counter
4 28 65 5 1
Karolina

Miło i przyjemnie :) agencja stawia na jakość obsługi klienta można w tym zakresie wiele się od nich nauczyć, polecam!

Slabe
Klient

Jako klient mogę napisać że obsługa jest na marnym poziomie. Tyle by zrobić zlecenie, ogólnie bez wnikania w szczegóły. Masa niedomówień itd. Zmarnowane pieniądze. Nie polecam. Teraz korzystam z inne firmy i widzę jaka jest różnica w obsłudze, za te same pieniądze.

Zoska Nowy wpis
@Slabe

A jaka firmę polecasz?

Pola

Czy w związku z aktualna sytuacją epidemii bardzo zmieniła się praca w firmie?

Ola
@Pola

w zeszłym miesiąc byłam na praktykach i firma normalnie działa, z tego co widziałam to mają mnóstwo pracy :)

Monika Kotruk
@Pola

tak normlanie działają, 100% praktyk miałam zdalnie :)

Łucja Nowy wpis
@Pola

Tak! 100% zdalnie , polecam właśnie sama ukończyłam ;)

Karo
Kandydat

Proponują BEZPŁATNE 3 miesięczne praktyki na cały etat, to jest nieetyczne i powinno być nielegalne. Kogo na to stać w wieku 26 lat? Zwykły wyzysk młodych ludzi.

Łucja Nowy wpis
@Karo

Moja uczelnia wymaga 6mies i wierz mi ze w całym Poznaniu nie znalazłam firmy która dałaby mi praktyki dostosowane godzinowe do mojego planu zajęć jak również w 100% zdalnie. W clever zrobiłam praktyki zarówno zdalnie jak i w godzinach w których mi to pasowało. Polecam każdemu!

Karolina

Grażyna
@Karolina

Piszesz, że Clever stawia na dobrą obsługę klienta i że można się wiele od nich nauczyć w tym względzie. A Ty jesteś ich klientką czy pracujesz tam? Jak możesz, to wyjaśnij. Czego konkretnie można się od nich nauczyć?

stażysta
@Grażyna

ja na przykład nauczyłem facebooka od kuchnia, poznałem menadżera Fb a na studiach tylko dostałem tą widzę w pigułce

Grażyna Nowy wpis
@stażysta

Jesteś niezwykle pomocny! Pojawiła się tutaj opinia, że trzymiesięczne praktyki w CleverAgency są bezpłatne. Czy to możliwe? Jeśli w Twoim przypadku tak nie było, to chętnie dowiem się, jakie jest stażowe w tej agencji, kilka słów o benefitach również bardzo się przyda.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bdidbd

Stażyści i praktykanci w ramach zaliczenia praktyk piszą tutaj pozytywne opinie. Gdyby kogoś zaskoczyło tyle pozytywnych komentarzy

stażysta
@Bdidbd

Byłem stażystą w Cleveragecny i wyobraź sobie że nie wystawiłem ani jednej opinii!

Henry

@Bdidbd Wystarczy spojrzeć, że na wątku nie ma zbyt wielu opinii. Nie udało się oczernić firmy ? To bardzo dobry pracodawca

Klient

Chciałbym polecić współpracę z Cleveragency jako zadowolony klient. Agencja prowadzi dla mnie Facebooka i Instagram. Bardzo sobie chwale Kontakt z opiekunem, polecam!

Monika Kotruk
 Rekomendacja

Polecam praktyki w Clever agency. Terminy oddania zleceń są bardzo elastyczne przez więc bez problemu mogłam połączyć studia z praktykami. 100% prac realizowałem zdalnie. Na koniec praktyk dostałam dyplom dla przyszłych pracodawców co też jest dodatkowym atutem.

Aśka
 Rekomendacja

Polecam praktyki w clever agency! Po skończonych praktykach otrzymałam propozycje płatnego stażu co bardzo sobie chwalę

Ewelina
 Rekomendacja

Chciałabym podziękować za możliwość odbycia praktyk w Państwa agencji. Ocena praktyk była zaskakująco dobra i do tego dyplom który fajnie komponuje się na regale ;). Polecam każdemu

Łukasz

Zakończyłem praktyki zdalne+stacj. w clever agency i jestem bardzo zadowolony! Nauczyłem się całkiem sporo o fb/Ig, poznałem prace w agencji od kuchni. Na koniec Otrzymałem wszystkie podpisy na uczelnie i ocenę bdb. Dodatkowo dyplom i rekomendacje dla przyszłych pracodawców. Polecam każdemu kto szuka miejsca na realizacje praktyk studenckich w zakresie dziennikarstwa

Dawid

@panaownsk jakie warunki?

Panaosnsk

(usunięte przez administratora) Umawiają się na jakieś warunki. Sami je rozwiązują, zapominają poinformować. Najlepiej to by chcieli by im płacić, że możesz tam pracować. Na coś się umawiam, potem zdanie jest zmieniane.

Ela

Jest ok! Sporo się nauczyłam na stażu. Agencja kładzie duży nacisk na jakość obsługi klienta

Kasia

Bardzo pozytywna atmosfera. Pracowałam tam 6 miesięcy, zajmowałam się obsługa funpage mały i średnich firm. Polecam

Łukasz

Skonczylem współpracę z cleveragency kilka miesięcy temu. Dostałem lepsza ofertę pracy m in dzięki doświadczeniu w tej agencji Wiele się nauczyłem za co jestem wdzięczny Pozdrawiam !

Piotruś

Generalnie to bardzo dobry pracodawca, więc jeśli ktoś jest chętny do pracy to polecam!!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Agencja Interaktywna CleverAgency. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Jasta
@Pytanie

W mojej ocenie praktyki tutaj są bardzo spoko!

Jasta

Polecam praktyrki w cleveragency. Poszerzyłam swoja wiedzę z zakresu social media oraz z redagowaniu tekstów na blogi.

praktyki zdalne social media

właściciel kiedyś prowadził dużą, prężnie działająca firmę. Aktualnie właściciel nie ma pracowników, szuka studentów, którym oferuje podpisanie dokumentów o odbytym stażu w ramach napisania i przygotowania postów na FB jego klientów. I tak kręci się ten biznes. Właściciel ma (usunięte przez administratora) pracowników, którzy zdalnie odwalają całą robotę za skrawek papieru. Spoko opcja dla ludzi, którym zależy tylko na zaliczeniu stażu, gorzej z ludźmi, którzy chcą się czegoś nauczyć. 0 szkoleń, czy wskazówek. Niczego się nie nauczycie, ale staż będzie zaliczony.

Kaśka
@praktyki zdalne social media

serio, i ty jeszcze narzekasz?? Ja przez 6h dziennie, cały miesiąc układałam papierki z jednej kupki na drugą, mimo to nic nowego oprócz bólu głowy nie doświadczyłam. Takie praktyki zdalne to świetna sprawa!

Kaśka
@praktyki zdalne social media

dodam że praktyki robiłam w biurze rachunkowym

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Interaktywna CleverAgency - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agencja Interaktywna CleverAgency
4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Juliusza Słowackiego 16 lok. 2B