Opinie o Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk w Jawornik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk w Jawornik

Klient Nowy wpis

Często korzystam z usług tej firmy. Polecam

Jak wygląda ścieżka kariery w Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk? Czy trudno jest zdobyć awans?

Klient Nowy wpis

Polecam. Szybka naprawa . Pozdrawiam

Klient ICOM BMW Nowy wpis

Dzwoniłem z zapytaniem o naprawę, przedstawiłem usterkę, Pan odburknął iż naprawa jest nieopłacalna, bo przewyższa wartość głowicy (około 2000zł). Głowicę rozebrałem, była już uprzednio naprawiana przez w/w firmę, luty wykonane gorzej jak w stodole, przyczyną awarii były właśnie piny które odkleiły się od płytki, bo były przez NICH uprzednio źle polutowane. Cała operacja kosztowała mnie może 20zł. Do wymiany była cewka indukcyjna plus lutowanie pinów. Chyba się Panom zera pomyliły wyceniając telefonicznie naprawę. Nie polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Sustainability Controller
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Office Assistant
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Punktu Informacyjnego
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Czy Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk organizuje staże dla studentów?

Klient

Kawał chama straszy Policją jak się nie idzie dogadać...

Klient

Nie polecam nie można się dogadać z właścicielem chcąc oddać tester do naprawy powiedział żebym sobie oddał gdzie kupiłem zamiast pomóc

Robert

Korzystam od lat z usług tej firmy. Zawsze bez problemu. Ja osobiście polecam

mtrc

Właściciel zachowuje się wybitnie chamsko, wysłałem maila - zapytałem o cene konkretnych 2 głowic oraz pytanie czy obecny Launch chodzi szybko czy poleci coś innego (stare Launche miały problem z prędkością działania) - tekst jaki dostałem od gościa to "Człowieku. Nie mam czasu na pisanie email. Pasuje kupuj nie to szukaj szczęścia gdzie indziej. Nara" Patologiczne zachowanie, tutaj macie screenshot korespondencji(usunięte przez administratora) Reasumując - kupisz i zapomnij o jakimkolwiek wsparciu technicznym, serwisie lub czymkolwiek innym, bo gość jest niepoważny - po tym tekście można wywnioskować że jakiekolwiek wykształcenie to zatrzymało się na poziomie podstawówki, a jako janusz biznesu zaczął importować głowice z aliexpress i myśli ze jest panem bogiem bo sprzedaje coś na internecie ;) Pozdro chłopaczku

Halina
@mtrc

Kurcze, akurat screena zjadło i pewnie nie każdy zweryfikował wiarygodność tej opinii. Ale fakt faktem jego stosunek jest bezczelny, co Ty niby mu zrobiłeś, skoro zadałeś tylko pytanie? Ja rozumiem jakbyś zaczął się rzucać czy coś to ok, ale tak...? Skąd wgl taki stosunek do klienta, gorszy dzień? Bo ja tu widzę, że ludzie polecają, więc to dziwne trochę

ZzZ

Polecam

tomasz

Krótko zwięźle i na temat ! Polecam

Karol
@tomasz

A mógłbyś napisać coś więcej? Długo już korzystasz z usług tego serwisu?

Xecuelectronics

Polecam

Zuzanna

Hej, nie widzę żadnych wpisów od pracowników firmy. Zaglądacie tu w ogóle? Zachęcam do pozostawiania swoich opinii nawet jeśli nie macie żadnych zastrzeżeń - te pozytywne tez się liczą. Napiszcie proszę jak Wam się pracuje.

charli

przestrzegam przed tym panem i jego gadką, zdiagnozował gllwice MB C4, wycenil naprawe na 630zl i dal miesiac gwarancji, glowica byla uruchomiona 3 razy i padła ponownie, okazalo sie ze cos tam naprawial jak dzwonilem i chcialem sie dowiedziec co to mowil ogolnikowo ze padla elektronika, podejrzewam ze wylutowal jeden uklad pamieci ktory jest wart kilkanascie zlotych, wg innego eksperta w tej cenie powinien wylutowac 4 uklady i wlutowac 4 nowe, takze rada dla potomnych, wiedza jest dostepna na forach a pseudo fachowcow na peczki. Nigdy wiecej ten pan juz na mnie nie zarobi

marek
@charli

Ja duzo robiłem sprzetu i chwale sobie.Dobra firma.

Misiek
@charli

To po co wysyłasz do serwisu jeśli wiedza jest dostępna na forach? I czy na tych forach piszą o wymianie dobrych układów na nowe? Nie rozumiem opinii

Dawid

Nie rozumiem dlaczego klienci zostawiają na forum pracowniczym uwagi przydatne w firmie ale nie mówiące nic o samej pracy?

Józek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i czy są teraz w ogóle szanse?

mechanik

Polecam. Firma która ma bardzo dużą wiedzę na temat elektroniki testerów.

Ecu

Polecam !! Szybko i na temat

Zostaw merytoryczną opinię o Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk - Jawornik

• Jak się pracuje w Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk?

Mhh-Serwis Damian Ślusarczyk
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 74
    38-114 Jawornik