Opinie o Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A. w Kraków

counter
1 4 31 5 1
500-467-204 Nowy wpis

Kontakt w sprawie płatności

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A.? Chętnie zatrudniają?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A.?

jan Nowy wpis
@Pytanie

Jak mogą wypłacać jak oni są bankrutami?

Irena Nowy wpis
@jan

Rzeczywiście, wykreślona z KRS. Czy pracownicy otrzymali całe należące im się wynagrodzenie? Pytam, bo widzę tu na forum, że nabywcom obligacji niekoniecznie się to udało.

Klient

jan

Witam Panie ROBERCIE, Ja także jestem poszkodowany ,nie byłem przesłuchiwany.Sądząc po pana wpisie nie ma dużych szans na odzyskanie pieniędzy z obligacji. Co Pan sądzi o możliwościach odzyskania?

jan

Dziękuję za odpowiedz ,proszę o informację gdyby coś się ruszyło, ja ze swojej strony też prześlę jakieś ważne informacje pozdrawiam Roman

Robert
@jan

Panie Janie, prosił pan o jakies info. Pamietałem o panu przez ten czas. Dzwoniłem do kancelarii pana Teofila. Pani oznajmile ze pod koniec sierpnia zrobi raport i presle do wszystkich. Wlasnie go dostalem. Jednym słowem LIPA. Ale moge przeslac wszystko tylko prosze o maila. Pozdrawoam Robert

@Robert

Panie Robercie dziękuję za odpowiedz . Oczywiście nie będziemy omawiać tych spraw na forum ogólnym. Przesyłam mojego maila roman .stobnicki @wp.pl. Wymienimy się informacjami na temat tej trudnej sprawy. Pozdrawiam Jan

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 267 dni.

Czy często w firmie Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Czy Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A. organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

tak organizuje w chinach bo tam sie ukrywa przed polskimi sondami. tematem stazow jest jak oszukac I (usunięte przez administratora)ludzi na obligacjach

Antoni

Kupiłem obligacje "B" o wartości 10000 PLN w marcu 2017 r. Pismo przydziału 10 akcji z dn. 17.03.2017 z podpisem Prezesa Stanisława Kwietnia. Otrzymałem 2 x po 173,50 jako odsetki i tyle...…. Boję się o utratę swojej wpłaty. Antoni Matuszko, S. Batorego 128, 38-300 Gorlice, 501 682 080

Użytkownicy czekają na odpowiedź 469 dni.

Jakie wartości są cenione w Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A.?

Piotr

Znam szefa osobiscie, od wielu lat! Nigdy nie poznalem czlowieka uczciwszego, bystrzejszego i porzadniejszego!

Prawda
@Piotr

Piotrze swoim wpisem nie przekonuj wszystkich,że jesteś idiotą.

Afera BF
@Piotr

To moze podziel sie wiadomoscia gdzie sie ukrywa z kasa ukradziona od 400 osob

Piotr
@Prawda

Mòwię za siebie. Nigdy mnie nie zawiődł, a wiele razy pomőgł. Uważam SK za swojego przyjaciela.

Bajkopisarz

Właściciel Bikershop mieszka w Krakowie i pewnie już kombinuje jak oszukać kolejnych swoich pracowników. My się z nim sądzimy już ponad rok. Nie było nas tak wielu bo firma była mniejsza i inny profil ale te same problemy. Co do wypowiedzi Piotra również znam tego Pana osobiście i potrafi mydlić ludziom oczy. Takie bajki jak był w stanie powiedzieć pracownikom prosto w oczy naobiecywać złote góry po czym wyjść i przestać odbierać telefony i nie wywiązywać się z obietnic. Uczciwemu człowiekowi sumienie by na to nie pozwoliło i take cechy ma uczciwy człowiek? Ja niestety takiego człowieka nigdy nie nazwał bym uczciwym. Bystry jest na pewno bo kto inny z takim wyrachowaniem i nie ponosząc konsekwencji wykiwał by tyle osób.

Boo
@Bajkopisarz

Teraz jest niejawnym właścicielem Neomesse

Pom
@Boo

Jest właścicielem Neomesse i roluje kolejnych ludzi

Bajkopisarz

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

@Administrator

ta firma jest w stanie upadłości ta jakie warunki pracy nie wypłaca za obligacjie

Kris

jak można odzyskać pieniądze od biker shopu? czy jest jakis pozew zbiorowy?

Afera BF
@Kris

skontaktuj sie z mecenasem Jerzym Tofilem

Były podwykonawca
@Afera BF

A to coś pomoże, czy udało się komuś odzyskać chociaż część kasy od bikershop?

@Kris

czy ktoś wie jaka jest sytuacja w bikershop finanse

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA? Podzielcie się tymi informacjami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ku przestrodze. Jakiś czas temu istniała jeszcze firma Pro2 Sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/pro2-sp-z-o-o-krs-222678.html , Pro2 Sp. z o.o. S.K.A, okazało się że zarząd poprzez swoje decyzje wyrolował tam zarówno pracowników ( którym nie płacił wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące ich pracy - teraz sprawy są w sądzie) , klientów( od których pobrał zlecenia wraz z nimi zaliczki a niestety maszyn już oni nie zobaczyli) jak i firmy u których zamawiał towar czy wykonywali dla niego usługi ( zostali z niepopłaconymi fakturami). Na chwilę obecną obiecane zostało pracownikom spłacenie ich zaległości natomiast właściciel nie miał czasu zjawić się do tego momentu na żadnej z rozpraw jakie się odbyły.Pewnie dlatego że był bardzo zajęty zakładaniem nowej Sp. o podobnym profilu .Jak na razie nie dotrzymał żadnego danego nam słowa i nie wywiązał się z żadnych obowiązków. Myślę że firmy z którymi współpracował mają podobne zdanie w tym temacie. UWAŻAJ ZANIM ZACZNIESZ TAM PRACOWAĆ!!!!!!. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bikershop Group Stanisław Kwiecień S.K.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad