Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Ewa
Inne
 Pytanie

Czy polecacie praktyki w tym miejscu? Czy są darmowe ? Jakieś szkolenia ?

meh
Były pracownik
@Anonim

firma wykorzystuje praktykantów w taki sposób, że zarzuca ich pracą która byłaby odpowiednia dla pracowników etatowych, a dzięki temu robota jest wykonana bez potrzeby zatrudniania doswiadczych (droższych) osób. To (usunięte przez administratora)stażystów i praktykantów

Gość
Inne

Korzystał może ktoś z możliwości odbycia praktyk w dziale marketingu? Na stronie widnieje taka informacja. Gwarantują zdobycie wyjątkowej wiedzy, co mnie zainteresowało. Jeszcze zapytam, czy po zakończeniu praktyk zdarzają się sytuacje, aby zaproponowali umowę dla pracownika, który się sprawdzi i przyswoi wiedzę?

anonim
Inne
@Była stażystka

To ile można zarobić za takiego jednego posta? I długi musi on być? ;) Jak to zazwyczaj bywa? No i poza tym, to jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować w tej firmie? ;)

Ewa
Inne
 Pytanie

Czy polecacie praktyki w tym miejscu? Czy są darmowe ? Jakieś szkolenia ?

nie polecam
Inne
@Ewa

Wysługiwanie się praktykantami - praktykanci wykonują zaległe zlecenia. Agencja nie traktuje klienta poważnie.

anonim
Inne

Jaką nagrodę otrzymuje się na koniec stażu? I czy zdarza się, że oferowana jest dalsza współpraca? :) Myślę, aby tu zaaplikować...

Były stażysta
Były pracownik
@anonim

Nie idź tam, zazwyczaj po prostu piszesz posty przy pomocy chatu gpt lub robisz inne beznadziejne zadania jako tania siła robocza. Nagroda to 250 zł za 12 dni pracy po 6h. A jak zdalnie to za darmo. Mogą zaoferować Ci pracę jako copy ale stawka za post to nie jest nawet 10 ziko. Chyba że się coś pozmieniało Szkoleń oczywiście brak, rozwój zerowy

anonim
Inne
@Były stażysta

Naprawdę tak mało płacą stażystom? Myślałem że przynajmniej jest minimalna. Jak nie można się niczego nauczyć, nabrać doświadczenia i zarobić to słabo. Czemu przy pracy zdalnej w ogóle nie płacą? Robi się to za wpis w CV o praktykach, co?

Madzia Nowy wpis
Były pracownik
@Ewa

Nie wiem czy uznała bym to za praktyki, które coś mi realnie dały. Jak dla mnie, to takie troche klepanie na ślepo tekstów, byle by miały jakiś minimalny sens i to wszystko. Jak chcesz realnie sie czegoś nauczyc to raczej nie jest miejsce do tego, tutaj możesz mieć wpis do CV

Anonim Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Uciekaj jak najdalej :), praktykant robi więcej, aniżeli osoby tam zatrudnione, mają czas, aby sobie plotkować, gdy robotę Ci przydzielają, krótko mówiąc zarabiają na Tobie :)

meh Nowy wpis
Były pracownik
@Anonim

firma wykorzystuje praktykantów w taki sposób, że zarzuca ich pracą która byłaby odpowiednia dla pracowników etatowych, a dzięki temu robota jest wykonana bez potrzeby zatrudniania doswiadczych (droższych) osób. To (usunięte przez administratora)stażystów i praktykantów

