Opinie o Newell Poland Services w Żerniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Newell Poland Services. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Newell Poland Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newell Poland Services w Żerniki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Newell Poland Services?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Newell Poland Services?

nnnnn Nowy wpis

To zależy od stanowiska o które się ubiegasz. Czasami musisz wykonać kilka manewrów wózkiem widłowym.

xyz

Dla przyszłych kandydatów. Praca i zarobki w tej firmie nie odbiegają już od firm typu H&M, Raben itp. Możliwość awansu? Nie tutaj. Podwyżka? 50zł brutto i to po kilku/kilkunastu latach pracy w tej firmie. Każdy traktowany jak (usunięte przez administratora) Nagminne łamanie kodeksu pracy przez przełożonych. O nadgodzinach i ich ilości dowiesz się w dzień nadgodzin i to godzinę przed skończeniem zmiany - a spróbuj odmówić ;) Mnóstwo "próśb" kierownika i "podziękowań" za pracę w godzinach nadliczbowych w imieniu szefa firmy który zapewne nawet nie wie gdzie są Żerniki. Wszystko jest super póki się na wszystko zgadzasz/chodzisz w soboty (najlepiej wszystkie możliwe)/nie studiujesz. Kierownik z obsesją na punkcie BHP dopóki jest mniej pracy. Jak jest nadmiar pracy to sytuacja się diametralnie zmienia. 80% ludzi zatrudnionych w tym miejscu poważnie myśli nad zmianą pracy.

Parobek Niegdyś Nowy wpis
@xyz

Wzmianka o kierowniku bardzo trafna. Ogólnie obsesyjny gość na punkcie bhp ale także na swoim punkcie. I ten uśmieszek.

Hdvgz

Z tego co widzę, to większość opinii dodawanych tutaj, są zamieszczane przez osoby, które przychodzą do pracy chyba za karę i z najbardziej negatywnym podejściem ... nie uważam, że w Newell Brands w Żernikach jest aż tak kuriozalne tempo, by się nie wyrobić - wręcz przeciwnie, w odróżnieniu od innych magazynów, jest tu dość spokojny tryb pracy. Tak samo atmosfera - bardzo przyjazna. Oczy są wszędzie, ale to chyba normalne, jak w każdej pracy - ktoś musi w końcu sprawować pieczę nad jakością pracy zatrudnionych tam osób. Kierownik, adekwatnie do swojego stanowiska, MUSI być wymagający i przestrzega zasad BHP, ludzie - gdyby nie on i jego twardo prowadzone zasady, to na tym magazynie nie byłoby 7 lat bez wypadku! To samo za siebie mówi. Doceńmy to, uważam, że to, co panuje na tym magazynie, nijak nie jest wprowadzane na niekorzyść pracujących tam osób. Zróżnicowany tryb pracy (różne zadania), to już kwestia indywidualna - niektórym to odpowiada. Ja uważam, że dzięki temu praca jest o wiele bardziej ciekawa :) Nie pracuję tam od wczoraj. Mam oczy i widzę, jak to wszystko przebiega. Osobiście uważam, że praca tam i warunki są naprawdę świetne. Bardzo polecam. Nie należy się sugerować opiniami w internecie - najlepiej przyjść i samemu, z neutralnym nastawieniem się przekonać jak tu wszystko działa.

Zenon
@Hdvgz

A może ty też należysz do "elity", skoro tobie wszystko odpowiada, tylko nie każdy musi mieć poglądy takie jak ty. Opinie wyrażają obecni lub byli pracownicy, ludzie którzy to widzieli i "poczuli".

qwertyuiop
@Hdvgz

No tak. Ty nie uważasz, że w Żernikach jest kuriozalne tempo a inni się z tego powodu zwalniają. Spokojny tryb pracy to tutaj był, gdy firma siedzibę miała w Manieczkach i kto inny był kierownikiem. Atmosfera przyjazna? W Żernikach?! Kamery są, jak to w większości zakładów pracy ale wykorzystywane do zupełnie innych celów niż powinny. Kierownik potrafi zadzwonić do pracownika i zje%#@ go, że paleta stoi nie w tym miejscu w którym powinna albo że kierowca ma opuścić magazyn. Przestrzega BHP? Gdzie? Skoro pracownicy tymczasowi nie dostają obowiązkowej odzieży ochronnej - butów i kasków. 7 lat bez wypadku - powiem tylko tak - propaganda. Miesiąc temu jeden z pracowników (na dodatek funkcyjnych) został przygnieciony/uderzony spadającą paletą. Z bólem kręgosłupa odprowadzony został na kantynę. Ale po co zgłosić wypadek, spisać protokół. Kierownik, który już raz został zwolniony z pracy z powodu mobbingu. Wczoraj firma pozbyła się 70% swoich obecnych pracowników.

