Abramowicz Budownictwo Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Abramowicz Budownictwo Sp. z o.o.

były

człowiek bez zasad i honoru na mieście o tej firmie gadają żema dobrą opinię,ale to bzdury(usunięte przez administratora).NIE POLECAM TEJ FIRMY WOGÓLE,,

krzych

JEDNYM SŁOWEM [usunięte przez moderatora],MA GDZIEŚ SWOICH PRACOWNIKÓW DZIĘKI KTÓRYM TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE ,

zenek

Człowiek bez zasad i honoru na mieście o tej firmie gadają żema dobrą opinię,ale to bzdury i klamstwo za każdym razem oszukuje i robi same przekręty materjały budowlane kupuje nienadające sie do niczego i wszystko tam jest najgorszej kategorji i dotego nie płaci za wykonaną prace.NIE POLECAM TEJ FIRMY WOGÓLE TOTALNE DNO ??????

?

kawal(usunięte przez administratora).. bizmesmen przez duze b nie wyplacalny komornicy siedza mu na kontach nie polecam u niego pracy

anonim.

tak, aby całkowicie cham pozbawionych zasad i. skrupułów Dla ludzi i. doustnie ZA TYM siniak i. alkocholik nie polecam u niego Pracy , ma milionowe Długi na miescie

anonim.

(usunięte przez administratora)i czlowiek z którym Nie ma o czym rozmawiać Po prostu nie polecam co zrobić poziomu do Tragedia niżej SIE NIE DA załatwiać Spraw.

dokładnie firma jest ok. Zapewne te negatywne opinie to opinie pracowników przepraszam pseudo pracowników którzy chcą wyżalić się na forum i zepsuć dobrą opinię firmy .,,Pracownicy,, którzy chcieli zarabiać bóg wie ile a nie nadają się nawet do sprzątania budowy i dziwią się ,że zostali zwolnieni stąd ta nienawiść .no nic ale trafne będzie podsumowanie czy się stoi , czy się leży kasa się należy

to jestes chyba takim samym typem(usunięte przez administratora)jak abramowicz

Zostaw opinię o Abramowicz Budownictwo Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abramowicz Budownictwo Sp. z o.o.