Newell Poland Services Sp. z o.o.

Opinie o Newell Poland Services Sp. z o.o.

Anonim Nowy wpis

Rzetelna firma

QY Nowy wpis

Consumer Services Representative? Szukają z francuskim oraz angielskim. Jak to jest z tymi zarobkami? jednak trochę mogą one być rozbieżne skoro nie są podawane tak wprost? teraz po nowym roku mogą nastąpić zmiany w ich zakresie? czy warunki będą zależne od języka?

Numer kontaktowy do firmy nie działa, jest jedynie komunikat - kiedy firma jest czynna po czym rozłącza.

@Anonim

Drogi @ANONIM, Dziękujemy za kontakt. W chwili obecnej, ze względu na sytuację związaną z pandemią, nasze biuro pozostaje zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Pracownik recepcji jest dostępny pod wskazanym numerem telefonu przez dwa dni w tygodniu. Możesz skontaktować się z nami mailowo, pod adresem: poznan.reception@newellco.com. Dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy, Zespół HR Newell Brands

Kontrahent z Pytaniem
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Przepraszam bardzo, ale czy biuro Newell Rubbermaid jest nadal zamkniętę???? Dzwonię na ten numer praktycznie codziennie, ale dodzwonić się nie idzie!!!! Tylko raz ktoś odebrał, ale był w zastępstwie, więc nie wiedzieli co mi odpowiedzieć!!!!!! Czy pracownik recepcji nadal jest dostępny pod wskazanym numerem telefonu tylko przez dwa dni w tygodniu? Albo wcale?!?!

Poufne Nowy wpis
@Kontrahent z Pytaniem

Nie da się dodzwonić. Nikt nie odbiera.

DQ

Są teraz jakieś zastępstwa? Tak cos widzę po zapytaniu jednego z klientów. czy to oznacza ze z urlopami nie ma żadnych problemów? Interesuje mnie zatrudnienie jako młodszy specjalista ds. logistyki. po oznaczeniu widzę ze jest to praca wykonywana stacjonarnie lecz zastanawiam się czy kiedyś forma hybrydowa byłaby możliwa? i czy możecie napisać czy warto się starać?

PW

Zaktualizujcie proszę zarobki na stanowisku Consumer Services Representative, bo szukam pracy. Ktoś podał pare miesięcy temu kwotę 4,8k na rękę. Nadal tak jest? Czy po nowym roku firma coś planuje zwiększyć może?

Blanka

Niedawno szukali tutaj pracownika na stanowisko Project Manager - HR Transformation, niestety spozniłam się jakieś 15 dni. Wiecie czy znaleźli już kandydata? Ktoś z osób biorących udział w rekrutacji podpowie jak wyglądały poszczególne etapy? Czy była tylko jedna rozmowa ( tak napisano w ogłoszeniu) ?

NickiNick

Czy pracuje tam dalej ta czarna dziunia, co jarała fajki na telekonferencjach i była tam jakąś szefową świeczkową? Jakimś Tl czy coś w tym stylu i pamięta jako ona miała na imię?

Paulina
@NickiNick

Czy to ma jakieś duże znaczenie dla przyszłych pracowników? Po co chcesz wiedzieć czy ta osoba tutaj pracuje?

Denar
@Paulina

A co Cię to obchodzi ? Po co się wtrącasz?

Wiktoria
@Denar

Są tu u was jakieś takie "sprzeczki" między płciami czy akurat tutaj przypadkiem się trafiło, że ktoś tej Pani nie polubił? Na jakiegoś Pana też by ktoś tu ponarzekał? ;p

Zorro
@NickiNick

Pracuję w tej firmie kilka lat, nie wiem jak można jarać fajki na call-ach skoro w całym budunku Andersii nie wolno palić, są czujki ppoż a takze czujki dymu, więc skąd takie brednie w komentarzu ?! Już takie bzdury dyskwalifikuja komentarz - a osobiste animozje do kogoś, to można wyjaśnić z tą osobą a nie robic jakiś anonimowy hejt na firmę, która notabene ejst bardzo w porządku i tolerancyjna dla pracowników, bo pracuję sporo lat tutaj i co niec owiem. Źle mogą się czuć tylko bałaganiarze i kompletni lenie, niezbyt zaintersowani pracą tylko miganiem sie od obowiązków.

