Opinie o Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia w Poznań

Zanim zaniosę cv na mechanika chciałby się zorientować ile jest prowizji od obrotu? Tak plus minus. Ciekawy jestem ile można wyciągnąć. Jest możliwość zrobienia nadgodzin? Tzn mało kiedy jest tak ze nadgodzin nie ma w tej branży XD ale nie cisną aż tak z robotą, że trzeba zostać i robić? Nie macie problemów z wypłatą? Chodzi mi o to czy się nie spóźnia :P

Naagietek

Umowy - wszystkie jakie są dostępne. Nadgodziny w biurach,też są.Księgowośc,recepcja,ubezoieczenia .

Była w 2023 roku taka oferta pracy 'recepcja serwisu'. Z opisu wnioskując, to odbieranie telefonów i maili na pewno, ale też prawka wymagali, jakby recepcjonista przestawiał auta (?) a może coś przewoził. Chciałbym ustalić, co to za zadania jeżdżące ;) I oczywiście gdybyście znali stawkę zarobkową to także chętnie!

Przeczytałem w wątku, że dostępne są wszystkie umowy. Może mi ktoś wyjaśnić co to dokładnie znaczy? Tzn. od czego zależy to jaką się dostanie?

Naagietek Nowy wpis

Przede wszystkim są umowy o pracę i umowa -zlecenie.

Naagietek

Jaki procent to nie wiem,ale nigdy nie było problemóew z wyplatą.Jestem tu już 17 lat i zawsze na czas.Nadgodziny są,ale dobrze płacą.

Mia
@Naagietek

Dużo takich nadgodzin jest? I na jakie wynagrodzenie za nie można otrzymać, skoro piszesz, że dobrze płacą? :D Mąż chce tu się zatrudnić, więc taka informacja mu się przyda. :D

@Mia

Nie wymagają nadgodzin,ale jak chcesz zarobić to zostajesz.Wiem ,że inni są zadowoleni. Ja jestem w biurze i nie wiem ile dokładnie płacą.

@Naagietek

W biurze nie ma nadgodzin tylko fizyczni mają do nich dostęp i mogą dorobić? A jaka umowa? Można dostać na czas nieokreślony czy to tylko dla pracowników z długim stażem?

Naagietek Nowy wpis

Od czego uzależniona jest premia w firmie Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 maja na Praca.pl ogłoszenie na stanowisko Sprzedawca.

Naagietek

Z tego co wiem,to jest ustalone pomiędzy dyrektorem handlowym,a sprzedawcą.Ilośc,modele,jakośc,akcesoria.

Brałeś udział w rekrutacji do Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Hej, czy jest szansa w ogóle u nich zatrudnić się do działu sprzedaży lub obsługi klienta? Nie widzę co prawda ofert pracy, ale może ktoś z pracowników wie, czy jakieś rekrutacje planują? Powiem szczerze, że z tego co piszecie, to całkiem w porządku u nich jest skoro traktują dobrze pracowników, podwyżki piszecie, że są system premiowy również...ale też chciałbym wiedzieć jakie są widełki płacowe, ktoś były w stanie przybliżyć?

nagietek

Rekrutacji nie ma,ale trzeba wysłać CV.Na pewno potrzebni są mechanicy. Każdy dział ma swoje stanowiska,więc wynagrodzenia są różne.

@nagietek

Ooo, akurat szukam pracy na stanowisku mechanika. Orientujesz się, na jakie kwestie podczas rekrutacji zwracają szczególną uwagę? Mam trzyletnie doświadczenie, czy to wystarczy? No i ukończoną szkołę branżową. Daj znać, jeśli wiesz, bo myślę nad złożeniem aplikacji..

Naagietek

Z tego co się orientuje,to jest rozmowa,potem chyba 3 miesiące na sprawdzian twoich umiejetności.Stała pensja na poczatek,potem chyba już prowizja od obrotu.

Jak szefostwo w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia traktuje ludzi?

nagietek

Traktowanie ludzi w porządku.Nie ma różnicy ,czy to kobieta ,czy mężczyzna.Robisz swoje i już.W moim przypadku potrzebowalem pomocy i mi jej udzielili. Stabilnośc pracy i regularne wypłaty,to ważne.

Wiktoria
@nagietek

Brzmi okej. A ile można tutaj zarobić, są jakies premie albo dodatki?

@Wiktoria

Zależy co robisz ? Ja siedzę przy papierkach ,więc wykonuję pracy ,która nie przynosi bezpośrednie pieniądzę,ale z wypłat jestem zadowolony. Premie od czasu do czasu są.

Agnieszka
@nagietek

te premie to na jakiej zasadzie są przyznawane? to tylko uznianiówki jakieś czy jest system? ile zazwyczaj wpada?

@Agnieszka

Jest system,ale rownież premie niespodzianki. Ile - to zależy,co robisz.

Cztery Palce w Umywalce

Jest super

Urszula
@Cztery Palce w Umywalce

A możesz rozwinąć myśl i powiedzieć co najbardziej sobie cenisz w pracy tutaj? Zarobki są konkurencyjne? Mozna liczyć na umowę o pracę? Macie w ogóle teraz jakieś wakaty bo nie moge znaleźć ofert pracy?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Klient

Z tego co wiem,istnieją mozliwości,ale to nie jest korporacja.Istnieją stanowiska -kierownika serwisu,salonu,potem szefa tych działów. Sporo szkoleńi i to jest ważne w dzisiejszych czasach.Dużo można się nauczyć.

pytnik

Nie ma żadnych szans na rozwój. Firmie już nie zależny na pracownikach pozbywają się jak tylko chcą obiecana przy zatrudnieniu podwyżkę.

Stefan

Nie ma możliwości rozwoju. Kierownictwo jest tak mocno nie reformowalne, że zatrzymało się w latach 70 .

Justyna
@Stefan

czy nadal się nic nie zmieniło? brak podwyżek i możliwości rozwoju? Nie brzmi to zachęcająco...

@Justyna

Podwyżki są w zalezności od stanowiska,tego jak pracujesz,jezei wykazujesz chęci do pracy ,to zawsze mozna rozmawiać.Uwazam ,że sytuacja jasna i jak do tej pory stabilna. Rozwój w firmie jest ograniczony,proszę pomysleć,to nie jest korporacja.Szkolenia są i to jest ważne.

Czy Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź

Nie

tomek

W tej firmie nie ma żadnych bonusów.

Jakie są warunki zatrudnienia w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia?

nagietek

Na dzisiaj wszystko wygląda jak kiedyś.Nie bylo żadnych zmian.Nikogo nie zwolnili.Wynagrodzenia też bez zmian.Wszyscy się staramy, i : góra : się stara ,więc jest w porzadku.

W jaki sposób według Was firma daje szanse na rozwój?

Ile jest zmian w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia?

Klient

Ze względu na COVID jest na razie jedna zmiana.

Wiktoria
@Klient

No tak, to zrozumiałe. COVID wpłynął w znaczący sposób na wiele aspektów naszego życia. A czy obecna sytuacja wpłynęła także i na poziom zarobków w firmie? Proszę, powiedz coś na temat tej właśnie kwestii.

Gosia
@Wiktoria

Na szczęście wszystko bez zmian i na czas z czego ogromnie się cieszę.

Czy w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia panuje luźna atmosfera?

gosia

Co to znaczy lużna ?? Z pewnością atmosfera jest dobra.Jeżeli o to chodzi.?Robisz swoje i jest okey.Masz problem,też cię wysłuchają. Są lepsze i gorsze dni.Nikt nie jest idealny,ale jestem zadowolona.

Elita

Zapraszamy klientów do salonu aut poleasingowych w Swarzędzu, ul. Poznańska49! Mamy lepsze auta marki Renault i lepszy serwis. Przebijamy każdą ich ofertę oraz poprawiamy po innych serwisach.

gosia
@Elita

Czy macie problemy ze sprzedażą i serwisem,że wpisujecie się na stronie ,która nie dotyczy reklamy? Może nie stać WAS na normalną reklamę,więc się podszywacie ? OJ NIE ŁADNIE !!!!!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia?

nagietek

calośc wplywa na konto.Jeżeli -p=jesteś na prowizji,to koniec miesiąca -podstawa/różna/,a do 10 -prowizja.Na razie ,wszystko okey.

Gosia

Czy firma zapewniła środki bezpieczeństwa dla swoich pracowników na czas wirusa ?

@Gosia

Jak najbardziej :)

Najbardziej profesjonalny serwis w okolicach Poznania. Polecam z całego serca chłopaków!

Renault&Dacia

Przed kupieniem Renault w tym punkcie sprzedazowym zapraszamy do salonu na ulicy Poznańskiej 49 w Swarzędzu. Mamy lepszy serwis, przebijemy każda ich ofertę oraz sprawdzimy czy ich auta nie było lakierowane!!!!

Całe szczęście były Pracownik

Zaciekawiła mnie wypowiedź Pana Nagietek i dodam kilka słów od siebie. Wyzwiska i krzyki ze strony kierownictwa w stosunku do podwładnych to fakt, który zapewne potwierdzą nawet klienci (więc jak lubisz poniżanie to jest to praca dla Ciebie). Sama odpowiedź Pana Nagietka wskazuje na brak szacunku do byłego pracownika i jego rodziny (protekcjonalne stwierdzenie „żoneczka”) oraz samouwielbienie - nie zapowiada to dobrego zarządzania zespołem. To że Pan Nagietek pracuje tam 20 lat - nie oceniam po prostu ludzie mają różne zboczenia. Zatrudniając się w tej firmie zostajesz wysłany na obowiązkowe szkolenia a przy tym podpisujesz lojalkę (w stosunku do początkowych zarobków to są duże pieniądze) - i tu się rodzi problem odnośnie kończenia jak przysłowiowy mężczyzna. Masz dwa wyjścia. Pierwsze - sam się zwolnisz, ale płacisz im duże pieniądze (dodatkowo zastraszą sprawą w Sądzie jak się nie zgodzisz). Drugie - oni Ciebie zwolnią w trybie ekspresowym (potrafią to być nawet minuty) i oczywiście nie dostaniesz premii za sprzedane pojazdy. Więc Oni zawsze Ciebie „brzydkie słowo” i chyba to oznacza kończenie jak przysłowiowy mężczyzna. Pieniądze - kiedyś najniższa krajowa plus soboty w pracy bezpłatne. Premia od sprzedaży to cały magiczny algorytm działający na Twoją niekorzyść. I pamiętaj, że to jest Ich dobra wola czy ją dostaniesz bo to „Premia”, nie „Prowizja”. Co do kolegów, którzy tam pracują bardzo długo, to każdy dba o swoje i nie ma wsparcia czy pomocy. Więc drogi czytelniku dowiedziałeś się trochę więcej o tej niezwykłej firmie.

Danuta
@Całe szczęście były Pracownik

A na jaki tak zwany czasookres jest podpisywana lojalka? Piszesz też, że "kiedyś najniższa krajowa". W takim razie teraz coś się zmieniło pod tym względem w Pieluszyńska Sp. z o.o.?

Nagietek
@Danuta

Nigdy nie było najniższej w tej firmie,jeżeli już to podstawa ,a reszta prowizja.Lojalka to brednie.Wysyl łają cię na szkolenia ,to niedużą część musisz oddać jak będziesz chciał odejść.To chyba zrozumiałe.Szkolenia kosztują.

Mirosław
@Nagietek

Na szkolenia są wysyłani tylko pracownicy, którzy mają dobre wyniki i się wyróżniają, czy każda zatrudniona osoba może poprzez kursy zdobywać nowe uprawnienia i podnosić kwalifikacje zawodowe?

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Ekipa całkiem zgrana, aczkolwiek każdy ciagnie mocno w swoją stronę z cynicznym uśmiechem na twarzy.. No i dochodzi temat wiceprezesa.. Człowiek o mentalności szefa z lat 90.. "Drze ryja" jak tylko coś mu się nie spodoba i nie patrzy czy są klienci na salonie, czy nie.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oswoić wice prezesa

NAGIETEK

Z pewnością za bardzo nie przykładałeś się do pracy.Najlepiej oskarżać innych ,bo to najłatwiej.Pracuję tu już 20 lat ,więc to coś znaczy.Ciekawe w jaki sposób rozwiązałeś swoją umowę o pracę ? Może dlatego jesteś nie zadowolony ? Zacząłeś ,ale nie skończyłeś jak przysłowiowy mężczyzna !? Może żoneczka ci nie pozwoliła ? Osobiście nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do mojej pracy.Jest pracodawca i pracownik.Jeżeli komuś ,żle, to niech sam prowadzi swój interes i stara się wszystkich zadowolić.

Zostaw merytoryczną opinię o Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia - Poznań

• Jak się pracuje w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia?

Zobacz opinie na temat firmy Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia?

Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Pieluszyńska Sp. z o.o. koncesjoner Renault i Dacia