Opinie o Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak w Oświęcim

klaudia Nowy wpis

Niestety ale jestem bardzo rozczarowana ... Otrzymałam towar niezgodny z opisem, rozmiar uniwersalny który w rzeczywistości jest ogromny, piękny wzór jednak sweter wygląda jak rozciągnięty worek. Odesłałam, w oczekiwaniu na zwrot jednak Pani oddzwoniła do mnie z informacją, że sweter był zabrudzony i kwota zwrotu zostanie pomniejszona o 30 % wartości ceny. Biorąc pod uwagę iż jestem w 100 % pewna że swetra nie zabrudziłam, a w czasie składania zamówienia była promocja na darmową wysyłkę, wydaje mi się że firma po prostu w ten sposób chce odzyskać stracone pieniądze za wysyłkę. Niestety, ale prowadząc sklep internetowy firmy muszą liczyć się z tym, iż klient ma prawo zwrotu towaru i nie szukać sposobów na odzyskanie pieniędzy kosztem klienta... Bardzo nie polecam tej firmy, pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przytrafiło

Co wiecie o firmie Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak w miejscowości (usunięte przez administratora) Nadal czekamy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ottanta Beata Płoszczyca-Jurzak
0/5 Na podstawie 0 ocen.