Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

zupełnie-obiektywny

pracownik - 2012-06-28 12:13:36 zupełnie-obiektywny - 2012-06-28 02:56:15 Cieszy mnie fakt,że lektura ci się podoba,a nawet bawi,choć jestem tylko współtwórcą.Zastanawiające jest dla mnie to,że tak krzyczysz w tych swoich postach,a podejrzewam,obstawiam dość mocno,iż jesteś jednym/ą z tych wybitnych pracowników... coś na wzorzec mamusi szefowej,co to by posiedział/a we pracy ze 6 godz.a najlepiej na sprzątaniu przebimbać zmianę i z czystym sumieniem pobrać Gaże. STATYSTOM już podziękujemy!!! Bo gdyby każdy przyłożył się choć trochę do tej roboty [administracja zakładowa też],to inaczej by to wyglądało i prosperowało.Ale po co,jak można brać pieniążki za pseudo prace,nie nadwyrężając garba... i umoralniać innych,komentować ect. Dlatego mam prośbę do ciebie,miłośniku lektury socopolowskiej,krytyku lektury wszelakiej,-zamilcz i błaznuj,bo to takie posty jak te twoje pokazują poziom i klasę. Czego ci serdecznie gratuluję!pozdrawiamy najbardziej zapracowanego pracownika socopolu.. napisz swoje dane to wyroznia cie dyplomem albo moze awans dostaniesz. bo u nas to tylko aby \"przebimbac\" wszyscy ;] i wziasc kase. z takimi jak ty to az nie chce sie dyskutowac.nic poza wlasnym czubkiem nosa nie widzisz. a do poziomu i klasy to tobie z pewnoscia daleko!gdzieś już to było,poczekaj............. na tej stronie nieco wyżej! robię to dla IDEI [choć niewisz bałanie co to...] a jak żeś taki/a dobroczynna polecam wolontariat-jeśli wiesz o czym mowa! patrząc na reakcje,odzew,jestem pod mocnym wrażeniem... słyszeliście o takim starym porzekadle;uderz w stół,a nożyce się odezwą... ja uderzyłem!!! dla mnie,nie muszę być jak-kolwiek postrzegany bo mam na to ... ale prostactwo z jakim się spotkałem-ZDUMIEWAJĄCE!!! i chyba rozumiem ten wstyd dla zakładu,co do wglądu osób postronnych----co by nie ``widzieli`` realnego odzwierciedlenia sytuacji... -ZAŚCIANKOWOŚCI ! zacznijcie trenować JOGE to naprawdę pomaga,w walce z kompleksami,słabościami,ułomnościami i jest dobre na kręgosłup... -moralny też-o ile ktoś go ma!!! i taka mała dygresja [to takie trudne słówko],NIE ZABIERAJ GŁOSU,JAK NIC NIE WNOSISZ DO DYSKUSJI!!!

zupełnie-obiektywny

Szczerze... Żal to mi ciebie,bo piszesz rzeczy które nie mają potwierdzenia[np.kim jesteś]a tak zaciekle piszesz.Kolejnym motywem jest fakt iż pracujesz w tym zakładzie i mocno się angażujesz[wielokątność angażu] ... Wydaję mi się żeś tępy/a jak biednego c (usunięte przez administratora) a nóż... -KOLEJNY BOJOWNIK O`` WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ``- Mój ty mały/duży pseudo bohaterze... Chyba obca jest ci dewiza ``wolności słowa`` i opiniowania z tą zasadą! Polecam łyk melisy/waleriany i jakąś inną lekturę -z prawdziwego zdarzenia -w twoim przypadku Andersen,Brzechwa itp.-...

ktoś

zupełnie-obiektywny - 2012-06-28 02:56:15 Cieszy mnie fakt,że lektura ci się podoba,a nawet bawi,choć jestem tylko współtwórcą.Zastanawiające jest dla mnie to,że tak krzyczysz w tych swoich postach,a podejrzewam,obstawiam dość mocno,iż jesteś jednym/ą z tych wybitnych pracowników... coś na wzorzec mamusi szefowej,co to by posiedział/a we pracy ze 6 godz.a najlepiej na sprzątaniu przebimbać zmianę i z czystym sumieniem pobrać Gaże. STATYSTOM już podziękujemy!!! Bo gdyby każdy przyłożył się choć trochę do tej roboty [administracja zakładowa też],to inaczej by to wyglądało i prosperowało.Ale po co,jak można brać pieniążki za pseudo prace,nie nadwyrężając garba... i umoralniać innych,komentować ect. Dlatego mam prośbę do ciebie,miłośniku lektury socopolowskiej,krytyku lektury wszelakiej,-zamilcz i błaznuj,bo to takie posty jak te twoje pokazują poziom i klasę. Czego ci serdecznie gratuluję!a Ty taki wzorowy pracownik jesteś? lepiej spójrz najpierw na siebie zamiast obsmarowywwac innych. zal..

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

ktoś

zupełnie-obiektywny - 2012-06-27 15:51:12 Pozrowionka dla przedmówcy,a skoro żeś taki/a GIT to gdzie twoje prsonalia w nik-u.Przecież jest tak dobrze na zakładzie,a ty podzielasz tą opinię-więc czego się boisz.Może nawet zostaniesz wyróżniony/a z imienia i nazwiska na jednym z zebrań z P.dyrektorem przy całej załodze,może nawet pójdzie meil z polecenia dyrekcji do Francji,z przydziałem o odznaczenie cię Krzyżem Walecznych w obronie Uciśnionych.Może dostaniesz premii 0.02% za mężny postępek i postawe.Osobiście chciałbym ażeby twoją waleczność upamiętniono jakimś monumentem, -choć bojowniku jakże Prawy i Sprawiedliwy- bez namiarów personalnych będzie to bez imienne,bez twej twarzy-bez wyrazu... A skoro jest tak dobrze,to co robią te wpisy na forum... -co do anonimowości wpisów,takich jak ten,podpisałbym się,gdyby głównodowodzącym był VIVIAN, a nie p.dyrektor do spraw nieistotnych,cięcia kosztów produkcyjnych[szeroko pojętych],kombinatorstwa,matactwa i REKONTROLI...Wam to chyba naprawde życie nie mile... Ktoś Was tam trzyma? Jest źle znajdźcie sobie lepsza! Droga wolna. Nic tylko narzekać! I w kolko to samo. Świetna lektura hahaha...

zupełnie-obiektywny

ale dlaczego nie powiesz tego głośno? każdy kto jest podobnego zdania co ty z pewnością się z tobą zgodzi. strach? łatwiej jest pisać i obrażać innych pod ukrytym pseudonimem co? dla mnie to jest śmieszne ze tu wszyscy piszecie co wam się nie podoba a w pracy \"jest dobrze\". coś nie tak.. rozumiem ze pojedyncza osoba boi się cokolwiek powiedzieć ale więcej? nie piszcie tu takich rzeczy jeśli w pracy boicie się o tym mówić!

robotnik

pracownik - 2012-06-25 12:31:40 i pomyśleć że te wszystkie komentarze piszą stali pracownicy... nie wstyd wam robić taka opinie o firmie? co sobie pomyślą ludzie z zewnątrz wchodząc na stronę? jeśli rzeczywiście jest tak źle to może pora poszukać czegoś innego?tu trzeba znachora,co by wyciął wrzody ze zdrowego organizmu,a nie kupe przystrajać wstążeczką, bo będzie ładniej wyglądała,a to,że śmierdzi,udawajmy że to CHANEL 5. Piszmy tylko pozytwy,bo konstruktywna krytyka i obiektywizm nie powinna mieć miejsca i przejawu,zasłaniając się pseudo wstydem.Bo odnoszę wrażenie,że wstyd jest wam obcy,a preferowana dość mocno zaściankowość i ciemnogród.Tylko nie mierz innych swoją miarą,bo fakt,że ktoś jest prosty,nie oznacza,że jest prostakiem.Więc proszę,apeluję z tego miejsca,piszmy pozytwne Banialuki,budując wiarygodność i autentyczność.

A może to zaczniemy sprzedawać wodę o nazwie \"BIOPLO- SOCOPOLANKA\" to może nie będzie skażeń a nie szukają dziury w całym czyli kadra zarządzająca????

salwador

Drodzy koleżanki i koledzy ja nie wiem co wy chcecie od pani (usunięte przez administratora) przecież współpraca z nią mi się dobrze układała może nie wszystkim ale w firmie jest prawie 200 osób. (usunięte przez administratora)

highLeveltrolling

Witajcie prości ludzie :D Czytając wasze teksty utwierdzam się w przekonaniu, że niektórzy mają problemy emocjonalne i też z własną kulturą :D Szkoda mi was robaczki. podwyżka za mała- tez tak uważam ale nikt wam nie broni zmienić pracy. Co? boicie się , że gdzie indziej sobie nie poradzicie? jak inteligentnie jest pisać pod pseudonimem i wszystkich wyzywać zachowując się przy tym jak ostatni(usunięte przez administratora) zrobiła co zrobiła szkoda tylko ze przy ludziach ale cóż. Zajmijcie się własnym życiem i pomyślcie co możecie zrobić aby wam było lepiej więc przestańcie(usunięte przez administratora)głupoty jak tu źle(usunięte przez administratora)

marek

A ja tam pracowałem i wydawało mi sie spoko, to było jakies 4 miesiące temu,a która to sie pusciła bo czytam i niezły ubaw mam,jak wyglądałą ??co to za szefowa??bo ja pamiętam że miałem szefa chyba,ale może skojarze........pzdr

nietykalny - 2012-06-20 10:30:56 3% podwyzki to jakis kiepski zart ale tak wlasnie pokazujecie jak bardzo nas szanujecie i tylko teraz sie nie dziwcie ze nikomu nie chce sie pracowac i jeszcze ta zenujaca sytlacja(usunięte przez administratora)

ciekawski

Witam, a co powiecie o firmach transportowo-spedycyjnych które obsługują Socopol? Kto podstawia auta, z kim się można kontaktować w tej sprawie?

(usunięte przez administratora)iv>W imieniu Wszystkich dziękuje za ten komplement.... nie ma to jak usłyszeć coś miłego od koleżanki/ kolegi z pracy Pozdrawiamy (usunięte przez administratora)

kwiat socopolu

przestańcie pisać te głupoty zajmijcie się sobą ,ja bawiłam się super to był najlepszy wyjazd do tej pory.ale jak ktoś nie umie się bawić to jedzie tylko po to żeby mieć o czym plotkować . droga dyrekcjo więcej takich wyjazdów było (usunięte przez administratora) !!!

nudna

skończcie ten temat bo już nudny jest..

ktoś

Napiszę krótko to był wyjazd integracyjny , a nie szkółka niedzielna. Czemu nikt w oczy nie powiedział dziewczynie co mysli teraz ja wyzywacie........bo co chciała to poszalała ma przynajmniej wspomnienia jak się integrować to z rozmachem.I sadzę że temat zostać zamknięty

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.