Konbet Sp. z o.o. Sp.k.

Poznań

Opinie o Konbet Sp. z o.o. Sp.k.

Spec

o jezu jak dobrze jest w tej firmie, zwolniłem się z Apple żeby móc starać się tam o prace, KONBET the best, proponowano mi prace w AMG ale powiedziałem sobie "NIE!" Konbet jest najlepszy ! no i te słoiki na obiad mmm. Pico Bello

Hanna

@Karol a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni, którym to miejsce pracy odpowiada. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

rufus

Wynagrodzenie powinno być wprost proporcjonalne do wiedzy, doświadczenia, umiejętności, a przede wszystkim jakości pracy. Jeśli ktoś pracuje dobrze = dobrze zarabia. Jak tak nie jest w Twojej firmie, to szukasz innej. Ale ja się wcale nie dziwie, że pracodawcy nie oferują od razu dużych pieniędzy. Bo jak się okaże za 3 miesiące że jesteś do niczego to zaliczą tylko większą stratę. Pokaż, co potrafisz i negocjuj - zwłaszcza, że pierwsze umowy są zwykle na 3 miesiące.

Hanna

@ZAK piszesz, że w firma Konbet Sp. z o.o. Sp.k. nie ma szacunku do konstruktorów. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała się jakaś niemiła sytuacja? Czekamy na Twoją opinię.

Karol
@Hanna 04.05.2017 12:55

A kogo w tej firmie szanują ?

ZAK

Też pracowałem jako konstruktor. Poszukiwania ciągłe konstruktorów nie są bez powodu. Szybko odchodzą. Jeśli masz uprawnienia to może nawet dadzą ci względnie zarobić ale nie ma w tej firmie szacunku dla konstruktorów.

Echo

Pracowałem jako konstruktor wiec trochę więcej niż 2000 do ręki to jakaś porażka. fakt faktem nie mam uprawnień ale na budowie zarabiam teraz 3500 do ręki wiec sami oceńcie.

Hanna

@cv, a Ty jakie masz doświadczenia z firmą?

Hanna

Wiedzieliście, że Konbet Sp. z o.o. Sp.k. organizuje również szkolenia? Na głównej domenie można zobaczyć całą fotorelację! http://www.konbet.com.pl/fotorelacja_ze_szkolenia_dla_wykonawcow_w_Korniku.html

cv
@Hanna 09.03.2017 15:39

A na tych zdjęciach to takie mętne twarze. Czyżby generał ich poczęstował Bolsem?

cv

A generał jeszcze robi?

romniak

Dobrze, że jest umowa o pracę, bo o taką stabilną umowę jest trudno.

zal.pl

Kondolencje dla rodziny zmarłego pracownika w Konarzycach [*] [*]

z daleka od nich...

zdecydowanie nie polecam, no chyba że pracownik szeregowy, z komornikiem bez żadnych perspektyw, kto ma trochę oleju w głowie radzę omijać, nawet ogłoszenia o pracę wstawiają jako ukryta rekrutacja :) :) :)

cookiemonster
@z daleka od nich... 03.05.2016 22:34

No nie ma jak konkretna opinia ;) naprawdę, bardzo przydatna. Jako ze 97 procent opinii w sieci jest negatywnych trudno o wiarygodność.

KONBET

Szanowni Państwo, uważamy, że forum to nie jest dobre miejsce na rozwiązywanie swoich problemów. Jeśli w pracy pojawiają się jakieś zastrzeżenia czy niedogodności ze strony przełożonych czy innych pracowników istnieje droga formalna, by tego typu konflikty rozwiązywać. Pisząc na forum, pod anonimowym, choć niezwykle sugestywnym nickiem, stawiając poważne zarzuty bez jakichkolwiek dowodów, nie budujemy wiarygodności. Wiedząc iż intencje autorów tych wpisów są oczywiście wielowątkowe, przypominamy, że również w sieci każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Niemniej jednak czujemy się w obowiązku odpowiadać na tego rodzaju zaczepki, aby bronić dobrego imienia naszej firmy. Nie godzimy się na pomówienia, bo jesteśmy poważnym przedsiębiorstwem i wszystkie elementy naszej działalności są dla nas niezwykle istotne.

Rozważny

Ojojoj... internet wbrew pozorom nie jest anonimowy. W przyszłości radzę się zastanowić trzy razy nad treścią wpisu zanim konkurencyjna firma oczernia innych :-)

masakra piłą mechaniczną
@Rozważny 24.04.2016 21:31

bynajmniej nie pracuję w konkurencji, chociaż jakby się nad tym zastanowić o ile dobrze pamiętam w umowie o zakazie konkurencji, która była załącznikiem do umowy o pracę nie było jasno wskazane co jest ową konkurencją, więc można wysunąć dalekie przypuszczenia, że wszystko jest konkurencją ;-) W samym Poznaniu nie ma firmy konurencyjnej dla konbetu, bo nawet pekabeks jest graczem z innej bajki dla konbetu, a z tego co wiem, to tam też nie jest kolorowo, ale przynajmniej lepiej płacą i zaczynają powoli doceniać pracowników. I dodam, że tłumaczenie się "to nie my, to konkurencja" lub "konkurencja nas oczernia" (w domyśle kon-bet konin) jest bardzo typowe dla tej firmy ;-)

masakra

szkoda czasu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bagno i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Piper

Jak czytam niektóre opinie to już sam nie wiem co pisać. Sam pracowałem w tej firmie (co prawda nie jakoś super długo) i powiem jedno. Każdy jest kowalem swojego losu. Nie podobają Ci się warunki finansowe, nikt Cię nie zmusza do pracy w tym miejscu. Chcesz zarabiać więcej możesz iść gdzie indziej – droga wolna! Nie dogadujesz się z przełożonymi, to może warto pomyślec czy aby na pewno wina jest tylko po jednej stronie. Ja się cieszę, że miałem okazję pracować w tej firmie bo poznałem fajnych ludzi. Dali mi szansę, chociaż akurat w tamtym momencie nie miałem łatwej sytuacji w życiu, ale udało mi się znowu stanąć na nogi. Jeżeli coś się komuś nie podoba to też powinno się to powiedzieć na odchodne prosto w oczy przełożonego. Anonimowo i bez konfrontacji na żywo to każdy potrafi pisać negatywnie…

Peter
@hehe 02.04.2016 10:32
A może nikt do was nie chce przyjść, a może tak cienko firma stoi, że nie stać was na nowych pracowników, a w szczególności z w...

Ten komentarz to chyba żart primaaprilisowy :-) Czy nie lepiej samemu sprawdzić jak jest naprawdę, zamiast pisać bajeczki i oczerniać konkurencję?

@hehe 02.04.2016 10:32

Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje - zapraszamy, przekonaj się sam(a) :) Tylko wtedy wygłaszanie jakichkolwiek opinii będzie miało sens ;)

KONBET

Szanowni Państwo, obecnie rozbudowujemy biuro w Poznaniu - nasza firma się efektywnie i dynamicznie rozwija, w portfolio pojawiają się nowe produkty – czego przykładem jest nagrodzony na tegorocznej BUDMIE strop Vector, angażujemy się także w wiele innych przedsięwzięć związanych z branżą budowlaną. Zatem stale rekrutujemy, bo do tych działań potrzeba wielu ludzi - wysoko wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji, rozpatrzymy każdą poważną kandydaturę.

total

Zapytajcie przy okazji czy czasami nie chcą zamknąć oddziału w Poznaniu, żebyście czasami nie stracili pracy za wcześniej. Ludzie gadają, pytanie na ile to prawda?

total

Michał
@total 19.03.2016 09:48
Uważajcie na umowy i lojalki od tego pracodawcy. Radzę dobrze przeczytać a jak nie poradzić się prawnika....

Lojalki są dość często stosowanym zabezpieczeniem. Jeżeli ktoś się ich boi, to może to nasuwać wątpliwości co do uczciwych intencji pracownika.

Tiru

A nie sądzisz ze częste rekrutacje mogą być związane z rozwojem firmy? Takie polskie podejście, zawsze szukać dziury w całym ;) a ukryte rekrutacje to chyba standard w porządnych firmach, które posiłkują się firmami HRowymi itp.

K

Ciągła rotacja w tej firmie o czymś świadczy.Do firmy gdzie szanują pracownika bardzo trudno jest się dostać a tutaj co jakiś czas ogłoszenie że potrzebują projektantów. Tak długo jak nie będą szanować pracowników tak długo będą wystawiać swoje ogłoszenia na portalach pracowniczych i jeszcze jedno szkoda ,że nigdy nie piszą w ofercie nazwy swojej firmy.

Stanley
@K 13.02.2016 09:56

Widać, że autor tego wpisu ma zerowy poziom na temat sposobów rekrutacji pracowników.

