Obsługa Klienta Stacja Orlen
counter
2 308 1270 5 1
stoki Nowy wpis
Nazwa działu: Obsluga klienta

Byłam na stacji Orlenu w łodzi na rogu Szczecińskiej i Szparagowej, kupiłam kawę i hot-doga, pani, która mnie obsługiwała zaproponowała ciastko za dodatkową opłatą, zdziwiłam się, bo dzień wcześniej dostałam w promocji na innej stacji. Podchodzę zrobić kawę, a tam jak wół jest napisane, że do kawy ciastko gratis, więc się pytam czy to prawda, a Pani mi na to, że nie. Wiecie, nie chodzi o to ciastko, ale tak mnie wkurza, że ktoś robi "promocję", że jest jak wół napisane, a pracownicy chcą Cię skasować na następne 3 zł. To po co to? Ja się pytam? Albo uczciwie, albo nie. Albo niech ten pracownik będzie fair, albo po co kogoś takiego trzymacie... Pani stała przy okienku, w którym się serwuje jedzenie.

Nazwa działu: Obsluga klienta

no moi mili czy psp pokazali wam plany na nowe półrocze czy jeszcze nie?. powiedzieli już wam ze orlen w końcu rozwiązał problem z premiami na stacjach czy jeszcze nie? wiecie jak rozwiązali? wszyscy od pierwszego lipca dostana gołą podstawę, a zamiast premii wielkie (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
Ktoś
@pracownik

A skąd takie info? Niby PSP mieli zabronienie mówić co było na spotkaniu. A tak na prawdę jak wierzysz ze dadzą nam gołą pense to kto ci zostanie pracować.

@Ktoś

Z tablicy z premiami. Psp wywiesił plany na nowe półrocze i rozpisał targety na lipiec. Wszystko podniesione o drugie tyle. Jeśli miałem sprzedać czegoś 100szt ( z czym był juz problem ale jakoś dawałem radę) to teraz mam sprzedać 200szt co jest nierealne. Na moje pytanie do psp dlaczego tak wyglądają targety wskazał mi tablice z planami i numerami telefonów do ms i kr i kazał tam szukać odpowiedzi. Oczywiście dotyczy to całej stacji nie tylko mnie. Z rozmów z pracownikami innych orlenów u nich jest to samo.

zadowolona Nowy wpis
@pracownik

wiecie co fajnie będą mieli to do czego dążą wszyscy będą olewać pracę za te pieniądze kiedy do nich to dotrze że najważniejsza jest obsługa a nie serwisy , piękne reklamy polskie produkty każdy kto na stacji pracuję wie jakie polskie

Tomasz Nowy wpis

Dziękuję za bardzo miła i fachową obsługę, pozytywne nastawienie do klienta dziekuje Pani Naja Orlen Polkowice. Pozdrawiam.

Klientka Nowy wpis
Nazwa działu: Obsluga klienta

A ja chce pochwalić stację 4531 w Turku. Obsługa młoda, sprawna,chętna do pomocy. Super jedzenie ,zawsze świeże i pyszne. Widać, że Panie dbają o stację i o klienta. Polecam Wam serdecznie .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Obsluga klienta

PANI nieprofesjonalizm i odpyskowanie na każde pytanie poraża ! PANI z głębokiej w Lublinie miała więcej do powiedzenia niż (zastępca kierownika sklepu ) po wezwaniu interwencji Policji i braku interwencji na (usunięte przez administratora) który panuje na stacji PANi SPRZEDAWCZYNI mnie mnie nie obsłurzyła ! Żenada! Nigdy więcej tam nie pójdę!

rafal
Nazwa działu: Obsluga klienta

obsluga do kitu przy zamowieniu burgera xll wszystko zostalo pomieszane najpierw dostalem burgera z jednym kotletem pozniej pani wykorzystala fakt ze wyszedlem do znajomych powiedziec zeby chwile poczekali wracajac uslyszalem ze na pewno nie bedzie robila drugiego burgera tylko dolozy kotleta i przejdzie

koles34

Co sądzicie o pracy podjazdowego, warto i jaka jest rotacja na tym stanowisku na waszych stacjach ??

Rafał
@koles34

Moim zdaniem warto jestem nim już ponad 3 lata i jest ok

Ewapan
Nazwa działu: Obsluga klienta

Dzisiaj tj.26.05. na stacji paliw Orlen w m. Nowa Łubianka w godz. 10-11 zatrzymałem się na kawę. Dwie młode dziewczyny powiedziały żeby założyć maseczkę. Poinformowałem, że nie mam i nie mogę nosić maseczki. Dziewczyny powiedziały, że mnie nie obsłużą. Szkoda!!!! Na tej stacji zostawiłem kupę kasy.....do dzisiejszego dnia. Teraz będę ją omijał z daleka i oczywiście poinformuję o tym swoich znajomych. Ogólnie Orlen schodzisz na ...........

Tak4Nie9
Pracownik 79
@Ewapan

Proszę się nie dziwić , że była taka reakcja . Dostaliśmy wytyczne od Orlenu o zwracaniu uwagi klientom o wchodzenie do sklepu w maseczkach . Jeśli nie miałeś , możesz zakupić na każdej stacji ???? . Proszę nas pracowników chociaż spróbować zrozumieć , każdy w swojej pracy ma jakieś obowiązki . A tekst nie podoba mi się tak piaskownica , pójdę pobawić się w innej jest na poziomie 3 latka . Masz takie prawo , tylko nie rozumiem Twojego oburzenia .

Tak6Nie
Nazwa działu: Handlowy
@Ewapan

Do biedry też Pan wchodzi bez? To może warto poprosić kogoś, kto może chronić nas pracowników o pomoc. W zakupach, w tankowaniu...

Anty janusz
@Ewapan

I bardzo dobrze, że Cię nie obsłużyły, januszu zasrany...

Tak9Nie1
Pan
@Kasia

Chroni przed czym Mongolico? Przed tlenem? Czegoś dalej nie rozumiecie ludzie maski was nie chronią przed zarazkami ano w 1% wbijcie sobie to w te puste lby

TakNie3
Mimi
Nazwa działu: Obsluga klienta

Pani na kasie w Rybniku, ul. Wyzwolenia zachowała się jak skończona (usunięte przez administratora)(zresztą z twarzy tak wyglądała...) (usunięte przez administratora), zachowywała się jakby tam pracowała za karę... Uwierz mi, że też nie mam ochoty oglądać twojej zabuczałej i dziurawej mordy od wódki... Mam nadzieję, że wezmiecie się za tą patologię...

Tak1Nie4
Grzegorz

Witam Wszystkich Chcę powiedzieć że na Zaborzu to jest najgorsza stacja Orlen jak może być w Polsce dużo korzystam w całej Polsce na stacjach i z taką ponurą obsługą się nigdy nie spotkałem nie zwracają uwagi że ktoś nie nosi maseczki i wchodzi na stację . Kawa ochydna wogóle nie ma pianki w kawie . Masakra odradzam każdemu lepiej jechać trochę dalej w stronę centrum na następną stacje tam jest pyszna kawa. Ta stacja nie pasuje do floty Orlen.

Tak1Nie5
Ola1234
Nazwa działu: Obsluga klienta

Dziękuję bardzo Panu Krzysztofowi, który pracuje ma Orlenie we Wrześni za wycięcie gałęzi, które znajdowały się przy ścieżce rowerowej. Dziękuję, że dba Pan o nasze bezpieczeństwo!

Mysliwy

Tu jest mowa o pracownikach orlenu A kasjerzy nie są pracownikami orlenu..

Nazwa działu: Obsluga klienta

Masakra w obecnych czasach kiedy jedena osoba jest w kwarantanie to rodzina nie może odebrać przesyłki nadanej na stacje mając wszystkie dane np kod, zdjecie dow. osób.

