Newell Poland Services Sp. z o.o.

Opinie o Newell Poland Services Sp. z o.o.

Ginger Cat

Pozdrowienia dla starej ekipy Newella ze Stanley Black & Decker! Zajrzyjcie do naszych ofert pracy, bo znajdziecie tam to, co Newell chce wam zabrać: Remote work - spend a lot time on Home Office! :) Nie zrozumcie mnie źle, w Newellu było spoko i ludzie fajni, ale czuć że dla tej firmy szczytem nowoczesności były przenosiny do biura w Andersii i wymiana stacjonarnych kompów na laptopy. Powodzenia w biurowym kiszeniu się i mrożeniu w zimnym open space i wdychaniu wirusa niesprawną klimatyzacją. Właśnie dla takich chwil nie żałuję, że odeszłam :)

Ametyst
@Ginger Cat

Wpisujmy firmy pozdrawiające biednych pracowników Newella, którym w trakcie pandemii zabierają pracę zdalnąj! Pozdrowienia z Miele! Chodźcie do nas!! :DDDDDD

Iza
@Ametyst

Pozdrowienia z Volkswagena, a raczej z kanapy w domu :) Bawcie się dobrze w koronawirusowych oparach :)

Best Regards
@Iza

Hejka tu John Deere właśnie kawka w łóżku z laptopem za 6500 zł brutto co u Was? :)

Dymo DE
@Ametyst

A pamiętasz dlaczego jesteś w Miele? Podpowiem - nie był to zbieg okoliczności. Dla przyzwoitości - nie wypowiadałabym się na Twoim miejscu.

George
@Best Regards

General Electric Polska melduje się i pozdrawia dawnych kolegów i koleżanki z Newella. 100% home office, pensja warszawska, mieszkam w Poznaniu. Da się? Da się! Trzeba tylko żyć w 2021/2022 roku, a nie mentalnie tkwić w 2015. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice i Wrocław łowią pracowników poznańskich, którym zawsze kiepsko płacili, a Wy kogo łowicie? Z Nowego Sącza nawet ciężko wyciągnąć, bo pensja nie styka. Przypomnijcie sobie jaką panikę mieliście u siebie gdy Miele weszło na rynek i nagle połowa waszych pracowników z niemieckim i francuskim odeszła. Za chwile będzie powtórka, bo sobie w Newellu ubzdurali return to office, gdy absolutnie nikt nie wraca :)

Dziki Hokej

Nagłówki z dzisiejszej prasy z dedykacją dla osób decyzyjnych: 1. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY, "w ciągu kilku tygodni do szpitali może trafić nawet milion osób zakażonych covidem - powiedział "Rzeczpospolitej" prof. Andrzej Horban". 2. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY nadciąga Omikron, który "jest naprawdę bardzo zakaźny. Liczba zakażeń podwaja się co drugi dzień - zaalarmował przewodniczący Rady Medycznej". 3. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "jeszcze nie skończyła się jedna fala pandemii, a już nakłada się na nią kolejna". 4. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "liczba zakażeń nowym wariantem koronawirusa Omikron wzrosła sto razy we Włoszech". 5. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "fikcją jest to, że osoby, które zaszczepiły się w lutym, marcu, kwietniu tego roku nadal są odporne". 6. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "na koniec stycznia będziemy widzieli przyspieszenie i rozpoczęcie piątej fali, w tym sensie, że zacznie się dominująca pozycja Omikronu, to ona będzie definiowała piątą falę". 7. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "rekordowa liczba zakażeń w ciągu doby - po raz pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii dobowa liczba wykrytych zakażeń znacznie przekroczyła 100 tysięcy". 8. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "to pewne, że jeszcze w tym roku we Francji wykrywanych będzie 100 tys. zakażeń koronawirusem dziennie". 9. NEWELL WRACA DO BIURA, GDY "w Portugalii od północy 25 grudnia praca zdalna będzie obowiązkowa". Ale Newell udaje, że nic nie widzi, nic nie słyszy i że będzie fajnie. CHOCIAŻ RAZ WSŁUCHAJCIE SIĘ W POTRZEBY SWOICH PRACOWNIKÓW! CHOCIAŻ RAZ!

