Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

wk*****na

Nie polecam tej agencji to jakaś żenada !!! Nie trzymają się umowy, czekam na pieniądze i czekam i ich nie widać, mimo że powinny już dawno być zgodnie z umową. Koordynator nie odbiera telefonów, ma maile nie odpisuje ani on, ani agencja! A na umowie zostało mi wpisane bezczelnie 7zł kiedy umawiałam się na więcej!! Kpina !!! Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić??

Nie można :)

izz

Na promocjach stałam w kwietniu, dzwoniłam dzisiaj i pani powiedziala ze dzisiaj rano wyszły wszystkie przelewy. Mam nadzieje ze to prawda bo po tych wszystkich przeczytanych postach mam srednie odczucia czy mozna im wierzyc na słowo.

zleceniobiora.vectry

Ja takze czekam na pieniadze duzo dluzej niz byla mowa w umowie...malo tego nadal zadnych informacji co do wynagrodzenia kiedy moge sie go spodziewac. Dostane pieniadze czy nie??? Nadal czekamy. Jestem niemile zaskoczona ta firma.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
KALA

Nie polecam Nie polecam Nie polecam Totalna kpina.pracowałam 3 tygodnie.nie dość ze z 8 zł jak było mowadostałam 7.to jeszcez zamiast pogubili moje grafiki i dostałam za 20 godzin mniej!! jak było tak jest 5 lat temu była moja kuzybka... jeszcze gorzej na tym wyszła.NAJGORSZA FIRMA !!

@nn

Z przykrością stwierdzam, że także w moim przypadku jest problem z wypłatą. Co prawda nie upłynęło aż tyle czasu, ile w niektórych opisanych tutaj przypadkach, ale faktem jest niewywyiązywanie się z umowy. Na miejscu kierowników tej agencji, która jak widać lekceważy i zniechęca ludzi, zaczęłabym trochę bardziej dbać o wizeruek firmy, który pogarsza się razem z kolejnymi komentarzami. Każdy kto będzie chciał sprawdzić swojego potencjalnego pracodawcę i trafi na takie jak to forum na pewno zrezygnuje. Jestem zniesmaczona i nie zamierzam więcej nawiązywać współpracy z tą "agencją" !

ZZZ..

Witam, czytam wasze komentarze i miałam taka samą sytuacje nieraz czekałam na przelew 3-4 miesiące, kiedys miałam taka sytuacje ze czekałam rok zeby mi wypłacili za dany miesiąc...cały czas słyszałam "pieniądze bedą niebawem"...byłam wściekła, dlatego zakończyłam z NIMI współprace i WAM wszystkim radze zrobic to samo!!!

Były KR
@ZZZ..

Może poprostu zrobiła błąd w umowie? czegoś nie wysłała ? błędny nr konta? Włącz myślenie ! nie boli

michaś
@ZZZ..

ale dostałaś pieniądze?

Mariola T.

Żenada, moja imienniczka dziękuje na forum, że otrzymała pensję, niewiarygodne:(

mariola1611

a ja jeszcze raz chciałam podziękować panu Bartoszowi.Wystarczyła jedna rozmowa z panem Bartoszem i otrzymałam przelew na konto.Dziękuję panie Bartoszu

BartoszPośpiech

Szanowni Państwo, Jeżeli ktoś z państwa ma jeszcze niewyjaśnione jakiekolwiek niejasności proszę o kontakt pod numerem 600088200. Pozdrawiam, Bartosz Pośpiech Vectra Agencja Promocyjno - Reklamowa bartosz.pospiech@agencjavectra.pl tel.: 600 088 200

tralala

A czy ktoś się orientuje jak sytuacja z tą agencją wygląda w Katowicach?

Dorota

Mam nadzieję, że czyta pan Bartosz wszystkie maile i ze dostane odpowiedz;)

Agata

czy można wiedzieć czy ta Agencja wyśle jakiekolwiek PITY do rozliczenia?

BartoszPośpiech

Szanowni Państwo, Wszystkie telefonu oraz meile zostają odebrane. W sytuacji kiedy nie mam możliwości odebrania telefonu, oznacza to że na pewno oddzwonię bądź odpiszę w możliwie najkrótszym terminie. Pozdrawiam, Bartosz Pośpiech Vectra Agencja Promocyjno - Reklamowa bartosz.pospiech@agencjavectra.pl tel.: 600 088 200

Marta.

Ja również czekam na wynagrodzenie za pracę w listopadzie! Dzwonię do przedstawiciela, z którym wcześniej miałam kontakt i on bardzo miło mnie zbywa, mówiąc, że to załatwi, że już będą pieniądze kolejnego dnia itd itd i nic!!! Ja próbuję w tej sprawie się kontaktować z inspekcją pracy (usunięte przez administratora)

izzzza

Panie Bartoszu prosi Pan o kontakt, ale telefonów nie odbiera a na meile nie odpowiada! Kpina... Dziś jest 17,02 a wynagrodzenia za miesiąc grudzień nadal nie ma. P.S Dziewczyny podajcie swoje meile, mój prawnik może zająć się pozwem zbiorowym.

iwwa
@izzzza

niestety takze za miesiąc grudzień nie dostałam wynagrodzenia , jestem oburzona tą sytuacja ;(

Marta.
@iwwa

Abonent czasowo niedostępny- to słyszę, kiedy dzwonię do Pana (usunięte przez administratora) Ta cała sytuacja jest niedorzeczna, grzecznie mówiąc.

BartoszPośpiech

Szanowni Państwo, W celu wyjaśnienia wszelkich niejasności związanych z terminem przelewów, bądź wysokości wynagrodzenia jakie powinni państwo otrzymać proszę o kontakt pod numerem tel.: 600088200. Pozdrawiam, Bartosz Pośpiech Vectra Agencja Promocyjno - Reklamowa bartosz.pospiech@agencjavectra.pl tel.: 600 088 200

xxxxx

Pominęłam fakt, że pracowałam w październiku, a dzisiaj dopiero dostałam przelew.

xxxxx

Ta agencja to jakaś kpina. Nie wiem co za człowiek nią zarządza. Dostałam mniejszą wypłatę niż było w umowie! Całe szczęście, że stałam tylko jeden dzień, nie jestem tak bardzo stratna. Chociaż też musiałam wydać pieniądze, na rozmowy z nimi! Dzwoniłam do nich 4 razy i upominałam się o wypłatę. Nie było sensu w ogóle tam iść, wyszłam prawie na 0. KPINA!!!!

BartoszPośpiech

Pani Karolino, Bardzo proszę o pilny kontakt ze mną pod adresem bartosz.pospiech@agencjavectra.pl Pozdrawiam, Bartosz Pośpiech Vectra Agencja Promocyjno - Reklamowa bartosz.pospiech@agencjavectra.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”