Anonim Nowy wpis
Pracownik

Moją współpracę z firmą rozpoczęłam w 2020 roku. Współpraca od samego początku przebiega w dobrej atmosferze. Jest to istotny element ponieważ pozytywny wpływ dobrej atmosfery wpływa na efektywność pracowników. Oczekiwałam stanowiska, które zagwarantuje mój rozwój zawodowy. Dodatkowo oczekiwałam dobrego wynagrodzenia, które byłoby odpowiedzią na zdobytą wiedzę oraz doświadczenie na przestrzeni lat. Poruszane powyżej aspekty zostały spełnione i z powodzeniem dalej realizuję się zawodowo, rozwojowo, finansowo. Zespół stale się powiększa, a atmosfera jest wciąż tak samo dobra. Nie ukrywam, że zawsze można liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów :) Zachęcam do wypróbowania swoich możliwości oraz dołączenia do naszego zgranego zespołu :)

anonim
Pracownik

Z Cleverem jestem związana od blisko 3 lat. Zaczęłam od pracy zdalnej w charakterze copywritera, żeby dorobić do podstawowej pensji, która była niestety za niska, dlatego jak tylko dostałam ofertę pełnowymiarowej pracy jako opiekun klienta, nie zastanawiałam się długo i tak oto obiema nogami stanęłam na pokładzie agencji. ???? Oczywiście, jak w każdej pracy, zdarzają się lepsze i gorsze momenty, ale nie żałuję swojej decyzji. Podczas ponad dwóch lat pracy zmieniłam dwukrotnie stanowisko, co za każdym razem wiązało się z awansem i podwyżką. I tak oto mamy piękną klamrę – od kiedy pracuję w Cleverze nie muszę już dorabiać i łapać dorywczych zleceń. ???? Ogromnym plusem jest zgrany zespół, złożony z osób, które najprościej mówiąc lubią się i zawsze sobie pomagają. Co ważne, w zespole nie brakuje także ludzi, którzy zostali z nami po stażu/praktykach. Oczywiście, samo podjęcie u nas praktyk nie gwarantuje zatrudnienia, ale jeżeli: nie naoglądaliście się Emily w Paryżu i nie macie nierealnego obrazu rodem z serialu, macie chęć do pracy i możecie być wartością dodaną dla firmy, a jednocześnie nie boicie się pracy z ludźmi i kontaktu z klientem – jest duża szansa, że zostaniecie z nami na dłużej.

wojtek
Były pracownik

Bylem na praktykach i mimo nie otrzymania oferty pracy zdobyta wiedza pomogła mi dostać pracę w innej agencji marketingowej. Polecam, można się dużo nauczyć

DseeA
Kandydat
 Pytanie
@wojtek

Możesz powiedzieć coś więcej? Jak to wyglądało? Czy byłeś po studiach kierunkowych z copy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
Warszawa
DOTCOM Sp. z o.o.
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista SEM
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
DseeA
Inne
 Pytanie

Mam pytanie do osób, które mają za sobą praktykę..czy każdy na dzień dobry otrzymuję 20 postów do zrealizowania? Czy można liczyć na jakikolwiek feedback co się robi źle/ co dobrze? Praktyki mają czegoś nauczyć i chciałbym merytorycznego podejścia, póki co nie ma nic. Jak było u Was? Czy tak cały okres praktyk wygląda, że dostajesz 20 postów i nara? Jest to moje pierwsze zetknięcie z pisaniem postów, nie chcę pisać ich z czatem gpt bo po co wtedy mi praktyka? Tylko widzę, że aby się wyrobić w czasie trzeba chyba takie podejście wprowadzić. Czy ktoś z Was nie wyrabiał się z pisaniem postów?

1
Była praktykantka
Inne

Swoje praktyki skończyłam niedawno. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w CleverAgency. Na pewno dużym plusem jest młody zespół, przez co panuje tam luźna atmosfera, ale wiadomo swoją pracę trzeba wykonać. Dobrze, że praktyki odbywają się raz w tygodniu, ponieważ nie ma problemu z połączeniem ich ze studiami i pracą.

