Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Sandra

Witam, Agencja Vectra na początku wydawała mi się być profesjonalną agencją. Jednak pomyliłam się i to bardzo. Podpisywałam umowę z koordynatorem przed akcją, ustaliliśmy kwotę 8zł bo o takiej była mowa. podpisaliśmy umowę i co? Po dwóch tygodniach dostałam do domu pocztą umowę, na której stawka 8zł była zmieniona (bardzo dobrze podrobiona) na 5zł... Dzwoniłam, wyjaśniałam, okazało się, że musza za mnie odprowadzić podatek.. Dobrze. Wszystko rozumiem, ale podpisywałam umowę na kwotę 8zł, za 5 zł to bym nawet o takiej pracy nie pomyślała.. za 3 dni akcji... 20 godzin, dostałam 86 zł wypłaty... szkoda było się fatygować do pracy. Gdyby chodziło o większe pieniądze, na pewno sprawa skończyłaby się w Sądzie Pracy, gdyż ewidentnie na umowie widać, że 8zł przerobione jest na 5 zł.. Firma niekompetentna, ma źle doinformowanych pracowników.. stwarza pozory, a ludzie się nabierają. Pozdrawiam.

były
@Sandra

nawet składają podpisy za nas na umowach

blanka

Ja dopiero dzis dostalam przelew za listopad,ale i tak jestem zadowolona bo nie mialam juz sily wydzwaniac.

Serwisant

Czy ktoś z PIP weźmie się za te Agencje w końcu? Jest tego multum, wszystkie mają problemy z terminowym wypłacaniem pieniędzy ciężko tyrającym szarakom... Szlak człowieka trafia, gdy pieniądzy na koncie nie ma, a termin z umowy mija... potem tydzień, dwa nerwowego sprawdzania konta w banku...

karolina

Zazdroszcze, że dostałas kasę dzis. Tez mialam ją otrzymać w ciągu 7 dni od 15.12, a tu proszę - nic. Od świąt naiwnie sprawdzam stan konta codziennie, a pan Bartosz tak jak na początku się zaangazowal, tak teraz zaczął mnie ignorować. Nieogarnięcie w firmie totalne.Nie polecam

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Marta_Marta

Moja opinia? Nie polecam. Od półtora miesiąca nie dostałam umowy, wypłata miała być w ciągu 7 dni od 15.12,2013r. doszła dzisiaj, dobrze że w ogóle doszła. To opóźnienie jest wynikiem jakiś wewnętrznych problemów firmy i nieogarnięcia koordynatora, nie jest z mojej winy. Natomiast cenię sobie kontakt z osobą p. Bartosza, z jego strony wszystko przebiegło sprawnie. Nieporozumienia z kasą wyjaśnione, niesmak mi pozostał.

aga

moja sprawa na szczęscie została wyjaśniona, dziękujęPanu Bartoszowi za pomoc w rozwiązaniu problemu i podjęcie odpowiednich działań. Liczę na to, że w przyszłym miesiącu dostanę wypłatę za grudzień bez żadnych problemów, i że uwzględnicie Państwo, że jeden weekend pracowałam o wyższej stawce (ustalane to było z koordynatorką). Pozdrawiam

Marta_Marta

p. Karolino i p. Bartoszu,, proszę o sprawdzenie e-maili.

m&m

muszę przyznać, że po przeczytanych tu opiniach z lekkim strachem oczekiwałam na swoją wypłatę i nawet zadzwoniłam do biura w tej sprawie. Mimo opinii, że nikt nie odbiera ( i w sumie nawet z takim przeświadczeniem, że nikt nie odbierze dzwoniłam) jakimś trafem odebrano połączenie. Rozmawiałam z jakimś miłym panem, później z księgową, że nie muszę się martwić o wypłatę, że będzie itd. Po tygodniu w sumie otrzymałam pieniążki na konto, tak więc w moim przypadku nie sprawdziło się na szczęście. Jednak moje zastrzeżenie jest jedno, mianowicie do umowy, która nie jest podpisywana od razu przez agencję, ale wysyłana pocztą. Ja swojej do tej pory nie dostałam, chociaż dostałam informację, że dopiero w tym tygodniu będą wysyłane. W każdym razie polecam raczej upierać się przy podpisywaniu od razu, ponieważ w razie problemu zawsze ta umowa jest do dyspozycji.

ja napisałam maila przed chwilą do P. Bartka i natychmiast do mnie oddzwonił. :)

byly pracow.

Panie bartoszu jest pan smieszny piszac w kolko prosimy o kontakt i podajac nr tel. Kazdy kto usilowal cos zalatwic wie ze na 100 polaczen, odebranych moze bedzie z 5. I oczywiscie tylko mozna sie spodziewac olania sytuacji ze strony tej niby firmy.

BartoszPośpiech

Niestety administrator portalu usuwa mój służbowy adres e-mail oraz numer telefonu. Bardzo proszę o kontakt na prywatny adres e-mail bpospiech41@wp.pl oraz numer telefonu 600088200.

BartoszPośpiech

W sprawie wszelkich niejasności proszę kontaktować się bezpośrednio ze mną! Sprawy zostaną załatwione od ręki. Proszę o kontaktowanie się ze mną na e-mail bpospiech41@wp.pl

BartoszPośpiech

W sprawie jakichkolwiek niezgodności/niejasności proszę o kontakt pod numerem 600088200 lub adresem e-mail bartosz.pospiech@agencjavectra.pl

BartoszPośpiech

Proszę o kontakt pod numerem 600088200. Wszystkie problemy zostaną wyjaśnione.

BartoszPośpiech

W sprawie jakiejkolwiek niedogodności/nieścisłości dotyczącej pracy w agencji proszę o kontakt pod numer (usunięte przez administratora)Wszystkie problemy zostaną wyjaśnione. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) Agencja Promocyjno - Reklamowa "Vectra" (usunięte przez administratora)

No i fajnie :) A możecie podać jakiś kontakt do swojego adwokata? Bo może mój radca prawny by sie z nim skontaktował i razem by ustalili co dalej. Proszę o kontakt na e-mail felek2300@wp.pl

Witam informuje o tym że w poniedziałek mój radca prawny składa papiey do sądu w sprawie zaległej wypłaty. Mam zdjęcia z akcji wpisy obecności w Makro świadków np. kierowniczke działu obsługi kas klienta i oczywiście osoby poszkodowane z którymi kontaktowałam sie meilowo. Informuje o tym tutaj ponieważ nikt z Agencji nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na e-maile.(usunięte przez administratora)

jaa
@Karolina

Bartosz możesz mi powiedzieć po co mamy dzwonić? To i tak nic nie da bo ja już dzwoniłam wysłałam wszystkie grafiki a pieniędzy nie mam. Ale juz mi się znudzilo te wydzwanianie i czekanie.

aaa

(usunięte przez administratora) Skoro pracuje u Was już ładne kilka miesięcy, zawsze dostawałam pieniążki na czas, wszystkie dokumenty dostarczyłam. To nie rozumiem dlaczego nadal nie mam przelewu. Napisałam do Was maila, czekam na odpowiedź. Pzdr. ;)

Marta_Marta

Co za dziwny zbieg okoliczności, usunięto moje posty. Firma nie wywiązała się z umowy, nie dostałam uzgadnianego wynagrodzenia ani nawet umowy. 100 lit wapń. Stanowczo nie polecam pracy w tej agencji, mimo prób kontaktu nadal nie mam nic.

BartoszPośpiech

W sprawie wyjaśnienia wszelkich niejasności proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”