Mirek z EMEA

Najśmieszniejsze jest, że Newell powołał w Stanach jak się pandemia zaczęła jakiś "Future Workplace task force" - to chyba wyglądało jak polski sejm, dwa lata siedzieli, myśleli jak to wszystko będzie wyglądać, ale chyba nic nie wymyślili, bo rezultat był "a co tam, niech robią w biurze i łapią tego wirusa, wracamy wszyscy i bez wyjątków!". Na koniec wszyscy sobie pogratulowali, że odkryli to, co było przed pandemią, czyli praca z biura. Śmiech na sali :)

PŁYWAM BOSO

Uwaga - świąteczny quiz bez nagród. Jakie bonusy niezwiązane z funduszem socjalnym oferuje Newell swoim pracownikom na Święta: A) Wypłata trzynastki B) Dodatkowe płatne 2 dni urlopowe C) Świąteczna premia D) Powrót do biura w trakcie trwania czwartej fali pandemii (poziom infekcji/hospitalizacji/zgonów taki sam jak w poprzednich dwóch falach) i łączący się z tym dodatkowy bonus w postaci podwyższonej szansy na złapanie COVIDka dla pracowników i ich bliskich. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa!!!!!!!!!

Płonąca Drukarka

Firma ok, ale amerykańskie szefostwo to hipokryzja pełną gębą - w jednym mailu piszą, że health, safety and wellbeing of all our employees is our number one priority, a kilka linijek później, że mimo, że pandemia szaleje, Polska bije rekord przypadków i zgonów, to zmuszają do powrotu do biura - i to nawet nie chodzi o to, że na jeden dzień tylko, ale po półtorej miesiąca mają być już trzy, a pewnie w takim tempie w czerwcu już na stałe. Health i safety na pewno nikogo tam w Stanach nie obchodzą i nawet chyba nie o dolary chodzi, bo przecież pracujemy dobrze - po prostu zdanie pracowników się nie liczy i ma być tak jak sobie w Stanach postanowili, bo co z tym zrobicie? Chcą Wam udowodnić, że nic nie możecie i będzie tak oni chcą. Ilu faktycznie internetowych napinaczy złoży wypowiedzenia?

Zwiazki

Wiecie co, czas założyć związki w tym zgniłym trupiarstwie. Na dniach spodziewajcie się proszę maila z informacja o chęci przystąpienia. Zapraszam wszystkich którym zależy na zmianie do przystąpienia do związków zawodowych. Razem damy radę ;)

Czarne Pantery
@Zwiazki

Przecież oficjalnie są, ale o ich działalności nikt nie słyszał...

Bogdan

W Poznaniu z uwagi na (usunięte przez administratora) zamknęli Stare i Nowe Zoo, a tymczasem Newell w tym samym Poznaniu i w tym samym czasie postanowił zagonić pracowników do biura i udawać, że nic się nie dzieje, a pandemia się skończyła :) Wniosek taki, że nawet zwierzątka mają lepiej niż pracownicy Newella. To była fajna firma, ale w 2016 :)

Mahmood Shariff

Companies of all sizes are rethinking their plans to send workers back to the office as the new omicron variant adds another layer of uncertainty. Google and Ford Motor are among those once again delaying their return-to-office plans. Officials in the United Kingdom, Denmark, Norway and Sweden also have asked people in recent days to work from home!!!!! BUT NOT NEWELL!!! THEY WOULD FORCE YOU TO GO TO WORK EVEN DURING A WAR!!! THEY HAVE NO MERCY!!!!! EVIL CAPITALISTS!!!

Angelina

Mamy wracać do biura, gdy pandemia się rozkręca? Dlaczego nie latem, gdy było mniej przypadków? Dlaczego nie wiosną? Odnieście się do statystyk, a nie PRowych sloganów "One Newell": - 1 października zarejestrowano w Polsce od początku pandemii 2 908 432 przypadki i 75 666 zgonów - 14 grudnia zarejestrowano w Polsce od początku pandemii 3 757 085 i 89 045 zgonów - Jaki to przyrost? W półtora miesiąca? 948 653 przypadki i 13 379 zgonów. Prawie milion w półtora miesiąca! Jesteśmy w oku cyklonu, szczepionki średnio działają, pół Europy wprowadza ostre restrykcje a tu co sie dzieje? Zaganiacie nas do biura? W imię czego?!

Steve

Pan Chief Human Resources Officer w Stanach ma tyle lat, że komputera to on raczej średnio używa, więc nic dziwnego, że chce nas zagodnić do biura znowu! Pojęcia nie mają, że sytuacja na rynku pracy jest już zupełnie inna i wszędzie praca zdalna stała się standardem!! I po co pisaliśmy w tych ankietach, że chcemy pracować z domu?! JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!

Stachu

Fajna firma, ale jeśli nie zmienią nastawienia do pracy zdalnej (obecnie to tylko sytuacja tymczasowa) to będą przedpotopowym miejscem do pracy. Ja na pewno odejdę i cały nasz popołudniowy team także.

Weronika

Firma nie nadąża za zmianami - wszyscy na około oferuję pracę zdalna, a tu jakieś (usunięte przez administratora) z Atlanty myślą, że ludzie chcą wracać do biur. Otóż - CZASY SIĘ ZMIENIŁY!! Jeśli myślicie, że od przyszłego roku ponad 300 osób z Consumer Service i Customer Service karnie wróci do biura TO SIĘ MYLICIE!!! Odejdziemy i będziemy pracować w innych shared services w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, bo inne tego typu firmy uznają już pracę zdalną za element nowej rzeczywistości!!! ODEJDZIEMY I NIKT NIE PRZYJDZIE NA NASZE MIEJSCE!!

Witold

Pozdro dla Dymo German/Dutch Teamu!!! To były czasy!!! Mathias nadal pracuje? Polecam wszystkim Dymo na początek, bo można się fajnych systemów i procesów nauczyć, a jak ktoś ma żyłkę IT to nawet rozwinąć! Tylko nie za długo - rok, może półtorej to max, później rozwoju nie będzie, a z awansami w dawnych czasach krucho było, chyba że ktoś chce się kabanem rozpychać jak Matthias, ale nawet jemu to nie pomogło za wiele! Nie wiem jak teraz, bo już dawno nie pracuję. Fajne Dymo było, czasem wspominam te TeamViewery z rożewnieniem!! Pozdro dla ekipy!!

@Witold

Mathiasa już dawno nie ma!!! Ale team dymo emea jeszcze rok temu był nadal spoko :)

Alkohol-LW-450

Spoko miejsce na max 2 lata

Donaj
@Alkohol-LW-450

Koleś, kpisz? Dwa lata to zdecydowanie za długo, spoko to może być przez półtorej roku - później robi się już nudno. Polecam, ale nie jako miejsce na stałe!!!

ABC

Dodatkowymi benefitami, o których nie przeczytacie w ogłoszeniu są mobbing i depresja.

@ABC

Droga ABC / Drogi ABC, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zapewniamy Cię, że zdrowie psychiczne naszych pracowników jest w naszej firmie istotne i traktowane z troską. Zapewniamy zarówno im, jak i członkom ich rodzin dostęp do całodobowej infolinii, obsługiwanej przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Mogą oni uzyskać profesjonalne wsparcie w radzeniu sobie z wyzwaniami życia i trudnymi sytuacjami, poprzez m.in.: - Rozmowy ze specjalistami zdrowia psychicznego, dostępnymi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, o jakimkolwiek wyzwaniu z jakim się mierzysz, - Możliwość uczestniczenia w osobistych rozmowach doradczych, - Omówienie wskazówek dotyczących zarządzania finansami, - Możliwość skorzystania z zasobów online dla szerokiej gamy tematów. Pozdrawiamy Zespół HR Newell Brands

ABC
@Newell Poland Services Sp. z o.o.

To może zamiast oferować linie wsparcia, warto byłoby traktować swoich pracowników jak ludzi? Dlaczego usunęliście wzmiankę o mobbingu?

@ABC

Droga ABC/Drogi ABC, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zarzut o mobbing, który wybrzmiał w Twojej poprzedniej wypowiedzi, jest bardzo poważnym zarzutem z punktu widzenia Prawa Pracy i innych przepisów. Publikowanie tego typu zarzutów przy braku możliwości weryfikacji ich zasadności, jest niezgodne z regulaminem portalu GoWork. Dlatego administrator z ramienia samego portalu GoWork usunął wzmiankę dotyczącą mobbingu. Nasza firma bardzo poważnie podchodzi do kwestii mobbingu i w żadnym stopniu nie akceptuje takich zachowań. Mamy powołany specjalny zespół, który w razie gdyby wystąpiła tego typu sytuacja, bada sprawę, zapewniając przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa osobie zgłaszającej. Jeżeli jesteś otwarta/otwarty na rozmowę, możesz skontaktować się z nami pisząc email na adres: hr.east@newellco.com. Pozdrawiamy, Zespół HR Newell Brands

to proste
@ABC

Po co zglaszac (usunięte przez administratora) do HR? Przeciez to by znaczylo, ze beda musieli cos z tym zrobic. Szybciej znajdziesz inna prace :)

RAF
@ABC

(usunięte przez administratora) i depresja ? Dlaczego tego nie zgłosiłeś do HR tylko tutaj wypisujesz takie bzdury? Wszelkie przejawy (usunięte przez administratora) są traktowane bardzo poważnie. Firma prowadzi wiele działań antymobbingowych.

Artur

Mirki, pracowałem dwa lata, nie było źle, zwykłe shared-servicowe korpo - odbierasz telefony, odpisujesz na maile, robisz zamówienia, z ludźmi z teamu wychodzisz na piwo, szefową prosisz o podwyżkę, której nigdy nie dostajesz i szukasz firmy, gdzie dadzą ci 150 zł więcej. I tak to życie się kręci.

Lol

Hej, Powiedzcie proszę ile hajsu tu da się ogarnąć na pracy z dwoma językami. Zróbmy sobie podsumowanko. Wiem ze CC 5500-6000 zł JD >6000 z Wiem ze w newell najgorzej bo Ok 4500 czy to prawda?

CardScanFan
@Lol

4500-4700 to tylko z angielskim lub jakims popularnym językiem (hiszpański?) - później dają bonusy w zależności od języka, najwięcej z holenderskim (uczcie się, bo się opłaca!! Wszędzie!!), francuski i niemiecki też coś mają. Jakieś podwyżki były, ale niech się wypowie jakiś aktualny pracownik.

Czy w Newell Poland Services Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dżalalabad

Czasem możliwa jest wypłata w świeczkach Yankee Candle. Mi płacą natomiast w kurach i kaczkach, ale słyszałem, że jak ktoś się dogada to lepsza waluta też możliwa (kozy, owce). Mam nadzieję, że pomogłem.

Pink

Nie da się tu pracować w dobrej atmosferze, supervisorzy chronią swoich długoletnich pracowników i totalnie nie zwracają uwagi na gaslighting i (usunięte przez administratora) Nic dziwnego, że każdy odchodzi w milczeniu ze spuszczoną głową. Omijajcie szerokim łukiem. Wieje toksyną

@Pink

Droga PINK/Drogi PINK, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam przykro, czytając o Twoim negatywnym wrażeniu. Zarzuty, które opisujesz, są bardzo poważne. Zależy nam, aby móc się do nich odnieść, ale jest to niezwykle trudne przy braku możliwości ich weryfikacji. Pragniemy zaznaczyć, że wszelkie kwestie dotyczące naszych pracowników są dla nas niezwykle ważne. Każdą zgłoszoną do nas sprawę wnikliwie badamy, zapewniając poczucie bezpieczeństwa osobie zgłaszającej. Jeżeli jesteś otwarta/otwarty na rozmowę, możesz skontaktować się z nami pisząc email na adres: hr.east@newellco.com. Pozdrawiamy, Zespół HR Newell Brands

Marcin W.
@Pink

O jaki zespół chodzi, bo właśnie zaaplikowałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FAFAŁ

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PRACY W CUSTOMER SERVICE - JA CIĄGNĘ DODATKOWE PÓŁ ETATU PO KRYJOMU, BO TU SIĘ ABSOLUTNIE NIC NIE DZIEJE! POZDRO DLA KUMATYCH!

Dolk
@FAFAŁ

Ale dokad? Można jakieś dane? Gdzie płaca lepiej niż tu? Wiem tylko o CC czy macie jeszcze jakieś firmy, które nie pachną taka zgnilizną jak to? PS a wiecie czego ten typ się zwolnił może co nami rządził ?

Dawid
@FAFAŁ

Po kryjomu? Serio? To znaczy nie masz umowy, czy nawet zatrudniający nie wie, że pracujesz? Chyba nie jestem kumaty, bo nic nie zrozumiałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Newell Poland Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newell Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Newell Poland Services Sp. z o.o.