Opinie o Medicine Luminate Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Medicine Luminate Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medicine Luminate Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicine Luminate Sp. z o.o. w Lublin

P

Grafik się zmienia wraz z planami pseudo kierowników W zależności od ich fryzjera , paznokci , zwierząt i kłopotów rodzinnych nikt ich nie kontroluje wiec rosną w piórka jak by byli bogami zapominają ze to jest praca w sklepie a przyklejają się do fotelow na magazynie jak by byli w biurze .

@Piotr

Ja w krs widziałem, że ta firma jest szkołą policealną, mam rację? Jeśli tak, to wszedłem na forum odnośnie zatrudnienia jako nauczyciel przedmiotów praktycznych. W sieci nic nie znalazłem i chciałbym znać jakieś podstawowe warunki zatrudnienia, typu umowa i wysokość pensji.

P

Judyta Nowy wpis
@P

Często się tak dzieje, że ten grafik się zmienia? I są to jakieś duże zmiany? Bardzo odczuwalne przez pracowników? Myślę nad złożeniem CV do tego miejsca, ale chciałabym się dowiedzieć, jak to dokładniej wygląda. I czy chociaż jakoś wcześniej dają znać, że trzeba przyjść np. na inną zmianę?

Ola Nowy wpis
@Judyta

Tak częste pare razy w miesiącu wina firmy która wdraża zmiany salonu co chwile oraz bezmyślnych kierowników którzy układają grafiki pod siebie i swoje koleżanki .

Piotr Nowy wpis
@Ola

Witam, zamieszczone opinie nie są opiniami na temat firmy Medicine Luminate Sp. z. o.o. w Lublinie. Prosimy o niezamieszczanie opinii pochodzących z innej firmy, gdyż szkodzą one wizerunkowi naszej działalności.

@Piotr

(usunięte przez administratora) Grafik ulega zmianom najczęściej w sytuacjach niezależnych np L4. Ponadto pracując w sklepie odzieżowym trzeba się liczyć z koniecznością zmian.

Sylwia

Wiadomo. Czyli grafik wcale nie zmienia się tak często jak mówią inne opinie? Ktoś mi powie ile osób jest na jednej zmianie? Jedna czy więcej?

Zuzanna

W jednej z opinii tutaj przeczytałam, że po 3 latach pracy taka sama pensja jak nowy pracownik. Powiecie czy obecnie takie sytuacje się zdarzają, że nowy pracownik zarabia tyle samo? Można liczyć na wzrost pensji wraz ze stażem pracy?

@Zuzanna

Tak tyle samo a grafik się zmienia 10 razy w miesiącu . Nie szanują pracownika .

Rafał
@Ela

Piszesz o częstych zmianach grafiku, a jak często zmieniają się pracownicy? Czy może trzymają się tej pracy z jakichś powodów, i co to są w takim razie za powody?

Zuzanna
@Ela

Ojeja, ale czemu ten grafik się tak często zmienia? Przecież to nie można nic zaplanować. Co wpływa na tak częste zmiany grafiku ?

Klientka

Nie polecam salonu Medicine w Zamościu chciałam zrobić zwrot czekając na odwrocie dziewczyna blondynka zjawiła się dopiero 15 minut do otwarciu galerii gdy powiedziałam że chce oddać sukienkę dostałam odpowiedź że proszę przyjść za 15 minut musimy się otworzyć chamstwo i brak kultury nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medicine Luminate Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ela

Jest ogłoszenie o prace w LB ktos coś wie warto aplikować .

Ogłoszenie w sprawie pracy się pojawiło ktos coś wie jaki klimat tam jest i szefowie

Antoni

Piszecie o obsłudze klienta, a jak praca w tym sklepie? Dawno nie było żadnych opinii pod tym kątem. Czy możecie powiedzieć jak sytuacja z tym dniem próbnym? Czy zmieniła się kwestia podpisania jakiejkolwiek umowy przed rozpoczęciem pracy ?

Gosia

Polecam !!!! Jest jedna pani w czarnych włosach tatuaż na ręku rewelacja . Potrafi doradzić świetnie pełen profesjonalizm jest życzliwa i ma gust .jej styluwy są udane !!!!!! Nie znam imienia

Klient
@Gosia

Chyba wiem o którą Panią chodzi . Według moich doświadczeń z przeszłosci Pani nie jest aż tak pomocna... Sklep uwielbiam , robię zakupy często.

Beata
@Klient

Jest obsługiwała mnie pare razy i zawsze jest miła i najważniejsze czuć ze szczera .

@Klient

Kojarzę ta pania miła i wyluzowana ale ta strona jest chyba o pracodawcy nie o paniach z obsługi bo jedna jest tam wredna w okularach bladynka i dziwnie chodzi .

Macie zniżki na ubrania? Ile?

kaja

Ostrzeżenie dla zainteresowanych składaniem CV do tego sklepu: może się okazać, że zaproszą Cię na rozmowę i dzień próbny trwający 6h, po czym nawet nie raczą zadzwonić, że zdecydowali się na innego kandydata. Żałosne traktowanie potencjalnego pracownika. Miejcie trochę szacunku do siebie samego i nie dajcie się traktować jak darmowego parobka. Sytuacja ze zlikwidowanego sklepu w Lublinie w Olimpie.

Ola
@kaja

To dlatego ze właściciel z Olimpu był nie wporzadku w salonach własnych trzymają się kodeksu pracy .

Maria
@kaja

Czy po przepracowaniu jak w tym przypadku 6h, pracownik próbny nie otrzymuje wynagrodzenia za przepracowany czas? Przecież nie powinien zaczynać pracy bez umowy, nawet na czas próbny.

Doceniacie starych pracowników . Bo jeżeli ktos pracuje pare lat , a nic z tego nie ma to mu przestaje zależeć . Mój salon już zamknęli pracowałam długo przychodził nowy pracownik i brał taka sama kasę jak ja po 3 latach w czym sprawiedliwośc każdy chciałby być doceniany .

Ela

Obsługa na 6 . Panie jajuski . Gdy są 2 panie Magdy imiona znam bo bywam co sobotę uśmiech nie schodzi im z twarzy . Premia dla tych pan !!!!! Tak mnie ostatnio ubrały ze w pracy mi każdy zazdrościł pozdrawiam Lublin . Chociaż w Chełmie mam sklep tam panie są nie miłe . W Lublinie czuje się luz .

Kama

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Medicine Luminate Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Medicine Luminate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicine Luminate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicine Luminate Sp. z o.o.?

Medicine Luminate Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Budowlana 28
    20-469 Lublin
  • NIP: 9462568892 REGON: 60422059 KRS: 0000321254

Medicine Luminate Sp. z o.o.