Wiktoria
@Zorro

I faktycznie są tu takie osoby i ich w firmie trzymają? Czyli jeśli o odejścia chodzi to wynikają częściej z inicjatywy pracownika? Firma nie zwalnia?

yolllo
@Zorro

Kochana, ale można też na home office pracować

Mirosław
@yolllo

Bravo! A ile można zarobić na stanowisku Consumer Services Representative (Spanish & English) i jak prowadzona jest rekrutacja?

Bobo
@Mirosław

Zarobki 4 tys zł na rękę na tym stanowisku.

Mirosław
@Bobo

Dzięki za odzew! To jest sama podstawa, czy absolutny max, z premią, czy co tam jeszcze może być? Obecnie mam 3800 zł netto z perspektywą niewielkiej podwyżki, stąd moje poszukiwania.

Luna
@Mirosław

Obecnie 4,8 tys na ręke

Weronika
@Luna

Fajnie to wygląda. A obecnie też są dodatki poza płacowe? Wiecie benefity jak karty sportowe, pakiety medyczne? Bo kasa fajna, ale jest coś jeszcze?

komando
@Weronika

jak macie wykształcenie to lepiej iść do szkoły i pracować dwa etaty *2 x 18h - podstawa wtedy to 2 x 3690 = 7380 brutto plus dodatki np. na wiosce macie już do tego dodatku 738 zł . serio nie marnujcie zycia sobie tam, bo mozna duzo zarobić gdzie indziej nawet w szkole :)

Łucja

Znalazłam ofertę na magazyniera i bardzo zainteresował mnie punkt "strefa relaksu". Czy ktoś z pracowników mógłby mi napisać co takiego można robić w firmie żeby się zrelaksować? Nie za bardzo umiem sobie tą strefę wyobrazić. Jak to wygląda?

Jdj

Jakie są zarobki na stanowisku pracownik magazynu ?

Ilona

W ofercie na pracownika magazynu napisali, że zazwyczaj jest jedna zmiana. Ale nadmienili, że okazjonalnie może wejść druga też. Chodzi o popołudniówkę czy jakieś inne godziny, wiadomo?

Klient

Wartości firmy wg jej profilu i strony internetowej: Authenticity, as we always act with integrity, honesty and transparency. Partnership, as we respect each other and collaborate to achieve shared goals. Courage, as we are bold and lead from the front to deliver breakthrough results. Agility, as we change and adapt with speed ahead of our competition. Entrepreneurship, as we create new ideas and solutions in product, process and execution. Execution, as we take decisive actions that drive every day great execution (EDGE). Simplicity, as we break (usunięte przez administratora) complexity to increase efficiency and effectiveness. Growth, as we invest in and constantly strive for personal and team development. Przykłady komentarze jej pracowników na linkedinie: "Tylko imbecyle cieszą się z elektrycznych aut. „Zielone”? Haha, dobre sobie. Ciekawe ilu z tych entuzjastów tych „zielonych” szkodników wytężyły choć sekundę resztki szarych komórek, żeby zdać sobie pytanie: „a co z produkcją, a co gorsza utylizacją tych baterii”? Szok, jacy dziś są ludzie." "Pan serio? Naprawdę nie ma pan pojęcia co się dzieje widać, smutne że człowiek z tak małą wyobraźnią zarządza tak dużą spółką." "Wymyślać sobie możesz we własnej firmie. Profesjonalizm wiąże się także z odpowiednim ubiorem, adekwatnym do pełnionej funkcji. Ale pewnie Twojemu „pokoleniu Z „ czy jak tam się nazywacie jest to obce." "Dno." "Fajnie. A pomaga ktoś Polakom, którzy nie mogę w zasadzie wrócić do Polski z Ukrainy? Chyba najpierw powinnismy dbać o swoich, a potem o uchodźców, z których ponad połowa nawet biała nie jest i ani słowa po ukraiński nie umie. Szczepienia tez nagle Niewazne, tak? Opieka medyczna, prawna, finansowa- czy w Polsce nie ma ludzi potrzebujących? Jakoś szpitale odmawiały przyjęć ludzi, ludzie umierali przez bałwanów, a teraz wszystko dla Ukrainy. Skandal." Pytanie do firmy: Czy to są wartości jakie chcecie prezentować potencjalnym klientom? Podpowiem tylko, że są to publiczne komentarze waszego Consumer Services Specialist, i jest ich ponad 100, wszystkie w podobnym klimacie. Czy to jest ta otwartość i partnerstwo jakie chcecie zaproponować swoim klientom i to są ludzie, którzy mają nas obsługiwać?

