Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

zdeterminowany

Z całym szacunkiem chodzi o pomoc technika tak przynajmniej zapisano w umowie o pracę.Drogi poprzedniku(pracownik)to jest szukanie usprawiedliwienia dla siebie czy odpowiedzialnych za całą tą sytuację.Nie jesteś pracownikiem produkcji. [usunięte przez moderatora]

Były robol

Zdecydowanie się zmieniło, ale tylko i wyłącznie na gorsze. To już nie jest firma, a tonący wrak. Jeszcze trochę, a ugrzęźnie na dnie pokryty grubą warstwą mułu. Pierwsze szczury juz opuściły okręt, dla reszty brakuje szalup...

an20

czy w tej firmie coś się zmieniło?

pijany

pijany - 2012-11-24 09:00:17 cisza - 2012-11-24 06:19:02 przed burząno tak cała klika zawita z Francji chyba ktoś poleci z ......ale cisza chyba będzie burza na poczatku grudnia....

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
pijany

cisza

przed burzą

debeściak

ja po banany - 2012-11-19 13:10:16 Nie znam się, to się wypowiem ;pco taka cisza

ja po banany

Nie znam się, to się wypowiem ;p

salwador

co taka cisza firmie chyba dużo pracy!!!

salwador

nie ważne czy tam ktoś strzelał z ucha te osoby były pod presją i mówiły co chciała dyrekcja aby nie zwolnic grupowo, lecz wyleciały osoby które nie były niczego winne ale nasza dyrekcja wspaniałomyślna wieży osobą które już były na dywaniku . Pozwalniali tak jak chcieli a nie grupowo bo to kosztowało by ich sporo pieniędzy więc teraż się czeszcie bo będą mieli na trzynastki dla was !!!

A jak abstynenci

Zapraszam do dalszego fantazjowania i wylewania tych fantazji na forum. Doszły mnie słuchy że czuliście się bardzo pewnie podczas towarzyskiego częstowania się "wodą mineralną" w szatni. Życzę więc dużo pewności siebie przy publikowaniu tutaj komentarzy :D Za swoje zachowanie w pracy już zapłaciliście, obyście sobie nie zaszkodzili jeszcze bardziej waszymi "notami" i "prohackerską" działalnością ;) Pozdrowienia z bryg. C

A/B/C

Wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: Czy gdyby szła produkcja taka jak w zeszłym roku to czy pod młotek poszło by aż tyle osób? Oczywiście że nie!!!!! Nie mówię, że niektórzy nie przesadzili bo tak było. Ale u niektórych wystarczyłaby tylko nagana. Jak w firmie było kiepsko (brak premii, kawałek trzynastki, tydzień 6 dniowy) to Ci ludzie się nie pozwalniali, tylko szli i pracowali. A teraz za jeden błąd tak się ich karze??? Jak dla mnie kara nie adekwatna do winy.

hacker

nota - 2012-10-31 15:23:34 były - 2012-10-28 23:41:14 to prawda nic nie robią tylko siedzą ta jedna to jeszcze nie widziałem zeby stała na jakiejś maszynie a pracuje już kawałek czasu pupilek szefowej wszędzie razem nie obowiązuje przerwa 15 min jak wszystkich ona ma 1godz przerwy ale cóż jej wolno bo t o przy (usunięte przez administratora) as szefowej razem zsiedząNo na wycieczce wszyscy podniecali sie Dorota a Agniesia to lepsza? Obejrzyjcie zdjecia a zobaczycie co ona robila z naszym generalnym. Kto widzial to widzial jak poszli razem do pokoju tylko do tej pory nikt nic nie mowil. Moze dlatego tak sie panoszy?Czy chodzi ci o Agnieszkę ze zmiany C

nota

cu...dna

to mam wielką nadzieje że masz długie kroki przed prezentem

Iza

Ode mnie to 3 kroki w bok. Nie szukajcie winnych za swoją głupotę tam gdzie ich nie ma.

(L)

PROHACKER - 2012-10-30 00:37:20 Czuje ze juz wam narobilem a przynajmnije 2 osobom Piszcie na poczte. pozdrawiam pokapoka.plWiekszej sciemy i prowakcji to nie widziałem kolego z socopolu.

nikt

Z tym twoim IPpikiem to ściema głupio mądry Chłopcze, w żadnym sądzie od dawna to nie jest dowód na nic. Do dzieła baby nie bójcie się, jak tu się nie wygadacie to gdzie?

Przestraszyliście się?

HACKER

Ludzie masakra jestescie nie macie facebooka czy naszej klasy zeby sobie tam poisac ze znajomymi?? jedno sie skonczylo to nastepne zaczeli

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.