Wiśnia003
Były pracownik

Praktyki w porządku, bardzo miła ekipa. Wiadomo, że na start nie ma co liczyć na wielkie i angażujące zadania, mimo wszystko można się trochę poduczyć i zobaczyć na czym taka praca polega oraz zdobyć doświadczenie do cv

Bartek
Inne

Praktyki w Cleverze wspominam bardzo dobrze. Zespół składa się z młodych osób, co automatycznie sprawia, że atmosfera jest luźniejsza i przyjemniejsza. W czasie praktyk doskonaliłem swoje umiejętności w pisaniu oraz poprawiłem swój zmysł estetyki tworząc grafiki w Canvie :D Dzięki praktykom zdobyłem nowe doświadczenia, a przede wszystkim moje portfolio zostało wzbogacone o nowe prace.

Praktykantka
Pracownik

Robię tutaj praktyki od jakiś 2 miesięcy. Już od wejścia pierwszego dnia wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, żartują - stres przed pierwszym dniem od razu mija i czujesz się jak u siebie. Młody zespół, widać, że bardzo ze sobą zgrany i otwarty na nowe osoby. Pracy co prawda jest sporo i trochę wymagają, ale myślę, że to zdecydowanie na plus - to w końcu praktyki, mamy się tu czegoś nauczyć, a przede wszystkim poznać specyfikę tej branży i pracę w takiej agencji "od kuchni". Kiedy złapiesz dobry rytm pracy i przykładasz się do swoich zadań, naprawdę miło i kreatywnie można spędzić tam czas i wiele się nauczyć. Opiekunki zawsze są obok i w razie czego o wszystko można podpytać. Uczysz się tutaj głównie poprzez praktykę, ale wszystko czego nie wiesz w teorii bez problemu Ci wyjaśnią. Myślę, że taka forma jest naprawdę ok, bo przecież w pracy liczy się właśnie działanie :) Wydaje mi się też, że często też oferują pracę po stażu, także można mieć z tego coś więcej. Podsumowując - praktyki bardzo na plus, przydatne, wesoła atmosfera, jeden dzień w tygodniu również przystępny i bez problemu można załatwić dokumenty na uczelnię. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Praktykantka
Inne

Robiłam tutaj trzymiesięczne praktyki. Najbardziej podobała mi się atmosfera ;) Oczywiście, jest dużo pracy, ale pracownicy bardzo chętnie pomagają i tłumaczą każde zadanie. Fajne było to, że dopiero gdy opanowało się jedną umiejętność, mogliśmy uczyć się czegoś innego.

Dzik
Pracownik

W firmie panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Pracownicy służą dobrą radą i pomocą przy pracy. Pisanie postów nie jest łatwe, bo też klienci są wymagający, ale to dużo uczy. Za każdym razem na praktykach robi się coś innego, kreatywnego. Po praktykach można jak najbardziej liczyć na dostanie pracy, przy oczywiście tym, że ci zależy i się starasz.

Jędrzej
Inne

Robiłem tutaj praktyki i bardzo polecam. Super atmosfera w biurze, można się tutaj dużo nauczyć, a przy okazji zaliczyć praktyki studenckie.

Pytajnik
Inne
 Pytanie
@Jędrzej

Opowiedz czego się nauczyłeś? Rozważam staż tam i chętnie się dowiem co mnie czeka

Pracownik
Pracownik

Pracuję w CleverAgency już od dłuższego czasu, ale moje pierwsze doświadczenie z agencją miałem, kiedy dołączyłem do zespołu jako stażysta na stanowisku Copywritera. Te kilka miesięcy praktyk dało mi nie tylko solidne podstawy i cenne doświadczenie, ale również zaowocowało propozycją pełnoetatowej pracy, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem moich umiejętności. Od momentu rozpoczęcia pracy na stałe, jestem niezmiernie zadowolony z możliwości bycia częścią zespołu. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak dobrze zgraną grupą ludzi, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym, nawet największym wyzwaniem. Atmosfera w pracy jest fantastyczna, a współpraca z każdym z członków zespołu przebiega niezwykle płynnie i efektywnie. Praca w agencji pozwala mi na ciągły rozwój i doskonalenie własnych umiejętności, co jest dla mnie niezwykle ważne. Cenię sobie możliwość pracy w środowisku, które wspiera moją kreatywność. Cieszę się na kolejne wyzwania i projekty, które przede mną w tym miejscu, a także na dalszą współpracę z tym wyjątkowym zespołem. Polecam, jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy lub stażu.