M.P.

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników firmy a w szczególności dla Pani Prezes za bardzo przyjazne nastawienie do ludzi. :-)

robass

a ja mam dobre wspomniania z tej roboty .kasa w standarcie a ekipa na zakladzie najlepsza. ale tu wszyscy na kierownikow od razu ida wiec nie pogadasz ehehe. pozdro chlopaki.

KONBET

Zatrudniamy bardzo wielu ludzi - jak się okazuje z czasem, część z nich nie nadaje się do pracy - niektórzy przypuszczalnie do żadnej - niezależnie od firmy czy stanowiska. Warunki płacowe są określane drogą negocjacji z przyszłym pracownikiem i skoro dochodzimy do porozumienia, uznajemy, że obie strony są usatysfakcjonowane - w przeciwnym wypadku nikt chyba nie podpisałby umowy. Trudno także oczekiwać dodatkowej gratyfikacji za lekceważący stosunek do pracy. Takie przypadki się zdarzają w każdej firmie i - jesteśmy przekonani - w każdej firmie są piętnowane.

bolek

Pracowałem w tej firmie i z ręką na sercu NIE POLECAM tego pracodawcy nikomu kto ma jakikolwiek szacunek do siebie i do swojej pracy. Odpowiedź firmy Konbet na komentarz użytkownika VVV8 jest oczywistym świadectwem tego jakim jest pracodawcą. Ktoś powiedział prawdę i konkrety na temat tylko krótkiej wizyty (kwota zaproponowana tej osobie za stanowisko kierownicze tak właśnie tam wygląda) , a stanowisko firmy Konbet jest takie jak zwykle- robi się z człowieka kłamcę i idiotę, starając się maksymalnie zdyskredytować w oczach innych odbiorców, zasłaniając tym samym swoje wady i nieudolność w kierowaniu przedsięwzięciem… niestety wad jest sporo: totalny brak szacunku dla ludzi (zero jakichkolwiek ludzkich odruchów, nawet najlepszy pracownik jak popełni mały błąd może być dyscyplinarnie zwolniony) kary finansowe nakładane są na pracowników zanim dojdzie się do tego dlaczego coś w ogóle mogło pójść nie tak. Chaos i brak komunikacji sprawia, że wszystko tam stoi na głowie, pracownicy na poszczególnych szczeblach starają się nad wszystkim zapanować, ale to tak zwana „góra” która powinna wszystkim mądrze sterować tylko w tym przeszkadza i nie ma pomysłu kompletnie na nic. Oczywiście jakikolwiek system premiowy (nawet pochwała słowna) w w/w zakładzie nie występuje. Wynagrodzenia na poziomie który przedstawił VVV8 to nie bajka wyssana z palca jak twierdzi Konbet, a realia jakie panują w tej firmie. Podsumowując- OSTRZEGAM przed tym pracodawcą i nikomu nie życzę żeby musiał tam trafić, bardziej szanuje się ludzi pracujących na kasie w biedronce i lepiej się ich opłaca niż osoby na stanowiskach kierowniczych w Konbecie, nie wspomnę o pracownikach fizycznych…

KONBET

@defrv - każda chętna do pracy i wykwalifikowana osoba nie tylko może, ale i powinna wysłać do nas swoje CV :) Swoje zgłoszenia prosimy kierować na adres: KONBET POZNAŃ, ul. Św. Wincentego 11, 61-003 Poznań lub mailowo na adres: biuro@konbet.pl

VVV8

Witam wszystkich. Nie pracowałem w tej firmie, a jedynie moja przygoda z tą firmą skończyła się na etapie rozmów. Zapewne wielu zadaje sobie pytanie po co tutaj się wypowiadam skoro tam nie pracowałem. Otóż wyjaśniam - ubiegałem się o stanowisko kierownicze. Wszystko pasowało, do momentu kiedy usłyszałem jakie wynagrodzenie proponują. Zaznaczam że ubiegałem się o jedno ze stanowisk kierowniczych, a okazało się że mam pełnić przy okazji drugie stanowisko kierownicze, czyli moja odpowiedzialność dotyczyła by dwóch stanowisk kierowniczych. Zaproponowano mi wynagrodzenie w wysokości 3250zł i to było wynagrodzenie brutto. Dwukrotnie zapytałem czy to jest netto czy brutto, ponieważ nie wierzyłem. Moim zdaniem firma się ośmiesza. Jestem pewien że dałbym radę obejmując oba stanowiska, ale wybaczcie, za tak dużą odpowiedzialność tak śmieszne wynagrodzenie. Rozmawiałem z samym prezesem, co jest dla mnie tym bardziej śmieszne. Tak duża firma, która stara się być liderem musi tak bardzo się ośmieszać. Pewnym jest to że kiedykolwiek będę miał do czynienia z tą firmą, negocjacje cenowe będą trudne i drastyczne dla tej firmy. Skoro tak mało płacą swoim pracownikom, to mają bardzo niskie koszty wytworzenia. No chyba że zarząd tej firmy jest tak bardzo niegospodarny.

