Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Witam, jutro mam rozmowe w sprawie pracy tam, ale czytajac wasze wypowiedzi to na prawde sie zastanawiam;/ dla mnie atmosfera jest najwazniejsza, a i jeszcze jedno? czy mozna sobie wybrac na ktora zmiane chce sie przychodzic czy to jest tak ze kazdy nowy tydzien to inna zmiana?? mam nadzieje ze dzis ktos odwiedzi te stronke i mi odpowie;p

kesha

no cóż.. Viviana nie ma i trzeba sie z tym pogodzić że będzie coraz gorzej... :/

anon

[usunięte przez moderatora] zabrali ludziom premie na święta i zapłacili 1/3 część trzynastki. W głowie sie nie mieści co sie w tej firmie wyprawia. Firma spada na psy. Jak Vivian był dyrektorem nie było takich cyrków, zawsze chciał dla ludzi jak najlepiej, dbał o pracowników, dbał o zamówienia a teraz wykonujemy najgorsze zlecenia jakich nie chcą inni na najtańczych komponentach i jeszcze mamy przez to problemy. [usunięte przez moderatora]

pracownik..

fakt z tą nerwicą... ja już sama nie wyrabiam. atmosfera między pracownikami jest okropna. każdy tylko aby obgadać, wyśmiać, poniżyć. nie liczą się z drugą osobą. a szefowa zmiany- zero szacunku do swoich pracowników. nigdy nie jest za swoimi pracownikami tylko przeciw. ktoś taki nie powinien wogole kierować ludźmi. praca czasami ciężka czasem nie. zależy od dnia no i od szczęścia. niestety w socopolu już tak jest (przynajmniej na mojej zmianie) ze maja taka swoja grupkę gdzie wysyłają na najgorsze maszyny. zamiast każdego traktować tak samo- bo przecież każdy ma tą samą pensje. ale co poradzić, może z czasem się to zmieni, i zaczną ludzi traktować lepiej. i zamiast operatorów zaczną zwalniać kierownictwo bo więcej ich jak samych pracowników produkcyjnych.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

po paru latach tam spedzonych mozna sie nabawic nerwicy.odeszlam i to byla sluszna decyzja,gdyby nie atmosfera chora to praca spoko i pewnie dalej bym tam pracowala

Dyrektor jest problem, atmosfera chora.

jacek

A dlaczego teraz nie pracujesz?

Pracowalam z ela k. spoko kobitka mialam z nia dobre porozumnienie

s

totalna porażka nie polecam zwłaszcza przez agencję Biznes partner

anonimowy

Wiem, że pracowała w firmie E. Kwiecińska chciałbym jakieś informacje o tej osobie jeżeli pracowała z nią jakaś osoba.

p

Popieram,pracownicy socopolu są traktowani bardzo dobrze ale agencyjni są traktowani jak pomiotła.To chore że można tak ludzi traktowac i to wprost mówią że najgorszą pracę niech robią ci z agencji,bo cytuję '' od tego są''

lara

ta firma jest okropna. pracowalam tam 2tyg. masakra podli ludzie nic nikt nie wytlumaczy.apozniej pretesje. kierownik wiecznie zly bo wyniki produkcji do [usunięte przez moderatora]. niech sobie kupia nowe maszyny a nie psujace sie co 10min.niby praca nie jest ciezka ale 15 min przerwy to za malo. za nim sie dojdzie na stolowke 5min i 5min na powrot i zostaje 5min na jedzenie

D.

o którą agencję Ci chodzi ?

mn

praca w socopolu to porazka zwlaszcza przez agencje którą kieruje ta lysawa pani Biznes Partner, ona tam co chwile zwalnia i zatrudnia kolejnych pracowników jak jest przestój to zwalnia i sciemnia tym ludziom ze jak bedzie praca to oddzwoni a potem nie dzwoni tylko znowu daje te swoje ogloszonka w necie a ludzie czekaja na telefon jak osły

ktoś

Wie ktoś moze czy są przyjęcia dla mężczyzn w socopolu? pracowałem tam kiedys ale musiałem odejsc , chciałbym wrócić.

kontrola

jeśli ktoś potrafi szkalować pracę kontroli to niech się ujawni . Kontrola nieraz niema czasu na przysłowiowe siusiu

ty chyba jesteś kierownikiem że tak piszesz bo pracowałem tam i wiem jak jest,nie wszyscy są leserami tak jak to piszesz,ale co nie którzy nie dadzą sobą tak pomiatac i wolą odejśc.

A najlepsza jest kontrola jakosci kawki plotki papierosek...

pawelek266

Moim zdaniem większąść osób które narzekają na socopol to poprostu nie chce im sie pracować,pracuje tam krótko ale mam już za sobą pare firm.Praca nie jest cieżka a płaca za wykonaną prace jest ok,bo nikt nie zaplaci 3 tysie za taka prace.A są takie osoby ktore by chcialy w nocy do 12 godz kawe a pózniej poduszke i spac do 6 rano.jak dla mie jest ok ipraca placa i atmosfea z kierownictwem,gorzej z pracusiami ktorzy maja lenia,

anonimowa

CO TAK NARZEKACIE PRACA JEST W FANTASTYCZNA JAK SIE CHCE PRACOWAC ,TYLKO ZE LUDZIE KTORZY TAM PRZYCHODZA TO W WIEKSZOSC SAME MATOLY NIE UMIEJACY WYKONAC PODSTAWOWYCH RZECZY NP.SKLEJANIA KARTONOW I TYLKO PATRZA JAK TU TYLEK POSADZIC ZEBY PRZEZ 8 GODZ. SIEDZIEC

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.