Slawex
3 291 538 5 1
Edek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jakieś opinie o Zyskaj Zdrowie ?? Jak wygląda praca ? Jak atmosfera ? Jakie wynagrodzenie ? Czy Kierownik jest ok ?

ja20 Nowy wpis

Czy ktoś pracował jako kierowca w oddziale Klaudyn,jakie jest tam wynagrodzenie,bo po rozmowie powiedzieli ze informacje o zarobkach po dniu próbnym.

Zosia Nowy wpis
@ja20

Chłopie daj spokój, jaka wypłata ??? Tu się pracuje charytatywnie.

Kierowca

Kolejny porządny Kierownik oddziału opuszcza oddział Nowy Sącz. Powód: oczywiście nie trzeba dużo mówić wystarczy jedno słowo ARIEL.

Tak3Nie8
@Kierowca

O 22:39 każdy kierowca firmy Slawex już śpi ;)

Kierowca 2
@Kierowca

Nowy Sącz ma porządnych kierowników. Porządnego nie ubyło.

Tak13Nie
Pracowity
@Kierowca

Panie "Kierowniku"... Serio?! Naprawdę? Nie zasnę przez osiągnięty dzięki Panu poziom zażenowania tym wpisem.

CV
@Kierowca

Drogi Kierowco, wskaż mi proszę choć jeden argument za słowem "porządny" Rok okresu próbnego i w zamian totalna bezczynność. Czas na głęboką refleksję...

Tak7Nie
Kierowca Nowy wpis

A to dobre było Hahahaha porządny Hahaha

Tralala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Lublin coś więcej na temat zmian i zmianowych?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gif

Ten chłop nie robił nic, Nic. Tu się (usunięte przez administratora) nie ładnie opowiada babeczki w aptekach się z niego śmiały, za niego ktoś robił robotę bo chłop był tylko

Zainteresowana

Witam, Czy jest tu ktoś, kto pracuje na magazynie w Lublinie? Co możecie powiedziec na temat pracy i traktowania pracownika? Czy kobiety dają sobie radę? Będę wdzięczna za odpowiedź

Mmm
@Zainteresowana

Fizycznie może i dają radę ale psychicznie już nie. Praca teraz po 12,14 godzin. Robisz za kilka osób naraz bo zmianowa daje wolne swoim ulubieńcom mimo ze jest duży nawał pracy. Zero szacunku do drugiego człowieka.

ja

Czy ktos pracowal jako magazynier kierowca w oddziale w bialymstoku i moze napisac jak jest

On
@ja

Praca 24 h za najniższą + soboty

@On

Kolejny wpis "elity" tego kraju.

Ewa
@Pracownik

Mam to samo pytanie co "ja". Z tym, że chodzi mi o oddział Slawex w Katowicach. Jak wygląda praca, ile płacą za nocki?

Tak1Nie

Jakie wartości są cenione w Slawex?

Tak2Nie1
dobry
@Pytanie

żadne

Ona
@Pytanie

Hehe dobre pytanie - mobbing, wypłaty dzielone według widzi mi się Pani kierownik sprzedaży. Ta firma to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Jak zależy wam na dobrej atmosferze to omijajcie to miejsce z daleka, zwłaszcza Panie zmianowe...

Puff
Nazwa działu: Marketing

telemarketing: nie warto. Slabe pieniadze i to nawet przy “premiach”. Duza presja, bo coraz wiecej osob sie zwalnia i apteki dzielone sa na tych, ktorzy zostali - chociaz niedlugo to nie zostanie aptek do obslugi, bo coraz wiecej odchodzi do konkurencji. Za weekendy/dyzury swiateczne oczywiscie nie ma wiekszej stawki. Firma rzadza kierowcy, ktorzy robia awantury wszystkim, nawet klientom

Tak1Nie1
Tuśka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jak wyglada atmosfera na magazynie w Sierosławiu? Praca całkiem spoko jak dla kobiety? (kompletacja towaru) zarobki w miarę ok?

Zbyfdshjg
 Rekomendacja

Włażenie i lizanie 4 liter przełożonego, donoszenie na współpracowników, ale najważniejsze to praca za jak najpodlejszą stawkę pieniężną.

Tak7Nie
Aaa
Nazwa działu: Finanse

A jak z pracą w księgowości? Czy warto aplikować? Jak zarobki / rozwój?

Tak1Nie4
Maryola
@Aaa

Aplikuj tylko jeżeli masz odporną psychę między innymi na przełożoną która 90 % swoich frustracji związanych z pracą przelewa na pracowników.

Tak7Nie1
Lolo
@Maryola

W 100 % potwierdzam!!!!

Tak2Nie1
Księgowa
@Lolo

Czy w księgowości jest duża rotacja?

Zosia
@Księgowa

Nie rotacja nie jest duża, tylko trzeba mieć twardą pupę bo główna księgowa ma tak wysokie mniemanie o sobie i ma tak duży problem ze swoją psychiką że czasami naprawdę jestem zdumiona że ludzie pracują w księgowości tak długi czas. P.S. jej ulubionym hasłem jest : ja was uduszę. :P

Rogal

To jest najgorsza firma w jakiej miałem okazję być, a zdarzyło mi się pracować w niejednej. Ludzie zwalniający się na potęgę, praca w ciągłym poczuciu strachu narzuconym przez górę. Psychiczna katorga, która nie wnosi do życiorysu nic poza zepsutym zdrowiem (usunięte przez administratora)

Tak10Nie1
j23
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

Znalazłem ogłoszenie na magazyn w Warszawie. Jakby Klaudyn to była Warszawa ;) Po przeczytaniu opinii widzę że nie warto.

Marioo

Piękna blondynka jest już zajęta! Lepiej daj sobie spokój...

Tak37Nie
Przemo2303@interia.eu
@Marioo

Będziesz Ją bardziej docenia!!!

Tak29Nie

Lublin Energetyków
@Przemo2303@interia.eu

Facet jest jak ściana - można się go pozbyć

Gogol

Jak się pracuje w Slawex-ie? Chciałbym aplikować i szukam aktualnych informacji o pracy.

Tak2Nie3
Marta
@Gogol

Odpuść, praca nierozwojowa, nepotyzm , kumoterstwo,jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak żenującym podejściem do pracownika. Najbardziej rozśmieszyło mnie ... Wiadomo przed świętami pH przynoszą różne prezenty które składaliśmy wraz z innymi promocjami na zasadzie czasami trzeba połechtać aptekarzy chociaż skromnym prezentem. W dzień przed świętami detektor Michał Sławiński spakował wszystko do samochodu już udało się zrobić prawo jazdy i powiózł to do mniasta Lublina albo fłodafy (Włodawy) Chłopa ze wsi wypędzisz ale wsi z chłopakiem Beverly. Takich kulturalnych włodawskich kwiatk9w mieliśmy w tygodniu kilka. Dobre było jak Michaś kurduoelek nazwał slawex korporacją Haba w korporacji to przynajmniej Czeszesz kasę a tu zap... I g. Z tego A i jeszcze jak na bazar zwany targami kazał się ładnie ubrać co miał zrobić facet który zarabia 1299 zika a nie mieści się w garnitur ze studniówki ... Mi napisał że dżinsy nie są biznesowym strojem , dżinsy były ciemno granatowe nie wytarte... Sorry zarabiałam 2000 zł dziecko na studiach za co miałam kupić biznesowy strój do firmy??????

Tak9Nie1
PU
@Marta

To były czasy jak Michaś rządził.On akurat był ugodowy i co się chciało do aptek to wyrażał zgodę.Pamietam jak rok porzadzil a stara później gadała, że on w szpitalu w ciężkim stanie leży załamany psychicznie.Wlasna rodzinę wykończyła...

Tak1Nie1
PU
Nazwa działu: Handlowy

Najgorszemu wrogowi nie poleciałbym tej firmy.Traktuja ludzi jak najgorsze g...,trauma na cale zycie.Lecz cóż się dziwić po włodawskim stylu zarządzania.Pani prezes powinna bardziej zadbać o firmie a nie bz.....na wyspach i WKU...byłego męża,który ułożył sobie życie a ta lampucera nie.Wredne babsko i tyle

Ewa

Powie ktoś w jakim systemie zmianowym pracuje się na stanowisku jako pracownik kompletacji? I czy praca jest ciężka fizycznie dla kobiety?

TakNie6
Nie to nie ja
@Ewa

Pracowałem na 3 zmiany praca może i nie za ciężka fizycznie ale psychicznie cię wykończą , szukaj czegoś innego tam tylko obrażają i poniżają pracownika najbardziej zmianowa E i jej (usunięte przez administratora) bez wykształcenia M ( i tak wiem ze to usuną )

Lolek
Nazwa działu: Handlowy

Omijajcie ta firmę z daleka.. zwłaszcza dział sprzedaży.. kirwonctwo ma swoich pulilkow, wypłaty dzielone według widzi misie.. I zatrudnienie na własnej działalności gospodarczej. Wiele nerwów i nic satysfakcji z pracy.

Arg
Nazwa działu: IT

Widzę, że szukają informatyka przez slawex, a nie przez firmę która slawex obsługuje (czyli mgs soft). Pewnie dlatego, że mgs ma słusznie zjechane opinie. Atmosfera beznadziejna(usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja w it. Nie polecam, lipa

@Arg

Masz może informacje, czym spowodowana jest tak duża rotacja wśród pracowników zatrudnionych na przedstawionym przez Ciebie stanowisku? Myślę, że na pewno jest jakiś powód braku stabilności w tym miejscu pracy.

Tak1Nie3
Franciszek

Sugerujesz w ten sposób, że lepiej by było, gdyby pracownik nie korzystał z przysługującego mu urlopu wypoczynkowego? Skoro atmosfera na linii pracodawca-pracownik wygląda, tak jak napisałeś, to chciałbym wiedzieć, czy próbowaliście może w jakiś sposób ją poprawić. Czasami rozmowa jest najlepszym sposobem, aby atmosferę oczyścić.

TakNie4
Janush
Nazwa działu: Marketing
@Franciszek

Urlopy są rozdawane nawet na umowie zlecenie i działalności w strachu przed Lublinem. W ramach zastępstwa jeżdżą magazynierzy.

Tak1Nie6
Edzio
Nazwa działu: IT
@Franciszek

Jak to czym jest spowodowana taka rotacja, (usunięte przez administratora) Przyjdź na 3 miesiące na okres próbny to zobaczysz o co chodzi. Ludzie którzy nie wierzą w komentarze jakie są na tym forum powinni przyjść i przekonać się na własnej skórze jaka panuje atmosfera czy to w it czy w całej firmie...

Kierownik

Witam Wszystkich, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownika ds Administracji i Transportu. Napiszcie proszę czy warto aplikować....

Tak2Nie6
Zbynio

Nie

Cyguszow
@Kierownik

Pan Piotr czyli człowiek który zwolnił się z wyżej opisanego stanowiska nie wytrzymał tego co w firmie jest najbardziej popularne czyli t traktowania ludzi jak śmieci wraz z brakiem jakichkolwiek możliwości. Nie powiem że trochę szkoda bo to był naprawdę normalny człowiek. Niestety w nienormalnej firmie. Nikt tu nie wytrzyma. Aplikować zdecydowanie nie warto. Poczytaj opisy, nic się nie zmieniło.

Tak10Nie
Turomin
@Kierownik

Przeczytaj poprzednie opinie... Zdecydowanie daj spokój, chyba, że lubisz dręczenie psychiczne. Jest naprawdę wiele normalnych firm gdzie nie ma rotacji co 3 miesiące.

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy ma ktoś może doświadczenie w pracy w Białymstoku jako PH w tej firmie? Czy warto iść na rozmowę rekrutacyjna ?

TakNie2
Nie to nie ja
Nazwa działu: Produkcja

Tylko(usunięte przez administratora) są nietykalni, reszta to (usunięte przez administratora) na które drze się (usunięte przez administratora) kadra kierownicza obgaduje ludzi jako pierwsza zmianowa E to koszmar tylko (usunięte przez administratora) przewraca M jeszcze lepsza dni i wodorosty nie szukajcie tam pracy za żadne skarby Najlepszy dzien życia to jak złożyłem wypowiedzenie

Tak8Nie
Katja

Mam rozmowę na PH. Jest sens? Nadal smieciowe umowy i niska pensja?

TakNie5
Wizir lepszy od Ariela
@Katja

Uciekaj jak najdalej!!! Człowieku życie Ci nie miłe ?? Od kilku dobrych lat wiadomo że slawex to firma tylko dla osób z grona rodzinnego... Zwykły szary człowiek dostaje tylko zszargane nerwy i wielką łaskę że nie został obciążony notą za to że pracuje.

Tak9Nie20
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Slawex obstawiają najmłodszymi stażem?

TakNie2
bzk

(usunięte przez administratora) mają gdzieś ludzi przykład rozmowa kwalifikacyjna jako kierowca czas 30/40 min dociekliwosc typa rekrutera jak do największego korpo po rozmowie wszystko fajnie podziękowanie damy znać czy tak czy nie na pewno jesteśmy rzetelną firma szanująca ludzi na pewno powiadomimy o weryfikacji końcowej. Wtedy zapadła cisza pan rekruter potwierdził jak to ta firma jest rzetelna i jak szanuje ludzi którzy poświęcają czas (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
@bzk

Do jakiego oddziału próbowałeś.

bzk

Łódź

Tak1Nie

W Katowicach nadal kibel? Przeciekający dach, leki wożone skoda fabia lub caddy z milionem przebiegu? Nadal insulina jest wożona w +30 stopniach? Firma daremna kierownik oddziału po podstawówce, "flotowiec" nie znający się na rzeczy wykorzystujący samochód służbowy do celów prywatnych. Na stanowisku kierowcy rotacja jak w kalejdoskopie. Na magazynie jeszcze gorzej.

Tak10Nie19
@Pracownik

Piszesz o pracy w magazynie. Czy są tam obecnie przyjęcia i trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Mógłbyś odpowiedzieć.

TakNie4
@Franciszek

Nawet jakby były przyjęcia to radzę omijać szerokim łukiem tą firmę. Wózek widłowy tam ludzie skaczą po półkach jak małpy.

@Pracownik

Chyba zwolnili Cię bardzo dawno temu.

Edi
@Franciszek

Trzeba mieć uprawnienia, ale nie wszyscy pracownicy muszą, zależy od obowiązków.

@Pracownik

Dopytujesz znaczy pracowałeś / aś to zajrzyj a nie obrażaj ludzi pracujących tam od lat. Jak pracowałeś to wiesz że większość tras obsługują ci sami kierowcy od lat a na magazynie jest również praktycznie stała zgrana ekipa . Co jest proste do sprawdzenia wystarczy przyjść i spytać . Nie pracują już tylko ludzie nie odpowiedzialni ( tak jak ty) i nie mogący nauczyć się szacunku do ludzi tak jak ty ( co widać u ciebie po wpisywaniu takich głupot na ludzi z którymi kiedyś pracowałeś / aś )

Tak6Nie3

Tak4Nie3
Em.
Nazwa działu: Handlowy

Bralam udzial w rekrutacji na stanowisko PH. Wcześniej przeczytałam opinie, które nie są najlepsze :) postanowiłam jednak osobiście się przekonać. Jeden etap, drugi etap i cisza... pomimo zapewnień, że odpowiedź będzie w ciągu kilku dni, nie doczekałam się. To świadczy o braku szacunku do ludzi. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Tak9Nie
@Em.

Rekruterzy często odzywają się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli weryfikację pozytywnie. Mogłabyś bardziej szczegółowo przybliżyć jak przebiegały poszczególne etapy rekrutacji? Będę Ci wdzięczny.

Tak7Nie8
Arek

Wszedłem na tę stronę z ciekawości ponieważ miałem nieprzyjemność współpracować tą hurtownią jako klient. Widzę, że podejście do pracowników jest identyczne jak to aptek dzięki którym żyjecie. Wykorzystać i liczyć na rogacza, który się z wami uwiąże, a potem straszenie, przymus wykonywania określonych obrotów, weksle, kary, braki w towarze, umowy jakbym miał sprzedać duszę diabłu. I tu ostrzeżenie dla wszystkich, UMOWY NIECH ZWERYFIKUJE WASZ PRAWNIK. Chcecie zdominować każdego, zero otwartości na klienta. Nie to nie, wszyscy znajomi farmaceuci od was odchodzą. Obudźcie się, żyjecie w swoim świecie, jesteście jakieś 15 lat za innymi hurtowniami. Piszę to jako sfrustrowany dawną współpracą klient, szkoda ale tak działa rynek, waszych klientów przejmuje konkurencja. Zdecydowanie nie polecam współpracy.

Tak17Nie3
Pomujat81

Czytam te wszystkie linie i widzę że niestety nic nie zmieniło się na przestrzeni lat. W czasach kiedy ja pracowałem było identycznie. Szkoda. Rynek się zmienił a ludzie chcą normalnie pracować zamiast iść do psychicznej rzeźni. Myśle że dokąd Proszek do prania bedzie u góry sytuacja nie ulegnie zmianie. Drogi proszku pamietaj ze w tej branzy wszyscy sie znaja a ty juz jestes spalony.

Tak31Nie14
Kazek_wynalazek
@Pomujat81

Sam sobie na swoja opinie zapracowal. Zamiast szukac winy w calym swiecie trzeba spojrzec czasem w lustro i tu szukac zrodla problemu

Tak26Nie12
Chmurka25
@Pomujat81

Rozmowa kwalifikacyjna. Piękne słówka i obietnice. Z pozoru bardzo miło a w rzeczywistości niesamowity falsz ale wychodzi to zaraz po starcie. Jak mr Jekyl i dr Hide tylko rozsiana atmosfera strachu... Rada dla przyszlych kandydatów...dajcie spokój...Popytajcie osob ktore pracowaly w tym bagnie to nie problem znalezc takich w dobie internetu. Zmarnujecie czas i zdrowie psychiczne jak wielu ludzi juz pisalo.

Tak27Nie1
@Pomujat81

Taak jasne, spalony. Już chyba od min. 15 lat ma być wg was spalony. To firma rodzinna i możecie mu naskakac. Wasza mowa nienawiści to tylko nowa woda na młyn. Zalozcie swoją firmę, albo spadajcie na zachód inaczej zawsze będziecie bici. To nie jest nikogo wina tylko taki jest ten świat . Nie traccie czasu chyba, że to szczekanie was uspokaja.

Tak19Nie4
Jakub
@234

Widzę że Twoja opinia różni się od poprzednich postów, może napiszesz coś więcej o pracy w Slawex z Twojej perspektywy? Czy pracownicy bez doświadczenia też są tu mile widziani? Jeśli tak, to czy są dla nich przewidziane jakieś kursy i szkolenia przygotowawcze? Napisz proszę coś więcej na ten temat, jestem tego ciekaw.

Tak3Nie5

Zostaw opinię o Slawex - Polska