Fundacja studentów i asolwentów AGH Academica w Krakowie

Kraków

Opinie o Fundacja studentów i asolwentów AGH Academica w Krakowie

alibaba

Jedyny plus pracy dla Akademiki, to ludzie. Reszta syf, od zarobków począwszy a na jakimkolwiek rozwoju kończąc. Zakres obowiązków czasami taki, że głowa boli, ciężko się wyrobić. Nie można nawet słowa krytyki na głos wypowiedzieć, bo będziesz na celowniku. Student śmiało zarobi więcej jako barman w jakimś lokalu w okolicach rynku, niż na miasteczku. Pewno w lokalach z gastronomią będzie podobnie. Na pracę po studiach też nie ma co liczyć, nawet jak się sprawdzisz. No, chyba że wchodziłeś prezesowi w cztery litery bez mydła. Nie polecam.

Zostaw opinię o Fundacja studentów i asolwentów AGH Academica w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja studentów i asolwentów AGH Academica w Krakowie