Stasiu
@Klient

A czy zaznaczono, że ci pracownicy wyrażają opinię w imieniu firmy Newell czy prywatnie ? Wątpię czy w imieniu frmy, gdyż regularnie przeprowadzane są szkolenia, które jesteśmy zobowiązani przejść i tam wyraźnie się mówi, że nie wolno nam wyrażać opinii w imieniu firmy. Na rekrutacji nikt nie pyta o poglądy i stosunek do "zielonej energii", aborcji czy religii. Jeżeli komuś to przeszkadza, to może po prostu przestać robić interesy z Newell niestety ale codziennie widzę samochody z ośmioma gwiazdkami, wulgarnymi hasłami tzw. strajku kobiet (błyskawice) itp. Mam też znajomych wyrażajacych pochopne opinie, zawsze miałem ich za inteligennych ludzi ... czy mam zerwać z nimi wieloletnie kontakty teraz z powodu ich opinii różnych niż moje ? Każdy zasługuje na drugą szansę, a każdy myśli, że ma rację (ja też), nauczyliśmy się wyrażać pochopnie opinie a prawda jest taka, że nawet starsi ludzie często błądzą mimo całego życiowego bagażu.

Newell Poland Services Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Filoktet

Dobry proces!

Aneta
@Filoktet

ile etapów trwała rekrutacja, jesli wiesz i chcesz się podzielic informacjami ?

Virginia

Jest szansa zostać Team Leaderem po dwóch latach pracy?

Rodrigo
@Virginia

Jak masz szczęście to tak. Warunek jest taki, że poprzedni Team Lead musi odejść lub awansować - co zdarza się, bo nie ma rzeczy niemożliwych, nawet w Newellu. Mówię tu o Consumer Service, bo w Customer Service jak się zostało Team Leaderem to już do emerytury. Szczęście oznacza też, że nie trafiło się w (usunięte przez administratora) nazywane czule Yankee Candle. Tam nie ma życia.

Ilona
@Rodrigo

Czyli trzeba czekać na wolne wakaty? A teraz są jakieś? Może właśnie się trafi

Pawlo

Firma spoko na rok, czegoś się nie można nauczyć, ale za długo to tu też nie ma co siedzieć

Stefan

Nie polecam teamu Fine Writing. (usunięte przez administratora), leniuszek bez kompetencji do prowadzenia zespołu, którego połowa już szuka nowej pracy. Ja się stąd również zwijam. Walki o jakąkolwiek podwyżki, blokowanie transferów wewnętrznych przez managera, traktowanie pracowników jak numerki. Po dwóch miesiącach ścieżka rozwoju się kończy, i pozostaje day-to-day obsługa klienta, bez wsparcia managementu. Nie warto za te pieniądze.

Barburka
@Stefan

To jest rozkoszony słodziak i odczepcie się od niego, bo wiele zmieniło się na lepsze, gdy Sekwana wpłynęła do zespołu Fine Writing!!!

Federer

jak może być tu dobrze skoro latem sam wielki szef zwinął interes a wkrótce po nim jego zastępca z rynku NA

Mr. Coffee
@Federer

Podobno poszli razem. Kompetentni ludzie odchodzą :(

Witek

Tak :(

Asia
@Mr. Coffee

Nic o życiu nie wiecie, nie wiecie jak było.

Bzdura.

Ale gdzie? :))

Córka Elona Muska
@:)

Na ORLENie razem tankowali paliwo do kanistrów ze strachu przed wojną!!

Franek
@Córka Elona Muska

Gdzie dowody?

Wasza Matka

Omikron w pełni, a oni znowu ogłaszają powrót do biura. Nie wiem czy to komedia czy tragikomedia...

Jeffrey

Jeśli serio myślicie, że wrócimy do biura to niezłe fantazje macie w głowach :D Prawie nikt wracać nie chce, więc przekażcie to swoim szefom w Stanach!!!!