anonim
Inne

Na stronie uczelni... logistycznej znalazłam ofertę tych słynnych praktyk. Mowa tam o 8 godzinach raz w tygodniu, nagrodzie pieniężnej 250 zł, książce w prezencie i dyplomie. Oczywiście o możliwości zostania na stanowisku copy także. Czy ta stawka nagrody obowiązuje w 2024 roku?

Gość
Inne

Korzystał może ktoś z możliwości odbycia praktyk w dziale marketingu? Na stronie widnieje taka informacja. Gwarantują zdobycie wyjątkowej wiedzy, co mnie zainteresowało. Jeszcze zapytam, czy po zakończeniu praktyk zdarzają się sytuacje, aby zaproponowali umowę dla pracownika, który się sprawdzi i przyswoi wiedzę?

Łukasz
Były pracownik
@Gość

robiłem u nich płatny staż, jest OK, miła atmosfera choć nie ukrywam że agencja dość sporo wymaga. Dla jednego to dobrze dla drugie tak sobie :) w tej firmie warunki stawia klient - i to podkreślają na samej rozmowie kwalifikacyjnej.

Beti
Inne
@Łukasz

A czy przy wykonanym stażu zaproponowali Ci dalszą współpracę, czy nie? Można na to liczyć? :) Bo poszukuję stabilnej pracy, lecz na sam początek fajnie byłoby zrobić taki staż. :)

Była stażystka
Były pracownik
@Beti

Nie idź tam, (usunięte przez administratora) jakich mało… jedyne co robisz to piszesz posty bez przerwy a opiekunki klienta plotkują i się śmieją. Zrobisz błąd to Cię obgadają za plecami. Nieraz przy mnie śmiały się z praktykantów których tego dnia nie było.(usunięte przez administratora) I piszesz posty przy pomocy chatu gpt bo trzeba ich pisać jak najwięcej i szybko. A jak skończysz staż i dobrze pisałeś to możesz pracować zdalnie jako copy i wtedy masz permanentny zakaz używania chatu XD i płacą (usunięte przez administratora)zł za post więc nie zarobisz

Krzych
Inne
@Była stażystka

Jak praca zdalna to dają sprzęt to znaczy laptopa do domu? Ile mnie więcej postów napisze się w ciągu dnia po te 7 zeta? Wyciąga się minimalną czy więcej?

Była stażystka
Były pracownik
@Krzych

@Krzych Piszesz normalnie w Wordzie na swoim komputerze i im wysyłasz na pocztę Generalnie zadanie nie wymaga żadnego zaawansowanego sprzętu Jak umiesz dobrze pisać to 4 posty na godzinę zrobisz, jak krótsze to nawet więcej Chyba że klienci nie dają wytycznych to może być gorzej I dajesz im znać ile jesteś w stanie napisać postów i tyle dostajesz do napisania Praca raczej żeby dorobić a nie jako główne źródło dochodu Nie wiem jak to wygląda z terminami bo nie zgodziłam się na zostanie copy

Blanka
Inne
@Łukasz

Ile taki płatny staż trwa? :) I na jakie zarobki można liczyć? Opowiesz coś więcej o tym, jakie obowiązki wykonywałeś?:D Piszesz, że agencja dość sporo wymaga, a niżej pisali, że jedyne co się robi, to pisze posty bez przerwy. To jak to właściwie jest?

