Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Czy zdarzają się nadgodziny w Socopol Sp. z o.o.?

Witajcie. Jak pracuje się u was w tym roku? na forum widzę ze temat się zamknął po tych dłuższych opiniach odnoszących się do zlej atmosfery oraz ogólnego gorszego traktowania. Chce się dowiedzieć czy cos do dzisiaj mogło się zmienić? Maja ofertę na Magazyn wystawiona i chciałem się zgłosić, ale teraz to już sam nie wiem. Ktoś pracuje obecnie i się wypowie?

Xyz Nowy wpis

Nie polecam pracy tu, praca jak praca, do ogarnięcia gdyby nie ten beton w postaci przełożonych i niektórych starych pracowników, którzy wykańczają człowieka psychicznie. Zastraszanie zwolnieniami, jak bylo cos nie tak to zrzucanie winy, w kj często nadmierna ilość pracy, gdyby człowiek robił wszystko zgodnie z instrukcjami to często przy takiej ilości maszyn by sie nie wyrobił więc trzeba sobie radzić inaczej. Technicy (w większości, nie wszyscy) najchętniej nic by nie robili i o każdą poprawę trzeba sie wykłócać, nowym mówią że się nie da nic poprawić, kłamią byleby tylko nie ruszać tych maszyn, bo może byc gorzej. Najśmieszniejsze było to jak mówili dziewczynom z kj ze jak zaczną poprawiać to maszyna przez nich będzie stala cały dzien (narzucanie na ciebie psychicznej presji to norma), najlepiej żeby szedł produkt niezgodny z wymaganiami ale żeby była ciągłość produkcji, a potem jak cos wróci od klienta to oczywiście problem będzie do ciebie. Technicy nigdy nie są winni, nie ma znaczenia że nie chcieli poprawić bieżącej produkcji a co niektórzy jeszcze potrafią powiedzieć ze to wina twoja i osoby stojącej na maszynie bo nie robiliście badań z taką częstotliwością jaka byla wymagana, ich chamskie odzywki też pozostawiają wiele do życzenia, farsa. Stare kontrolerki jakości w większości (są rzadkie wyjątki) są cwane, panią (chociaz na miano pani to musiałaby sobię zapracować a jej prostackie zachowanie jest dalekie od tego) B. Z kj radzę omijać szerokim łukiem, niezwykle arogancka, lubiąca sie wywyższać, obgadywac, naśmiewać i dowalać młodym pracownicom kobieta. Jest niewiele znaczącą osobą w tej firmie a zachowuje się jakby była co najmniej zastępca dyrektora, ma niewyparzony język, widocznie w taki sposób musi rekompensować sobie jakieś swoje braki ale z "koniem nie ma się co kopać" i lepiej jest ją ignorować niż wchodzić w dyskusję. Co nie zmienia faktu że potrafi dokuczyć, chociaż sama jest słaba psychicznie i wielokrotnie tam płakała. Na produkcji trochę łatwiej ze względu na prostą pracę chociaz jak to na produkcji praca jest monotonna , no ale tam też ciągle krzyki jak się trafi na zmianę pod kierownictwem I. To trzeba sie przyzwyczaić że się drze bez powodu, nie dać sie zastraszyć i nie brać tego do siebie bo człowiek moze się wykończyć. Trzeba wiedzieć że ona wszystko załatwia krzykiem, miła jest tylko jak coś chce, potrafi dopiec. Ludziom na produkcji czesto nie jest dobrze tłumaczone co mają robić, część osób to obcokrajowcy, którzy nie rozumieją co sie do nich mówi i robią jak im pasuje, potem są reklamacje i obcinane premie pracowniom zatrudnionym na normalne umowy przez firmę, większość ludzi na produkcji pracuje na smieciowkach przez agencję a przynajmniej tak było jeszcze jakiś czas temu na szczęście już tam nie pracuje, najgorsza praca jaką miałem. Co do premii nikt nie wie jak jest naliczana i za co obcinana podejrzewam że nawet sama kadrowa. Kadrowa to kolejny temat rzeka, przez ponad pol roku nie dało sie doprosić o pasek z wypłaty bo jej program nie działał, drukarka też zawodzi :) ciągle ma coś ważniejszego do roboty i robi wielką łaskę że ci wyda potrzebne zaświadczenia, tu też musisz uzbroić się w cierpliwość i się dopominać co najmniej kilka razy bo nie ma nic od razu- no nie da się i już. Nadgodziny i urlop też radzę sobie liczyć bo potrafi sie pomylić. wszyscy na nią narzekali. Wypłaty śmieszne, jak chcesz zarabiać więcej to rób nadgodziny, praca 3 zmianowa. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze szukajcie innej pracy jeśli chcecie być traktowani z szacunkiem przez pracodawcę. W innych, normalnych i rozwiniętych firmach takie zachowanie jest nie do pomyślenia, połowa ludzi z miejsca za swoje odzywki byłaby zwolniona. Można tam złapać jakieś doświadczenia jeśli to pierwsza praca i część osób tak robi ale nie warto, lepiej szukać czegoś innego bo można sie zrazić do pracy juz na początku tej długiej drogi. Dużo by opowiadać za mało tekstu mozna tu napisać :) Miałem nie pisać tego komentarza bo to i tak nic nie wniesie do poczynań firmy ale jeśli chociaż jedna osoba przeczyta go i znajdzie inną pracę to będzie to jedyny pozytyw z tego wszystkiego. Wiem że ludzie pracujący tam czytają i śmieją się z tych komentarzy, ze to nie prawda. Dalej żyjcie w swojej bańce, jakbyście mieli szanse popracować w normalnej firmie z normalną kadrą zarządzająca szybko zmienilibyście zdanie ale żeby coś zmienić to trzeba chcieć a wam najwyraźniej taka (usunięte przez administratora) atmosfera w pracy odpowiada. Z drugiej strony sami sobie ja tworzycie, część ludzi tam pracujących nigdy nie zmieni tej pracy bo z taką kulturą osobistą szybko gdzieś indziej by ich utemperowano lub z miejsca zwolniono. Kiedyś usłyszałem że firma dobra bo wypłaty są na czas i to chyba najlepiej podsumowuje sposób myślenia niektórych zatrudnionych tam osób. Wypłaty na czas - rarytas :)

MNKFK Nowy wpis

Dzień dobry. Na wstępie, zaznaczę że nie podam żadnych danych, identyfikujących mnie, ponieważ boję się mobbingu i zwolnienia mnie z pracy. Nie podam płci, dlatego będę pisał/a w sposób uniemożliwiający jej identyfikację. Pracuje w firmie od x lat. Rekrutacji nie ma, są ludzie z łapanki. Nie pytają o nic, ani o niekaralność, ani o wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Nie jest to dziwne, osoby które przeprowadzają rozmowę z przyszłym pracownikiem tj kadra kierownicza, to też ludzie z łapanki. Prezesi lub osoby przez nich wskazane wybierają na kierowników ludzi wędka bardzo dziwnego schematu: Mają to być ludzie sfrustrowani, nieszczęśliwi z życia, po burzliwych przejściach, nie lubiący innych. Może dlatego, że tacy kierownicy pozbawieni są empatii? Może dlatego, że nie mają innego życia oprócz firmy w której pracują? A może po prostu mogą się w pracy wyżyć na podwładnych? Nie wiem tego, ale dobrze nie jest. Zarządzanie zasobami ludzkimi, logiczne myślenie, realizacja celów jest im obce. Razi po oczach brak JAKICHKOLWIEK przygotowania do pełnienia obowiązków kierownika. Oczywiście jest parę wyjątków w firmie ale to jednak wyjątki. Takie wyjątki wcześniej czy później odchodzą lub są zwolnione z firmy. Nie jest to dziwne skoro prezesi tej firmy nie rozumieją na czym polega prowadzenie firmy, nastawieni są na zysk za wszelką cenę. Szczególnie cenę godności pracownika. Praca nie jest bardzo ciężką - tzn taka byłaby gdyby nie balagan, brak organizacji, wyzysk.Krzyki, poniżanie zastraszanie zwolnieniem z pracy . To dzień powszedni. Nielogiczne i sprzeczne z przepisami prawem pracy polecenia, zmuszanie do pracy w nadgodzinach. Oj dużo tego. Bałagan w dokumentacji personalnej, niedoszkolona kadra personalna. Pracuje bo muszę ale już szukam innej pracy, tu ludzie nie wytrzymują psychicznie. Pensja poniżej średniej krajowej ale przy sporych nadgodzinach. A jak się upomnisz o swoje jesteś traktowany jak wróg. Jednym słowem - stanowczo nie warto tu pracować.A za swoje zachowania, firma wcześniej czy później odpowie. Prezesi firmy udają że nic nie wiedzą ale będzie to do momentu, gdy ktoś mądry weźmie się za ten, jak ktoś niżej opisał, grajdolek. I wtedy odpowiedzialność karna, zadośćuczynienia i płacz, że to na pewno konkurencji działania. Ale nie, to gnębieni przez was pracownicy zrobią wam z tyłka jesień średniowiecza ( zgodnie z prawem). Wam drodzy prezesi i waszym śmiesznym kierownikom. Bo informuje was, że pracownicy mają prawo do spokojnej pracy. Do godności osobistej, do poszanowania inności, do szacunku. Inaczej pracownicy będą od was odchodzić i sami będziecie tyrać na liniach bo nawet Ukraińcy od was odchodzą.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Widziałem w jednym z komentarzy, że praca jest na 3 zmiany, podałby ktoś dokładne godziny od do? Czy pracujecie też w nocy? Jeśli tak, to macie za to płacone dodatkowo? A i jeszcze dopytam - naprawdę można liczyć tylko na najniższą krajową? Może w tym roku jest coś więcej?

Iza

Piszecie, że w biurze premia co trzy miesiące. Ale jak jest rzadziej to jest jakaś większa? Szukam info o pracy na produkcji tych opakowań i folii. Wiecie na ile zmian jest praca na produkcji?

@Iza

3 zmiany, a premia liczona od podstawy

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Socopol Sp. z o.o.?

Najniższa krajowa

A, to mega biednie ;/ A praca chociaż lekka? Bo za takie pieniądze nie powinni wymagać wiele, prawda?

Tiktik

Plus premia co miesiąc i inne dodatki.

@Tiktik

Ile tej premii wpada? Piszesz też o innych dodatkach, co to takiego? :D

Operatorka

Najniższa krajowa

Tiktik
@Paweł

Z premią to zależy od stanowiska ale mniej więcj 15% dodatkowo. Na produkcji co miesiąc, w biurze co trzy miesiące

Ilona
@Tiktik

Czemu tak tu robili, że ci mają miesięczne a tamci kwartalne? Problemy z płynnością w firmie? No bo porównując ilościowo to ile jest osób na produkcji a ile w biurze?

@Ilona

Taka zasada od zawsze, bo co innego jest brane pod uwagę do premii.Z wypłatami nie było nigdy problemu,zawsze na czas.wjec nie o płynność tu chodzi na pewno

Socopol Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Kontroler jakości. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Kinga S.

Pracowałam w Socopol jakiś czas temu. Zmieniłam pracę bo się przeprowadziłam. Dobrze wspominam pracę w KJ. Ekipa na produkcji w porządku. Wiadomo ludzie są różni ale większość załogi ok. Pieniądze mogłyby być trochę większe ale dramatu nie ma...Ogólnie polecam

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator Projektu?

Stefan

Takiego czy będziesz pod stół właził i dobrze robił temu komu trzeba (kto ma wiedzieć ten wie, hehe)

wirka

no z tego co wiem to ich produkcja opakowań nie jes taka mała, to duży zakład o sporej ekspansji rynkowej, więc powinni być na świeżo nowe ciągle oferty pracy, tym bardziej właśnie na produkcji myślę. i myślę że kobieta da radę spokojnie w takiej robocie

Xxxx

Praca przez agencje to porażka.Bardzo zle traktowani ludzie, niemila atmosfera po prostu ludzie z agencji wykonuja najdorsza prace i sa zle traktowani

Mati

Mówią, ze w tym dziale to głownie francuski praktyczny trzeba znac, choć rosyjski tez w praktyce mile widziany.

maniek

czy są aktualnie przyjecia na produkcje?jakie zarobki i jakie zmiany?

?????

Pewnie na szefa zminy

GM

Hiho na jakie stanowisko rekrutujesz?

postronny

co sądzicie o byłej szefowej zm c osobiście myślę że to pomyłka jest to arogancaka i wulgarna osoba jaki ona daje przykład pracownikom myślałem że szefem zostanie obecna koordynator jesteśmy wszyscy zszokowani decyzją kierownika czy on nie ma oczu i uszów to nie sprawiedliwe , jak się musi czuć w tej sytuacji Pani Agnieszka po tylu latach pracy . Żenada ludzie zrubcie coś

??????
@postronny

Pamietacie wyjazd integracyjny, Mierki osrodek Kormoran nad jeziorem Pluszne i slynne wystepki pewnej pani, byle gdzie z byle kim i byle jak, to wzor pracownika tego ki......ka, to moj najlepszy pracownik,to moj najlepszy szef zmiany tak to mniej wiecej brzmialo i jak widac dalej bez zmian, a gdzie tzw.sciezka awansu i jak widac na opinii nie zalezy. Szkoda firmy

bezrobotny

Czy obecnie Firma poszukuje pracownikow(mezczyzn) i na jakie stanowiska, interesuje mnie praca na dluze, jakie jest wynagrodzenie

bezrobotny

Kontrol to mi odpada. Jak juz odpowiadac za robote to tylko za swoja

odp

na początek tak, a potem trzeba szybko szukać innej pracy, bo marne szanse na jakikolwiek rozwój...jakieś jednostki się doczekały... ...minus III zmiana,zarobki...

MARKO POLO

Ostatnimi czasami w SOCOPOLU licza sie tylko ploty ktore sa nieprawda. Moze sie to zmieni niedlugo.

prezent

Załoga prosi o dłuzszą przerwę śniadaniową, a poza tym szacunek dla osób które dbają o swój wizerunek i właściwe relacje miedzy pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.