Loosik
@Jeffrey

Zrozumcie ze wracac do biur to się chce jak się jest w hrach dużej firmy z banzy auto motive a nie obsługuje świeczkowe knoty za psi grosz. Poza tym konkurencja coraz większa kolejne duże BPO będzie w Poz z niem podstawa 5700 :)

@Jeffrey

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku, Dziękujemy za Wasze komentarze. Cieszymy się, że będziemy mogli powitać pracowników z powrotem w naszych biurach w 2022 roku, aby wspólnie kontynuować pracę, jako jeden zespół. Do pracy zdalnej podchodzimy z otwartością na model hybrydowy, który będziemy udoskonalać przez najbliższe miesiące. Jesteśmy otwarci na rozmowy i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania indywidualnie. Zachęcamy do dzielenia się takimi pytaniami poprzez wysłanie wiadomości mailowej, na adres hr.east@newellco.com Pozdrawiamy, Zespół HR Newell Brands

Ramirez
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Widzę, że mimo, że odszedłem ponad rok temu to w Newellu nic się nie zmienia!!! :D Ludzie piszą, że nie chcą wracać do biura, bo im dobrze z remote working, a dział HR całkowicie oderwany od rzeczywistości PUBLICZNIE odpisuje, że "cieszą się, że będą ich mogli powitać z powrotem w biurach"! K-O-M-E-D-I-A!!!! :D

Zdmuchnięta Świeczka
@Loosik

Ej, 5700 brutto czy netto? I jaka to firma? Odchodzę z miejsca, bo nie będę kisiła się w COVIDowym biurze jak mogę wygodnie z domku pracować i za większą kasę!!! :)

Smutny Rep
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Kogo chcecie witać w biurze skoro będziemy składać wypowiedzenia i pracować u konkurencji, gdzie praca zdalna jest nowym standardem, a nie ściemą o modelu hybrydowym :)

ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

POLSKA JEST NA SZÓSTYM MIEJSCU NA CAŁYM ŚWIECIE JEŚLI CHODZI O LICZBĘ ZACHOROWAŃ NA (usunięte przez administratora) NA 209 PAŃSTW WEDŁUG DANYCH WHO!! 6 MIEJSCE NA 209!!! W ŻADNYM SPORCIE TAK WYSOKO NIE BYLIŚMY, A U WIRUSA CZOŁÓWKA ŚWIATOWA!! A WY KAŻECIE MI WRACAĆ DO BIURA?! NOWY WARIANT SIĘ SZERZY, A MY MAMY SIEDZIEĆ W TYM BIURZE?! SCHOROWANYM CZŁONKOM RODZINY MAM TO DO DOMU ZAWLEC?! SZÓSTE MIEJSCE NA ŚWIECIE! SZÓSTE MIEJSCE NA ŚWIECIE! HALO!! TU ZIEMIA!!!! POBUDKA!!! SZÓSTE MIEJSCE NA ŚWIECIE!!! CZY TO NAPRAWDĘ CZAS NA PRACĘ Z BIURA?!! WRÓCIMY Z CHĘCIĄ JAK SIĘ SKOŃCZY TA PANDEMIA!!

Freak
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Hybrydowy model to służbowego samochodu możecie kupić :)

Bongo
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Też się cieszę, że będę mogła Was powitać z powrotem w biurze, aby złożyć wypowiedzenie jako była pracownica. Do pracy zdalnej podchodzę z otwartością na to, co oferuje mi większość innych centrów shared service w Poznaniu. Oni nie muszą niczego udoskonalać przez najbliższe miesiące, bo pandemia trwa od dwóch lat, oni wiedzą o tym i już wszystkie procesy mają dawno ustalone. Zapewniam, że oni są bardzo otwarci na rozmowy o pracę, są bardzo flexible i chętnie odpowiają na wszystkie pytania i biorą wszystkich z niemieckim i francuskim :)

zainteresowany
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na start, w waszej firmie? Język francuski i angielski

Byk
@zainteresowany

Można oczekiwać wynagrodzenia w wysokości kilu świeczek Yankee Candle zraszanych łzami pracowników

Twój były

A tak dopytam - o co ten hałas? Z tego co wiem, to wracacie do biura na jeden dzień w tygodniu, jeden! I to bez piątków. To nawet dla dla higieny osobistej warto wyjść z domu raz w tygodniu. Dodam tylko, że praca w tej firmie nie jest obowiązkowa, każdy z Was ma wybór, oby nie z deszczu pod rynnę. Wpisujcie miasta.

Ktosia
@Twój były

Zmieniły się standardy na rynku i wiele firm oferuje już pracę zdalną. Newell też mógłby dać taka opcję bo przecież pracujemy z domu od dwóch lat i da się. Dla wielu nie chodzi tylko o pandemię ale też o czas i finanse. Paliwo drogie, ceny wszystkiego rosną, miasto zakorkowane a biuro w samym centrum... a ten jeden dzień to teraz, trzy miesiące później będą 3 i za kolejne trzy już 5 dni. Czy to dziwne, że ma się inne potrzeby jak już zasmakowało się home office? I tak, praca nie jest przymusem i ludzie będą się rozglądać za innymi opcjami.

