Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

a słyszalam o tych dwóch a najbardziej ta jedna cień szefowej brygady c na lini jeszcze nie stala bo się przepracoje polatac z zeszytem szefowej pod pachą ludzi pobserwować i do szefowej donieś co kto robi taki donośiciel poszła by na inną zmiane szefowej by nie było zobaczyla by co to praca

były

przynajmniej na c wódki nie pija jak na innych zmianach a operatorki są na równi traktowane oprócz tych dwóch ale to inna bajka

O brygadzie c to inna bajka...niechciala bym byc w tej brgadzie slysze od innych jak tam nieszanuja operatorek szczegulnie kontrol.Powinna dyrekcja sprawdzic a ile kontrol siedzi na przerwach bo 30 a czasem 40 min to dlanich malo.A tak to nigdy wielce nie maja czasem.A operatorki szybko na przerwe musza biec na maszyne.

były

to prawda nic nie robią tylko siedzą ta jedna to jeszcze nie widziałem zeby stała na jakiejś maszynie a pracuje już kawałek czasu pupilek szefowej wszędzie razem nie obowiązuje przerwa 15 min jak wszystkich ona ma 1godz przerwy ale cóż jej wolno bo t o przy (usunięte przez administratora) as szefowej razem zsiedzą

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
KTOŚ

masz racje sprzątają i nie robią nic inne tak jak siedzenie w socjlanym w brygadzie C .kordynator i szefowa maja swoje najlepsze dwie koleżanki ktore nie robią nic jak inne sprzataja a one razem znimi siedza w socjalnym i obgadują kazdego a opertorki z miotłami ganiają i je tylko poganiają by sporztac.a te dwie sa takie same jak inne tylko ze koleguja sie z szefowa i maja przywileje....

przepraszam za błeęy

No niestety jest taki podział nie da się ukryć są równi i równiejszy, w sumie nie powinno tak być ale chyba tego tematu się nie przeskoczy

.....

W pracy nie powinno być żadnych podziałów każdy jest takim samym pracownikiem i każdy bierze takie same pieniądze i każdy powinien tak samo pracować jak inni, a nie jedni muszą chodzić z miotłami i sprzątać a inni siedzą sobie i nic nie muszą robić...A jak już zobaczy że na chwilę stanęłaś to już wielki problem bo kamery są. Tak samo jest z wyjściem na kawę czy na papierosa. Mogą wyjść tylko te co są blisko z szefową takim to można wszystko robić i ich się nikt nie czepia. Tak samo jest i z przerwą jedni siedzą po godzinie a inni to muszą wszystko szybko robić żeby wyrobić sie w tych 15 minutach.

$$$

bo to jest wlasnie produkcja chyba wiedziales/wiedzialas gdzie sie pchales...

pracownik socopol

własnie ciągle tylko dorota dorota... czas może na inne zmiany??? bo dlaczego ja mam sprzątać podczas gdy inna siedzi na tyłku i nic nie robi? co to jakaś selekcja? każdego powinno traktować się tak samo!

Była KJ

Czepiacie się tak Doroty komu co ona robi??? Lepiej spójrzcie na innych szefów zmian i ich rodziny pracujące w socopolu.... to dopiero (usunięte przez administratora) o lizy im wszystko wolno..... tydzień w pracy a resztę miesiąca na zwolnieniu!!!! 8 godzin siedzi na tyłku i udaję , że robi wysyłkę gdzie robi się to w godzinę... Tacy sobie pożyją nie przemęczą się nie na robią, poliżą tu i tam i wypłatę co miesiąc dobrą mają...I czemu takich pasożytów trzymają???!!!!

I to jest właśnie to opinia o firmie, o pracy i zarobkach

Tak,wiemy po co jest ta strona - po to aby opisać jak nam sie pracuje w firmie, jaka atmosfera panuje w firmie, jakie mamy szefostwo i kierownictwo. Ktoś kto to przeczyta na pewno da mu to do myślenia a ja osobiście nie poleciła bym tej pracy żadnej przyjaciółce. Za czasów Viviana to była fajna praca a teraz firma upadła na dno. Ciągle jakieś bezsensowne decyzje i wydawanie firmowych pieniędzy a pracownika to przestało sie juz szanować. CIEKAWE CO Z TRZYNASTKĄ??? Bo jakoś nie raczą nas poinformować. Wstydzą sie przyznać, że zabiorą nam ostatnie możliwe pieniądze tak samo jak zrobili to w ubiegłym roku. Dyrekcja rozbija sie służbowymi samochodami,mieszkania też pewnie służbowe ale nie biorą pod uwagę, że operatorki nie mają z czego utrzymać rodziny. Łatwo Wam było na święta w ubiegłym roku? Bo mi nie. Do tej pory nie moge wyjść z dołka.

...

Z kim na fajka? Przecież u nas nie wolno palić więc nie przyznawaj sie bo wyda :)

Mam pytanie. Czy wy wiecie po co jest taka strona? Tu powinna być opinia o Firmie , a nie wywlekanie brudów .Dajcie już spokój Dorocie , nie ma jej i koniec

bla bla bla

oj prosze kto w tej firmie nie gada na drugiego? prosze was wszyscy jestescie zaklamani tu kazdy gada na drugiego i kazdy donosi na drugiego takze uwazaj z kim idziesz na przerwe z kim idziesz na fajka?!

polka

Chodzi ci o Morze Bałtyckie. Jak nie znasz ortografii to może nie pisz bo obciach że ktoś taki wypowiada się na forum publicznym.UŻYWAJ CHOCIAŻ SŁOWNIKA

trzezwa

a morze szefowie niech zobacza co sie dzialo w poniedzialek na zmianie A

coś do powiedzenia...

Chciałbyś żeby to była Dorota. myślisz że wszyscy jej nie lubią, to się grubo mylisz. z ciebie jasnowidz jak z koziej (usunięte przez administratora) y trąba.

jasnowidz

coś do powiedzenia... - 2012-10-26 15:40:23 Dorota jest ok tylko trzeba dać jej szanse a nie oceniać po tym co robi w życiu prywatnym!witamy Dorotko na forum :)

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.