Abramowicz budownictwo Sp zoo

Lublin

Opinie o Abramowicz budownictwo Sp zoo

Pracuje od prawie dwóch lat i nie mogę powiedzieć złego słowa o pracodawcy. Wypłaty na czas to rzecz święta i nigdy nie było z tym problemu. Na różnych budowach w Lublinie pracuje około 150 osób, niektórzy nawet od 10 lat, więc to o czymś świadczy.

gosre

Jeden czy dwa dni opóźnienia przy wypłacie to jest normalka przecież. Bo to wszystko zależy od księgowych, ich tempa pracy i pracy banków, firma nie ma bezpośredniego wpływu na wyżej wymienione rzeczy. więc można ogólnie powiedzieć, że firma sprawuje się całkiem dobrze, wielu rzeczy nie można im zarzucić.

Tylko prawda
@gosre 08.08.2015 00:46

Na ulicy Koncertowej jest budowa na której nie ma warunków żeby zjeść przebrać się wysuszyć ubrania a dla czego bo zamiast kontenera na.szatnie w Listopadzie zarządził zabić folią okna wybudowanego już pomieszczenia gdzie 50m2 ogrzewa jednym malutkim olejniakiem. Czyli jak wstajesz do pracy i pada to nie idź bo jak zmokniesz nie będziesz miał gdzie nawet rękawic wysuszyć a co do Piero resztę ubrań

pracownik od prawie 10 lat

Pracuje od prawie 10 lat i nigdy nie spotkałem się z opóźnieniem znaczącym w wypłacie(max 1-2dni). Pensja godna może nie kokosy ale tu wschód europy to czego się spodziewać, jak się dobrze wykonuje swoja prace a nie śpi zachlanym po kątach to i prezes potrafi docenić. jak kuba bogu tak... poprostu.

Janusz

W niektórych przypadkach firmy dopłacają studentom do praktyk czy stażu więc to wszystko zależy od tego kto gdzie i jakie praktyki odbywa. Z drugiej jednak strony może być i tak, że trzeba jeszcze dodatkowo za możliwość odbywania praktyk zapłacić, co wydaje się nieco absurdalne, ale prawdziwe. Abramowicz budownictwo któreś z tych rozwiązań proponuje?

paweł

no też prawda to jest, czasem studenci to i za darmo pracują, to znaczy mają jakiś staż czy praktyki, bo musza ileś godzin zrobić, a nie jest to jasno powiedziane czy mają za to otrzymywać wynagrodzenie czy tez nie, bo jest to taktowane jako dodatkowy przedmiot tak naprawdę, z którego masz potem ocene.

zenek

człowiek bez zasad i honoru na mieście o tej firmie gadają żema dobrą opinię,ale to bzdury i klamstwo za każdym razem oszukuje i robi same przekręty materjały budowlane kupuje nienadające sie do niczego i wszystko tam jest najgorszej kategorii i do tego nie płaci za wykonaną prace.NIE POLECAM TEJ FIRMY WOGÓLE,,

ala

tak, aby całkowicie [usunięte przez moderatora] pozbawionych zasad i. skrupułów Dla ludzi poza tym siniak i. alkocholik nie polecam u niego Pracy

pracownik od kilku lat

widzę ,że tadzio i olaf to jedna i ta sama osoba mało inteligentna i nawet nie potrafi coś sesnownego i innego napisać aby nie rzycało się w oczy ,że to ten sam typ PIJAKU- jesteś głupi żałosny i nieszczęśliwy robaczku żal takich degeneratów .Atak wogule to myślę ,że pisałeś to na temat swojej osoby ale z braku inteligencji pomysliłeś się. Szkoda mi ciebie a rodzice chyba palcem się robili zostałeś zwolniony i żal ci.

wolny

siniaczki i buraczki leżą na stropach a kase chcą . Firma ok, kasa zawsze na czas i pewna

krzyśiek

masz racje kawał dziada mówi że nie ma kasy i mu to wisi ,,

olaf

[usunięte przez moderatora] TO pijak, ogolne DNO I czlowiek BEZ KULTURY JAK BY GO Świnie WYCHOWYWAŁY. Moze I PŁACI NA CZAS SA na OCHŁAPY A NIE WYPŁATA ZA Ciężka PRACE WCALE NIE SZANUJE LUDZI BURAK JEDEN

alf

[usunięte przez moderatora] pijak i czlowiek z którym Nie ma o czym rozmawiać. Po prostu nie polecam co zrobić SIE NIE DA załatwiać Spraw.

clark

takich jak Ty jest sporo przedsiębiorcy za dychę człowiek który nie wywiązuje się z umów z inwestorami żal mi Cię.

proponuję zobaczyc fora lubeskich firm budowlanych żenada ludzie opanujcie się nic wam nie pasuje, na jednej budowie toi toi przepełniony na innej budowie a raczej firmie opóźnione wypłaty JEDEN DZIEŃ cytuje . Proponuje leżeć w domu bo nie jesteście przystosowani do pracy.

DOBRA RADA

POSTĘPOWANIE LUB WŁAŚCIWOŚCI , KTÓRE PONIŻAJĄ W OPINII PUBLICZNEJ LUB MOGĄ NARAZIĆ NA UTRATĘ ZAUFANIA POTRZEBNEGO DLA DANEGO STANOWISKA , ZAWODU LUB RODZAJU DZIAŁALNOŚCI JEST ŚCIGANE NA PODSTAWIE PRYWATNEGO AKTU OSKARŻENIA. SAKCJE ZA W/W PRZESTĘPSTWO TO GRZYWNA , KARA OGRANICZENIA WOLNOŚCI LUB POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 2. SĄD MOŻE RÓWNIEŻ ORZEC OD SKAZANEGO NAWIĄZKĘ ZA TAKIE DZIAŁANIA. NIKT W INTERNECIE NIE JEST ANONIMOWY ! !

hehe

hehe a co on jeszcze buduje?????????

JAAA

JEDNYM SŁOWEM OSZUST ,MA GDZIEŚ SWOICH PRACOWNIKÓW DZIĘKI KTÓRYM TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE ,

lerek

następny niezadowolony nierób żenada. nie psuj opinii innym zacznij od siebie

mirro

kawal [usunięte przez moderatora] i pijaka ze go jeszcze ziemia nosi

jamrozy

poziom waszych opini świadczy o Was najczęściej pijakach budowlanych.

werty

ma milionowe długi na mieście

niewidoczny

tak to całkowicie cham pozbawionych zasad i skrupułów dla ludzi i po za tym siniak i alkocholik nie polecam u niego pracy

nick

racja, to zapijaczona, bankrutująca kanalia, i płaci na lewo kase

[usunięte przez moderatora] i człowiek z którym nie ma o czym rozmawiać po prostu nie polecam co do poziomu to tragedia niżej się nie da załatwiać spraw

Mari
@anonim 08.09.2010 20:18

Wlasnie sie dowiedzialam ze od Marca nie placi ludzia wyplat....a oni siedza w niemczech i czekaja na cud !

Zostaw opinię o Abramowicz budownictwo Sp zoo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abramowicz budownictwo Sp zoo