@VVV8 19.08.2015 01:39

Szanowny Panie, jeśli rzeczywiście był Pan u nas na rozmowie rekrutacyjnej, to najprawdopodobniej coś Pan źle zrozumiał lub nie miał Pan odpowiednich kwalifikacji wymaganych na tym stanowisku przez co zaproponowano Panu takie, nie inne warunki... A ponieważ nie pisze Pan nic konkretnie, mamy prawo przypuszczać, że taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Podkreślamy, że dla odpowiednich kwalifikacji są adekwatne, atrakcyjne wynagrodzenia.

KONBET

@Góra - od kilku miesięcy w portalu pracuj.pl prowadzimy rekrutację ciągłą :) Pozdrawiamy!

KONBET

ojek - na pewno warto weryfikować znalezione w sieci informacje :) My nie mamy się czego wstydzić, dlatego komentujemy oficjalnie. KONBET Poznań, jak każda dobra firma, potrzebuje dobrych ludzi. I dla takich nasze drzwi są zawsze otwarte. Zapraszamy - aplikacje można przesyłać na adres: KONBET POZNAŃ, ul. Św. Wincentego 11, 61-003 Poznań lub mailowo na adres: biuro@konbet.pl Obiecujemy, że rozpatrzymy każdą poważną kandydaturę :)

max

Co ty wypisujesz za brednie - projektant konstrukcji 7000zł netto ??? oferują 3500zł a chcą za to i uprawnień i projektowania i jeszcze nie wiadomo co . Wole w błocie nadzorować budowy :)

lolo
@max 24.06.2015 09:10

Wolisz w błocie pracować pewnie za minimalną krajową niż pracować jako konstruktor za 7000 zł netto. To się nazywa syndrom Sztokholmski.

Nikt

CYTAT: Myślę, że na tej stronie trudno znaleźć obiektywna ocenę o pracodawcy, ponieważ najczęściej wypowiadają się pracownicy skonfliktowani z firmami. Osoby, które naprawdę chcą pracować, a nie stwarzać pozory, z całą pewnością będą mile widziane przez każdego pracodawcę. A ja myślę, że pracodawca wypowiadając się na temat płac, pracy jak to wspaniale jest w firmie nigdy nie powie o sobie nic złego, ale niestety tak nie jest...a pracownicy skonfliktowani nie są bez powodu... daję to do myślenia ... PRAWDA

kopertowa

pracuję w konbecie i powiem szczerze, że praca nie należy do łatwych - jednak mi daje satysfakcję, gdyż wolę pracować niż się obijać. Zdarzają się sytuacje stresowe, nadgodziny (płatne) a warunki wynagrodzenia - można ponegocjować. Atmosfera - super. Gdy ma się problemy "góra" pomaga w ich rozwiązaniu. Także nie narzekać tylko przyjdzie i sami się przekonajcie jak jest :)

Joe

Pracowałem w konbecie dwa lata. Fakt faktem, że zmieniłem potem pracę, ale każdy wie na jakie warunki wynagrodzenia się godzi, więc nie rozumiem potem pretensji. Co do atmosfery było ok. Wiadomo, że czasami są sytuacje stresowe (jak w każdej pracy zresztą). Na rozmowę o pracę zawsze możecie iść i sami się przekonać czy taka praca wam odpowiada.

