Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

ważne

(usunięte przez administratora) czy ktoś chce czy nie, to operatorkom należy się szacunek za ich ciężką pracę...to przez ich spracowane ręce przechodzi cały towar wytworzony przez firmę...wymagać należy u przełożonych należytej osady stanowisk pracy (usunięte przez administratora)i nie godzić się na nadzór kilku maszyn jednocześnie...używanie takich słów troszkę godzi w podstawy o nieco wyższym wykształceniu...

nie ważne

Powiem wam tak jak ja powiedziałam że jest mi słabo następnego dnia było ok klimatyzacja chodziła bo mi wiało po prostu chodziła w miarę możliwości, to nie ludzi wina tylko sprzętu... co do (usunięte przez administratora) to jest jej praca byłam kierownikiem w innej firmie i tez musiałam wymagać... czasem przegina z odzywkami podobno, ale do mnie nigdy nie odniosła się źle zawsze podchodzi mówi swoje aluzje, ale też trzeba mieć język żeby jej odpowiedzieć... jestem na umowę agencyjna i jakoś dalej pracuje choć jak ona mi coś gada zawsze wyrażam swoje zdanie i albo przyznam jej racje bo czasami ma albo powiem, że ja to robię przez osiem godzin i mi być wygodnie i tak będę robić dalej jak ma być szybko i dobrze... Nie rozumiem ludzi, którzy boją się przychodzic na pierwszą zmianę... jak są tępakami którzy nie umieją skleić kartonu to niczyja wina

prawda

(usunięte przez administratora)A priorytetem w tej firmie jest wydajnosc i donoszenie na wszystko i wszystkich oraz rodzinne powiązania. Jaki wyciągacie z tego wniosek??? Bo ja taki ze trzeba być osobą (usunięte przez administratora) Nie wszyscy ale taka jest prawda...ci ludzie zapomnieli o swoich obowiazkach wobec podwladnych powinni przeczytac wczesniejsze wpisy i o dziwo nikt nie chce sie wypowiedziec co do przytaczanych zreszta prawdziwych faktow.... grunt to rodzinka i kolesiostwo...a jak to jest z pracownikami agencyjnymi dlaczego pracuja na umowach cywilno prawnych dlaczego firma do tego dopuszcza a moze agencje pracy tymczasowej sie wypowiedza(usunięte przez administratora)

ąę

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
hfugvjv

(usunięte przez administratora) Wracając do warunkow na hali- jest na prawde ciezko. raz zrobilo mi sie slabo i myslalam ze normalnie opadne z sil. mogliby chociaz pozwolic na wiatraki :/

x5

Nowy zarząd nie podejmie żadnych działań bo kierownictwo i kadry niestety przedstawiają mu całą sytuacje dość słodko opisując jak zawsze, że wszystko jest w porządku. (usunięte przez administratora)

??????????

w firmie juz dawno zle sie dzieje i o tym wiedza wszyscy, tylko nieliczni maja odwage o tym pisac. a dlaczego to sie nie zmienia bo kierownictwo i przelozeni pozostaja osobami nietykalnymi a ich zachowanie w coraz to wiekszym stopniu zmierza do ponizania pracownikow bezposrednio pracujacych na produkcji bez zapewnienia Im nalezytych warunkow pracy a ped ze wskazaniem na ilosc jest zlym doradcą powoduje tylko straty i nie dociera to do ich umyslow ze to nastepstwo tylko ich decyzji i bledow. jak widac nikt do wlasnych przyznac sie nie chce wiec winny zawsze bedzie pracownik. jak chcecie cos zmienic to tylko zbiorowo bo to latwiejsze i swiadczy przed sadem o skali zjawiska. szacunku w tej firmie nie bedzie jesli nowy ZARZAD nie podejmnie zadnych dzialan!!!!!!!!

salwador

(usunięte przez administratora)weź pod uwagę to ze osoby starsze nie mogą sobie pozwolić na odejście bo maja rodziny na utrzymaniu w przeciwieństwie do ciebie i tylko to ich trzyma przy tej robocie. nie da się ukryć faktu ze w firmie jest coraz gorzej i jeśli chodzi o młodych to każdy rozgląda się za inna robota. ale jak wiadomo łatwo nie jest a pieniądze z nieba nie spadną. ps. czasem warto pomyśleć zanim się cokolwiek napisze...ale ta firma od kiedy (usunięte przez administratora) odzszedł nie szanuje ludzi !!!!!!

(usunięte przez administratora) ludzie pracują bo muszą nie kapie im manna z nieba, a trzeba utrzymać dom itpw naszym państwie musimy szanować to co mamy niestety

Anonim - 2013-04-08 22:35:52 A czy powie mi ktoś czy zmieniło się to tzn agencyjni mają normalne szafki czy nadal są kwadraciki zamykane na 5złnormalne. zajmuja wszystkie jak tylko zobacza ze wolna i bez roznicy czy duza czy mala. wolna to do wziecia

Ludzie Wy sami taką atmosferę wprowadzacie a później narzekacie. Moim zdaniem było (usunięte przez administratora) fajnie. Praca jak to praca raz jest dobrze a raz źle no niestety. A z drugiej strony popieram te osoby co są liderami i też i nie tych co już tam długo pracują fakt mogę przyznać(usunięte przez administratora) przyjmować będą bo tak szczerze normalny człowiek nie wytrzyma psychicznie tam ale jak nie ma innej pracy to wiadomo trzyma się tego co jest. (usunięte przez administratora)Normalnie trafili na Złotą Rączkę :) :) Pozdrawiam

zastanów się

Nowy w firmie - 2013-03-29 11:01:38 Posłuchajcie, nie jest tak źle jak piszecie ja jestem nowy i nawet mi się podoba. (usunięte przez administratora) POLECAM!Raczej kariery nie zrobisz, jeśli nie widzisz ze właśnie jesteś na "fajnej stronie do opisu pracodawców"...

Nowy w firmie

z/d/spokojny

Czyżby nadszedł czas zmian na górze, jeśli to prawda to niektóre osoby mają się czego bać i mały porządek wyjdzie tylko na dobre samej firmie.Moje zdrowie jeszcze słabiutkie(usunięte przez administratora)

Wazup

Uważajcie bo nagany będą rozdawane w ramach bonusu :D

zdesperowany

moze wezniecie sie za jednego z magazynierow ktory jest bardzo czesto na nie swiezym oddechu tego nik nie zauwaza albo nie chce a niewinni ludzie wylecieli z pracy

lojainy

Bynajmniej, wszystko ok w jak najlepszym porządku, otrzymaliśmy same pochwały, nic dodać nic ująć, nie wiem co pisałeś w skardze, ale inspektor PIP nie miał zastrzeżeń.

byly pracownik

Czytam czytam i czytam i myslalam ze ja odeszlam w zlych czasach socopolu ale widze ze teraz to tam juz nawet nie ma balaganu jest (usunięte przez administratora) -hmy wtrwalosci pozostalym wytrwalym pracownika.Tam zawsze bylo najlepiej nic nie mowic i [usunięte przez moderatora]...., ale tez nie za dobrze bo nikt i tak tego nie doceni a inni beda gadac ze chcesz sie komus podlizac...

pracownik socopol

A co mają powiedzieć operatorki które zwolniono?? One również niczego się nie spodziewały. I też mają rodziny i rachunki do opłacenia... Co się stało to się nie odstanie. Nie ma co się użalać nad rozlanym mlekiem. Trzeba wziąć się w garść i żyć dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.