Edyta
@qwertyuiop

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że powstały braki kadrowe w firmie. Czy spowodowane one są zwolnieniami pracowników, czy ich dobrowolnymi odejściami? Warto konkretnie opisać tę kwestię, gdyż użytkownicy na forum chcą znać rzeczywistą sytuację firmy Newell Poland Services.

Parobek Niegdyś
@qwertyuiop

Wszystko prawdą:-)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Newell Poland Services się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
bez włosów

atmosfera w pracy jest dziwna, sa dwóch facetów jeden wysoki i ciemny i drugi to szef, i jedna babka bbdobra koleżanka z szefem, którzy cały czas cię obserwują i krytykują. czy czujesz się dobrze ? nie polecam

Parobek Niegdyś
@bez włosów

Wysoki to Wojtek,ciemny to Arek?Babki nie kojarzę...

Czarek

Nad dobrą atmosferą wszyscy powinni pracować a nie tylko marudzić tym bardziej, że to jest dobry pracodawca!

Bogna

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje ludzi? Jakieś informacje o zarobkach i atmosferze byłyby mile widziane.

Jakoś nie chce mi sie wierzyc ze pan Adam P terroryzuje ludzi.

gggggggg

mam pytanie jak jest na magazynie czy warto podjąć tam prace

Darek
@gggggggg

Tragedia to mało powiedziane. Poczytaj sobie komentarze, 90% tego co piszą ludzie to prawda. Amerykańskie korpo wyzyskujące ludzi i ogłupiające. Na magazynie takie tempo że masakra. Jesteś rzucany do różnych robót - nie skończysz jednej a masz zacząć drugą.

Edyta

@gggggggg, czy udało Ci się zdobyć odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie? Jeśli tak, to zachęcam żebyś podzielił się nią na forum. Pomoże to osobom również zainteresowanym pracą w Newell Poland Services.

Król Lenoxa

Newell Poland Production/Żerniki/Lenox to "jedna z lepszych" fabryk w europie... przynajmniej tak o niej mowi kazda delegacja, ktora to "okreci" menaDŻer sprawujacy tam wladze i nie majacy nikogo nad soba w biurze, przez co jego pupile "leaderzy" oraz kobiety pracujace tam ze wzgledu "na fajne cycki" robia sobie co chca... mianowicie: dopisywanie godzin nadliczbowych, spoznianie sie, wczesniejsze wyjazdy, oraz przerwy na papieroska nigdzie nie uwzgledniane. Duzo by pisac ale co by was nie zanudzic to napisze w duzym skrocie ze biuro z czikenem-menago rzadzi i nikt nie ma tam nic do powiedzenia "jak sie komus nie podoba to wypad, na wasze miejsce jest 5 osob z czego 3 z cyckami" NIE POLECAM no chyba ze chcesz byc niewolnikiem na kazde zawolanie.

smyki

Układy układziki. Jeśli chodzi o Żerniki, nie warto.

zniesmaczony

Firma źle zarządzana. Na każdym kroku oszczędności. Nie chcesz bądź nie możesz przyjść w sobotę? Kierownik zaprasza na rozmowę w cztery oczy. Zarząd kompletnie nie interesuje się sytuacją na magazynie,zwłaszcza ludźmi.Mobbing to codzienność zwłaszcza psychiczny.Osoby na wyższym stanowisku(tzw;SUPERVISIORY) chodzą po magazynie i prowadzą tak zwane obserwację ludzie pracują pod presją,no i najgorsze jest to że każdy w oczach kierownika jest kłamcą!! Najważniejsze to cyfry. W ciągu dwóch ostatnich lat obrót wzrósł o kilkaset %.. Firma w moim mniemaniu jak i pozostałych pracowników straciła. Nie potrafią docenić pracownika. Człowiek przestaje się liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Newell Poland Services - Żerniki

• Jak się pracuje w Newell Poland Services?

Zobacz opinie na temat firmy Newell Poland Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Newell Poland Services