NIE MOŻESZ WIERZYĆ. STRZEŻ SIĘ KAŻDEGO!!! - JEŚLI CZĘSTO CHORUJESZ LUB ULEGNIESZ WYPADKOWI W PRACY - MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ ZWOLNIENIA!! - PRACOWNICY ZMUSZANI SĄ DO WYKONYWANIA NIEBEZPIECZNYCH PRAC ( DLA CIEKAWYCH JUŻ WKRÓTCE NA SPECJALNEJ GALERII - ZDJĘCIA DO WGLĄDU NP. PRACOWNIKÓW BEZ UPRAWNIEŃ!!!! PRACUJĄCYCH NA WYSOKOŚCIACH ALBO ODŚNIEŻAJĄCYCH DACH MARKETU - JAWNE [usunięte przez moderatora]) -ZERO SZACUNKU DLA STARYCH PRACOWNIKÓW - WYLATUJĄ Z PRACY NAWET PO KILKUNASTU LATACH ROBIENIA NA [usunięte przez moderatora] I JEGO [usunięte przez moderatora] - PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZWOLNIENIA "ROZWIĄZANIA UMOWY" ODBYWAJĄ SIĘ W KL"FORMAT" PRZED 20 CZYLI NA WYJŚCIU DO DOMU; - WYJAŚNIENIE ZWROTU KL : "[usunięte przez moderatora] ( [usunięte przez moderatora] - [usunięte przez moderatora]DZIAŁÓW TO PRAKTYCZNIE WSZYSTKO BEZ KOMPETENCJI DO ZARZĄDZANIA LUDŹMI..MOŻE JEDEN CZY DWA WYJĄTKI... JEDYNE METODY TO POGRÓŻKI I[usunięte przez moderatora] - JEŚLI JESTEŚ KOBIETĄ - LICZ SIĘ NA OBLEŚNE DOCINKI O PODTEKŚCIE SEKSUALNYM. W NORMALNYM KRAJU NAZYWA SIĘ TO MOLESTOWANIEM. SZCZEGÓLNIE JEDEN BARAN W TYM WIEDZIE PRYM TO TYLE DLA EWENTUALNYCH NOWICJUSZY A DLA RESZTY "DO JUTRA"

ktoś

Przestrzegam wszystkich, ktorym do głowy przyjdzie pomysł wysłania CV do tej "firmy", przepraszam...obozu. Lepiej w domu siedzieć, jak tam stracić zdrowie!!! moja mama po kilku latach leczy w domu ciężką depresję.. Mam nadzieję, że to co spotkało wielu ludzi, którzy na swojej drodze spotkali łapotów, odbije się z podwójną siłą na wcześniej wspomnianych.Niech bedzie sprawiedliwość..

łk - 2011-05-30 13:14:01 może większość pracowników jest spoko.. co do kierownictwa i szefostwa - największa paczka sprawnych inaczej!!! ha ha ha. zwłaszcza przy chorych ambicjach szefostwa które małpuje normalne markety, a potem przelewa swoje chore wizje na pół-sprawnych [usunięte przez moderatora] i wychodzi śmiech z niekompetencji i braku przygotowania do sprawowanej funkcji. oczywiście jest jeden czy dwa wyjątki ale reszta.........wstyd..w ogóle posunięcia personalne w tej firemce to kpina.. ale trzeba się męczyć - do czasu wygląda , że tak na prawdę ten kto to tak wedle własnej opinii ładnie opisał , jest sprawny inaczej . a ty już tu długo nie popracujesz , na szczęście . już nie tacy tu kozaczyli i co Format jest , a ich nie ma

łk

mamrot - 2011-05-26 22:56:27 Ta firma zeszła na psy !!! Jak widać po tych wszystkich wpisach tutaj ryba zepsuła sie od głowy i niestety zaczyna już się rozkład biologiczny a tego procesu cofnąć sie nie da. Sądziłem że chociaż pracownicy tej firmy są normalni ale niestety. To co wy tutaj wypisujecie to jest co najmniej chore i na pewno nie obiektywne ale to juz tak zostanie bo wiekszosc to popaprańcy. ale żeś se P. pseudo wybrał , chyba ranczo Wilkowyje za często oglądasz . nawiasem mójąc pracownicy , jak i szefostwo jest spoko , może po prostu to ty tutaj nie pasujesz . pomyśl jeśli potrafisz hahahha

mamrot

lista firmy T jest długa , jeszcze można sporo zarobić .

popytajcie jak kiero kierował np w media expert bo z tego co wiem to bardzo licho mu szło. robic sie nie chce a kasy by chciał jak (usunięte przez moderatora)

a co była dziś za akcja bo mnie nie było??????????????????

