Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Megan

Jakie są zarobki na stanowiskach asystenckich?

Karo

Jak dostać się do centrali? Ogłoszeń kilkanaście a za każdym razem nikt się nie odzywa.. Czy pracownicy medicine mają jakieś fory?

Katia

Podobno w ziemię mają nie grzać w magazynie, uciekajcie

Drama

Pracujesz lub chcesz podjąć pracę w magazynie? grasz w piłkę lub biegasz to kariere załatwi szeFU. Nie trzeba kompetencji i doświadczenia.

Patos
@Drama

Siostry znowu w akcji, firma nie uczy się na błędach.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Byly

Niekompetentni brygadzisci nie potrafiący zrobić podstawowych rzeczy na komputerze ???? wyrzywajacy się na pracownikach i pokazujący swoją wyższość ????????????

Frederika
@Byly

Nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego worka

@Byly

Niestety ale tym brygadzistka też współczuję, także są traktowani jak zero! Jak im góra każe to tak ma być zrobione, a naprawdę dziewczyny nie są źle :(

Ksiegowy

Nikomu nie polecam pracy w księgowości w tej firmie. Mobbingująca przełożona, brak szkoleń i brak rozwoju ze względu na mały wycinek jaki trzeba klepać tam i z powrotem. Praca dla osób bez żadnych ambicji. Wynagrodzenie bardzo niskie.

Leszek
@Ksiegowy

Fajnie że podzieliłeś się swoimi wrażeniami na temat pracy w Answear.Com. Możesz jeszcze dodać co masz na myśli pisząc o niskim wynagrodzeniu? Fajnie jeśli podasz konkretne kwoty. :)

M
@Leszek

No niskie czyli niskie, ot, tyle i aż tyle

@Ksiegowy

Atmosfera jak na budowie łacina leci z ust przełożonego na open space

@Leszek

Teraz jest 3850 brutto i nie na żadnych premii!!! Ani dodatków do świąt!!!

Morgana

Pracowałam w tej firmie lekko ponad rok temu, bardzo krótko, bo dłużej się nie dało. Zarobki wtedy? Minimalna krajowa, nie wychodziło nawet 2 tysiące na rękę. Praca była mi potrzebna na chwilę, potem żałowałam, że w ogóle się tam zatrudniłam. Każdemu odradzam tę pracę. Pracownik, a już na pewno nie Polak, nie był traktowany jak człowiek. Ukraińcy zarabiali więcej, a często się "obijali". Brygadziści? To generalnie jakiś żart, wyżywali się nad zwykłym pracownikiem, który solidnie wykonywał swoją pracę, robił to co do niego należało. Kierownicy w pewnym momencie mieli nawet problem, że zbyt wolno idziemy na przerwę, bo to strata czasu, mieliśmy "gorsze wyniki pracy" przez to "powolne" chodzenie. A żeby dojść na przerwę to od stanowisk, gdzie pakowało się paczki, był cały wielki magazyn do przejścia. Liczyły się zawsze tylko liczby i jakieś śmieszne minimum paczek do spakowania. Miałeś mniej, bo pakowałeś danego dnia np. zamówienia składające się z większej ilości rzeczy lub wymagające lepszego zapakowania, albo trzeba było czekać na towar do spakowania? Zaraz przyleciała brygadzistka z druczkiem liczb z systemu, pokazać Ci, że nie jesteś nic wart. :) - Na własnej przerwie chciałeś wyjść na papierosa? - Mowy nie ma samemu, tylko z brygadzistą lub kierownikiem. Chyba dlatego, żebyś nie uciekł z pracy :D - Zapomniałeś czegoś z szatni i chcesz tam pójść na własnej przerwie? - Mowy nie ma, nie wejdziesz, chyba, że pójdzie z Tobą kierownik. (mimo, że każdy miał kluczyk do swojej szafki) - Oddalasz się kawałek od miejsca do "palenia" bo np. rozmawiasz przez telefon i nie chcesz, żeby wszyscy słyszeli lub chciałeś pójść do własnego samochodu? Mowy nie ma, zaraz wyleci za Tobą ochrona. - Spędzając przerwę na polu chciałeś usiąść, bo cały czas w pracy stoisz? Mowy nie ma, firmy nie stać na jakiekolwiek ławki, zostawał Ci krawężnik lub chodnik. - Pracując obok kogoś chcieliście porozmawiać w trakcie pakowania? Zaraz przyleciał brygadzista powiedzieć, żeby pracować a nie gadać (chyba z zazdrości). - Miały być wolne 3 weekendy w miesiącu? Był raczej jeden, jak dobrze poszło to maksymalnie dwa. No i do tego oczywiście była 10 godzinna zmiana, nie wiadomo po co, bo wieczorem raczej mało się działo. Nie wiem jak teraz pracuje się na magazynie w Answear na Kokotowie (możecie dać znać :D), ale jeżeli nic się nie zmieniło, to nikomu, za żadne skarby, nie poleciłabym tej pracy, szczególnie za pieniądze kompletnie nieadekwatne do warunków pracy. Dodam jeszcze, że byli również wśród pracowników "tajemniczy donosiciele", na których trzeba było uważać. Tylko obserwowali, żeby móc pójść zameldować. :P Pozdrawiam wszystkich brygadzistów z cudownej pracy i ciepłego biura, chyba jednak nie jestem taka zła. :) Powodzenia!

@Morgana

Niestety nic się nie zmieniło

Mamo
@Morgana

Z tego co wiem, to szatnie są zamknięte i na przerwy wychodzi się pod nadzorem z prozaicznego pozoru - kradzieże, które w pewnym momencie przetoczyły się przez tą firmę. Więc nie miej pretensji do firmy, tylko do pół mózgów, którzy przed tobą pracowali.

Mamo
@Morgana

Pracować można wszędzie i w każdych warunkach - ale za odpowiednią kasę. Jak czytam Twój wpis to wiem, że to był twoja pierwsza praca. Ja już pracowałem w kilku zakładach pracy i wiem, że musisz się zastanowić nad tym co jest dla ciebie najważniejsze. Chcesz mieć kasę czy czas wolny. Jeżeli chcesz więcej zarobić to musisz się poświęcić, iść do innego zakładu pracy, zmienić zawód, pracować w systemie zmianowym (również w nocy) - zarobisz lepiej - ale jak długo tak wytrzymasz? Wybór należ do ciebie.

@Morgana

Witam. Niestety ale napisała pani całą prawdę dokładnie w tej firmie wytrzymałam dwa tygodnie, po pierwszym dniu już chciało mi się płakać, wyzysk !!! Pracownika mają za nic!!! Stwierdziłam z mężem że tutaj praca wygląda jak w więzieniu, pracownicy są wpuszczani do magazynów jak do celi i dopiero mogą wyjść na przerwę. Ogólnie żałowałam że wogole tak poszłam do pracy ale myślałam że będzie dobrze. Druga sprawa to ze względu na to że brakuje dużo pracowników kierowniczki każą chodzić po 10 lub 12 godzin, grafik jest co chwilę zmieniany, np. ja w ciągu tygodnia pracy miałam 4 razy zmieniany grafik!. Naprawdę odradzam tam pracę myślę że już nawet w Lidlu jest lepsza praca niż tutaj. Stwierdzam z przykrością że szkoda marnować sobie zdrowia i czasu.

Twojstary11

Hej młode wilki to zew natury, dość garbowania już naszej skóry. To z magazynu to Jeżman Żryś, pęd kiwajeczki musi go zniść

Na nie

Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej ciężkiej fizycznej pracy . Nie polecam

Dominika
@Na nie

To ile masz za godzinę w takim razie?

Czy firma Answear.Com udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

lol

na żadne

Leszek
@lol

Poważnie nie ma żadnych dodatków i premii? To mam nadzieję że chociaż solidna podstawa to wynagradza? :D

lol
@Leszek

Nie ma żadnych dodatków ani premii. Wynagrodzenie w porównaniu do innych logistycznych firm to śmiech na sali, a masz więcej robić.

@Leszek

Są premie, ktoś tutaj chyba nie pracuje już w answear :) Zależy na jakim stanowisku może

Pracowniku weź zjedz snickersa

Typie zaprzeczasz sam sobie. Premię to możesz dostać jak będziesz (usunięte przez administratora) przełożonemu co najwyżej. ;)

Ciekawski

Gdzie są te premie ? Chyba są dodawane do pensji pseudokierownika bo zwykły szary pracownik ma ,,gołą" pensje. Bynajmniej ja tak mam.

milka

(usunięte przez administratora), nie szanują pracownika...szkoda czasu i zdrowia

Радміла

Не рекомендую працювати на ANSWEAR! Гнила система із нікчемними керівниками. Графік роботи просто жесть- по 12-14 днів підряд по 10-12год. Українців за людей не рахують. Вони мають виконувати подвійну норму за мізерні гроші. А, якщо ти не згодний з будь-яким працівником поляком, то "на вихід"! Права голосу не маєш. Спочатку керівники обіцяли, що українці, які живуть в Польщі (а не на заробітках) і працюють на складі понад 4 місяці- будуть працевлаштовані на умову праці. Брехня! Нікого не беруть, аргументуючи, що ви не вписуєтесь в коллектив. Шовіністи! А бригадири, взагалі треш! Селючки, які тільки тут і працювали, або родички керівників. Цілі династії на цьому складі. А норми праці, поведінки, то для українців. Якщо тобі потрібен вихідний- готуйся його не отримати! Бо керівник та бригадир вирішують, чи важлива справа чи ні. Просто рабство! Ne polecam!!!

Хмельницький
@Радміла

Можливо, є ганебні випадки, але в цілому колишня думка не відповідає дійсності. Працюючі люди працевлаштовуються за трудовими договорами. Українців можуть підвищити на посаду майстра чи керівника, що підтверджується конкретними справами. Про будь-яку дискримінацію можна повідомити керівництву, і вона, звичайно, неприпустима. Після початку війни підприємство не кидало роботу сезонних робітників з України, бо хотіло їм допомогти. Хоча роботи для такої кількості людей не було.C

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Answear.Com? Dodali nowe ogłoszenia 10 kwietnia na Pracuj.pl.

szybko

szybka rozmowa, zalezy do jakiego dzialu aplikujesz.

Izabela
@szybko

Szybka, tzn., co się na niej w takim razie odbywa, ile trwa?

Natalia
@szybko

I tylko jedna rozmowa? To znaczy że jeden dział to szybka rozmowa a w innym jest kilka etapów? To zależy od poziomu stanowiska w tych działach czy raczej od indywidualnych preferencji przełożonego danego działu?

Malik

Czemu firma nie chwali sie ze dyrek logistyki będzie walczył na High League 3 z hardkorowym koksem?

kto
@Malik

kto?

