Sanitgaz CM Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Sanitgaz CM Sp. z o.o.

Geolog

Wykonywałem dla nich usługi w styczniu. Najpierw w kwietniu kręcili że zgubili moją fakturę. Jest sierpień i kasy nie ma. Już podałem ich do sądu. Trzymajcie się od nich z daleka.

Geolog

Dostawaca

Potwierdzam - nie płacą dostawcą, najpierw kasa potem można z nimi rozmawiać.

kami
użytkownik zarejestrowany

Włąsnie czytam wasze opinie i się tak zastanwiam, z pozoru firma wydaje się w porzadku tym bardziej że mają już parę lat doświadczenia i działąją w tej branży, a z drugiej strony piszecie ,ze to oszust.

Podwykonawca

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Wykonywałem dla tej firmy usługi na zlecenie. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą cokolwiek dla sanitgaz wykonać, lub pracować na umowę. KASA Z GÓRY. Podobno gdy firmę prowadził senior rodziny to była OK, ale ten pan w różowych spodniach :) to jest żałosnym bezczelnym krętaczem. OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA MI TYCH LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ U NICH I SA PONIEWIERANI JAK NAJGORSZE ........ .

Be
@Podwykonawca 10.02.2015, 18:44

Tej firmy nigdy nie prowadził SEnior :) A ludzie są traktowani tak jak sobie na to pozwalają. Ale na pewno nie poniewierani jak najgorsze. W tej chwili płynność finansowa wielu firm jest taka, że najlepiej jest się rozliczać gotówką, albo przedpłatą. A zawdzięczamy to bardziej naszym politykom, największymi w Europie stawkami Vat i ludziom, którzy chcą mieć wszystko od razu podane na tacy...

ktos

Prezes to osoba która nie szanuje ludzi, pracy. Prezes tej firmy dba o dobre ciuch niż o pracowników. Prezes tej firmy to nienachapany małolat, kombinujacy jak by tu przekręcić trochę kasy na nowe gejowskie różowe spodnie. Firma tonie w długach, ponoć nawet komornika juz ma. Reasumując krętacz, złodziej, oszust! Omijajcie z daleka ta firmę, szkoda waszego czasu i nerwów.

podwykonawca 2

(usunięte przez administratora). Należy trzymać się z daleka. (usunięte przez administratora)

podwykonawca

Nie płacą podwykonawcom. informacja na sekretariacie zbywająca, prezes nigdy nie osiągalny, a pieniądze u nich na koncie. Gratuluje podejścia..

nie św. Mikołaj

Popieram. Trudno doprosić się o kasę za nadgodziny, a jeżeli dojdzie do wypłaty za nie to- albo w ratach albo zwrot wykorzystanego urlopu. Miesięczna wypłata tez w ratach. Cała firma zmierza w jednym kierunku

Anonim Sanitgaz

Jakie prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Z tego co ja widzę to ta firma prowadzi tylko i wyłącznie do upadłości. Praca było by może tutaj fajna, towarzystwo także zgrane częściowo ale o dobre zarobki to można pomarzyć. Szef [usunięte przez moderatora] jednym słowem. Nie polecam jako pracownik ciężko poszukujący innej pracy.

Zostaw opinię o Sanitgaz CM Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitgaz CM Sp. z o.o.