MGS SOFT Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o MGS SOFT Sp. z o.o.

Sql

Co do pracy tam - sporo minusów, ale są i plusy. Plusy: Jak ktoś pisał, nauka SQL - bardzo dużo się w tym robi. W sumie to codzienne narzędzie pracy. Współpracownicy pomocni i z dużą wiedzą. Bardzo często tłumacza cierpliwie zagadnienia. Mowa tu o współpracownikach, nie o kierowniku, bo tam za wszystko owal można dostać. Bardzo fajne dziewczyny z księgowości, z którymi można przegadać z godzinę i nawet tego nie odczuć. Minusy : Chcesz pić herbatę? To sobie przynieś. Firma zapewnia tylko wodę i trochę kawy, ale nie starcza dla wszystkich na miesiąc. Cukier też we własnym zakresie. Kuchnia jak z PRL. Kiepska w - jak pisali wyżej. Kierownik naprawdę wymagający i to wymaga wszystkiego. Najlepiej na już. Ciężko się z nim współpracuje. Zespół nie jest młody - średnia wieku to 35 lat. W równaniu do innych firm to tu jest stres. (usunięte przez administratora) Więc jak liczysz na naukę SQL i (usunięte przez administratora)aucz się i uciekaj

Armageddon

Plusy : Nauka oracle SQL - podstawowe narzędzie pracy, codziennie wykorzystywane, niezbędne Nauka jak działa ERP - przydatne jak ktoś chce w tym się rozwijac Minusy : Atmosfera pracy, Kierownictwo - ( usunięte przez administratora ) Niska płaca jak na taką robotę Ludzie w pracy uczą złych nawyków (złe odnoszenie do użytkownika)

Ex worker

Pracowałem tutaj ale nie ma sensu pisać opinii prawdziwych, bo i tak będą usunięte po kilku dniach - także jeśli nie łamią regulaminu. Napisze tylko, że tam się nie idzie do pracy tylko do roboty. Tragicznie jest jeżeli chodzi o atmosferę pracy

Pracowałeś już w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o MGS SOFT Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.