Agencja Interaktywna CleverAgency

Poznań

Opinie o Agencja Interaktywna CleverAgency

J.

konkretnie, profesjonalnie. dobra agencja interaktywna.

badu

współpracujemy z nimi od zeszłego roku i dzięki ich kampaniom zyskaliśmy wielu nowych klientów, stąd wiem że to działa u nas

Mateo

nam też dobrze się układa współpraca z Clever. mogę polecić, bo kampanie jak dla mnie bardzo udane.

S.

jak dla mnie profesjonalne podejście do klienta. zleciłem im stronę www. Świetna robota, i długo nie musiałem czekać.

Darek

śmiało mogę polecić cleveragency. świetny sklep online mi robili. kampanie do tego też mam i rzeczywiście całkiem ładne efekty widzę, ale to oczywiście regularność powtarzania takich kampanii daje stałe efekty.

maro

spoko agencja. robili dla mnie 2 strony pod sklep. Wyszło świetnie. Do tego prowadzą mi do nich kampanie reklamowe. Efekty są więc jak dla mnie ok

O.

z CA nigdy problemów nie miałem, a pracujemy już razem ponad rok. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Wiem że starają się ze wszystkiego wywiązać terminowo, a w razie jakiejś obsuwy, zawsze dają mi znać co dalej z kampanią. efekty są więc nie mam co narzekać.

Agnieszka

do mojego zlecenia również podeszli bardzo profesjonalnie, więc dziwię się skąd taka ocena... Prowadzą dla mnie już 3 kampanię.

Maciej

A ja z nimi współpracuję grubo ponad rok i zero problemów. Ze wszystkiego się wywiązują. W razie trudności o wszystkim jestem informowany więc jak dla mnie są w porządku.

Krzysiek

Oszuści. Niewypłacalni oraz niekompetentni.

szemranie

Zajmują się bardzo nikczemnymi zajęciami, o wykonywanie tych "technik marketingowych" są też proszeni praktykanci, którzy są świetnym sposobem na zaoszczędzenie na nowych pracownikach. szeptu, szeptu :)

Daria

byłam u nich na praktykach jakoś pod koniec ubiegłego roku. Fajna wyluzowana atmosfera od początku, więc pierwszy stres szybko minął. Sporo się dowiedziałam o realiach w branży marketingowej. Jeśli ktoś się zastanawia gdzie zrobić praktyki to te w Clever polecam :)

Zostaw opinię o Agencja Interaktywna CleverAgency - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna CleverAgency