Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

agony aunt

W końcu więcej wydam na telefony niż to wszystko jest warte. Ale jak się zdenerwuję zgłoszę ich w końcu do PIPy.

onaa

Nie czekaj aż oni zadzwonią. Dzwoń ile się da- w końcu Ci wypłacą, ja też tak zrobiłam...

agony aunt

Czekam za jedną ratę za wrzesień... Wciąż. Dzwoniłam, mieli oddzwonić, wyjaśnić. Milczą...

hostessa

Dlatego ja już nie pracuję u nich... Mimo próśb i błagań... No niestety... Jak tak nas traktują, to niedługo stracą zlecenia, bo nie będzie miał kto stać na promocjach...

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
szłe

No i przeszedł termin zapłaty za październik i znowu to samo. Bardziej żałosnej agencji nie znam ;]

sam

[usunięte przez moderatora] Musisz tam zadzwonic, ładnie sie przedstawic, powiedziec gdzie pracowałes i poprosic o połaczenie z Panią odpowiedzialna za przelewy, wypłaty. Tam powiesz o co chodzi po czym ona pozytywnie rozpatrzy Twoje zapytanie, ale kasy nie zobaczysz jeszcze przez kilka dni. Krótko mówiąc musisz tam często dzwonic, a i od razu upominaj sie o wypłate w całości. Bez pomniejszania niby w drodze pomyłki ;] . Powodzenia . Ja czekam jeszcze na pieniądze za październik i nigdy więcej nie chce słyszec o tej firmie.

zainteresowany

czy ktoś mogółby mi podac nr telefonu zeby się dowiedziec kiedy dostane reszte kasy? Jest wogole taki nr albo osoba ktora zajmuje sie tymi sprawami?

kala

oszukali mnie o 300 zl i jeszcze wymyslaja z wyplaceniem reszty pieniedzy ;] UNIKAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

black

hah dokładnie takie wymówki i jeszcze wiele innych. A jak już są pieniadze, to nie wszystkie. Nie zgodze sie tylko z tym, że nie można się tam dodzwonic, zawszw ktoś odbierze, ale i tak agencja pogrywa ,,w kotka i myszke"

Hostessa

ekhem... zwykle maja wymowki na opóźnione wypłaty... może któraś już słyszała: mamy osobe o tym samym nazwisku i wystapiła pomyłka? firma - ŻENADA!!! i przypuszczam ze na odbudowanie wizerunku 'uczciwej' firmy juz nie ma szans...

hostessa

Myślę, że niekiedy może zdarzyć się jakaś nieprzewidziana sytuacja, za którą "góra" nie odpowiada. Ale Wasze komentarze to jakaś żenada. Praca sama w sobie wg mnie jest świetna. A jeśli chodzi o jakieś opóźnienia z wypłatami - podano numer, wystarczyło zadzwonić i dowiedzieć się co i jak - wszystko można załatwić na spokojnie. Czytając Wasze wypowiedzi przed podjęciem pracy w Vectrze martwiłam się, że macie rację. Okazało się, że praca jest ok. Jak nie dostałam na czas pieniędzy, zaczęłam się martwić bardziej, ale niepotrzebnie! Wystarczy zadzwonić i się dowiedzieć, a nie obrzucać agencję błotem.

Gigi

Ludzie z daleka od tej agencji! Nikomu nie zycze (nawet wrogowi), zeby kiedykolwiek mial do czynienia z ta "smieszna" agencja.. Bo juz nie wiem jak ja nazwac!! Dostalm kase po terminie, za malo.. Dzwoniac tam nie mozna bylo sie polaczyc z kobieta od clubcard!! No sorry ale 5 razy trzeba dzwonic zeby laskawa pani wreszcie sie pojawila na swoim stanowisku pracy! Pracowalam we wrzesniu, a jeszcze niedawno sie okazalo, ze oni nie maja naszych umow, a koordynatorka je wyslala!! i nikt przez ponad 2 miesiace sie nie zainteresowal, ze umowy nie dotarly?? Chora firma, nie powinna w ogole istniec!!

agony aunt

Dostałam połowę pieniędzy, a na resztę za wrzesień czekam... To jest już totalnie nie fair. Nie spóźniałam się, nie gadałam, nie uciekałam przed czasem, byłam aktywna i co oni sobie robią?! To koordynatorka była nie w porządku wobec mnie i nadal uważam, że to tylko i wyłącznie jej wina. Nie da się z tym pójść do jakiegoś sądu? To przechodzi ludzkie pojęcie. Jakbym naprawdę miała żyć tylko za te obiecane do 20 X pieniądze...

ania z zielonego wzgórza

maskara....umowa podpisywałam dopiero po zakonczeniu pracy, kasy też nie dostałam nawet po 45 dniach. Jak się o coś pytam to nic nikt nie wie!!!! [usuniete przez admina] i tyle

blue

generalizujesz moja droga, każdy kto tutaj pisze docenia swoją pracę i swój wkład, tylko czasem trudno się pogodzic z faktem, ze zostało się [usunięte przez moderatora].

blue

A ja na Twoim miejscu robiłam bym afere o te 30 zł, policz sobie ile wychodzi to na godzine, ja jestem w takiej samej sytuacji i szczerze mówiąc gdy to przekalkulowałam dochodze do wniosku, że nie opłacało sie tam dojeżdzac za takie pieniądze. (Oczywiście ja też dostałam mniejszą wypłate). Musze też przyznac, że wykonywałam dobrze swoje obowiązku, nie spóźniałam się, nie przeciagałam przerw itp i niby dlaczego moja wypłata jest okrojona, kiedy umawiałam się na minimum 6 zł? Kpina.

vojtasxxx - 2009-09-23 17:14:33 Byłem na promocji ponad 2 miesiące temu. Jeszcze nie dostałem pieniędzy. Co ciekawsze, mniej więcej po miesiącu od zakończenia promocji dowiedziałem się, że moja umowa gdzieś się zapodziała i muszę spisać nową. A teraz, gdy próbuję się dodzwonić w sprawie tejże umowy to nikt nie odbiera. ŻAL ŻAL ŻAL hmm.. skad ja to znam ? chyba wszystkim wciskaja ten kit o umowach, a potem nagle czary mary i jest skads umowa???!! dostalam o 30zl za malo!! ale nie warto robic afery o 3 dychy, ale jestem pewna ze celowo mnie oszukali! poza tym 6zl to smiech na sali!! targety to sie im nie snilo, bo siedza na ieplych posadkach zadajac impossible!!!

hostessa

Tak czytam wasze opinie i aż uwierzyć nie mogę. Współpracuje z tą agnecja dość krótko bo pod kwietnia tego roku, ale jestem z niej naprawde zadowolona. Wypłata zawsze na czas ba nawet byla kilka dni przed. Jesli nawet teraz nie ma jeszcze wypłaty za poprzedni miesiac to koordynator wyjasnil nam jaka jest sytuacja i postaraja sie wypłacic je do konca tygodnia. A jesli nawet wypłaty nie ma bądz dostajecie mniej to moze warto sie zastawnoci ze jako hostessy wypelnilyscie swoje obowiazki i czy wedlug jednego z punktow umowy nie zabrano wam czesci wyplaty za wasze przewinienia typu spozninie nie stawienie sie do pracy bądź coś innego. Jak pogadacie z hostesami z innych agencji to dowiecie co to znaczy zła agnecja a poki co widze ze jestescie dzieciakami które nie potrafia docenic tego ze pracuja.

;O

Zgadzam się z przedmówczynią. Dzisiaj dostałam kase za wrzesień, ale musiałam się o nią prosić telefonicznie. A dziewczyny które ze mną pracowały nie dostały (może dlatego że nie dzwoniły jeszcze do Agencji (?)). Już nie wspomnę o tym że dostałam o 300zł mniej niż powinnam. Brak słów. Zdecydowanie nie polecam.

blue

Niestety, agencja sama sobie pracuje na takie, a nie inne opinie. Sama doskonale przekonuje się o tym, że poprostu grają na czas. Umowa najeżona niezgodnymi z prawem klauzulami np. to, że trzeba czekac 45 dni na wypłate. Gdyby tak któraś z Pań z Poznania wzięła by do reki kodeks pracy i przeczytała pobieżnie wszytskie artykuły, to wiedziałaby, że pieniądze powinny byc wypłacane max. 10 dni od końca miesiąca. Jest to żerowanie na młodych ludziach, którzy chcąc coś zarobic, psują sobie tylko nerwy. Nawet gdy dzien wypłaty wypada na dzień nieroboczy jest wysyłana z opóźnieniem, w rzeczywiscości ma byc na korzysc pracownika czyli przed tym terminem. Gdy ktoś zaproponuje mi prace w tej agencji, nigdy sie już nie zgodzę, jest wiele innych - uczciwych, które szanuja pracownika, a nie traktuja go przedmiotowo. Reasumując nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”