Mgs Soft Sp. z o.o.

Lublin

Mgs Soft Sp. z o.o.

Opinie o Mgs Soft Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Mgs Soft Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w Mgs Soft Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

on
@Administrator 06.04.2018 11:10

Dysponuję, ale wynagrodzenie objęte jest tajemnicą. W każdym bądź razie nie zbliża się do średniej a lekko przekracza minimalną(przynajmniej dla nowych osób). Dodatkowe benefity? Wodę możesz pić bez ograniczeń, dostajesz także trochę kawy(ale dla wszystkich na miesiąc nie wystarcza). nie ma innych benefitów

ops

Poza nauką SQL ta firma nie oferuje nic. Atmosfera jest tragiczna. jak pisali poprzednicy - (usunięte przez administratora) Wszystko ma być zrobione na wczoraj. Niska płaca. OGROMNY przemiał ludzi. Jest kilka stałych osób, które pracują od kilku lat, a reszta jest ciągle wymieniana. Kiepski dojazd, brak parkingu dla pracowników. Trzeba parkować pod innymi firmami albo jechać autobusem. W okolicy praktycznie żadnych sklepów i mało która garmazerka chce dowozić jedzenie tak daleko Nie polecam.

anonymous

Ciekawi mnie kiedy ta opinia, która jak najbardziej odzwierciedla atmosferę w firmie zostanie usunięta :). Zaczynam liczyć godziny.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w MGS SOFT Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Sql

Co do pracy tam - sporo minusów, ale są i plusy. Plusy: Jak ktoś pisał, nauka SQL - bardzo dużo się w tym robi. W sumie to codzienne narzędzie pracy. Współpracownicy pomocni i z dużą wiedzą. Bardzo często tłumacza cierpliwie zagadnienia. Mowa tu o współpracownikach, nie o kierowniku, bo tam za wszystko owal można dostać. Bardzo fajne dziewczyny z księgowości, z którymi można przegadać z godzinę i nawet tego nie odczuć. Minusy : Chcesz pić herbatę? To sobie przynieś. Firma zapewnia tylko wodę i trochę kawy, ale nie starcza dla wszystkich na miesiąc. Cukier też we własnym zakresie. Kuchnia jak z PRL. Kiepska w - jak pisali wyżej. Kierownik naprawdę wymagający i to wymaga wszystkiego. Najlepiej na już. Ciężko się z nim współpracuje. Zespół nie jest młody - średnia wieku to 35 lat. W równaniu do innych firm to tu jest stres. (usunięte przez administratora) Więc jak liczysz na naukę SQL i (usunięte przez administratora)aucz się i uciekaj

Armageddon

Plusy : Nauka oracle SQL - podstawowe narzędzie pracy, codziennie wykorzystywane, niezbędne Nauka jak działa ERP - przydatne jak ktoś chce w tym się rozwijac Minusy : Atmosfera pracy, Kierownictwo - ( usunięte przez administratora ) Niska płaca jak na taką robotę Ludzie w pracy uczą złych nawyków (złe odnoszenie do użytkownika)

Ex worker

Pracowałem tutaj ale nie ma sensu pisać opinii prawdziwych, bo i tak będą usunięte po kilku dniach - także jeśli nie łamią regulaminu. Napisze tylko, że tam się nie idzie do pracy tylko do roboty. Tragicznie jest jeżeli chodzi o atmosferę pracy

Pracowałeś już w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Mgs Soft Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mgs Soft Sp. z o.o.