KONBET

Płace to temat indywidualny, ustalany w drodze negocjacji pracownika z pracodawcą. Podczas rozmowy o pracę każdy pracownik dostaje propozycję, którą może przyjąć lub nie. To dobrowolna sprawa. W naszej firmie każdy kto ma kwalifikacje i pracuje wydajnie zarabia dobrze :) Prosimy zatem o nierozsiewanie nieprawdziwych informacji. Zwłaszcza przedstawicieli konkurencji... :) pragniemy tez zauważyć, że w tym wątku często mylą nas Państwo z firma Kon-bet z Konina. To zupełnie inny podmiot, niemający z nami nic wspólnego.

leeo
@nikto 23.06.2015 00:30
Nikt Was nie myli z Kon - Betem w Koninie, ( żeby zdobyć klientów nawet nazwę firmy skopiowaliście) Tak ,to zdecydowanie inny p...

no taaak, bo to na pewno nie pracujesz w tej firmie... ;) Mielibyście chociaż odwagę pisać oficjalnie. Człowiek szuka roboty podczytuje od firmach, wchodzi chce poczytać rzetelne opinie, a tu jak wszędzie konkurencja tylko wali się po pyskach. haha. Sorry ale jak wchodze na te waszą stronkę kon-bet.com.pl to wy raczej wyglądacie jak marna podróba. "tradycja i nowoczesność" dobre, dobre. A strona w latach 90 się zatrzymała? :P

@nikto 23.06.2015 00:30

Witam, to jest właśnie powód dla którego zdecydowanie odcinamy się od konkurencji. Co tu odpowiedzieć firmie, która od lat "podpina" się pod nasze działania promocyjne i próbuje "podbierać" nam współpracowników? Trudno nam ustosunkować się do tych kłamstw. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy ciężkiej pracy i innowacyjnej ofercie produktów, którą cały czas rozwijamy. Rozumiemy, że sukces może wzbudzać zazdrość, ale czy nie lepiej by każdy zajął się tym w czym jest najlepszy? No chyba, że nasza szanowna konkurencja specjalizuje się już tylko w takich fałszywych obelgach...

Zizi

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy,pensje 5- 6 tyś. to może kierownik i jego koledzy zarabiają. Takie wpisy jak wyżej to sami kierownicy piszą aby złapać frajerów do pracy,nowy pracownik może liczyć co najwyżej na 9.10 góra 11 złotych na godzinę i to wszystko.Premia nie istnieje ,nadgodzin brak a jak sporadycznie coś się trafi to wypłacane są po pół roku.Praca w błocie po kostki, hałasie i bałaganie.Ogólnie żenada.

jack

W Poznańskim Konbecie pensja pracownika, któremu chce się pracować dochodzi do 5.000 - 6.000 BRUTTO.

Realista
@lolo 24.06.2015 13:56
Uważasz, że nie znajdą się za 7000 zł netto pracownicy na tym stanowisku??? Uwierz mi, że chętnych nie będzie brakować....

Uważam, ze sam bym się zatrudnił we firmie, która tak dużo płaci i daje gwarancje zatrudnienia.

lolo
@Realista 24.06.2015 15:35

Czas zmienić pracę ;)ja zmieniłem i mam jeszcze więcej

KONBET

CV prosimy wysyłać na adres spółki - KONBET POZNAŃ, ul. św Wincentego 11,61-003 Poznań lub e-mail: biuro@konbet.pl Warto mieć postanowienia noworoczne realne do spełniania, a to z pewnością takie jest :) Korzystając z okazji - życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

realista

CHCIAŁEM ZADZWONIC DO TEJ FIRMY .PRACOWAŁEM NA FILIGRANACH W NIMCZECH ALE POPRZECZYTANIU OPINI DAM SOBIE Z NIMI SPOKÓJ.ODPUSZCZE TA FIRME.

@realista 30.12.2014 06:35

Szanowny Panie Realisto, proszę wziąć pod uwagę, że większość negatywnych opinii w sieci jest generowana przez nieuczciwą konkurencję... Zachęcamy do kontaktu, by mógł sobie Pan sam wyrobić opinię o naszej firmie na podstawie własnych doświadczeń. Korzystając z okazji - życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

Ramzes
@realista 30.12.2014 06:35

Aga

Czy ktoś z pracujących w Konbet może potwierdzić,że ceny stropów są zawyżane,aby dać prowizję projektantom,którzy w projektach uwzględniają stropy wyłącznie z KONBETU. Czy projektanci również dostają darmowe oprogramowanie z Konbetu za to,że jakiś inwestor danego projektanta kupi ich stropy? Pytam,bo tak słyszałam i sama zostałam przez projektanta "naciągnięta" na kupno ich stropów za cenę 50000,a z innej firmy znalazłam za 25000.

@Aga 22.11.2014 20:14

Szanowna Pani, Informujemy, że absolutnie jakiekolwiek zawyżanie cen nie ma w naszej firmie miejsca. Różnica w cenie, o której Pani pisze może wynikać wyłącznie z faktu, że konkurencyjne firmy nie proponują stropów sprężonych jak np. Lekki Stop Panelowy SMART lub płyty stropowe strunobetonowe SPK, tylko zwyczajną Terivę – niejednokrotnie także na starych dokumentacjach, niezgodną z Eurokodami… W takim wypadku cena za pustaki i belki będzie niższa, co wcale nie oznacza, że cały strop będzie tańszy. Należy bowiem ostateczną wycenę powiększyć jeszcze 3-krotnie o koszty robocizny – ułożenie, stal, stemple, niezbędne deskowania oraz beton. Tych kosztów nie ma przypadku płyt sprężonych SPK lub stropu SMART. W ostatecznym rozrachunku okazuje się zatem, że te rozwiązania są tańsze, na czym zyskują klienci. Otrzymują dużo lepszy produkt w końcowo lepszej cenie i radykalnie krótszym czasie montażu. Poza tym porównywanie stropów ze sprężonych płyt kanałowych SPK i lekkich stropów panelowych SMART z Terivą, to jak porównanie wozu konnego do nowoczesnego ciągnika… Jeśli zaś chodzi o oprogramowanie dla projektantów, to owszem, przekazujemy współpracującym z nami projektantom przydane narzędzia do pracy jak: kalkulatory doboru sprężonych płyt kanałowych SPK oraz stropu SMART, program do wrysowywania stropu SMART, program doboru nadproży strunobetonowych SBN, KNRy opracowywane dla Normy Pro oraz Rodosa. Systematycznie współpracujemy z projektantami, ale to zupełnie normalna praktyka każdej profesjonalnej firmy i nie ma tu mowy o żadnych nieetycznych działaniach. Na przyszłość prosimy wstrzymać się z takimi insynuacjami, ponieważ są one krzywdzące i całkowicie nieprawdziwe. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z naszymi produktami, prosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi lub Biurem Obsługi Klienta w Poznaniu.

@Aga 22.11.2014 20:14

polecam http://konbet.com.pl/Program_Partnerski_SMART.html

Olek

Ej Johny to ty tam jako marketingowiec te filmiki nagrałeś :)dobre..dobre tylko te imiona coś pomyliłeś :)))

Olek

Zatrudniają wszystkich jak lecie, spoko, etacik zawsze się znajdzie :) ale bez prawnika, psychiatry i oszczędności na koncie to lepiej trzy razy pomyśl zanim szlaban zapadnie :) :)

Qba

Wszystkim chętnym odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za najniższą krajową Kierownictwo to typowe BETONY z Kon-Betu. Każdy problem tylko na krzyk. Odradzam najbardziej potrzebującym pracy.

ekspert

Stare przysłowie mówi: potrzebują mocnych a głupich. Z mojej obserwacji wynika, że potrzebują super fachowca, za stawkę pomocnika. Witam wszystkim w chińskim sektorze pracy. Praca dla desperado.

nn

Niestety to racja co pisza pracowałem tam 7 lat nie powiem latem szło zarobić ale płaca nie była adykwatna do wykonanej pracy nasza wydajność jak przeliczyliśmy z chłopakami to było ok 65dol na godzine czyli bylismy wydajniejsi od Norwegów a placa za to (pozostawie bez komentarza) a ciagle wysluchiwanie jesli sie zwolnisz to gdzie bedziesz mial lepiej konbet sie o ciebie za troszczy.BZDURA

joanna

Rzetelna, uczciwa? Godna płaca? Wszystko to blef... Patrzą aby Cię w cos wpakować i zwalić winę na Ciebie. Płaca 8zł z h godna płaca np w Poznaniu? Ciekawe ze nikt z Poznania niechce tam pracować tylko sami dojezdni. Uczciwość i dokładność? -chyba wydzieranie pyska i kazanie sobie wpisać w zeszyc -100zł a czasem nawet -500zł w ramach minusowej premii. Premi na + oczywiscie juz nie dostaniesz. [usunięte przez moderatora]jednym słowem A[usunięte przez moderatora] to nadal pracuje w siedzibie w Konarzycach i sama napisała tego posta by zwabić kogoś na deficyt pracowników.

Zostaw opinię o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konbet Sp. z o.o. Sp.k.