Minotaur
@Twój były

Widać, że chyba HRy zaczęły anonimowo się wpisywać albo ktoś z szefostwa :) Podsumuję dla mało kumatych: - Nikt nie ma nic przeciwko powrotowi do biura, ale nie w trakcie pandemii. Dlaczego nie było powrotu, gdy było 200 przypadków? Dlaczego organizują go, gdy jest 25 tysięcy? Tego logicznie nie da się obronić.Nawet szkoły zamknęto, bo sytuacja jest jaka jest, a Polska jest na światowym podium jeśli chodzi o dzienny rekord zgonów. - Argument, że inne firmy i tak wrócą do pracy w biurze/hybrydowej jest w połowie trafiony. Czy wracają teraz? Nie! Wrócą może za pół roku, dlaczego my mamy być pierwsi? Skoro nikt tego nie robi poza firmami od memów z panem Areczkiem. - Nie chodzi o jeden dzień, bo to nawet by ludzie przeżyli, ale od marca mają być już TRZY, gdy połowa korporacyjnej Polski nadal będzie mieć PIĘĆ! dni na home office, a my w czerwcu albo lipcu będziemy mieć PIĘĆ dni w biurze, bo wielki i mądry Steve zza oceanu pisał, że docelowo wszyscy i bez wyjątku mają pracować z biura znowu, a cała Polska ile będzie mieć w czerwcu/lipcu? Może jeden dzień, może dwa i to pewnie dla chętnych. - Oczywiście, że każdy ma wybór i jak mu firma z Warszawy albo Katowic oferuje 800 zł netto więcej to tam pójdzie. Już teraz Newell nie może znaleźć miesiącami nikogo z francuskim czy niemieckim. - Nikt chyba nie żałuje, że odszedł, bo ile osób wróciło do Newella po odejściu? 3? Może 4? I to jakieś (usunięte przez administratora) - Tekst o higienie osobistej jest tak niesmaczny, że aż wstyd mi tu pracować.

Jaga
@Twój były

Po stylu tego komentarza widać, że pisał to jakiś HRowiec, supervisor albo urażony związkowiec. Zrozumcie - zwykli repsi poza kilkoma wyjątkami nie chcą wracać i nie rozumieją tej decyzji. Ona jest nielogiczna z uwagi na sytuację pandemiczną, a nie higienę osobistą. Nie chcemy wracać W OGÓLE, ale w sytuacji gdy kowid hula aż miło tej decyzji nie da się obronić. I sorry, ale gadki-szmatki, że "chcemy pracować razem jako jeden zespół i osiągać lepsze wyniki" to bzdura, bo wyniki są lepsze teraz niż przed pandemią.

@Jaga

Jednej rzeczy nie rozumiem. Co chcecie osiągnąć wypisując te żale tutaj? Decyzja zapadła w Stanach, a Wy obwiniacie wszystkich tutaj. Myślicie, że te anonimowe posty docierają do nich? Jeżeli coś nie odpowiada, to napiszcie oficjalnie mail do HR, z imienia i nazwiska. To jest profesjonalna metoda reagowania w takich sytuacjach. I żeby była jasność, też uważam, że powrót w tym momencie jest niefortunny, ale też nie przesadzajmy. Każdego dnia w biurze będzie i tak mniej osób niż w niejednym sklepie czy tramwaju. Jeżeli przestrzegasz zasad 3xD to nie masz czego się obawiać.

CUSTOMER SERVICE (EN-PANISH)
@Twój były

What is the salary for a customer service with english and spanish?

@Jaga

Czytam i jestem zdumiona. Czy Wy przynajmniej domyślacie się powodu tego jednodniowego "dnia biurowego"? Nie wiem, czemu to służy, bo chyba trudno o zacieśnianie więzi zespołu w takim wymiarze. Poza tym w czasach, gdy więcej kontaktów mamy w sieci niż poza nią :)

CUSTOMER SERVICE (EN-PANISH)

What is the salary (gross and net) for a customer service with English and Spanish?

Zostaw merytoryczną opinię o Newell Poland Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newell Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Newell Poland Services Sp. z o.o.