Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

coś do powiedzenia...

Dorota jest ok tylko trzeba dać jej szanse a nie oceniać po tym co robi w życiu prywatnym!

były

Tak, masz rację. Piszesz o mnie. Na pewno nie o tej [usunięte przez moderatora]

coś do powiedzenia...

porażką jest to co tu ludzie wypisują, myślą że człowiek nie może się zmienić na lepsze, żal mi osoby który napisał powyżej tekst, najpierw naucz się pisowni a potem krytykuj innych słowami napisanymi. Człowiek uczy się na błędach,ale dla niektórych to pojęcie względne. szkoda fajnych i bardzo dobrych osób które już tu nie pracują. jak widać coraz mniej pracy się zapowiada , gdyż zwalniają jednych z lepszych pracowników.

zadowolony

i po sprawie szambo sie wylalo i bydlo wylecialo /gratuluje szefostwu wrescie iedna prawidlowa decyzja/ a reszty osub wcale niezal jak sie na kogos gada a pozniej wodke z nim pije to jest sie zwyklym smieciem. [usunięte przez moderatora] PA PA

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
byly

poczekaj jeszcze chwilę... a nie będziesz zawiedziony...

pracuś

oj coś ucichło forum firmowe..... czyżby już wszystkim odjęło mowę?? czy już się kadra zarządców nie suczy?? czy może nic się z opinii nikt nie nauczył?? a może doszły już słuchy każdego.... że owa kadra jest do niczego.... życie jest ciężkie w takim przytułku.... lecz co tu robić każdy w zaułku... z robotą ciężko tża ją szanować... i byle [usunięte przez moderatora] się nie przejmować. nie łamcie się nie będzie dobrze...... trzeba się po prostu przyzwyczaic

Oz

tu mozna zrobic trylogie o narodzie chomoncim pragnacego Mody na SukcesssSiuR na faktach ale po co i tak nic to nie da i tak bedzie pustym wpisem kolejnym grochem na sciane QpaKakaka win (usunięte przez administratora) ...

Kamil

Współczuję Ci...

zelka

witam.po dzisiejszym dniu jest mi strasznie przykro że w socopolu mamy złodzieja. co prawda dziękuję osobie co wzięła telefon (nie do końca sprawny) i pieniądze 130 zł(zostawiając notabene 20 na powrót)że zadbała o to bym mogła bez problemu kupić bilet na dojazd do domu.jeżeli jestem taka zła to przyjdźcie i powiedzcie a sama usunę się na bok nie traktujcie tak ludzi bo po dzisiejszym dniu mam do was żal pozdrawiam [usunięte przez moderatora] brygada b

buhahhahahha

dzięciołęk:)

no tak tutaj wszyscy na nia napisza to i owo. ale gdy przjdzie co do czego to kazdy sie schowa i ani slowa. tak to juz jest.

k

panie dyrektorze , dobrze pan wie co o niej myślimy...

ciekawski

Co powiecie na temat powrotu tej nieszczęsnej szefowej? Dyrekcja czeka na opinie zapewne i na reakcje ludzi a tu reakcji brak.

lady gaga

z-o - 2012-07-10 01:45:08 miko!!! ZAPRAWDE POWIADAM CI... GODNE TO I SPRAWIEDLIWE,SŁUSZNE I ZBAWIENNE... i tu musze over... P.S.pokój ci siostro-[usunięte przez moderatora]?! -[usunięte przez moderatora]ta strona powinna już dawno zostac usunięta bo nie długo to do setnej strony dojedziesz ;)

z-o

mika

zupełnie-obiektywny - 2012-07-01 14:36:11 [usunięte przez moderatora]-KTOSIU-to cię zrobił na próbę i zapomniał uśpić! uważaj z ściskaniem przez żal,bo będziesz musiał/a zażyć czopków na wywołanie-tylko zapoznaj się z instrukcją,co byś ich nie ciućkał... jak mam przyjemność z kimś takim jak ty,utwierdzam się w przekonaniu że w polskim prawie powinna być ustawa o eutanazji! powodzenia i dalszego rozwoju,oraz sukcesów!no i co jesteś z siebie zadowolony/-a? myślisz ze ta strona jest odpowiednia do tego aby wypisywać takie bzdury? nie rób z siebie pośmiewiska i skończ te beznadziejne "opowiadania" bo nic tym nie zyskasz

zupełnie-obiektywny

nietykalny

a co na zmianie ''A'' robi koordynator nic bo ma zajete rece bardzo mocno trzyma sie stolka

z-o

przepraszam ale pomyliłem się w nik-u -ZUPEŁNIE-OBIEKTYWNY!

ktoś

zupełnie-obiektywny - 2012-06-29 03:02:39 pracownik - 2012-06-28 12:13:36 zupełnie-obiektywny - 2012-06-28 02:56:15 Cieszy mnie fakt,że lektura ci się podoba,a nawet bawi,choć jestem tylko współtwórcą.Zastanawiające jest dla mnie to,że tak krzyczysz w tych swoich postach,a podejrzewam,obstawiam dość mocno,iż jesteś jednym/ą z tych wybitnych pracowników... coś na wzorzec mamusi szefowej,co to by posiedział/a we pracy ze 6 godz.a najlepiej na sprzątaniu przebimbać zmianę i z czystym sumieniem pobrać Gaże. STATYSTOM już podziękujemy!!! Bo gdyby każdy przyłożył się choć trochę do tej roboty [administracja zakładowa też],to inaczej by to wyglądało i prosperowało.Ale po co,jak można brać pieniążki za pseudo prace,nie nadwyrężając garba... i umoralniać innych,komentować ect. Dlatego mam prośbę do ciebie,miłośniku lektury socopolowskiej,krytyku lektury wszelakiej,-zamilcz i błaznuj,bo to takie posty jak te twoje pokazują poziom i klasę. Czego ci serdecznie gratuluję!pozdrawiamy najbardziej zapracowanego pracownika socopolu.. napisz swoje dane to wyroznia cie dyplomem albo moze awans dostaniesz. bo u nas to tylko aby \"przebimbac\" wszyscy ;] i wziasc kase. z takimi jak ty to az nie chce sie dyskutowac.nic poza wlasnym czubkiem nosa nie widzisz. a do poziomu i klasy to tobie z pewnoscia daleko!gdzieś już to było,poczekaj............. na tej stronie nieco wyżej! robię to dla IDEI [choć niewisz bałanie co to...] a jak żeś taki/a dobroczynna polecam wolontariat-jeśli wiesz o czym mowa! patrząc na reakcje,odzew,jestem pod mocnym wrażeniem... słyszeliście o takim starym porzekadle;uderz w stół,a nożyce się odezwą... ja uderzyłem!!! dla mnie,nie muszę być jak-kolwiek postrzegany bo mam na to ... ale prostactwo z jakim się spotkałem-ZDUMIEWAJĄCE!!! i chyba rozumiem ten wstyd dla zakładu,co do wglądu osób postronnych----co by nie ``widzieli`` realnego odzwierciedlenia sytuacji... -ZAŚCIANKOWOŚCI ! zacznijcie trenować JOGE to naprawdę pomaga,w walce z kompleksami,słabościami,ułomnościami i jest dobre na kręgosłup... -moralny też-o ile ktoś go ma!!! i taka mała dygresja [to takie trudne słówko],NIE ZABIERAJ GŁOSU,JAK NIC NIE WNOSISZ DO DYSKUSJI!!!i ze ktos taki u nas pracuje. skad tys sie urwal? i mnie nazywasz prostakiem? a ty kim jestes? debilem chyba.. az nie chce mi sie wogole komentowac tego co piszesz bo az zal za (usunięte przez administratora) e sciska

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.