Julia
Były pracownik
@Gość

Hej, tak - ja robiłam u nich prakryki z marketingu i oceniam je bardzo słabo. Zero opieki merytorycznej; dostawałam listę zadań w Excelu, a po ich wykonaniu ani słowa czy dobrze, źle, jedynie kolejna lista zadań. Zasania miałam oczywiście wykonywać na swoim sprzęcie, swoim oprogramowaniu, więc jesteś nie tylko darmowym pracownikiem, ale jeszcze oszczędność na narzędziach niezbędnych do pracy. Z kontaktu z agencją, tak jak napisałam, żadnego feedbacku (a więc żadnej nauki dla mnie, poprawy jakości pracy), jedynie agresywne maile z przypomnieniem o zbliżającym się terminie przesłania zadań (nigdy żadnego nie przekroczyłam). A wisienką na torcie był problem z uzyskaniem dokumentacji po odbytych praktykach. W kolejnym roku robiłam praktyki jeszcze w 2 miejscach i naprawdę, w tych agencjach było zupełnie inne podejście do praktykanta - poważne, a nie jak do darmowego (usunięte przez administratora) Podsumowując, odradzam, poszukajcie agencji szanującej Wasz czas!

anonim
Inne
@Julia

Oj, to strasznie słabo, tym bardziej, że nie miałaś żadnego feedbacku, który no podczas stażu jest mega istotny ... A miałaś kogoś przydzielonego, jakiegoś opiekuna czy po prostu dostawałaś tylko te zadania? A nie próbowałaś dopytać czy nie można liczyć chociaż na jakieś info, ocenę tych zadań albo na sprzęt, chociażby kogoś z pracowników? Jeszcze jedno, wiesz może czy zdarza się, że zatrudniają po takim stażu czy to raczej rzadkość?

anonim
Inne
@Była stażystka

To ile można zarobić za takiego jednego posta? I długi musi on być? ;) Jak to zazwyczaj bywa? No i poza tym, to jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować w tej firmie? ;)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

A w związku z czym doszło do tego wspomnianego niewywiązania się z umowy? Ta kasa to za co? Wcześniej o praktykach pisali i zastanawiałam się właśnie czy to nie o nie przypadkiem chodzi?

całkiem OK!
Inne

jako klient mogę powiedzieć że cleveragency poprawianie wykonuje swoje zadania. płacąc 300 zł miesięcznie nie liczyłem na cudy ale i tak ciesze się że opiekun w miarę sie przykłada do swojej pracy (miła pani, można zadzwonić co ułatwi mi sprawę) a jeśli chcesz podpić świat to może wybierz u nich inny pakiet niż ten podstawowy :)

Łukasz
Były pracownik

Agencja przede wszystkim stawia na dobro klienta. Czasami nawet z tym przesadzają bo liczy sie tylko to co klient chce a już Twoje zdanie nie zawsze :) Pracowałem 3 miesiące (staż). Ogólnie jestem zadowolony, nauczyłem się trochę nowości o facebooku, tiktoku. Wymagania mają spore jak na początek ale jak dla mnie to ok, szybko się uczę więc nie miałem z tym problemu.. Miła atmosfera, fajni ludzie. Nikt tam nie gryzie :)

Nick
Inne

Była taka pomyłka skontaktować z nimi ,to poprostu jakaś banda bez zasad ,ich sens zarobru w tym żeby podpisać tylko umowe ,żadnych uslug nie nadaja tylko wysylka faktur to wszystko , (usunięte przez administratora)

Łukasz
Pracownik

Praca w tej agencji jest całkiem OK! wymagania dość spore, podyktowane tym czego klient oczekuje. Firma nastawia na zadowolenie klienta, co przekłada się często na dodatkową prace. Płace są w normie.

Malwa
Inne
@Łukasz

Skoro wymagania są spore, a mówisz, że płaca w normie... To można liczyć na więcej niż średnią krajową? (łącznie z premią - o ile taka jest)

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Karpia 21A/25
  61-619 Poznań
 • NIP: 7811914938 KRS: 0000574995
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
CleverAgency Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii