BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA

1 4

Opinie o BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA

Bajkopisarz

Bajkopisarz

Właściciel Bikershop mieszka w Krakowie i pewnie już kombinuje jak oszukać kolejnych swoich pracowników. My się z nim sądzimy już ponad rok. Nie było nas tak wielu bo firma była mniejsza i inny profil ale te same problemy. Co do wypowiedzi Piotra również znam tego Pana osobiście i potrafi mydlić ludziom oczy. Takie bajki jak był w stanie powiedzieć pracownikom prosto w oczy naobiecywać złote góry po czym wyjść i przestać odbierać telefony i nie wywiązywać się z obietnic. Uczciwemu człowiekowi sumienie by na to nie pozwoliło i take cechy ma uczciwy człowiek? Ja niestety takiego człowieka nigdy nie nazwał bym uczciwym. Bystry jest na pewno bo kto inny z takim wyrachowaniem i nie ponosząc konsekwencji wykiwał by tyle osób.

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

jan
@Administrator 13.06.2018 09:17

ta firma jest w stanie upadłości ta jakie warunki pracy nie wypłaca za obligacjie

Kris

jak można odzyskać pieniądze od biker shopu? czy jest jakis pozew zbiorowy?

jan
@Kris 01.03.2018 21:26

czy ktoś wie jaka jest sytuacja w bikershop finanse

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA? Podzielcie się tymi informacjami.

Piotr

Znam szefa osobiscie, od wielu lat! Nigdy nie poznalem czlowieka uczciwszego, bystrzejszego i porzadniejszego!

Afera BF
@Piotr 08.01.2018 22:55

To moze podziel sie wiadomoscia gdzie sie ukrywa z kasa ukradziona od 400 osob

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ku przestrodze. Jakiś czas temu istniała jeszcze firma Pro2 Sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/pro2-sp-z-o-o-krs-222678.html , Pro2 Sp. z o.o. S.K.A, okazało się że zarząd poprzez swoje decyzje wyrolował tam zarówno pracowników ( którym nie płacił wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące ich pracy - teraz sprawy są w sądzie) , klientów( od których pobrał zlecenia wraz z nimi zaliczki a niestety maszyn już oni nie zobaczyli) jak i firmy u których zamawiał towar czy wykonywali dla niego usługi ( zostali z niepopłaconymi fakturami). Na chwilę obecną obiecane zostało pracownikom spłacenie ich zaległości natomiast właściciel nie miał czasu zjawić się do tego momentu na żadnej z rozpraw jakie się odbyły.Pewnie dlatego że był bardzo zajęty zakładaniem nowej Sp. o podobnym profilu .Jak na razie nie dotrzymał żadnego danego nam słowa i nie wywiązał się z żadnych obowiązków. Myślę że firmy z którymi współpracował mają podobne zdanie w tym temacie. UWAŻAJ ZANIM ZACZNIESZ TAM PRACOWAĆ!!!!!!. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIKERSHOP GROUP STANISŁAW KWIECIEŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA