Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.

Lublin

Opinie o Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.

Igorek

Widzę, że w firmie jest dobrze i nikomu nie chce sie pisać!! Szkoda, od miesięcy kandydaci piszą o pracę w firmie. Może pracownicy boją się konkurencji??

Natalia

Na pewno dobrze byłoby poznać oferowane przez nich warunki @kolega bo oprócz kierowcy szukają też innych osób, np. projektantów. Jeśli ktoś pracuje w Fabryce Okien Spectrum dajcie znać innym poszukującym na temat pensji, socjalu, itp.

Merlin

Czyli ogólnie można Spectrum uważać za dobra firmę?

kolega

WItam a jak wygląda prac kierowcy w firmie spectrum?

r

tak, masz rację i potwierdzam, cop więcej - oferta na stanowisko Kierownik budowy jest jak najbardziej aktualna - tylko nie każdy ma Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

emi Lublin

Widzę że firma ma dobra opinię jeśli ktoś może napisać jakie zarobki są w firmie chociażby ogólny zarys. To że firma daje umowę o prace na dzień dobry to powinien być standard świetnie że firma jest uczciwa i dba o swoich pracowników.

Sajmon

Wszyscy zatrudnieni w tej firmie kierownicy budów i handlowcy mają do wyłącznej dyspozycji samochody osobowe, więc chyba nie ma obawy, że nowo przyjęty inżynier budownictwa z uprawnieniami będzie na innych warunkach. Podwykonawcy trzymają się firmy, bo płaci ona zaliczki w trakcie wykonywania montaży, a resztę zaraz po zakończonej realizacji.

jaki

A jak wygląda współpraca z podwykonawcami na inwestycjach . Warto ?

nok

a co kam myślisz że nie jest takie pewne czy się będzie miało samochód czy nie ? Teraz akurat rekrutacji nie ma (usunięte przez administratora)

ters

Zwykle pierwsza umowa jest na czas określony. Po 3 miesiącach dostajesz umowę na stałe.

Zibi

Pracuję w tej firmie od wielu lat. Zdecydowaną większość załogi, liczącej niemal 100 osób stanowią stali pracownicy z wieloletnim stażem w tej firmie. Odchodzą i przychodzą tylko malkontenci, albo ci, którym nie chce się pracować. Firma może nie jest idealna, a zarobki nie najwyższe, ale nie pamiętam aby pobory kiedykolwiek nie były wypłacone w terminie. Zarząd i dyrekcja są może trochę oderwane od realiów trudnej pracy załogi na produkcji, ale w mojej ocenie dokładają oni wiele starań aby firma od kilkunastu lat utrzymywała się na trudnym rynku, podczas gdy inne upadały. Każda krytyka jest wskazana, pod warunkiem, że jest prawdziwa, uzasadniona, i nie pochodzi od osób zawistnych, sfrustrowanych lub działających na rzecz firm konkurencyjnych. Pozdrawiam

Siwy

W Spectrum pracuję ponad 6 lat . Cenię sobie stabilną pozycję finansową firmy oraz to , że wypłata zawsze w terminie wpływa na konto. Jestem pracownikiem produkcyjnym i wcześniej pracowałem w różnych firmach ( w niektórych na wpłatę czekałem 3 miesiące!). Z zarobków jestem bardzo zadowolony . Kilkukrotnie polecałem też stolarkę Spectrum swoim znajomym - wszyscy są zadowoleni z dokonanego wyboru - solidnie , na czas i w przystępnej cenie .

Karlos

Na produkcji w tej firmie płaci się głównie za pracę i jej efekty. Ja pracuję na produkcji w SPECTRUM kilka lat i nie narzekam, a powiedzieć muszę uczciwie, że są tu tacy pracownicy, którzy związani są z produkcją firmy od samego początku, czyli 15 lat!!!

Nico

Pokazało się ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcyjnego. Ciekawe na jakich warunkach (usunięte przez administratora) Warto spróbować ?

obiektywna

Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o.o to firma, która może się pochwalić licznymi LISTAMI REFERENCYJNYMI! Ponad 90 szt. zamieszczonych jest na stronie(usunięte przez administratora) , w których Zamawiający wyrażają zadowolenie ze współpracy i wykonanych prac. Potwierdzają sprawne i terminowe zamontowanie stolarki budowlanej, a także dobrą jej jakość. Są to poważni kontrahenci z całej Polski. Fakty mówią same za siebie !!!!!

obiektrywna
@obiektywna 20.08.2015 11:06

POLECAM LEKTURĘ strony internetowej Fabryki Okien SPECTRUM Sp. z o.o., zakładkę REFERENCJE. Niestety nie mogę zamieścić tu linka do tej strony, ponieważ nie zezwala na to administrator GoWork!

Zostaw opinię o Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.