Opinie o Hup-Bud Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hup-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hup-Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hup-Bud Sp. z o.o. w Lublin

Lenka Nowy wpis

Czy wiadomo coś o zapotrzebowaniu na Specjalistów ds. kosztorysowania, bo wygrzebałam jakąś starsza ofertę i zarobki były całkiem całkiem, do 6 tyś brutto. No i czy to prawda, że firma jest nastawiona na długoletnia współpracę, czy raczej to dobry pijar? ;)

..... Nowy wpis

Kłamcy dorabiają się na pracownikach...tu nie zarabiasz tylko jesteś zwykłym czarnuchem a oni bawią się za Twoje pieniądze przez 7 lat ani grosza nie podnieś..(usunięte przez administratora)

Bolek Nowy wpis
@.....

Dziwnie brzmi Twój komentarz. Jak to firma dorabia się na pracownikach? Chyba pensje jakieś dają ludziom, co tam pracują, co? Bo wątpię, że ktoś tam za darmo by tak robił. Dziwnie Twój komentarz brzmi ale może tak po prostu niejasno jest napisany. Wyjaśnisz mi i napiszesz o co dokładnie chodzi? Jak przez 7 lat nie podnosili pensji to ile tam się zarabia?

Bunia Nowy wpis
@Bolek

Nie wiesz ,tak trudno się domyślec ?Płacą najniższą krajowa za 10h pracy dziennie czyli 200h minimum w miesiącu .Ile lat jechali na zleceniowkach .To są wyzyskiwacze .A dzieci studiują w Warszawie,mieszkania pokupione gdzie tylko możliwe .Wycieczki co 2 tygodnie,Azja ,Europa ,Afryka .

Czy zarobki w firmie Hup-Bud Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Monter

Pracowałem tam dosyć długo. Na początku zarobki dobre, premie za soboty super. W miarę rozwoju firmy było tylko gorzej dla pracowników na budowie. Coraz mniej przejrzyste wynagrodzenie. Premie których nikt nie wiedział jak wyliczyć i za co. Nigdy nie wiedziałeś ile zarobiłeś w danym miesiącu. Im więcej rodziny zatrudniało się w biurze tym bardziej wyciskano finansowo i fizycznie pracowników na budowach. Integracja jeden grill przez 10 lat. A biuro jeździ na wypady integracyjne dostaje bilety na mecze i inne profity. Jest kilka osób co nauczy Cię pracy w branży. Na początek żeby się wdrożyć w pracę przy wentylacji polecam. Na dłuższą metę brak szans rozwoju jak jesteś po za układem. Szybciej awansujesz donosząc niż uczciwie pracując. Szkolenia to temat tabu na gazy do klimy bądź sepa Ci zrobią jak nie masz a robisz jako automatyk lub przy klimie. Na budowie jak będziesz majstrem zrobią ci na podnośnik i tyle. Jako pracownik nie czułem się tam doceniony nigdy ale czego się nauczyłem to moje.

Helena
@Monter

A jakie konkretnie są premie za soboty dla Montera? Czy one są zróżnicowane pod względem stażu pracy w tej firmie, czy każdy monter dostaje tyle samo za weekend? I jeszcze skoro to dobra praca na start, to ciekawa jestem, jaka jest tutaj rotacja? Dużo osób przychodzi i np. po roku odchodzi?

Jak często w Hup-Bud Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 11 sierpnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Januszek

Brak szkoleń

Agnieszka
@Januszek

w zasadzie to dlaczego, nikt nie zgłasza potrzeby? czyli nauka poprzez doświadczenie wchodzi tu tylko w grę? w praktyce jak start tutaj obecnie wygląda?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hup-Bud Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam, mój mąż dostał propozycje pracy z tej firmy. Moje pytanie brzmi ile wynosi stawka godzinowa, lub miesięczna netto?Chciałam wiedzieć czy się opłaca iść na rozmowę do nich?

Jak wygląda ścieżka kariery w Hup-Bud Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

VAM 767

Kariera w Hup budzie bahahaha, tam od początku do końca jesteś takim samym robolem i zarabiasz nędzne grosze, a szef rozbija się po eskach autami za pół banki i lata co chwilą m wycieczki po kilkaset tyś zł. Tak wygląda kariera w tej firmie, robisz na nich za grosze a oni się bawią.

Maja
@VAM 767

No to słabo jak nie ma rozwoju. Słabo w takim razie i też to przekłada się na mniejszą produktywność pracowników. Może warto o tym pogadać z szefem? Próbowaliście?

Marek Traczyk

Firma Rodzinna. Co w praktyce oznacza, że jak jesteś spoza, to nie oczekuj wiele.

Nuki nuk

Pracowałem dla tej firmy parę lat za śmieszne pieniądze. Odeszliśmy we 3 a nawet 5 nas odeszło. Nie potrafili nas docenić, dać podwyżki bo żal im było. (usunięte przez administratora) po 10h czasami w soboty po to aby wziasc nędzne 2700 .!!!Dopiero gdy odeszliśmy zaczęliśmy zarabiać.

EdersonBr

Ludzie wypisujecie takie (usunięte przez administratora) że masakra...albo to robi konkurencja ani nie wiem kto. Zarobki takie jak wszedzie ok 4.000 można wyciągnąć ale trzeba że 2 soboty zaliczyć. Praca po 10 H w tym 2 h jako nadgodziny i liczone 50... wiec nie ma co narzekać Multi sport chyba jest trzeba było się dowiedzieć w biurze A awans możliwy jeśli masz coś oleju w głowie... wiec lepiej nie czytać Tych pie4dol tylko pójść na budowę i pogadać z chłopakami to ci powiedzą jak jest

Szymon
@EdersonBr

Czy mógłbyś napisać jak jest z zatrudnieniem kiedy jest sezon i jest więcej pracy. Czy można wtedy liczyć na zatrudnienie i umowę o pracę bardziej stabilną niż zlecenie?

EdersonBr
@Szymon

Myślę że tak a najlepiej pytać się w biurze

N...
@EdersonBr

Nie po 10h tylko 9h przez szmate magazyniera została jedna godzina odjęta. Zarobki tylko 2500 i nie całe czasami tagrze nie pierdół głupot kurwiszonie biurowy ze zarobki są po 4000tys..W sumie dobrze powiedziałeś żeby się chłopaków zapytać oni powiedzą jakie są zarobki każdy narzeka że niskie stawki i cały czas jesteś prześladowany przez Prezesa jak nie GPS w autach premie zabiera stawka zmieniła się tylko na papierze więcej na konto do ręki mnie.. Omijaj z daleka to z jebana firmę.

Tylko prawda

We firmie niedługo będzie zatrudniona cała rodzina Wielkiego Łba. Kolejny donosiciel w strukturach,(na garażu), oraz co tygodniowe sprawozdanie na biurku. Czy oni nie potrafią znalesc roboty sami tylko musi ich ratować wujaszek? .

Ja to ja
@Tylko prawda

To prawda dwóch baranów z jednej rodziny już się pasie na łące u wujka. Jeden pseudo kierownik po liceum co tylko gnój wywoził w swoim życiu a drugi magazynier. Tylko patrzeć jak dziadka wygryzie ????

W samo sedno
@Ja to ja

Gdyby nie wujostwo, chodziłby że szwejem po Turobinie i klepał się na widok emerytek. Wielki łeb to tłumok gdzie mierząc mu inteligencję wyszło by że małpa z zoo ma wyższy iloraz. Jak przyjeżdża do nas na budowę to udaje fachowca a na niczym się nie zna.

LSM

Posiadam 2,5 roczne doświadczenie z innej lubelskiej firmy trudniącej się montażem wentylacji. Jestem osobą dokładną i sumienna. I stąd moje pytanie : ile mogę dostać za 1h( stawka)? Po ile h pracujecie dziennie? Czy są nadgodziny? Karta multisport? Czy jest możliwość awansu. Proszę o sensowna i prawdziwą wypowiedź. Z góry dziękuję

Ogarnięty
@LSM

Dostaniesz tyle że śmiech na sali????multisport?marzenia,nadgodziny są na wyżywienie podstawowe wystarczy ogólnie warunki tragiczne zacznijmy od tego że idziesz na konkretną robote a po czasie okazuje sie że jednak plany sie zmieniły i z pracownika od elektryki stajesz się fachowcem od najgorszego zajęcia w tej dziedzinie pracy;)

Firma powinna szkolić tych swoich ekstra pracowników z zakresu bhp A nie jeden drugiemu belkę na głowę zrzuca. Pracownicy bez pojęcia.

Wielki Łeb
@Piotr

Jak mogą znać zasady bhp skoro są instruowani przez kierownika bez uprawnień kierowniczych, który jest rolnikiem z papierami i jedyne co może nauczyć to jak obsługiwać się motyką.

Natalia
@Wielki Łeb

@Wielki Łeb Nasuwa mi sie jedno pytanie, czy Hup-Bud organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje swoich pracowników?

Od rolnika do kierownika
@Wielki Łeb

"Przez szkołę przepchnięty dzięki Sąsiadom. Do pracy też nie musiał pisać CV ani podania o stanowisko kierownicze" .Z jakiej piosenki to cytat?

Chciałem się zapytać czy to normalne że zarabia się 10,45zł za godzinę pracy na budowie?

NIE POWIEM TEGO W OCZY
@Nowy

Nie, to nie jest normalne. Myślę że szefostwo powinno spróbować przeżyć miesiąc za 10.45 za 1h. I wtedy możemy pogadać.Nie rozumiem jednego, skoro idzie im tak łatwo kupno nowych aut i stać ich na to, to dlaczego tak fatalnie płacą (bez obrazy) Rozumiem że chcą więcej i więcej ale my też chcemy godnie żyć. Tak samo mamy dzieci do wykarmienia, rachunki, a nawet chcemy coś sobie kupić. Niestety przy tych zarobkach i cenach w sklepie to niedługo trzeba będzie wziąść dofinansowanie z MOPsu. Przemyślcie to, wierzę w wasz rozsądek. Pozdrawiam

Megaboss

Zgadza się, szukamy wiecej takich ludzi, jak ktoś ma znajomego chcącego robić za taką kwotę lub Ukrainca to zapraszamy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Hup-Bud Sp. z o.o.?

Kokos

Na tace dają w kościele co niedziela ????

Majster klepka

Niektórzy nie potrafią nic innego i tak toną w tym (usunięte przez administratora) jakim jest Hup Bud albo hup but. A wnuk zaciera rączki, chociaż już powoli kończą im się pracownicy i nikt tam nie chce robić. Cóż oni biedni poczną. Wielgi łbie szykuj się bo i Ciebie wywalą bo nic i tak nie potrafisz poza pod......niem ludzi.

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) szefostwo zapycha kieszenie, kupują całej rodzinie nowe samochody mieszkania w bloku, wycieczki a pracownikowi nie potrafią podnieść 1zł za godz. Chlopaki od paru lat (usunięte przez administratora) za nedzne grosze.Ciągle ta sama spiewka, że nie ma, że na wiosnę, że (usunięte przez administratora) Nie ma poszanowania dla pracowników , wielgi łeb albo ten drugi robili by czyimś rękami, za plecami tylko (usunięte przez administratora) że ciagle mało i mało. Jak jesteś z rodziny Wnuka albo wielgiego łba to nie będziesz miał źle ale jeśli jesteś obcy to szkoda zachodu bo Ci będą (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) tak że po miesiącu siadając na kibel nie będziesz wiedział czy się zesrałeś bez wcześniejszego sprawdzenia czy (usunięte przez administratora) już pływa w klopie.

Dziwię się mocno, że ci, którzy tak narzekają na firmę, jeszcze w niej pracują. Skoro stać was, jak piszecie na lepsza pracę, bo np. macie super wykształcenie, kilka lat ciężkich studiów za sobą, a przede wszystkim wygórowane aspiracje itd. to trzeba szybko rezygnować i zacząć w innym miejscu zarabiać lepiej. Ale jeśli jesteś po prostu bałwan, bo nie chciało ci się uczyć, a teraz nie chce ci się pracować, tylko zgarniać dużo kasy za nicnierobienie , to zostaje ci nieuku albo kraść albo naprodukować dzieci i brać 500+!!!! zamiast ubliżać tym, którzy uczciwie pracują całe życie. Żałosny jesteś (usunięte przez administratora) jeden z drugim ( albo tylko jeden...). Weź się lepiej do roboty!!! A jak ci nie pasuje, to spi.... dziadu!!!

kierownik
@pracownik

Brawo, popieram!

Pazery
@pracownik

No i tak powoli zaczyna się dziać. Słyszałem że mury firmy opuszczają 4 osoby a 3 kolejne planują złożyć wypowiedzenie przed 1 września, z czego 2 majstrow. Ale co się dziwić, jak szuka się oszczędności w pracownika kieszeni a nie swojej. Nie długo nikt tu nie będzie chciał pracować za te grosze.

kierownik
@Pazery

Nareszcie.

Śmieszny jesteś kierowniczku
@kierownik

Przecież mogliście ich sami zwolnić jak tak źle pracowali. Ale kierownik A. nie miałby komu D.u.p.y obrabiać największy wódz w firmie bez którego nic dobrze by się nie zadziałało. Lepiej pracuj i zajmij się swoimi ludźmi.

A dlaczego tak jest
@Śmieszny jesteś kierowniczku

"z braku laku to i kit dobry" dlatego nie zwalnia się kiedy nie ma komu pracować. A kiedy sam zwalnia się ktoś, kto już raz odchodził i zatrudniał się znowu (nie wiem czy to z sentymentu, czy jednak gdzie indziej jest gorzej niż w HUP-BUDzie) to możemy jedynie pogratulować niekonsekwencji i uśmiechnąć się w duchu na myśl tego jak się kłapało dziobem.

Uciekamy stad
@A dlaczego tak jest

Myślę że gorzej nigdzie nie ma niż tutaj. Hahaha

kret z piask

no no. dziś całkiem przypadkiem wszedłem sobie na te stronkę i wpisywałem sobie firmy w których pracowałem, bądź znam z opowieści znajomych. A tu widzę że w HUP- Budzie niezły bigos. i napewno we wszystkich opiniach jest ziarenko prawdy (albo dwa) praca jak na budowlankę nie jest jakoś strasznie ciężka, ale trzeba przyznać, że pieniądze słabe. do tego oprócz biura wszyscy na śmieciówkach. co do robienia kariery przez tzw. kolesiostwo to potwierdzam, inaczej robisz za 10, kto ma dryg sam odchodzi

Pazerny ksiadz

Oj coś pracownicy wam uciekają. Hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Hup-Bud Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Hup-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hup-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hup-Bud Sp. z o.o.?

Hup-Bud Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Łużyczan 10 lok. U7
    20-830 Lublin