Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”

Poznań

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”

Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Adam

Nigdy nie było kasy na czas złodzieje.Za zaległości dostaną PIP,US i sprawę w sądzie ich decyzja omijajcie.

Dorota

@były pracownik, o problemach jakiego rodzaju mówisz? Gdybyś poparł swoją wypowiedź odpowiednimi przykładami, z pewnością byłoby to bardzo pomocne dla innych osób. Czy ktoś wie coś na temat aktualnej sytuacji w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

były pracownik

problemy są z nimi od wielu lat, nie jedną sprawę już mieli, uważajcie i lepiej omijajcie z daleka!

Jerzy

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Zdesperowany człowiek.

także otrzymałem Pit z wynagrodzeniem którego na oczy nie widzialem. wiszą mi za 5 miesiecy pracy. Jesli nie zapłaca a US czy PIP nie zrobią z nimi porządku to robie im wjazd na Agencje.

Mia

Pracowałam tam jako koordynator niespełna rok i nigdy tam już nie podjęłabym zatrudnienia. Nie płacili nigdy na czas i wieczne były problemy. Małe zarobki i wyzysk. Nie polecam

Gramali

Oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wiszą mi kasę za marzec, kwiecień i maj ubiegłego roku.

Gramali

hg

starsznie słąbe jest że nie odbierają jak widza twój numer, to tylko świadczy o firmie. Szkoda. Bo myślałam że Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” jest ok

Kodzir

Tez czekam na kase od nich. Nigdy nie wyplacili mi w terminie zawsze po interwencji telefonicznej. Wisza mi kasa marzec ktora powinni mi w maja przelac. Jest lipiec i kasy nie ma. Dzwonie to nie odnieraja dopiero jak z innego numeru zadzwonie to wtedy jest szansa sie wyzalic gdzie moja kasa. Ale standardowa odpowiedz. Przekaze szefowi. Szefa nie ma itp. Juz sie zastanawiam gdzie udezyc zeby ich zmusic do zaplaty

Ewa

Zalegają za grudzień 2015, styczeń-marzec 2016, Złodzieje.

Maniek

mamy maj a ja czekam na wynamgrodzenie od grudnia 2015. Nie przedłużam z nimi umowy. Winni sa ok 2000 zł. Zapłacą po dobroci albo Pan Mariusz Nowak i jego siostra księgowa przekonają się co to znaczy zdesperowany człowiek. Złodziejska firma nie polecam

sylwia1910

kochani to jest nic ! Ja własnie otrzymalam Pit-a a tam zarobiona kwota,ktorej nigdy na oczy nie widzialam !! polecam sprawdzic Pit-y !! Ja juz napisalam pismo do urzedu skarbowego ze Pit jest błędny a jest to oszustwo skarbowe !!

wkurzona !

(usunięte przez administratora)w 2015 bylam na inwentaryzacji w będzinie w magazynie C , no bylo jak bylo mialo byc 10 h bylo 8 h , pieniadze jakos wysłali chociaz nie w terminie a teraz pisze do tej kobiety na nr kom bo potrzebuje pewnych informacji a tu zero odpowiedzi no kpina jakas , brak odpowiedzialnosci to jest zenujące !! nie polecam wspolpracy poprzez ta osobę !

WALDI

Omijać szerokim łukiem. Brak kasy za zlecenia wykonane.

Basik60

też się na nich nadziałam działają nadal bardzo prężnie i po złodziejsku , zatrudniają ludzi poprzez umieszczanie ogłoszeń na OLX dotarli już na Górny Śląsk. W dniach 05.12.2015 06.12.2015 realizowali inwentaryzację w Pyskowicach w magazynach Rossman , do dzisiaj czekam na umowę i pieniądze , oczywiście po jednokrotnym kontakcie telefonicznym już więcej telefonów nie odbierają. Ja nie zamierzam już czekać ale i nie zamierzam im tego odpuścić nie będę złodziejom ułatwiała a wręcz przeciwnie postaram się aby uśmiechy zniknęły z ich bezczelnych gębusi

Basik60

michał

Złodzieje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oszukują, co innego mówią, obiecują a co innego dają, o ile dają. Firma się chwali że prężnie działa, taaak za nasze pieniądze.Nasze ręce pracowały,a oni nasze pieniądze brali i biorą. Rozmawiałem z przedstawicielami firm dla których wykonywałem usługę i powiedział, że jego firma na czas płaci do vectry, to oni kręcą. A dlaczego firma Sarantis odeszła z vectry bo ich też oszukiwali i okradali jak nic.Ja skarżę się do przedsawicieli że nie dostaję pieniędzy i to oni wydzwaniają do nich. Bo ja już nie mam siły tam dzwonić. Do sądu z nimi. PIH powinien się nimi zainteresować.

huzar

pracowałem dla nich kilka lat. musiałem zrezygnować i nie mogę się doprosić pieniędzy za 3 miesiące. to prawdwa co piszecie że są kłamcami. bo im płacą za kłamstwa. zobaczcie ile jest osób które nie dostały pieniędzy i tak to pomnożyć przez chociaż 100 zł (a mnie są winni 3x 300zł) to już firma ma dla pani Miskiewicz czy innej, która wyzwała mnie (jak padło pytanie z mojej strony a za co ona żyje i utrzymuje rodzine, czy też na raty, tak jak oni nam płacą?) ze nie będzie ze mną gadać na tematy prywatne.Bogacą się dzięki nam. Pozabijać to za mało. i tu przypomina nam się HISTORIA ludzie ludziom gotują taki los, brat brata okrada, zabija. Nic dobrego na tym świecie. A swoją drogą czy Pani Miśkiewicz i Pani księgowa to już pochowały całą rodzinę i znajomych, bo wiecznie kiedy bym nie dzwonił to jest na pogrzebie. Bardzo współczuję ich rodzinom...

gniew23

Ja byłem przez miesiąc serwisantem w sieci Tesco w Lesznie. Nie dostałem za to ani grosza. Nie polecam, trzymajcie się z dala od tej "agencji". Mój brat który również pracował dla tej agencji normalnie na umowie o pracę również nie otrzymywał wynagrodzenia!

Jahostessa

Ja chce zorganizować pozew zbiorowy kto chetny ? Jakas dziewczyna nizej cos pisala o pozwie zbiorowym zróbmy cos!

kat gra
@Jahostessa 30.07.2015 08:28

jestem zainteresowana pozwem zbiorowym, jak się możemy skontaktować ?

Ania

Mi to samo mowila ! Jakby nie była winna to by nie klamala na początku a mogla zmienić warunki umowy bo ja sie upominalam bo w ogloszeniu wypkata do 20 a w umowie do 35 dni. A macie umowe podpisana? Mi nie wyslali nadal. Żałuję ze sie dalam tak oszukac

madzia

Wg mnie Wioleta nie jest tutaj az tak winna. Tylko szef calej agencji ten caly Nowak, który nie potafi nad niczym zapanowac wiec pozostaje mu tylko mydlenie oczu pracownikom.

artysta

Nie ma co sie dziwic ze sa z nimi takie problemy skoro w biurze u nich pracuja 3 osoby. Jesli nie bedziecie sie upominac o pieniadze to wynagrodzenia nie otrzymacie. Klamcy i oszusci.

Hostessaa

Ja czekam , przelewy podobno mają być w następnym tygodniu

Klaudia

Haha mi też tak mówiła, po prostu jest żałosna i śmieszna .. i jeszcze mówi,że to nie ona jest odpowiedzialna za przelewy

Klaudia

W jakim markecie stałaś ? i gdzie?

Hostessaa
@Klaudia 26.07.2015 22:00

W Carrefourze w Kaliszu

hostessa vectra lodz

Ja również nie dostałam pieniędzy zero odzewu, nie możemy tego tak zostawic!

lorak

żeby rozwiać Twoje wątpliwości to ja nie mam pieniędzy od listopada a jest sierpień .Daj sobie spokój. W tym tygodniu się do nich wybieram i to będzie grubsza sprawa. Sąd, urząd skarbowy, inspekcja pracy i policja. Zalegają mi około 5000 zł netto.:-)

Zostaw opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”