QUEEN

PRAWDA JEST TAKA , ŻE KTO MOŻE TO MOŻE . MOŻE SIĘ WYŻYWAC BEZKARNIE NA PRACOWNIKACH JAK NA PRZYKŁAD SIĘ DZIŚ TO WYDARZYŁO , CZY NA KOLEŻANKACH Z I...... KTÓRE BEZKARNIE MOŻE NAZWAĆ IDIOTKAMI . A TY MÓJ KOLEGO Z DZIAŁU ................ JESTEŚ (usunięte przez moderatora) , ŻE DO SZEFA NIE POSZEDŁEŚ , MIAŁ BYŚ WIĘCEJ ŚWIADKÓW NIŻ BY SIĘ MOGŁO ZDAWAĆ , ALE STRACH CI PEWNIE POŚLADKI ŚCISNOŁ I MYSLAŁEŚ PEWNIE , ŻEBY NIE POPUŚCIĆ . KAŻDY TYLKO GDADA , ALE SZEPTEM POD STOŁEM .

biedronka

ładnie się nam ustawił nasz kolega . niedługo wsadzi wszystkim / oprócz siebie / GPS w tył ..... i bedzie starał się udowodnić ile czasu kto w WC spędzał ......... ale niestety metody z Biedronki na pewno nie sprawdzą się w Formacie , to zupełnie inna specyfika pracy . pomijając kompetencje , tego co je chce wdrożyć . a .... pytanko tu też płacisz po pięć dych za donos jak w biedronce , bo jak tak to się piszę na tą listę plac . zawsze to jakiś pieniądz , chociaż inflacja to może coś dołożysz . żebys ty chłopie wiedział jak cię nie nawidzą w formacie , to bys się chyba bał tam przychodzić . szefie w tym roku to może nie robić firmowej imprezy , dal dobra (usunięte przez moderatora) bo jeszcze ktoś za dużo wypije i go pobije . albo jakie inne nieszczęście sę stanie i nie trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć , kogo to może spotkać . (usunięte przez moderatora)

chilli

ciekawe co tak (usunięte przez moderatora) przeszkadza pracować ołów w (usunięte przez administratora). czy (usunięte przez administratora)mózgu . przecież on rozwala tą firmę od tyłu , czy nikt tego nie widzi . nawiasem mówiąc (usunięte przez administratora) ciekawi mnie komu się jeszcze przysłuży , jak znam życie to jak będzie miał dośc czasu to nie jednemu . referendum na temat pracy magazynu , anonimowe może to szefowi otworzy oczy .

zgadzam sie.zobaczcie jak postapil(usunięte przez moderatora) z (usunięte przez moderatora)! chlopak chcial pracowac,zalatwial wszystkie braki na rzecz firmy,doprowadzil magazyn glazury do stanu uzywalnosci. czysciutko i milo tam bylo wejsc. chcialo mu sie tam pracowac,lubiany byl ten gosc przez caly format! a tu taka niespodzianka przykra nas i jego spotkala. trzymaj sie (usunięte przez moderatora) tesknimy za toba i mamy nadzieje ze dasz sobie rade bo najwazniejsze ze masz checi do pracy. odwiedz nas czasem bo strasznie nudno bez ciebie!!!

lala

piszczie o nim na tej stronie , szef ją czasem odwiedza . może w ten sposób dotrzecie do szefa , bo osobiście może to być dla kogoś zbyt ryzykowne . może szef go weżmie pod lupę , a wtedy jego droga powoli zacznie dobiegać końca . tylko bez wulgaryzmów dośc już tego tutaj było . fakty i jeszcze raz fakty . szef nawet nie zdaje sobie w pięciu procętach co się dzieje na magazynie . wie tylko to co p. (usunięte przez moderatora)szefowi przekaże . a oprócz wyssanych z palca donosów , tak naprawdę nie ma wiele do powiedzenia / mówimy o pozytywnych aspektach pracy magazynu / więc karmi szefa tymi swoimi bzdurami , a szef nie wiedzieć czemu mu w to wierzy i bierze jego ględzenie za dobrą monetę . nawiasem mówiąc spędza chyba więcej czasu u szefa niz (usunięte przez moderatora) może dlatego magazyn wygląda tak jak wygląda . 6 miesięcy i zmiany tylko na gorsze , funkcjonowanie magazynu jest pod psem .

wszyscy widza co to za (usunięte przez moderatora) tylko nie szef

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT