Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”

Poznań

Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”

sam

[usunięte przez moderatora] Musisz tam zadzwonic, ładnie sie przedstawic, powiedziec gdzie pracowałes i poprosic o połaczenie z Panią odpowiedzialna za przelewy, wypłaty. Tam powiesz o co chodzi po czym ona pozytywnie rozpatrzy Twoje zapytanie, ale kasy nie zobaczysz jeszcze przez kilka dni. Krótko mówiąc musisz tam często dzwonic, a i od razu upominaj sie o wypłate w całości. Bez pomniejszania niby w drodze pomyłki ;] . Powodzenia . Ja czekam jeszcze na pieniądze za październik i nigdy więcej nie chce słyszec o tej firmie.

zainteresowany

czy ktoś mogółby mi podac nr telefonu zeby się dowiedziec kiedy dostane reszte kasy? Jest wogole taki nr albo osoba ktora zajmuje sie tymi sprawami?

kala

oszukali mnie o 300 zl i jeszcze wymyslaja z wyplaceniem reszty pieniedzy ;] UNIKAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

black

hah dokładnie takie wymówki i jeszcze wiele innych. A jak już są pieniadze, to nie wszystkie. Nie zgodze sie tylko z tym, że nie można się tam dodzwonic, zawszw ktoś odbierze, ale i tak agencja pogrywa ,,w kotka i myszke"

Hostessa

ekhem... zwykle maja wymowki na opóźnione wypłaty... może któraś już słyszała: mamy osobe o tym samym nazwisku i wystapiła pomyłka? firma - ŻENADA!!! i przypuszczam ze na odbudowanie wizerunku 'uczciwej' firmy juz nie ma szans...

hostessa

Myślę, że niekiedy może zdarzyć się jakaś nieprzewidziana sytuacja, za którą "góra" nie odpowiada. Ale Wasze komentarze to jakaś żenada. Praca sama w sobie wg mnie jest świetna. A jeśli chodzi o jakieś opóźnienia z wypłatami - podano numer, wystarczyło zadzwonić i dowiedzieć się co i jak - wszystko można załatwić na spokojnie. Czytając Wasze wypowiedzi przed podjęciem pracy w Vectrze martwiłam się, że macie rację. Okazało się, że praca jest ok. Jak nie dostałam na czas pieniędzy, zaczęłam się martwić bardziej, ale niepotrzebnie! Wystarczy zadzwonić i się dowiedzieć, a nie obrzucać agencję błotem.

Gigi

Ludzie z daleka od tej agencji! Nikomu nie zycze (nawet wrogowi), zeby kiedykolwiek mial do czynienia z ta "smieszna" agencja.. Bo juz nie wiem jak ja nazwac!! Dostalm kase po terminie, za malo.. Dzwoniac tam nie mozna bylo sie polaczyc z kobieta od clubcard!! No sorry ale 5 razy trzeba dzwonic zeby laskawa pani wreszcie sie pojawila na swoim stanowisku pracy! Pracowalam we wrzesniu, a jeszcze niedawno sie okazalo, ze oni nie maja naszych umow, a koordynatorka je wyslala!! i nikt przez ponad 2 miesiace sie nie zainteresowal, ze umowy nie dotarly?? Chora firma, nie powinna w ogole istniec!!

agony aunt

Dostałam połowę pieniędzy, a na resztę za wrzesień czekam... To jest już totalnie nie fair. Nie spóźniałam się, nie gadałam, nie uciekałam przed czasem, byłam aktywna i co oni sobie robią?! To koordynatorka była nie w porządku wobec mnie i nadal uważam, że to tylko i wyłącznie jej wina. Nie da się z tym pójść do jakiegoś sądu? To przechodzi ludzkie pojęcie. Jakbym naprawdę miała żyć tylko za te obiecane do 20 X pieniądze...

ania z zielonego wzgórza

maskara....umowa podpisywałam dopiero po zakonczeniu pracy, kasy też nie dostałam nawet po 45 dniach. Jak się o coś pytam to nic nikt nie wie!!!! [usuniete przez admina] i tyle

blue

generalizujesz moja droga, każdy kto tutaj pisze docenia swoją pracę i swój wkład, tylko czasem trudno się pogodzic z faktem, ze zostało się [usunięte przez moderatora].

blue

A ja na Twoim miejscu robiłam bym afere o te 30 zł, policz sobie ile wychodzi to na godzine, ja jestem w takiej samej sytuacji i szczerze mówiąc gdy to przekalkulowałam dochodze do wniosku, że nie opłacało sie tam dojeżdzac za takie pieniądze. (Oczywiście ja też dostałam mniejszą wypłate). Musze też przyznac, że wykonywałam dobrze swoje obowiązku, nie spóźniałam się, nie przeciagałam przerw itp i niby dlaczego moja wypłata jest okrojona, kiedy umawiałam się na minimum 6 zł? Kpina.

vojtasxxx - 2009-09-23 17:14:33 Byłem na promocji ponad 2 miesiące temu. Jeszcze nie dostałem pieniędzy. Co ciekawsze, mniej więcej po miesiącu od zakończenia promocji dowiedziałem się, że moja umowa gdzieś się zapodziała i muszę spisać nową. A teraz, gdy próbuję się dodzwonić w sprawie tejże umowy to nikt nie odbiera. ŻAL ŻAL ŻAL hmm.. skad ja to znam ? chyba wszystkim wciskaja ten kit o umowach, a potem nagle czary mary i jest skads umowa???!! dostalam o 30zl za malo!! ale nie warto robic afery o 3 dychy, ale jestem pewna ze celowo mnie oszukali! poza tym 6zl to smiech na sali!! targety to sie im nie snilo, bo siedza na ieplych posadkach zadajac impossible!!!

hostessa

Tak czytam wasze opinie i aż uwierzyć nie mogę. Współpracuje z tą agnecja dość krótko bo pod kwietnia tego roku, ale jestem z niej naprawde zadowolona. Wypłata zawsze na czas ba nawet byla kilka dni przed. Jesli nawet teraz nie ma jeszcze wypłaty za poprzedni miesiac to koordynator wyjasnil nam jaka jest sytuacja i postaraja sie wypłacic je do konca tygodnia. A jesli nawet wypłaty nie ma bądz dostajecie mniej to moze warto sie zastawnoci ze jako hostessy wypelnilyscie swoje obowiazki i czy wedlug jednego z punktow umowy nie zabrano wam czesci wyplaty za wasze przewinienia typu spozninie nie stawienie sie do pracy bądź coś innego. Jak pogadacie z hostesami z innych agencji to dowiecie co to znaczy zła agnecja a poki co widze ze jestescie dzieciakami które nie potrafia docenic tego ze pracuja.

;O

Zgadzam się z przedmówczynią. Dzisiaj dostałam kase za wrzesień, ale musiałam się o nią prosić telefonicznie. A dziewczyny które ze mną pracowały nie dostały (może dlatego że nie dzwoniły jeszcze do Agencji (?)). Już nie wspomnę o tym że dostałam o 300zł mniej niż powinnam. Brak słów. Zdecydowanie nie polecam.

blue

Niestety, agencja sama sobie pracuje na takie, a nie inne opinie. Sama doskonale przekonuje się o tym, że poprostu grają na czas. Umowa najeżona niezgodnymi z prawem klauzulami np. to, że trzeba czekac 45 dni na wypłate. Gdyby tak któraś z Pań z Poznania wzięła by do reki kodeks pracy i przeczytała pobieżnie wszytskie artykuły, to wiedziałaby, że pieniądze powinny byc wypłacane max. 10 dni od końca miesiąca. Jest to żerowanie na młodych ludziach, którzy chcąc coś zarobic, psują sobie tylko nerwy. Nawet gdy dzien wypłaty wypada na dzień nieroboczy jest wysyłana z opóźnieniem, w rzeczywiscości ma byc na korzysc pracownika czyli przed tym terminem. Gdy ktoś zaproponuje mi prace w tej agencji, nigdy sie już nie zgodzę, jest wiele innych - uczciwych, które szanuja pracownika, a nie traktuja go przedmiotowo. Reasumując nie polecam.

pałkowska

NIE POLECEAM. BRAK SŁÓW NA ICH KOMPETENCJE I RZETELNOŚĆ. JEDEN WIELKI ROZPIZDZIEL. KASE WYPŁACAJĄ NA RATY ALE MNIEJ NIŻ POWINNI. PRACOWAŁAM W REGIONE KUJAWSKO-POMORSKIM.

hostessa

również nie polecam tej agencji ;) dzisiaj mija 45 dzień od zakończenia umowy i nadal nie mam pieniędzy na koncie ;/ a była mowa że wypłacą nawet wcześniej ;) brak słów.. promocja Tesco clubcard do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ;/ obniżają procentowo za niewyrobienie targetów ^ ^ sama jestem ciekawa ile dostane, i czy wogóle wypłacą tą kase ;/ z innymi agencjami nie było takiego problemu

Joanna Kozlowska

Podaję telefon komorkowy (dostepny oprocz stacjonarnego telefonu) od poniedzialku do piatku w godzinach 8:30 - 16:30 [usunięte przez moderatora]

Joanna Kozlowska

Przeraz mnie ilość problemów jakie miałam okazje przeczytać - mając nadzieje ze wszystkie są realne mimo braków podpisów z imienia i nazwiska podaje: Biuro Vectra pracuje od 8:30 do 16:30 i w tych godzinach można sie dodzwonić podaje numer telefonu: [usunięte przez moderatora] oraz numer wewnetrzny 114 - gdzie dziewczyny sprawdza i wyjaśnia wszystkie Wasze problemy. Dla Was bedzie udostępniony numer telefonu komórkowego gdzie bedzie można dzwonić w godzinach 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku (podam go w dniu jutrzejszym!).

Joanna Kozlowska

Przeraz mnie ilosc problemow jakie mialam okazje przeczytac - majac nadzieje ze wszytskie sa realne mimo brakow podpisow z imienia i nazwiska podaje: Biuro Vectra pracuje od 8:30 do 16:30 i w tych godzinach mozna sie dodzwonic podaje numer telefonu: [usunięte przez moderatora] oraz numer wewnetrzny 114 - gdzie dziewczyny sprawdza i wyjasnia wszytskie Wasze problemy. Mysle tez dla Waszej jutro bedzie udostepniony numer telefonu komorkowego gdzie bedzie mozna dzwonic w godzinach 8:30 do 16:30. (podam go w dniu jutrzejszym!)

agony aunt

Oddział Wrocławski. Zaczynając od samego początku: przyszłam na promocję Augusto, koordynatorka przyjechała z jakimś kolesiem, który miał pracować na innym supermarkecie, zrobiła mu parę zdjęć w moim polarku, bo podobno nie miała kogo tam postawić. Mnie to nie przeszkadza nic. Se chłopak zarobił i się nie narobił, ale świadczy to o tym jakie akcje przechodzą. Poza tym potrafią przyjechać po chamsku za dwie dwudziesta, gdzie niektóre dziewczyny schodzą dwie godziny wcześniej, a ja stojąc 5h bez przerwy zejdę 5 minut wcześniej i od razu jest nie tak. Później szkolenie. Nie jestem z Wrocławia, wynajęto nam busa(dla paru dziewczyn), wyglądało to profesjonalnie. Już na szkoleniu okazało się, że dziewczyny w ogóle nie przyjechały na to szkolenie(bo pracowały tylko na wakacje)tylko po premię, bo koordynatorka powiedziała, że mają dostać. Okazało się, że żadnej premii dla nich nie było, a laska tłumaczyła się tym, że jeśli by ich nie było w momencie wręczania dyplomików, to nie dostaną przelewu. Stawiam na to, że ma płatne od każdej przeszkolonej osoby. Miałam stać po tym szkoleniu jako Japoneczka, kusili apetyczną premią... po przepracowaniu dwóch weekendów. Zostałam zamiast tego bez jakiegokolwiek przeszkolenia(dwa słowa o produkcie o którym nie miałam pojęcia) postawiona jako babcia klozetowa na kostkach do kibla... I oczywiście dwóch weekendów na Brisie nie było mi dane przepracować. Przerwy były bardzo dokładnie określone, koordynatorka potrafiła przyjść w połowie mojej przerwy i mnie ściągnąć żeby mi zrobić zdjęcie. Jeszcze było ok jak przyjeżdżała, bo w większości przypadków kazała sobie samej zdjęcie zrobić(tzn. poprosić jakiegoś klienta o zrobienie) i przesłać jej MMSem. Mnie się to nie tyczyło, ale potrafiła też opieprzyć kogoś, że zdjęcie jest źle zrobione. Żal. Gdyby mi tak powiedziała, to bym zadzwoniła do siedziby i zapytała się jak mam robić zdjęcia, bo nikt mnie co do tego nie przeszkolił, i jak rozpoznać ewentualnego kontrolera zewnętrznego, żeby przypadkiem nie poprosić go o zrobienie zdjęć. Jak przychodziła na kontrolę, to najczęściej nawet słowa nie dało się z nią najczęściej zamienić. Wpadała, robiła jakoś z cichacza zdjęcie i bez słowa znikała. Ani cześć ani pocałuj mnie w d. Teraz czekam dwa tygodnie na pieniądze. Z akademika mnie zaraz wyrzucą, a do koordynatorki mogę dodzwonić się tylko z zastrzeżonego(jak dzwonię normalnie, to nie odbiera, bo niby zajęcia ma), żeby usłyszeć jakieś żałosne poplątane tłumaczenie, że ona jest taka biedna, że nie chcą zrobić tych przelewów w firmie, mimo że ona wszystko oddała w terminie. Nie wierzę jej w ani jedno słowo. Jeszcze za jeden weekend sierpnia nie zapłacili. Miesiąc pracy, a teraz nie wiadomo ile jeszcze będzie mnie krew zalewać, że nie mam pieniędzy i za chwilę wyląduję na bruku. Dzięki wielkie.

Majeczka

Nie polecam nikomu tej agencji. Nie wypłacają w terminie pieniędzy hostessom i merchandiserom, żeby je dostać za każdym razem trzeba się o nie prosić. Każdemu zależy na pieniądzach nikt za darmo nie robi, ale co tam, biuro rządzi i oni wiedzą najlepiej. Jak juz się dodzwonisz to Cię szybko spławią, że muszą to wyjaśnić i tak w koło.

Gebels

Dobra Agencja Reklamowa tylko mam wątpliwości wobec osób którzy wypłacają pieniądze nie wiem czy to księgowa robi te rzeczy lecz powina/nien zmienić zawód OPÓŹNIENIA Z WYPŁATAMI a przy okazji błędy w treści wypłat ocena według mojej skali od 1do 10 TO 5 Proszę przemyśleć czy agencja która jest prowadzona ma szanse dalszego rozwoju. Gdyż w tych okrutnych czasach Pracownik powinien miec zrozumienie.

Kasia

Praca serwisanta a praca hostessy to jak niebo i piekło. Byłam serwisantką( nie w Vectrze) i jestem hostessa (w Vectrze). Jeśli chodzi o hostessy to tutaj sporo os. ma rację jeśli chodzi o akcję z tesco, ale to kwestia waszego niedopatrzenia jesli chodzi o umowę albo napalenia na kase ( bo mozna bylo pracowac codziennie). Ja mam problem tylko z tym, że pieniążki za hostesse koordynujaca nie przyszly i nikt mi nie powiedzial ze dostane dopiero wtedy kiedy oddam telefon i dokumenty. Teraz jak juz o tym wiem chce to oddac zeby dostac kase ale koordynator nie ma czasu zeby to ode mnie odebrac...tak wiec - gdzie tu sens? Po za tym nikt mnie nie raczyl poinformowac ile tego bedzie. Z bonusem czy bez? Jesli chodzi o inne akcje to jestem bardzo zadowolana a pracuje juz rok :)

tamerlan

:D smiac mi sie chce z tych opinii :d ja z vectra wspolpracuje jako serwisant ponad rok i nie narzekam - jak ja sie spoznie z wysylka kart pracy to normalne ze na kase musze poczekac. panie z biura dzwonia do mnie bardzo komunikatywne i sympatyczne :) jest duzo osob ktore by chcialy brac kase za nic a jak sie jest serwisantem to trzeba spelniac szereg wymogów to praca dla ludzi myślących i takich ktorzy sie ciezkiej pracy nie boja, trzeba sie trzymac grafiku i pilnowac terminow waznosci na spozywce, do tego umiec sie dogadywac z pracownikami i kierownikiem stoiska - niby nie placi za prace ale jego opinia jest bardzo wazna. czesto mam kontrole i jakos nie mam powodu zeby plakac czy narzekac :) a na moim regionie mam bardzo fajna szefowa wiec tym bardziej sie chce pracowac :) ogolnie ta agencja jest ok. kiedys robilem pod inna to bym inna opinie napisal ale to nie ten temat :) co do hostess tez maja jasne warunki wspolpracy i jak podpadna pretensje moga miec tylko do siebie. inne agencje tez sie nie bawia - widzialem nieraz jak jakas dostawala opieprz :) proste robisz to robisz a jak sobie lecisz w kulki to robia odstrzal :) pozdro dla VECTRY. merch kielce

BYŁA HOSTESSA

OMIJAĆ Z DALEKA TE AGENCJE! JAJA SOBIE ROBIĄ Z LUDZI! PIENIĄDZE NIE NA CZAS ! UMOWY NIE NA CZAS! I JESZCZE TRZEBA SIE PROSIĆ O KASE I PRZYPOMINAC O SOBIE ! JUŻ NIE MÓWIE O GŁUPICH TARGETACH! SAMI NIECH SOBIE PRACUJĄ ZA TAKIE [usunięte przez moderatora] PIENIĄDZE! FRAJERZY;/

....

NIE POLECAM!!!!! ODRADZAM!! jakaś totalna porażka, dużo obiecywania, a mało robienia.

jeden z wielu

mam prosbe-czy ktos ma maila moze do vectry bo nie spieszy im sie z placeniem a potrzebuje kase ;/ oczywiscie na telefon nie mam co liczyc bo albo zajete albo nie odbieraja...

hostessaaaa

PARANOJA!!! nic z nimi nie ma tak jak w umowie kasa wyplacana jak im sie podoba... wogole o wszystko trzeba sie prosic masakraaaaaaaaa... nie polecam pracy z ta agencjaaa...

Karolina

UNIKAĆ TA AGENCJE, agencja kpi sobie z pracowników, nie wyplaca na czas pieniedzy, a co dopiero całość :) .. NIE POLECAM ! jest wiele rozncyh lepszych agencji, dziewczyny nie dawajcie sie nabierac :)

oszukana

Pracuję w Vectrze od 1,5 roku więc to chyba długi czas by ocenić z czystym sumieniem tą firme, a konkretnie rejon Łódzki. Vectra ma problemy duże z wypłacaniem pełnych kwot za świadczone przez nas usługi jakimi są promowanie produktów. Konkretny przykład: zarobiłam w miesiącu X 980 zł, ale dostałam 600zł. Lody augusto, a konkretnie ich degustacja miała być po 9zł, ale Vectra juz po wystanych przez nas akchach stwierdziła, że zapłaci nam 8zł, co mnie oczywiście bardzo zdenerwowało i poczułam się oszukana. Co do Lurpaca też się nie spieszą z wypłacaniem premii ( stałam na nim w czerwcu-premi do tej pory nie zobaczyłam). Za nocki i przebudowy sklepów też jeszcze nie zobaczyłam należytej kwoty( odbywało się to w Lipcu...mamy Październik) To są jakieś kpiny, a Pan NOwak, który jest żekomym własnicielem firmy powinien wprowadzić należyte warunki i przestrzeganie pewnych zasad, które w każdej agencji jakioś dziwnym trafem przebiegaja zgodnie z planem i WSZYSTKIE hostessy bądź też promotorzy dostają wypłate na czas i TYLE ile faktycznie zarobiły, bez żadnych świńskich oszukiwać. My nie stoimy na promocjach, bądż tez wykładamy towar w ramach prac społecznych czy tez po prostu nie prowadzimy wolontariatu. Vectra chyba z tego założenia wychodzi. Acha, jeszcze jedno. Stałam w miesiącu czerwiec na promocji Raida, dostałam..podkreślam dostałam dyplom i kwitem, żę zrobia przelew bankowy. Nie zobaczyłam do dzisiaj tego przelewu a księgowa powiedziałam, że nie dostanę go, ponieważ nie było mnie na liście szkolenia. Z czego na każdym szkoleniu jest powuiedziane, że jeżeli się jest na szkoleniu otrzymuje sie 300zł brutto premii, a jeżeli się nie uczestniczyło w szkoleniu dostaje się 200zł brutto premii. Więc co tu jest grane? a jajo nas robią czy jak? PS. Koordynator na łodzi świetny, ale agencja do d[usunięte przez admina] !!

hostesa

osoba piszaca poprzednia wypowiedz ma chyba racje, ja pracuje w krakowie i nie mam zadnych zastrzezen i polecam tę agencje z czystym sumieniem !:)

łodzianka

myślę , że to zróżnicowanie zdań jest spowodowane pewnymi różnicami co do regionu w którym pracujecie - bo to przeciez firma ogólnopolska :) ja od nidawna pracuję w łodzi i jest na prawdę spoko, sympatycznie i kierownictwo - przynajmniej moje przesympatyczne :) mogę polecić z czystym sumieniem

mrbooo

ile wypowiedzi jest napisanych od ludzi z konkurencyjnych agencji? A tak na marginesie Wam młodym w d.. sie pomieszało, nie potraficie szanować pracy i taka prawda, niezaleznie od tego ile zarobicie

hostessa

aha a premie nie sa juz wypłacane w bonach tylko przelewami na konto, wiec macie jakies bledne info, najpierw sie dowiedzcie szczególów, a potem miejcie jakies pretensje, bo ja pracuje w vectrze i nie mam zadnych zastrzezen, jak sie solidnie pracuje to i sie kase dostaje, nie chcecie nie pracujcie a nie szykanujcie-proste i logiczne. pozdrawiam

hostessa

zeby dostac kase musisz miec podpisana umowe wiec logiczne, ze jak jejk nie masz to Ci jej nie wypłaca

vojtasxxx

hostessa

Nie miałam zastrzeżeń co do tej agencji do ostatniego miesiąca (a pracuję już kilka ładnych miesięcy),do teraz kiedy to pojawiły się problemy z wypłatą. Tak jak mówię nie narzekałam sama wybrałam sobie taką pracę, stawka nie najgorsza, kontrole wiadomo muszą być bo dziewczyny są różne, także to nawołuje hostessy wszystkie do rzetelnej pracy. Aleeee teraz już mam powoli dosyć, ale nie odpuszczę tej firmie. Kobiety z Poznania i te ich słabe teksty Pani sekretareczka: "Ja tu tylko jestem sekretarką" , kobieta zajmująca się wypłatami " No cóż ja mogę Panią tylko jak na razie przeprosić". Mam głęboko ich przeprosiny chcę tylko moją kasę, którą sobie sama zarobiłam. Pomijam już to że dzwonie sekretarka sama prosi o numer i mowi że oddzwonią a potem glucha cisza. I jeszcze jedno nikt nie umie się przyznać że zawalił ytylko każda osoba na każdą zwala w tej firmie, co za "porządek"....!!!

MXXXX

Hej:) Moim zdaniem w firmie Vectra panuje wielki nieład.... Akcje są przygotowywane na ostatnią chwile. Wiele razy się zdarza,że np. promowany towar nie przyjeżdża do sklepu w terminie. Poza tym niektóre supermarkety nie pozwalają firmie Vectra na rozdawanie gratisów,ponieważ są nieterminowi! Co do wypłat: Stawka 8-9zł za godzine to niezły zarobek i ta premia 180zł. Hm... tylko szkoda,że wypłacają pieniądze kiedy chcą (po terminie). A co do premii to litości czekam już chyba 4miesiące na moje premie i ani jednej nie zobaczyłam!!!!!!!! SZCZERZE: Jeśli ktoś pracuje,żeby mieć pare groszy to ok, ale dla kogoś kto musi opłacić rachunki w terminie to odradzam tą firme! Moim zdaniem w firmie Vectra powinny nastąpić zmiany: *min. 2 osoby na Łodzi *systematyczność w wypłacaniu pieniędzy i premnii!!! * premie powinny być w gotówce, a nie w bonach!!!! Jeśli oni od nas wymagają to powinni sami od siebie też wymagać dyscypliny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merch

nie polecam równiez , tna za przeproszenie w [usunięte przez admina] i to rowno , potracaja spore kwoty i w dodatku nie placa w terminie i jeszcze staro swieckie metody dokumentacji przez poczte polska !! ODRADZAM

funfel

Nie wiem czego sie czepiacie....Pieniądze wypłacają na czas...mi nawet telefon służbowy dali...paczki na świeta i co jakiś czas jakiś gratis...

ela

Nie polecam agencji, zostałam przez nich oszukana! Omijać ich!!!

ona_20

porazka. zdecydowanie odradzam!!!

robol

Witam! Ja pracuje w Vectrze już prawie 1,5 roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda pracuje jako merchandiser, ale wynagrodzenie mam zawsze na czas. Zwroty za przesyłane listy dostaje zaraz gdy oni je otrzymają. Więc ogólnie na firmę nie mogę powiedzieć złego zdania. Ponadto, nie każda agencja daje np. paczki swoim merchandiserom na święta, a ja taką ku mojemu zdziwieniu dostałam.

Emilka

Witam, czytając liczne opinie na temat vectry zgadzam sie zarowno z pozytywnymi komentarzami jak i negatywnymi. Aktualnie pracuje dla tej właśnie agencji i szczerze mówiąc troche się zawiodłam, głownie chodzi tu o targety, ktore o ile w sierpniu byly mozliwe do zrealizowanie we wrzesnie sa do osiagniecia niemozliwe. Z tym że Vectra ma duze wymaganie wobec pracownikow rowniez sie zgadzam ale nie wydaje mi sie zeby byly zbyt wygorowane ( wymagania vectry sa porownywalne do wymagan innych agencji ) także albo mnie takie rzeczy nie spotykaja albo niektorzy troche dramatyzuja. Ogolnie zawsze bylam zadowolona z pracy w tej firmie - co do kasy zawsze dostawalam tyle ile powinnam i w terminie, choc spotkalam sie z wyplacaniem pieniedzy w ratach co nie jest zbyt korzystne dla hostessy. Osobiscie wolalabym dostac kase kilka dni pozniej i w calosci placac za przelew raz a nie kilka. Ogolnie agencja jest OK tylko ta akcja w Tesco to jest jakas porażka ( chodzi przede wszystkim o targety ). Agencja tłumaczy się, że wina leży po stronie Tesco w czym z pewnością jest trochę racji, ale jesli mam być szczera liczyłam na to że agencja bedzie negocjowac lepsze warunki dla hostess i stanie po stronie swoich pracownikow, ale chyba się przeliczyłam. Podsumowując sądzę, że przedstawianie vectry w czarnym świetle to przesada ale zgadam sie ze zdarzają sie sytuacje działające na minus. Akcja w Tesco to masakra, natomiast z innych akcji jestem zadowolona. Pozdrawiam.

zdemotywowany

Niech cos trafi ta firme zeby juz nikogo nie udalo sie naciagnac!! firma zdeorganizowana! kontrole majace na celu zastraszyc pracownika. masa niescislosci targety nie do wyrobienia! naciagacze oszusci wyzyskiwacze!! Omijać! stracilem miesiac przez ta firme

xxx

Umowa, którą zawierają z młodymi ludźmi: studentami i licealistami to koszmar!!! Nie dość że to umowa prawno cywilna ( kodeks pracy tu się nie liczy), to jeszcze te konsekwencje, na które jest narażony ten młody człowiek podpisując ją. Ci którzy siedzą na stołkach w Poznaniu nie wiedzą co to jest praca promotora, zapewne nawet nie liznęli ani trochę z tej branży a dyktują młodym "naiwniakom" co mają robić podczas promocji. Stać na baczność nawet gdy nie ma klientów. Te teksty rozpoczynające rozmowę jak z reklamy tele- marketu, i te stroje jak z cyrku śmieszne i KOSZYKI, z których klienci się śmiali że na grzyby. A premie to pic na wodę, jednej nowej się trafiło. W pierwszym półroczu tego roku dali tego dużo bo chcieli laski zmobilizować, bardziej to stersowało niż mobilizowało. Rok i dwa lata temu obiecywali premie hostessom lecz one ich nie dostawały bo system był taki że były wyznaczane tylko dwie hostessy do premii przez koordynatora na jeden region. Obecna akcja im się nie udała, hostessy odchodzą, nie chcą zarabiać 3, 50 na godzinę bo targetu nie wyrobiły. Wypłaty czasami były wypłacane w ratach gdzie za każdym razem była pobierana opłata za przelew 3, 50. Sami sobie stańcie na promocji!!!

koordynator

No widzę że negatywne opinie znikają :) więc powtórzę - to nieuczciwa firma nastawiona na wyzysk młodych ludzi. Szefostwo oszukuje na wszystkim : wypłaty, faktury itd. dla mnie to była najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. jest masę innych dobrych firm związanych z promocjami - stanowczo odradzam!!

Sandi

nawet swojej strony internetowej nie mają... tak powszechna agencja reklamowa a tak ciężko uzyskać jakikolwiek kontakt. dopiero tu napomknęli o telefonie. ( o ile jest prawdziwy ) :/

xxxxx

A mi raz pieniędzy nie wypłacali przez pół roku dopiero oczywiście dzwoniąc i wspominając o sądzie dostałam kase no i widzę że znowu to samo się dzieje. a ogólnie na nich dużo dziewczyn narzeka i dużo odchodzi z tej firmy.

Zostaw opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”