TakNie2
Agnieszka
@Kasia

Odebrać można tylko potrzebne jest upoważnienie. Należy napisać w nim że się upoważnia Pana X legitymującego się dokumentem tożsamości o nr... do odebrania przesyłki o nr..... na nazwisko.... i przesylka zostanie wydana. Takie upoważnienie zostaje na stacji. A zrobienie zdjęcia czyjegoś dowodu to nie wchodzi w grę - to chyba nawet nie jest zgodne z prawem od kiedy jest RODO i wszędzie trąbią że nawet nie można go skanować w instytucjach rządowych.

Pracownik 79
@Kasia

To po co zamawiać na stację. Przecież można do domu , wystarczy poinformować kuriera , że rodzina jest w kwarantannie. Kurier dzwoni i zostawia przesyłkę na wycieraczce . Nie potrzeba żadnego upoważnienia i innych pierdół . Przecież i tak siedzą w domu .

@Agnieszka

W takim razie chciałabym się dowiedzieć czy taka informacja jest gdzieś zamieszczona? . Niestety nie natknęłam się na nią przy zamówieniu a i przejrzałam stronę Orlen. Tam również nie było regulaminu odbioru przesyłek jak i nowego wpisu odnośnie zmiany procedur. Jest również ewentualność, że nie potrafię tego znaleźć , dlatego chciałabym się w to wczytać, A pracownik nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie. Pozdrawiam .

TakNie1
Aga
@Klient

Pewnie jest ale poszukaj na stronie stacja z paczką lub poczty polskiej

Agnieszka
@Aga

(usunięte przez administratora) Na stronie poczty jest regulamin. I tam jest napisane odnośnie odbierania pączek w punkcie. Ponieważ to Poczta Polska świadczy usługę a Orlen jest tylko punktem odbioru.

@Kasia

A czy takie trudne napisać zwykle upoważnienie, przeczytajcie ustawę, nie możecie posługiwać się dowodem, zdjęciem dowudu itp. Co nr przesyłki, my musimy miec pewność komu wydajemy przesyłkę, czy na poczcie albo w banku to przejdzie, okazywanie się dowodem drugiej osoby. NIE NIE NIE

@Klient

Droga Pani, stacja działa tak jak paczkomat z tym, że paczkę wydają pracownicy, którzy musza potwierdzić tożsamość osoby odbierającej. Okazującej się dowodem jeżeli paczka jest na tą osobę lub upowaniejnieniem, to są zasady poczty i my działamy na tych samych zasadach. Tak więc proszę przejrzeć stronę Poczty Polskiej tam znajdzie Pani wszelkie informacje.

Kuns
Nazwa działu: Obsluga klienta

W dniu dzisiejszym zostałem nie miło potraktowany przez kasjerka 54 na stacji paliw Nr 4465 w Egiertowie kasjer się nie miło i po chamsku się odzywał

Tak1Nie7
rafał
@Kuns

stań za kasą 12h i zobaczysz jak to jest i rób te wszystkie czynności wydaję się tobie że tylko się za kasą stoi i nic więcej nie robi nie ma jak wyjść zza kasy zjeść a za kasą nie wolno . ps żona zapewne też posiada silikony i tipsy skoro się tak znasz

Tak12Nie
Ktos
@rafał

Nie zona jest naturalna nie to co ta pani wstyd było by mi wyjść na miasto z jej wyglądem

Tak2Nie5
Klra
@Kuns

A może szanowny klient sprawił, że kasjer nie wytrzymał??? Trzeba zacząć od siebie. Przypominam, że kasjerzy to też ludzie. (usunięte przez administratora)Żenada...

Tak7Nie
@Kuns

Łojoj a się narobiło, bo my musimy być zawsze mili, nie możemy mieć złego dnia, nawet jeżeli klient traktuje nas jak (usunięte przez administratora). My też chodzimy na zakupy i zapewniam nie zachowujemy się tak niektórzy klienci i nawet jeżeli nikt nie będzie się do nas uśmiechał to nie wychodzimy z fochem ze sklepu.

Bil123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak czesto srednio zmieniają się podjazdowi na orlenie ?

Kasjer
Nazwa działu: Finanse

Czy tylko u mnie po nowym roku nie ma podwyzki pensji?

Artur

Nie tylko u ciebie u nad stacja 1341 zero nic od paru miesięcy cisza:-(

Doktordobrarada
@Artur

Są stacje które nie dostały podwyżek. Wierzcie albo nie. Jeśli stacja dostała np 150 zł brutto a koszt pracownika wzrósł o 350 zł brutto to mogło tak być. Pracujecie pewnie na dużych stacjach w miastach.

@Kasjer

No mnie w tym roku zaskoczył kierownik z 2300 do 2800 wskoczyliśmy, więc widać tą podwyżkę.

na co liczysz
@Kasjer

na co liczysz firma musi inwestować nie szaraczkowi dokładać jak nie oebetną pensji to nie dadzą więcej strefę polecam na stacji się nie dorobisz chyba że garba

Tomasz
Nazwa działu: Obsluga klienta

Mała czarna okrąglutki Pani Jest tak niemiła, że jak mam okazję nie zajechać na stację orlen do gniechowic to nie zajeżdżam. Ta Pani robi z tej stacji stację bezgotówkową, za każdym razem (7-8 razy na nią trafiłem) robi problem ZA KAŻDYM Jak jej się praca nie podoba to niech ja zmieni. Wpadnę kiedyś sprawdzić czy coś dają takie komy, bo wydaje mi się że nic!!!?

Tak2Nie2
nic nie da
@Tomasz

nic nie daje to firma pracownikom najniższa plus 200 zł , za pracę w święta czy ndz niehandlowe zero różnicy płacone normalnie ,powinni dawać procent od sprzedaży a nie głupie konkursy . Pracownik nie odczuwa różnicy finansowej czy obsłuży 100 osób czy 1000 . Pracownicy co mądrzejszy długo nie pracuje na stacji , łapią młodych naiwnych leniów

nic nie da
@Tomasz

więc nie licz na zmiany będzie tylko gorzej

Byly pracownik
Nazwa działu: Obsluga klienta

Pracowalem pare miesiecy na tej stacji jest okropna robisz duzo dostajesz malo ludzie ktorzy są serio ograniczeni przychodzą i robia awanture o 100 punktow ze ktos nie nabil tragedia w tej firmie warto jedynie zacząć prace w wieku 18 lat na maks poł roku nie ma sensu dłuzej

Klient

Poprosiłam o tankowanie paliwa pracownika Orlenu i mi odmówił schorowana i uczulona na zapach paliwa musiałam sama tankować a przy płaceniu powiedzial ze sama mam skanować kartę na punkty a byl w rekawicach 1x ...bo mają zakaz tankowania i skanowania karty na punkty . Nie było żadnej informacji na temat zakazu tankowania i skanowania kart na punkty przez pracownika . Taka obsługa jest niegodna w takim miejscu pracy nawet teraz w tak ciezkim czasie panowania koronowirusa. Zadnej wyrozumiałości dla klienta a tylko kasa się liczy dla pracodawcy!

Tak8Nie54
Dopws
@Klient

A moze tak zamienisz się miejscami, postoisz za kasą 12 godzin,obsłużysz około 500 ludzi,nie wiadomo skąd, za najniższą krajową,to zakładam że zmięknie Ci rura po tygodniu,debilko.

Tak71Nie
Dla Dopws
@Dopws

A kto komu zabrania pracowac za 20 tysiecy... i na 4 godziny dziennie;)kazdy moze przyjac prace na ile kasy sie zgadza i ile godzin dziennie i nie ma przymusu . Pracuje na Stacji Paliw za 2 koła i 24 na dobę bo tak chcial. Jest takie powiedzenie "kazdy ma to w swoim życiu co chce"

Tak1Nie16
Dobies
@Dla Dopws

A proszę zauważyć że stacje są też bez płacowych. A to stacje samoobsługowe. Więc i tak to grzeczność kasjera że zatankuje auto.,, skoro tak sama pani wybiera,, to kto pani broni jeździć z szoferem. I niech tankuje auto

Tak31Nie1
Ludzie
@Dobies

Ludzie listy piszą zwykle ...polecone;) Jakie nowości...czy spadły mocno ceny paliwa..

Stary1
@Klient

I dlatego pani powinna zrozumieć że my pracownicy też jesteśmy bardziej narażeni niż pani i mamy zakaz tankowania chyba że jest pani niepełnosprawna to owszem. Ale jak pani stwierdziła jest teraz wirus. Niech pani się zastanowi co pisze bo szkoda słów.

Tak29Nie
Tom1
@Stary1

To jest jakaś masakra by robić problem o tankowanie paliwa kobiecie ktora o to poprosila..gdy nas jest dwoje na zmianie to jeden zakłada kurtkę i rękawice i tankuje a potem kasuję i w czym problem. Klient nasz Pan i to dzieki tym ludziom mamy pracę moze nie wielkie tysiące ale i jest robota.

Tak2Nie31
@Tom1

Zawirusowany jest cały świat i takie złośliwości na naszych stacjach paliw nie mogą mieć miejsca ...wspomagamy tym którzy o ta nas prosza by zatankować im paliwo. Zapraszam Pani a do mnie na stację paliw w Bydgoszczy to zatankuje paliwo i grzecznie nalicze punkty na kartę. Pozdrawiam.

Tak3Nie15
Anonim
@Klient

Zglasza sie uczulenie pracownikowi a bez paru pkt mozna przezyc

Tak7Nie
Pracownjk
@Anonim

Dobrze kobieta zrobila ze poinformowala pracownika prosząc by zatankować paliwo ale my czasami tacy jestesmy jednym zatankujemy innym juz nie bo to tak w handlu jest. Ja bym zatankowal jednak to paliwo i naliczył punkty .

Tak2Nie4
Dobies
@Pracownjk

A kary za łamanie zakazu kto pokryje.? Ta pani? Czy pracownik. A może ten pan który tak bardzo nie widzi w tym problemu

Tak16Nie
zmiesmaczony
@Klient

Orzesz ty stara ruro bardaszana sfrustrowana jędzo że tak ci tylko delikatnie powiem . Twoje auto ? Śmierdzi ci ? to sobie (usunięte przez administratora) ROWER kup ! Nie mów tu że masz uczulenie , jesteś leniwa rozwydrzona paniusia z PO . Ty nie potrafisz tankować , ty nie wiesz jaki olej trzeba wlać do silnika ty nic nie wiesz więc nie ośmieszaj się z tą swoją chorobą . Podnieść pistolet i wsadzisz do wlewu dziecko 5 letnie potrafi . Hrabina z Koziej Wólki co odziedziczyła i sprzedała pole po dziadku zza Buga który był parobkiem a babcia kuchtą śmie obrażać ludzi ciężko pracujących . Łapsko ci uschnie jak same sobie podłożysz kartę pod skaner czy do terminala ? Nik nie będzie macał w tych czasach twojej brudnej karty . Wyrozumiały kasjer nie powiedział ci wprost : zamknij dziób stara raszplo i skanuj tą kartę tylko grzecznie wytłumaczył że takie mamy wytyczne . Takim jak ty jak nie powiesz dobitnie to nie zrozumiesz . Nie umiesz ,nie potrafisz, nie chcesz to siedź w domu na (usunięte przez administratora) i nie podnoś ciśnienia innym.

Tak51Nie
Hania
@Tom1

Albo jesteś głupi i nie rozumiesz co się teraz dzieje , albo masz parcie na szkło i myślisz o awansie na MS bo teksty masz jak Oni , albo piszesz to bo jesteś z PKN i chcesz pokazać jak ta firma bardzo dba o '' lewych kierowców '' Więc ? Lizus czy MS ?

Hania
@Pracownjk

Albo jesteś głupi i nie rozumiesz co się teraz dzieje , albo masz parcie na szkło i myślisz o awansie na MS bo teksty masz jak Oni , albo piszesz to bo jesteś z PKN i chcesz pokazać jak ta firma bardzo dba o '' lewych kierowców '' (usunięte przez administratora)

@Klient

No fajnie wyżaliłas się i co. Jest zakaz to jest my też ludzmi jesteśmy ale nie ty żeś najważniejsza. Epatnia po obu stronach anie co w końcu możemy odmówić to już wielkie halo. A skoro masz uczulenie to na rowerek zapraszam zdrowo i przyjemnie.

Osoba
@Kasia

No ja rozumiem złośliwość nie na miejscu ale po pierwsze pracownik grzecznie poinformował klienta o zaistniałej sytuacji po drugie jak się zarazisz i nie będziesz wiedział że żeś chory to następnych klientów zarazisz. Powodzenia

Kiki
@Klient

Nie mnie nigdy nie było obowiązku tankowania przez obsługę. Księżniczki się boją że rączki pobudza albo że paliwo śmierdzi słoma z butów wystaje

@Klient

Bez przesady a na zapach pieniądza tez jest Pani uczulona?

Git
@zmiesmaczony

Nawijasz jakbyś byl z Nowej Huty ????????????????????

Rk88
@Klient

Uczulona na paliwo to może trzeba wybrać diesla albo benzyne albo może tesle. Może Pani jest uczulona na brak usługiwania... skanery przestawione do klientow więc jaki kolejny problem...

Kasjer
@Klient

I bardzo dobrze kasjer powiedział! Czas, który teraz był może chociaż trochę nauczy ludzi, by sami dbali o to by pamiętam o swoich kartach na punktu, bo to są tylko i wyłącznie korzyści dla klienta. Na prawdę tak ciężko sobie samemu zeskanować kartę na punkty? Skanujesz, a jak Ci się na chce to nie masz punktów i proste. Jak dla mnie to skanery odwrócone w stronę klientów powinny zostać już na stałe, do indywidualnego skanowania kart i produktów.

Tak6Nie
Ewa
@Klient

Sama sobie zatankuj rece masz

Nazwa działu: Obsluga klienta

Kasjer w większości pracuje po 12 godz Mamy kontakt z setkami ludzi dziennie. Osobiście obsługuje za dnia ok 400/500 osób. Standardy są zawsze zachowane. Jesteśmy bardzo kontrolowani odgórnie. Każdego klienta traktuje się indywidualnie. My swoich frustracji, złych humorów itp nie możemy pokazywać, więc oczekujemy tego samego . Każdy czasem ma zły dzień. MY również! Szanujmy się wzajemnie. Zakaz tankowania zarządza góra, nie my pracownicy. I w kwestii tankowania gazu rozumiem , że ktoś się boi , wymaga pomocy itp, ale benzyny?! To wręcz żenujące! Jeśli są podjazdowi to owszem, to ich praca i tym się zajmują. Ale my robimy to z grzeczności- kasjer! Żenujące jest to, jak ktoś wchodzi rzuca pieniądze na blat i wychodzi. Jak ktoś podczas obsługi rozmawia przez telefon i nas nie słucha, a później ma problem, że brak faktury , której nie wystawie z NIP- em po zakończonej transakcji. W czym problem, żeby spakować sobue samemu karty ? Przecież tłumaczymy jak, co gdzie itp. Myślicie, że jak idziecie gdzieś, gdzie to Was obsługują to można tychudzmi miec za nic ? Ze jestesmy służącymi? Nie! Nie jesteśmy. Wychodzicie na Orlen i to my wam przypominamy o kartach , bo większość ma skleroze . I problem ją sobie skanowac samemu. Są różne sytuacje i w pewnym momencie i nasza cierpliwość się kończy. Pracujemy na nocki, gdzie mamy kontakt z alkoholikami.. ciężko pracuje się z takimi ludźmi . Owszem, to mój wybór. Nie pisze tego, by narzekać jak mi tam ciężko itp. Jestem studentką i system tej pracy mi odpowiada. Tylko szanujmy się wzajemnie. I jeśli nie rozumiem specyfikacji czyjejś pracy i mnie taki system denerwuje to staram się czegoś o tym dowiedzieć, a nie wyzywac pracownika itp, bo to są pionki w grze. Wystarczy pytać, interesować się i być wyrozumiałym. Pozdrawiam!

Tak18Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska