Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Honorata

Kurczę klienci niezadowoleni, a co z pracownikami? Jak pracuje Wam się w takiej branży i są z tego dobre zarobki? Bo słyszałam ze to nie jest aż tak ciezka praca

Daria

Pełne zaangażowanie, życzliwość i miły kontakt. Usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń. W moim przypadku firma spisała się na medal

Podpisalem umowe z okresem wypowiedzenia i dopiero trafilem na opinie o tej firmie strata czasu, wykupiony plan za ok 1000zl miesiecznie strategia miala byc taka aby poprawic zasiegi strony i uzyskac wiecej osob przy prowadzeniu live sprzedazowych nie polecam firmy, nie maja pojecia o ustawieniu strony czy algorytmach na facebooku potrafia kopiowac nasze opisy z fanpage i pobierac zdjecia np wstawiaja post z bizuteria a opis od kosmetykow przepraszaja i za chwile ponownie te same bledy NIE POLECAM TEJ FIRMY przede wszystkim jesli ktos zastanawia sie nad podpisaniem umowy z ta firma czy jaka kolwiek inna agencja dajcie sobie spokoj z okresem wypowiedzenia ja stracilem 6000zl plus budzet przepalone kampanie reklamowe ....strata czasu oraz pieniedzy Niekompetentna firma i tyle

Omówiliśmy strategię, firma przystąpiła do zlecenia z bardzo dużym zaangażowaniem i jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Szczerze polecam współpracę z CleverAgency

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Współpraca z CleverAgency okazała się dla mnie czystą przyjemnością. Widać z ich strony wielkie zaangażowanie do zlecenia, dlatego bardzo się cieszę, że postawiłam akurat na tą firmę

Łucja

Zlecenia wykonane zostały zgodnie z zamówieniem, bardzo fachowo także nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma okazała się naprawdę rzetelna i godna polecenia.

Weronika

Firma CleverAgency wykazała się wysokim profesjonalizmem. Usługi wykonane zostały na bardzo dobrym poziomie, dużym plusem jest również świetny kontakt i przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Malwina

Pracownicy tej firmy posiadają naprawdę bogate doświadczenie, wywiązują się z powierzonych im zleceń, także jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie

Alicja

Działania tej firmy przyniosły mi naprawdę wiele korzyści. Dodatkowo kontakt jest dobry, ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Agencja okazała się bardzo profesjonalna

Renata

Wspaniałe podejście i przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Jak dla mnie CleverAgency jest jedną z najlepszych firm, z którą warto podjąć współpracę.

Jak najbardziej mogę polecić CleverAgency. Nawiązałem z nimi współpracę kilka miesięcy temu i szczerze mówiąc to był doskonały wybór. Jakość usług jest na najwyższym poziomie

Edyta

Podejście pracowników agencji jest bardzo dobre, wywiązują się z powierzonych im zleceń, ich działania przynoszą naprawdę pozytywne rezultaty co bardzo mnie cieszy.

Amanda

Nie mam żadnych zastrzeżeń do CleverAgency. Działania wykonywane są bardzo profesjonalnie, terminowo i przede wszystkim kontakt jest bardzo dobry.

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona, że podjęłam współpracę z CleverAgency. Ich działania przyniosły wspaniałe efekty, zyskałam nowych klientów, moja firma jeszcze bardziej się rozwinęła, także gorąco polecam.

Bdidbd

Stażyści i praktykanci w ramach zaliczenia praktyk piszą tutaj pozytywne opinie. Gdyby kogoś zaskoczyło tyle pozytywnych komentarzy

stażysta
@Bdidbd

Byłem stażystą w Cleveragecny i wyobraź sobie że nie wystawiłem ani jednej opinii!

Wiktoria
@Bdidbd

Pierwszy raz słyszę coś takiego. Nigdy nie było takiej sytuacji. Opinie są pozytywne, dlatego, że firma bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zleceń

Lukasz praktykant
@Bdidbd

Taaa a ty to skąd wiesz ? Byłeś na stażu w tej firmie? Ja byłem 2 mies i żadnej opinii nie napisali więc jak nie wiesz to się lepiej nie odzywaj

Laura

Bardzo dobry kontakt, omówiliśmy wszystkie szczegóły, a efekty ich działań były zauważalne już na samym początku, więc nasza współpraca trwa już naprawdę długo.

Iza

Najlepsi profesjonaliści! Nawet nie sądziłam, że efekty ich pracy będą zauważalne tak szybko. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm

Ewelina

Widać, że osoby pracujące tutaj posiadają wielkie doświadczenie, dlatego współpraca z nimi przyniosła diametralną zmianę dla sytuacji mojej firmy. Cieszę się, że na nich trafiłam

Nikola

Najlepsza agencja reklamowa z jaką miałam przyjemność współpracować. Omówiliśmy wszystkie szczegóły i dosyć szybko zobaczyłam efekty ich działań, okazały się bardzo korzystne

Zuzanna

Serdecznie polecam współpracę z CleverAgency. Doskonale podchodzą do zleceń, komunikacja jest bardzo dobra i działania są wykonywane na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Karpia 21A/25
    61-619 Poznań