Aleksandra
@Malik

A czy to coś zmienia jeśli chodzi o warunki pracy w tej firmie? ;P

Elwira Sokołowska

PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W ANSWEAR.COM. W dniu 28.03.2021 zakupiłam torebkę Pinko. Torebkę ubrałam może z kilka razy, bo korzystałam z niej sporadycznie, co także potwierdza jej idealny stan, w jakim ją wysłałam do Działu Reklamacji Answear.com. W dniu 20.09.2021 podczas otwierania torebki wypadł wykrecany zaczep, który uniemożliwiał już jej zapięcie i normalne korzystanie. Przykrecęnie zatrzasku nic by nie dało, bo nie byłby on już taki jak ten fabrycznie nowy i przy każdym otwarciu, po jakimś czasie wykręcałby się przecież na nowo. W dniu 24.09.2021 wypełniłam więc formularz reklamacyjny i odesłałam towar zgodnie z instrukcja zwrotów. Prosiłam o wymianę na nową torebkę luz zwrot pieniędzy. CO ZROBIŁ SKLEP ANSWEAR.COM.? Przesyłka dotarła do działu reklamacji 28.09.2021, już 30.09.2021 Rzeczoznawca(usunięte przez administratora)w zakresie surowców i wyrobów przemysłu włókienniczego ( nie wiem jak to się ma do skórzanej torebki ?)wydała opinię negatywną cytuję" na podstawie oględzin reklamowanego wyrobu stwierdzam , że górny element zapięcia znajduje się na swoim miejscu.ELEMENT TEN ZOSTAŁ PONOWNIE PRZYKRĘCONY I SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. AKTUALNIE OCENIAM, ŻE TOREBKA WYKAZUJE SWOJE WALORY UŻYTKOWE ORAZ ESTETYCZNE I W PEŁNI NADAJE SIE DO DALSZEGO UŻYTKOWANIA." Koniec cytatu. JAK MOGĄ PANSTWO BYC TAK BEZCZELNI I BEZWZGLEDNI WOBEC KLIENTA. Byłam nim praktycznie od samego początku istnienia sklepu. Żałuję każdej wydanej u was złotówki. JAK MOŻNA NAPISAĆ ŻE PRZYKRĘCONO UCHWYT ZAMYKANIA TOREBKI. TAK NEWRALGICZNĄ JEJ CZĘŚĆ I TWIERDZIĆ, ŻE TOREBKA DALEJ SPEŁNIA WALORY UŻYTKOWE. Estetyczne może i spełnia, bo o nią dbałam i ładnie wygląda, ale teraz to tylko MOGĘ JĄ POSTAWIĆ NA PÓŁKĘ I PATRZEĆ. Jeśli (usunięte przez administratora) twierdzi że WKRĘCENIE ZACZEPU KTORY PO UŻYCIU I OTWARCIU POTEM ZAMKNIĘCIU TOREBKI ZNOWU SIĘ ROZKRECI POZWOLI NA JEJ NOSZENIE- TO NIE WIEM JAK SOBIE TO WYOBRAŻA. Miałam szczęście że zaczep odpadł w domu, bo jakby to się stało np. podczas noszenia torebki na zewnątrz, na ulicy -to bym go już nie znalazła. A TAK ANSWEAR. COM WKRECIŁ ZACZEP,  TAK UWAGA WKRECIŁ, NIE NAPRAWIL!!!!! Po prostu odeślą mi torebkę, bo jest wszystko z nią w porządku. TAKIEGO CHAMSTWA W ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM. Domagam się natychmiastowego zwrotu pieniędzy za Torebkę Pinko. Opinia rzeczoznawcy była gotową już 30.09, czyli 2 dni po odbiorze przesyłki a sklep mi ją przekazał 8.10 mieszcząc się w czasie rozpatrzenia, ale jak można tak pobieżnie traktować reklamacje. JAK MOGLIŚCIE MI WKRĘCIĆ ZACZEP SPOWROTEM, NAWET GO NIE NAPRAWIAJĄC ALBO WYMIENIAJĄC NA NOWY. TO JAKIS ŻART???? Po wysłaniu torebki, co kilka dni dzwoniłam na infolinię,  bo denerwowałam się o to co się dzieje. Zostałam bez torebki za ponad 1000 zł i bez towaru. Mam kilka torebek Pinko z różnych sklepów i w żadnej, ale to żadnej mimo czesciejszego używania, niż tej z answaear.com, nie urwał się zaczep, ani nawet nie odkręcił. Są mocne i dobrze trzymają. Dlatego mam podstawę uważać ze wasz towar ma jakąś wadę fabryczną skoro po kilku razach użycia i 5 miesiącach od zakupu zaczep się samoczynnie  wykręcił-  ale answear.com woli szukać kolejnych influencerow do współprac i reklamować się w mediach społecznościowych niż szanować stałych klientów. Może znajdą kolejnych naiwnych.SZKODA PIENIEDZY NA ZAKUPY U WAS- BO EWIDENTNIE KLIENT POTEM JEST OLEWANY -A ZACZEP PRZYKRĘCONY- A NIE NAPRAWIONY , POKAZUJE PANSTWA BEZCZELNOŚĆ I POZIOM TRAKTOWANIA KLIENTA. DOMAGAM SIĘ ZWROTU PIENIEDZY,  NIE CHCĘ MIEĆ Z WAMI NIC WSPÓLNEGO -INNYCH TEŻ PRZESTRZEGAM.!!!

Ola
@Elwira Sokołowska

Skoro masz kilka torebek PINKO to chyba nie zostałaś bez żadnej torebki ? Zaczep został naprawiony, więc w czym problem ? jak wypadnie znowu to reklamuj. Nie można żądać zwrotu gotówki z takiego powodu- bo jak widać latwo to samemu odkręcić i przykręcić. wyluzuj ;)

pytanko

hej, zaczynam prace w Answer.com od poniedziałku w biurze. Czy moze ktos powiedziec jak praca tam wyglada? jest spoko ? duzo nadgodzin? Jakie macie wrażenia?

Stanislaw Szadkowski

Weźcie się za jaką robotę

Gabriela

Czemu tak uważasz?

Alibaba

Firma mocno stawia na wyniki, pracownicy hali ciagle słyszą o wyrabianiu normy i efektywnej pracy. W granicach rozsądku wszystko jest dla ludzi. Szkoda tylko, ze dziewczyny z biura od Pani Ani nie musza być tak samo efektywne jak inni. Bardzo często siedzą i udają ze cos robią, bo tak naprawdę jest ich za dużo na tak mały zakres obowiązków. Dużo prawdy jest także w słowach, ze po znajomosci lub dzięki urodzie można w firmie wiele zyskać. Uważam, ze głównym problemem firmy jest brak równego traktowania wszystkich jej pracowników.

Gabriela
@Alibaba

A jakie są progi i tak szczerze na ile możliwe jest ich wyrobienie?

@Zero

Szkoda gadać!

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków